Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)


49802. Icebox (válaszként erre: 49801. - Gwenllian)
2009. ápr. 6. 22:15
:D
49801. Gwenllian (válaszként erre: 49799. - 80ASIQ)
2009. ápr. 6. 22:04

Drága 80-as, nem kellett volna, hiszen kiderült az a hozzászólásainkból, hogy csupán önös érdekből próbált átverni minket. Csalás, hogy számunkra érdekesnek hitt információ kecsegtetésével odacsalt innen többeket az oldalára, hogy abból neki anyagi haszna származzon. Az ilyesmitől nekem mindig kinyílik a bicska a zsebemben, akármilyen kicsiben csinálja is az illető. Ha látja, hogy működik, majd kifejleszti nagyban is. Inkább kapja meg most a negatív reakciókat, minthogy pár év múlva alapítványok nevében kéregessen jószándékú emberektől milliókat.

Ezennel kiutalok neki mégegy biztosítótűt - ezúttal rozsdásat.

49800. Martian (válaszként erre: 49796. - Zebracsikó)
2009. ápr. 6. 22:02
ezt már egyszer eljátszották Clauval
49799. 80ASIQ (válaszként erre: 49795. - Zebracsikó)
2009. ápr. 6. 21:53
Nagy levegőt vettem és rákattintottam a 49756-ban megszövegezett linkre. Ez egy pontot jelentett jigsaw-nak. Minél több pontot összeszed annál nagyobb az esélye, hogy megnyer egy vizipipát. Meg kell mondjam, fórumtársaim reakciója ez esetre számomra indokolatlanul ingerültnek tünnek. Már bocsánat!
49798. Kata40 (válaszként erre: 49776. - Joys)
2009. ápr. 6. 21:44
Teljes mértékben igazad van Mikivel kapcsolatban. Ettől függetlenül - nem tudom miért - de a nagysasszonnyal kapcsolatos tetteiért nem tudok rá nagyon haragudni.(persze a mérgezés, meg az emberrablás nagyon durva.) Miki tettei mindíg csak arra irányulnak, hogy neki jó legyen. A banya pedig olyan dolgokba is belepofázik, olyan embereket is szivat, akik közvetlenül nem bántották őt, nem tettek neki keresztbe, csak egyszerűen nem felelnek meg az elvárásainak. Engem sokkal jobban zavar az ő viselkedése. Tényleg nagyon ráférne, hogy valaki jól megszivassa. Ebben most Mikiéknek drukkolok.
2009. ápr. 6. 21:43

Végre lebukott a kis hazudozó Emmácska!

Vilibá jófej volt, mikor azt mondta, Manyus csak holnap tudja telekürtölni a házat Zsolt jellemének pocskondiázásával.

Lacit sajnálom, de szerintem Imi segíteni fog, és kiszedi Noémiből a hazugságot.

2009. ápr. 6. 21:36

a legidétlenebb jelenet az volt, mikor miki és Zsolt lepaktáltak egymással és nagy fejtörés után rájöttek a megoldásra: el kell szedni az összes pénzét, attól omlik majd csak össze igazán!

Ez akkora hatalmas gondolat volt, hogy egészen belefeszültek!

49795. zebracsikó (válaszként erre: 49794. - 80ASIQ)
2009. ápr. 6. 21:34

szintúgy.

viszont most meg feszít a kíváncsiság :)))))

49794. 80ASIQ (válaszként erre: 49778. - Joys)
2009. ápr. 6. 21:33
Mi a bűne az ujdonsült hoxásnak? Ugyanis én nem mertem odakattintani.
49793. 80ASIQ (válaszként erre: 49776. - Joys)
2009. ápr. 6. 21:31
Nem ökör, csak naív! :D
49792. 80ASIQ (válaszként erre: 49775. - Joys)
2009. ápr. 6. 21:30
Ezt szerettem volna látni!:D
49791. Kata40 (válaszként erre: 49789. - Gwenllian)
2009. ápr. 6. 21:28
Ajaj... Erre nem gondoltam :)
49790. Icebox
2009. ápr. 6. 21:28

Kepek:


[link]

49789. Gwenllian (válaszként erre: 49788. - Kata40)
2009. ápr. 6. 21:25
Nem tudhatod, mi megy a paplan alatt... ;)
49788. Kata40
2009. ápr. 6. 21:11
Na még Magdika kell a fehérnemű partira. Biztos olyanokat mutatnak ott be, amit Ő is hord.
49787. Gwenllian
2009. ápr. 6. 21:09
Ízléstelen leszek, de sztem Magdianyusnak volt egy apró orgazmusa, mikor megtudta ezt az értékes infót Zsoltról...
49786. Kata40
2009. ápr. 6. 21:08
Hoppá, itt a lebukás ösztöndíj ügyben.
49785. f632c88244
2009. ápr. 6. 20:49
Szép estét! :-)
49784. Gwenllian
2009. ápr. 6. 20:48
Milyen hülyeség ez a fehérnemű party... az ember lánya elmegy egy üzletbe, és ott van minden méretben...
49783. 1366d1807f
2009. ápr. 6. 20:42
Nóra miért veszi fel a vastag prémgalléros téli kabátját, amikor a szomszédban lakik?
49782. Gwenllian (válaszként erre: 49778. - Joys)
2009. ápr. 6. 19:50
Hmmm, csalafinta, nagyon csalafinta... kifinomult, ugyanakkor kegyetlen. Legyen! Jigsaw, nyelj biztosítótűt! :P
49781. Bogoj (válaszként erre: 49779. - Hangyászsün)
2009. ápr. 6. 19:35

no de mi van, ha a leány csak porszívó-ügynök?

azt nem írták, hogy kingacica meglepődik, csak hogy sejteni kezdi...

49780. Hangyászsün (válaszként erre: 49745. - Geridina)
2009. ápr. 6. 19:04
Nem az a kifejezett Adonisz, de Vanda állovagjánál jobbképű férfi. Radnics után esés, kérdés, mennyire felel meg a sznob Clau elvárásainak?
49779. Hangyászsün (válaszként erre: 49747. - Bogoj)
2009. ápr. 6. 19:02
Nyilván telefonos, nem az utcán strichelő. MArcsit, a bébicsőszök gyöngyét - Ugyan már, Kohinoorját! - nem ismeri, ezért biztos a lebukás. (Javára szól, hogy szegény Dömécskét nem adta be áll. gondozásba.)
49778. Joys (válaszként erre: 49777. - Gwenllian)
2009. ápr. 6. 18:32

Javaslok egy fokkal finomabbat, Gwen: nyeljen le egy biztosítótűt összecsukva, ami kinyílva jöjjön ki belőle-ott a "délvidéken"..


Kissé csiklandozni fogja.

49777. Gwenllian (válaszként erre: 49759. - 1366d1807f)
2009. ápr. 6. 18:18

Eszembe sem jutott kattintani. Egyrészt, mert szánalmasan átlátszó manipuláció, másrészt annyira a felkínált információ sem csábító. :D

Mindenesetre Jigsaw szarjon fűrészt egy hétig ezért. :)

49776. Joys
2009. ápr. 6. 18:17

Friss előzetes!


Miki önbizalomtól eltelve adja elő nagy barátjának, Kérleklacinak, hogy ha Attila lépéseket tenne Nóra felé, akkor egyszerre fogja megutáltatni vele őt is és Klaudiát is.


/Én is egy ökör vagyok..azt várom, hogy Miki megszégyenül, erkölcsileg megsemmisül a súlyos bűneinek terhe alatt, az igazságszolgáltatás eléri, ehelyett azt látjuk, hogy háborítatlanul mosolyog, bosszúálló terveket sző és akkora arca van, amekkora még sose volt../

49775. Joys
2009. ápr. 6. 17:06

HUMOR-de megtörtént..!

Egy somogyi kórház szülészetén történt, ismerősöm is a kórteremben lábadozott a szülés után, szem- és fültanúja volt az esetnek, ő mesélte.

Népes, jól öltözött kisvárosi cigány-család jött a kismamáért és a babáért a 4 ágyas kórterembe, hogy hazavigyék.

A szülést levezető orvos is hamar előkerült - a szülés óta nem látták a szobában - és kezeit dörzsölve ott tüsténkedett a család körül, hogy ugye minden rendben volt, ugye, jó volt az ellátás, ugyebár, meg hasonlók. Ekkor előlépett a családfő és nagy tisztelettel rövid mondókába fogott: egyszerű szavakkal megköszönte az orvos munkáját és átadott neki egy hatalmas díszdoboz desszertet.

Az orvos átvette a dobozt, de képtelen volt eltitkolni csalódottságát és kézfogás helyett lekezelően felcsattant:

- Jóember, ilyenkor nem desszertet szoktak adni a szülésznek!

Nagy csend lett. Aztán a férfi csendben megkérdezte:

- Bocsánat, hanem mit?

- Aki elégedett a munkánkkal, az borítékot ad, kérem szépen! Hagyományosan ez illik. Maguk nem hallottak még erről? Pedig van maguknál szaporulat szép számban!

- Bocsánat, ne haragudjon doktor úr és mennyit szoktak adni a népek?

- Hát... 30-40.000 forintot.

- Értem, elnézést kérek, tudatlan vagyok, de megoldjuk azonnal, engedelmével visszakérném a desszertet.

Kivette az orvos kezéből a dobozt, felnyitotta és kivett belőle egy köteg 20ezrest, majd 2 darabot átadott a kővé vált orvosnak, akin látszott, hogy a rosszullét kerülgeti. A többit zsebre vágta és a család kivonult a kórteremből.

A többi kismama a takaró alá menekült, mert majd megfulladtak a röhögéstől.

49774. Joys
2009. ápr. 6. 17:02

HUMOR!


Egy férfi bemegy a tetováló szalonba, majd közli a mesterrel, hogy egy szép,piros, Ferrarit szeretne a szerszámára tetováltatni.


Rendben. - mondja a mester és elkezdi rajzolni az autót, igazítja, színezi majd így szól:


- Uram, nem akarja a kedves feleségét is behozni hozzám?

Hogy teljes legyen a kép, neki meg csinálhatnék egy csinos kis garázst, és ha hazamegy biztosan be tud majd parkolni a Ferrarival.


A férfi meghökkenve mondja:


- Na de mit képzel?! Én meleg vagyok és ezt sértésnek veszem!


Elkezd hebegni a mester: - Jajjajj! Elnézést kérek! Nem akartam megsérteni.


Csinálja tovább a kocsit, majd így szól a végén:


- Uram, ez nagyon jól sikerült! Esetleg nem kíván egy traktort csináltatni a "zacsira"?


- Traktort?!


- Persze. Ha elakad a Ferrarival a szarban, legyen mivel kihúzni!

49773. Joys
2009. ápr. 6. 16:52

2009. ápr. 6. STOP.


Varga Izabella, a Barátok közt Nórája szerencsés helyzetben érzi magát, hiszen amellett, hogy két gyönyörű kislány édesanyja, kipróbálhatta azt is, milyen lenne, ha fia született volna. A színésznő izgalmas titkokat is elárult a sorozat kulisszái mögötti világról.

Varga Izabellát igazán szerencsés helyzetben találta meg Dr. Balogh Nóra szerepe az RTL Klub Barátok közt című sorozatában, a színésznő ugyanis éppen akkor lett munkanélküli, amikor a sorozat castingja elkezdődött. A színésznő jelentkezett a felhívásra, s azóta egy ország Nórája lett, ügyvédnő és szerető édesanya szerepben. Iza azonban elárulta, hogy a hétköznapokban sokkal sportosabban és kevesebb sminkkel jelenik meg az utcán. Sorozatbéli figurájával hasonlítanak egymásra, legalábbis a családanya szerepében, hiszen a való életben két gyönyörű kislány boldog édesanyja.


"A két kislányom és a sorozat most kitölti az életemet. Azt hiszem, hogy a színház majd csak később köszön vissza az életembe" - kezdte Varga Izabella, aki néhány olyan titkot is elárult, amit a sorozat nézői eddig nem tudhattak.


Minden nap új részeket veszünk fel, így minden este új szöveget tanulok. Vannak jó módszerek arra, hogyan lehet mindent megjegyezni, a kollégám például a levesből kanalazza ki a szöveget, így tudunk puskázni is" - mesélte a Barátok közt Nórája, aki ugyan nem sokat néz tévét, mégis mindig pontosan tudja, hol tartanak a filmbeli események, hiszen a hétköznapokban megölelgetik az utcán szembe jövő emberek.


"Mindig abban reménykedtem, hogy lesz egy büdös hónaljú nagy fiam, és most két kislányom van. Viszont itt van nekem Matyi, akivel megélhettem ezt az érzést is, ugyan nem büdös, de mégis a fiam" - mosolygott Iza, aki szerelmi tanácsokat is adott Dósa Matyinak, a sorozatbéli Tóninak, aki az ATV NÉVshowR című műsorában köszöntötte fel a születésnapos színésznőt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook