Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)


21722. Bogoj (válaszként erre: 21718. - 074e58db25)
2008. máj. 30. 08:23

'megtudja, ki ez a patrik'?

miért, kicsoda?

nem tudunk még róla semmit...

21721. 074e58db25 (válaszként erre: 21713. - Gerna)
2008. máj. 30. 08:22
bocsi, de hamarabb óta.:)Már 6 éves koruk óta.Nóri:6,Miki:7 éves volt akkor, amikor legelőször meglátták egymást:O)) és minőőő..:D első látásra beleszerettek egymásba...:))csak akkor még nem tudták mi ez:)) nah, abból a sok "együttlétből" alakult ki közöttük a "mindentelsöprőszerelemalámúúr":D:D:D ki tudjátok olvasni?:))) mert ugyebár egymásban látták meg a lelkimenedéket, a vígasztalást és persze mindenben segítettek egymásnak:))akkor adták állandóan egymásnak azt a Kóróféle cukkert:D
21720. Bogoj
2008. máj. 30. 08:20

a párom kérdezte, hogy mi van, ha igazat mond a miki kristófnak, és tényleg lenyomozta patrikot? lehűtöttem: ha lenyomozta volna, laci lett volna az első, akinek elmeséli, és mi nézők már rég tudtunk volna róla...

arra viszont nem gondol miki, hogy mi van, hogy ha kiderül, hazudott kristófnak. csak mert eddig minden simlissége kiderült...


az anyuka meséje nem volt túl meggyőző. a férjét egy napra engedték ki, aznap este ment a gyerekért. nem mondta ki, de utalt rá, hogy megverte a férj. ezek után tök vidám volt ahhoz képest, hogy - a fenti alapján - éppen túl van egy verésen...

21719. Joys (válaszként erre: 21707. - Joys)
2008. máj. 30. 08:20

Mint férfi, Mikinek a Nórával való korábbi kapcsolatában nekem most a nőt illene hibáztatnom, de igazságérzetem ezt nem engedi.

Amiket mi nézők a képernyőn tapasztaltunk, azok alapján aligha lehetne cáfolni, hogy itt Miki volt a vétkesebb, ő követett el több hibát, ő volt őszintétlen, ő verte át Nórát, amikor csak tehette, és itt most nem Mayáról van szó, mert ez a kaland csak a végső lökést jelentette a házasságuk széthullásához.

Az intrikus hajlamú Miki mérhetetlen önzése, hatalmi mániája volt a fő ok Nóra meghasonulásában.

21718. 074e58db25 (válaszként erre: 21715. - Virgilius)
2008. máj. 30. 08:18
az én szememben mindig is kedves Nóri:) amikor visszajött néha-néha pestre a picivel november tájékán(?) akkor viszont tényleg keserves volt...de tök logikus hogy Patrik mellett kivirul...mert ugyebár gyengéd vele, olyan nyálzós...:S:D így az ember egy csomó rossz után elhiszi neki...De amikor megtudja,ki ez a patrik akkor ott kő-kövön NEM marad! Akkor nem lesz TE számodra Nóri "Misz":D az fix...
21717. virgilius (válaszként erre: 21713. - Gerna)
2008. máj. 30. 08:17
Rendben, de akkor épp felszállóágban volt a kapcsolatuk, nemrég jöttek megint össze nagy nehezen, és egyszer csak beütött ez a Maja-dolog.
21716. 074e58db25 (válaszként erre: 21708. - Virgilius)
2008. máj. 30. 08:16

amúgy ezt én sem értem......:(((

pont hogy minden a LEGNAGYOBB rendben volt, erre Miki sutty.....:S nem kellett volna!! lehet hogy házasságon belül születhetett volna gyermekük:)mert ugyebár azon kívül jött Timike.:D

21715. virgilius (válaszként erre: 21711. - 074e58db25)
2008. máj. 30. 08:16
Ebben az egyben nem értünk egyet, én csöppet sem látom kedvesnek Nórát, sose volt az. Most ki van virulva Patrik miatt, de egyébként? Egy mísz csaj.
21714. gerna
2008. máj. 30. 08:16
Hacsak nem értelmezi Emma úgy Kristóf rosszullétét, hogy oda akart jutni a kórházba, Szilvi közelébe.
21713. gerna (válaszként erre: 21708. - Virgilius)
2008. máj. 30. 08:15
Miért tesz ilyet egy boldog kapcsolatban élő férfi? 11 éves koruk óta "együtt élnek" Nórával, néha ugyan csak egymás közelében. Ennyi idő alatt sok minden megtörténik.
21712. 074e58db25 (válaszként erre: 21709. - Joys)
2008. máj. 30. 08:14

igen:))))) én is erre gondoltam:))

Múltkor pont ezen gondolkoztam, hogy mivel Nóri sajnálja ezt az egészet, hogy szakított K+E, akkor Miki kitervelhetné, hogy K+E kibéküljenek....:O:) Nóri erről persze nem tud, hogy Mikinek köszönhetik majd a "románcot:P".....én emmának és kristófnak szurkolok:))

21711. 074e58db25 (válaszként erre: 21710. - Virgilius)
2008. máj. 30. 08:12

Igen, pont ezaz.Nóri is ezért szeretett belé kicsiként..:D:D jaaj dekár hogy itt nincsenek ilyen "szmájlik":S elég lenne csak rákattintani:D najó, nem vagyok lusta....:D

Miki és Nóri pont egymáshoz valók.....:) Nóri is szép, okos, művelt, sugárzik belőle a kedvesség, stb..:)

21710. virgilius (válaszként erre: 21707. - Joys)
2008. máj. 30. 08:10
Miki jó tulajdonsága még: intelligens (bár nem művelt), kitartó, határozott, céltudatos. Valamint tulajdonképpen elég vonzó is, már ha valakinek az esete.
21709. Joys (válaszként erre: 21704. - Gerna)
2008. máj. 30. 08:08
Kristóf megjátszott gyengélkedése alighanem jól fog jönni az Emmácskával való kapcsolatának, mert a lány amint hírül veszi, mi történt, sietni fog hozzá.
21708. virgilius (válaszként erre: 21707. - Joys)
2008. máj. 30. 08:06
A Maja-ügy akkoriban is teljesen érthetetlen lépés volt Miki részéről, hiszen tök jól voltak Nórával, és ő mégsem tudott ellenállni a csábításnak, megragadta az alkalmat, és szobára ment Majával. Nórában ekkor tört össze valami, de nagyon. Ha már Ti, fiúk sem tudjátok megmagyarázni, hogy miért tesz ilyet egy boldog kapcsolatban élő férfi, akkor mi meg pláne nem. :/
21707. Joys
2008. máj. 30. 08:03

Ha a nagy Berényi ilyen jól ismeri Nórát kivül-belül, annak minden megnyilvánulását, rezdüléseit,a bármilyen helyzetben várható reakcióit, akkor joggal adódik a kérdés, vajon miért nem volt képes megtartani őt, miért nem tudott alkalmazkodni hozzá?!

Erre a kérdésre elég nehéz volna válaszolni.

Pedig láthatjuk, hogy pozitív tulajdonságai is akadnak, igaz, ezek száma csekély.

Pl. gondos apa, aki szereti a lányát és ragaszkodik hozzá, emellett dinamikus, tevékeny ember.

Egyebet nem tudok felhozni a javára.

21706. Joys (válaszként erre: 21704. - Gerna)
2008. máj. 30. 07:38
Ami van, érzelmi kötődés, az is nehezen magyarázható, a rokonszenven kivül.
21705. Joys
2008. máj. 30. 07:35

Clau jól látható ellenérzésekkel segít Nórának, miközben a pokolba kívánja őt és nyilván azon morfondírozik, miként tudná megszerezni magának Patrikot.

Egyelőre vívódik, kiálljon-e nyilt sisakkal..

21704. gerna (válaszként erre: 21702. - Audclon)
2008. máj. 30. 07:34

Nem lesz ott balhé! Kristófot egyszerűen ottfogják a kórházan, mivel hazaengedni nem merik "ezekkel a panaszokkal", Nóra meg ott ül majd mellette éjjel-nappal ;-)

Kérdem én, MINEK? azért annyira nagy érzelmi kötődés nem lehet köztük.

21703. Joys
2008. máj. 30. 07:17

A tegnapi epizódok hemzsegtek a bárgyú, életidegen ötletektől, kezdve a Döme-anyuka kreált sztorijától egészen Kristóf "rosszullétéig", amely miatt ismét meghiusult Nóra együttléte Patrikkal..

Most már csak arra lehetünk kiváncsiak, mikor ébred rá Nóra /akit itt nálunk sokan nem szívelnek/hogy visszatérően manipuláció áldozata.

Ami Kristófot illeti, ő már tegnap is nehezen állt kötélnek, ha Miki nem talál ki hazugságot Patrikról, elutasította volna a nagy Berényit.


Miki minden erőfeszítése ellenére eddig nem talált fogást a riválisán, bennem pedig egyre alaposabb a gyanú, hogy nem is fog. Patrik alighanem egy egyszerű vállalkozó, aki ugyan jóval többnek szeretne látszani a valóságnál, Nóra előtt "rázza a rongyot", de alapvetően nem bűnöző.

Legalább is ennek eddig semmi jele.


A nyálas kis Botond viszont igazi hétpróbás gazember, aki mindent bevet, hogy elnyerje Zsolt szimpátiáját!

És utóbbi már rá is állt a közös üzletre.

21702. Audclon (válaszként erre: 21696. - Virgilius)
2008. máj. 30. 07:08

Ez az, mit fognak mondani a kórházban Kristóf és Nóra? Erre nem gondolt a szegény srác...hú, mekkora balhé lesz ebből!

vagy nem: egyszerűen jobban lesz, mire odaérnek...

21701. krinya5 (válaszként erre: 21699. - Gerna)
2008. máj. 30. 06:44
de vizsgálat után még pátyolgathatja, így mehet Patrik az operába.
21700. virgilius (válaszként erre: 21698. - IbolyaO614)
2008. máj. 29. 23:00
Inkább buta dolog volt. Még itt is visszaüthet, szerintem.
21699. gerna
2008. máj. 29. 22:50
Nóra helyében én nem a kórházba autókáznék, hanem orvost hívnék Kristófhoz. Ezt a marhaságot :(
21698. IbolyaO614 (válaszként erre: 21696. - Virgilius)
2008. máj. 29. 22:49

Ezt én se értem. Miklós még a dadát is lenyomoztatta, Patrikot meg nem??

Nagyon ronda dolog Kristóftól, hogy belement ebbe az aljas játékba (egészséggel játszani, még visszaüthet az életben), ne de nem itt.....

21697. gerna (válaszként erre: 21694. - Brájgátta)
2008. máj. 29. 22:49

Döme anyjának meséje: Van neki egy férje, aki csalásért börtönben van, de most kiengedték 1 napra. Félt, hogy bántani fogja Dömét, ezért inkább otthagyta a taxiban. Mert Géza rendes embernek látszott.

Jó, mi?


Egyébként a mai részekben 2x hangzott el, hogy vki börtönben ül(t) csalásért: Döme apukája és Patrik (legalábbis Miklós elmondása alapján)

Micsoda véletlenek vannak :)

21696. virgilius (válaszként erre: 21695. - Célia88)
2008. máj. 29. 22:39

Mit fog mondani vajon Kristóf a kórházban? ...

Na ez volt az a pont, amikor Miki tényleg elkezdte manipulálni Kristófot. :/ A magánnyomozós dumát én is bevettem, teljesen hihető volt, ahogy mondta, kár, hogy nem igaz, pedig ennyit már rég megtehetett volna, hogy megbíz egy magánhekust.

21695. célia88 (válaszként erre: 21694. - Brájgátta)
2008. máj. 29. 22:26

Nem igazán. Erik elcsípte a postaládánál Tildát és próbált vele dumálni, nem sok sikerrel. Később megint bepróbálkozott, de nem nyitott neki ajtót és aggódni kezdett, ezért szólt Zsófinak, aki meg a Gézának, aki saját kulccsal bement velük. Ott feküdt Tilda az ágyban, de nem ébredt fel a zajra, erre Zsófi az okos, megállapította, hogy van pulzusa, tehát valószínűleg csak mélyen alszik, aztán vágás.

Boti bevallotta Zsoltnak, hogy ő lopatta el a kocsiját, de vissza is adja, csak bizonyítani akarta, hogy ő milyen jó "üzlettársa" lenne neki. Itt annyira nem figyeltem, de Zsolt kezet fogott vele, úgyhogy valószínűleg mégis szövetkeznek.

Megérkezett Döme anyja, aki előállt egy nem túl jó sztorival, hogy miért is hagyta magára a kisfiát.

Nóra jól belerúgott Klauba azzal, hogy elhívta presztrálni a Timikét, amig ő szexi fehérneműt vett a Patrikkal való randira. (Ez nagyon gáz volt, Klau nehezen állta meg, hogy az arcára legyen írva, amit gondol :D).

Jah, és Miki mégis csak meggyőzte Kristófot, hogy segítsen neki eltávolítani Patrikot, így odament Nórához azzal, hogy rosszul van. Nóra azt mondta irány a kórház. (Na, most itt nekem úgy tűnt, nincs még este, de lehet tévedek. Bár az is lehet, hogy késő estig eltart majd a vizsgálat. :P)

Volt még valami?

2008. máj. 29. 21:27
Jajj ma nem láttam :( Volt benne vmi jó?
21693. gerna
2008. máj. 29. 21:15
Szent ég, ilyen rossz mesét kitalálni Dömécske taxiban-hagyására! ez tényleg csak Géza-Kinga összeboronálására volt jó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook