Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel lehet a macskákat távol tartani, hogy ne jelöljék a házat? Kutya nélkül. fórum

Mivel lehet a macskákat távol tartani, hogy ne jelöljék a házat? Kutya nélkül. (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 28. 21:57
A macska riasztó spray nekünk bevált.Kb. 2 hetente kell a teraszunkat újra körbefújni, kivéve, ha esik az eső, mert az eső lemossa és akkor eső után is ajánlatos újrafújni. Kisállat kereskedésekben lehet kapni 800 ft körül van.
14. 190124133c (válaszként erre: 1. - Sesz)
2010. nov. 28. 08:18
A riasztó sprayk valóban hatásosak,de egyszerűbb szert tenni egy vérmes bakmacskára,az tesz róla,hogy ne legyenek idegen cicák.Egypár napig tart a vizelet jelölési csata,de a te cicád elűzi az idegen cicát,mert védi a territóriumát.Nem nagy befektetés....
2010. nov. 27. 20:15
Őröl feketebors,persze ha esik az eső újra kell szórni a problémás területet.(nálunk kutyarisaztásra a garázs előtt bevált)
2010. nov. 27. 19:53

A legjobb távoltartó a narancs!

Próbáljátok ki-

Az asztalra kibontva vagy 3db narancs nem megy a közeledbe az tuti!

2009. máj. 10. 16:07
Nálunk is úgy van,hogy nincs is macskánk(már)és mikor hazamegyünk,éktelen bakmacska bűz van a konyhában.Kutyák is vannak pedig,mégis idemerészkednek,a gazdájuk meg méltatlankodna,ha elkapnák a macskájukat! :)
2009. márc. 6. 11:35

A spray nem tudom, mennyire használhat, de lehet kapni távol tartó zselét, az távol tartja a macskákat.

Igaz, nem olcsó.

9. sesz
2009. márc. 6. 11:29
Naplóm 18-ik bejegyzése.
2009. márc. 6. 10:24

én az ilyen spraykben nem bíznék. szerintem az nem fogja elriasztani az állatokat.

vagy kutyát tartotok, vagy jönnek a macskák továbbra is. szerintem más megoldás nem nagyon van.

2009. márc. 6. 10:13
Macska távoltartó spray-vel például. De lehet elektromos macska távoltartót is venni.
6. sesz
2009. márc. 6. 08:08
igen én is láttam ezt sprét azt hiszem a tescoban,de még nem mertem megvenni mert ezer ft körül van azt hiszem.Tényleg használ?Az az igazság,volt már 2 németjuhászunk,mindkettővel porul jártunk mert elhaláloztak,és nekem többet ez a fájdalom nem kell,+bepucoltuk a házat,nem kell kutya.De a macskák büze kibirhatatlan főleg ha esik az eső mint most.
5. raczne-gabriella (válaszként erre: 4. - 580dbd446c)
2009. márc. 6. 07:47
A kutyáknál biztos. Próbáltam! Az ottóban dupla annyi, mint eredetileg. Én 800 Ft-ért vettem.
2009. márc. 6. 07:42
Hozzánk is átjárnak a szomszéd macskái és nagyon idegesítő. Én még az Ottóban láttam valami kutya-macska riasztó srayt, de nem mertem megvenni, mert vagy 2000ft+postköltség és nem tudom hogy hatásos-e. Nem tudom, hogy máshol lehet-e ilyet kapni.
2009. márc. 6. 07:41
Lehet kapni kedven-boltban, vagy akár hipermarketben egy sprét, amivel, ha befújod a dolgokat, távol tartja a macskákat és kutyákat is. Számunkra nem érezhető és nem látható. A kedvenc- boltot jobban ajánlom, mert ott segítenek a választásban.
2. otis
2009. márc. 6. 07:39
légpuska
1. sesz
2009. márc. 6. 07:38
A macskák állandón jelölnek mindent.Ajtó,ablak,stb.Nagyon büdös.Mit tehetek?Természetesen kutyát nem szertnénk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook