Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
232952. D1zsúlika
2021. jún. 9. 19:25

[link]


Ó, drága medve anyám!

Meneküljünk, mert jönnek a szellemek! :))))

2021. jún. 9. 15:33
furcsa ez a Kornél
232950. Napsugár8 (válaszként erre: 232949. - Troppauer Hümér)
2021. jún. 8. 13:51
Úgy néz ki, hogy teljesen lezüllesztik őt is. Még a végén valóban kicsinálja Zsoltot végleg, ő pedig megy a sittre. Alíz a lányokkal és az anyjával és Vili bácsiékkal vissza vidékre, így áron alul eladja a Rózsát Gigiéknek... Aztán már csak Nóráékat és Timikét kell elrendezni, és vége is a sorozatnak.
2021. jún. 8. 09:45
Ezt a Kornélt szíven szerint lelőném, ha nem Endrédy Gábort látnám benne!!!!!
232948. Napsugár8 (válaszként erre: 232945. - D1zsúlika)
2021. jún. 7. 06:55

Ez szégyen-gyalázat!

Akár le se forgassák, ki az, aki éjfélkor még nézi a sorozatot, majd másnap reggel 6 órakor, vagy éppen 8 órakor már ott van a munkahelyén frissen, kipihenve!!!!

Ha ezt megteszik, akár az egész csatorna nézettségére is kihat. Nem azért, mert annyira szuper a sorozat, de ha már több évtizeden keresztül néztük a sorozatot, pontosan a befejező részeket nem fogjuk látni??? Nekem a fókuszt és mi kis falunk stb. műsorokat eddig is hiába mutogattak.

232947. krinya5
2021. jún. 6. 22:11
Gigi az elején félig meddig akkor felismerte, csak ellopva az órát, (amit RD idöben Tomci osztogatott) nem találta rajta a gravírt. Ezért azt hitte téved.
232946. Kicsi Fecske
2021. jún. 6. 21:55

Visszanézve a lemaradást, eszembe jutott egy pár gondolat:

- Vajon a siketnéma lány a nevét és az email címét írta fel a cetlire Máténak, aki örömmel nézegeti azt ?! Lehet, hogy megtanulja a "jelnyelvet" a lány miatt? És jeltolmács lesz belőle és nem légiforgalmi irányító?

(Megint egy új karakter a végére!)

- Vajon miből akarja Gigi megvenni a Rózsát?! Ne legyen esküvő azt mondta, és az arra szánt pénzből megvehetnék a Rózsát?! (ami 60 millió) Lehet, hogy Giginek van még spóroltpénze abból, amit a Red Dáliában "keresett"?!

- Vajon Olivér állandó hisztijét meddig lehet még bírni? Mert engem kiüldöz a világból! Túltesz még a "Szőkén" is!

Bréking! Jön Klára mama, Olivér anyja (Bánfalvy Ágnes). Már csak Ő hiányzott ebből a teamből,így a végén! :)

- Vajon Nórát válaszút elé fogja még állítani az élet?! Miki vagy Levente lesz fontosabb majd a számára?! (Vajon elválhat a kómában lévő férjtől?) Leventét nem zavarja ez az újra kötött érdekházasság?! Amit a "sztárügyvéd" Nóra hebegve-habogva magyarázott a vízórás embernek, hogy ki is neki Miklós valójában és kicsoda Levente az intim helyzetben, hááát nem volt semmi! Mivel észnélkül jönnek még új szereplők, (Istenes Bence is), akkor jöjjön Eszter (Bajor Lili) is látogatóba Leventéhez! Hátha a féltékenység, megkönnyítené Nóra döntését a két férfi között?!

- Vajon Gigi miért nem ismerte fel Kornélt, amikor együtt "dolgoztak" a Red Dáliában? Hiszen Zsolt szerint Kornél ott volt biztonsági őr és onnan szerezte az első millióit? Ezt a "titkot" dörgölte az orra alá?%

- Vajon érti valaki a Kornél - Oszi- Zsolt "oxigénmaszkos" biznisz körüli bonyodalmakat?

- Vajon sikerül Kornél spanjainak likvidálni Zsoltot?

- Vajon tényleg itt az ideje, hogy eltűnjön ez a leamortizált Mk téri társaság és a sorozat? :)

232945. D1zsúlika
2021. jún. 6. 18:50

[link]


A Barátok közt még az utolsó hetekben is mostohagyerek!

Pedig az Ondruss csapat " méltó befejezést " ígért!

De a sorozat utolsó részeit is bizonytalan időpontban vetítik?! Hol 23:15-kor, hol 23:35-kor, hol pedig 23:50-kor?! Vagy ez már a " méltó befejezés " kezdete?!

Vagy azért nem adják "tisztességes" időpontban, nehogy sokan láthassák a "méltó befejezést"??!!

Pedig tekintettel lehetnének a " 23 éves Bk múltjára " és normális időpontba sorolhatták volna, ezek közé a car sorozatok közé??!! De nem tették!

Ezért nyár ide vagy oda, elmehet a csatorna melegebb éghajlatra a fentiek miatt IS! Szerintem.

232944. Auróra2010 (válaszként erre: 232942. - Napsugár8)
2021. jún. 6. 12:07
Szerintem is gonosz ellenszenves rosszarcú kis csaj. Ezért is kérdeztem lentebb, hogy ilyenek a mai lányok ? Amikor az a szerencsétlen Vince ömlengett hogy milyen szuper kiscsaj Panni, nem tudtam, komolyan vagy viccből mondja e.
232943. krinya5
2021. jún. 5. 20:41
Én múltkor is azt hittem összejönnek, amikor Bandi hirtelen hazatoppant.
232942. Napsugár8 (válaszként erre: 232940. - Bulikázós)
2021. jún. 5. 17:22
Szerintem nincs ebből semmi gond. Az jó lenne, ha valóban rosszul látnám a dolgokat, csak akkor viszont azt nem értem, miért kell Olivérnek és Gignek örökké ordítozniuk egymással. Ha valóban szeretik egymást, azért ennél több bizalmat, több megértést kellene egymás iránt mutatniuk.
2021. jún. 5. 17:11
Na, ahogy a holdponton olvasgatom a tartalomleírást, abból arra következtetek, hogy Bandi és Luca újra közel kerül egymáshoz (nincs így névvel leírva, csak mint "régi szerelmesek", meg "egy régi szerelem újra fellobbanhat", de a képeknél ott van Bandi Luca mellett). Ennek örülnék is, mert ez a Kornél egy hányadék, ahogy viselkedik. Most is, hogy azzal fenyegeti majd Timit, rúgja ki Lucát... fúj. Nagyon "szerethette" őt. Bár már a kezdetektől fogva nem értettem, mit keres Kornél és Luca egymás mellett, nagyon nem illettek össze.
232940. bulikázós (válaszként erre: 232939. - Napsugár8)
2021. jún. 5. 16:15
Nem így látom ezeket a dolgokat.
232939. Napsugár8 (válaszként erre: 232938. - Bulikázós)
2021. jún. 5. 14:14
Szerintem ez nem beleszólás, hanem belekavarás. Mert a taktikája: Gigit lepjük meg titokban ezzel-azzal, apunak szerezzünk örömet titokban ezzel-azzal, és közben ő irányítgatja mindkettőt a saját szája-íze szerint. Alattomos kis rafinált csaj, és a szülőket mint bábukat rángatja ide-oda. Ezek pedig nem veszik észre, hogy ők a paprikajancsik.
232938. bulikázós (válaszként erre: 232935. - Papája)
2021. jún. 5. 13:47
Ez hülyeség! Egy gyerek, aki velünk él, miért ne szólhatna bele az életünkbe???? Ez az ő élete is!
232937. Auróra2010
2021. jún. 5. 13:39
undoritó kis csaj. Egyáltalán van ilyen a mai lányok közt ?
232936. Napsugár8 (válaszként erre: 232935. - Papája)
2021. jún. 5. 11:43
Egyetértek! Koravén, elkényeztetett kis apuka hercegnője. Csak míg Timi akár hisztivel is kiharcolta magának, amit akart, Pannika az eszével csavarja az ujja köré a felnőtteket, és veszi rá őket arra, hogy megtegyék azt, amit ő szeretne. Rafinált.
232935. papája (válaszként erre: 232934. - Napsugár8)
2021. jún. 5. 11:20

Pannika egy kis Terminátor. Mindenbe beleokoskodik amihez nem is ért.

Mi köze egy kislánynak Szonja terhességéhez, az apja szerelmi életéhez, az esküvőhöz és minden máshoz is.

Úgy osztja az észt, hogy szinte félnek tőle a felnőttek. Soha nem mosolyog, soha nem gyerek. Egy undok kis béka.

Az apja dettó. Nem való az semminek. Nem volt jó rendőrnek, szakácsnak, szeretőnek és apának sem, mert csak erőlködik a viselkedésével.

Gigi meg őrlődik kettejük között.

232934. Napsugár8 (válaszként erre: 232931. - Regin_a)
2021. jún. 5. 08:01
Azt egyébként én sem tudom, milyen szerelem, milyen kapcsolat az, ahol a két ember állandóan csak veszekszik, állandóan csak a feszkó van közöttük. Rá kellene már ébredniük, hogy csupán Pannika hozta össze őket, mert mint kislány, megszerette Gigiben a pót anyukát. Egyéb téren egyáltalán nem illenek össze, de egyikőjük sem akarja a kislány lelkét összetörni, hát élik napjaikat Pannika kavarásai alapján.
232933. Napsugár8 (válaszként erre: 232931. - Regin_a)
2021. jún. 5. 07:56
Van egy olyan érzésem, hogy annyira megtetszett neki a csaj az orvosnál, hogy megtanulja a jelbeszédet, csak azért, hogy tudjon vele beszélgetni. És utána már inkább olyan területen fogja magát tovább képezni, olyan szakmát választ, ahol ezt tudja kamatoztatni. Jeltolmácsként, hasonló helyeken.
232932. Csili2
2021. jún. 4. 21:50
Szegény Máté, Juli majdnem elintézte a másik fülét is. :-(
232931. Regin_a
2021. jún. 4. 20:30

Szegény szakács sehol nem kap munkát pedig próbafőzetet is vitt

Miféle séf ez? Mert más a séf és más a szakács

Ennek még szakács végzettsége sincs, csak szalajtották a rendőrségtöl és "szeret" főzni

Utálom ezt a fickót! Gigi kiteszi a lelkit ez meg játsza az eszét mindig


Zsóti mint mindig hozta a formáját Kornéllal szemben


Mátébol lesz forgalomirányitó?

Max mint rendőr az utcasarkon, síppal a szájában

232930. Regin_a
2021. jún. 3. 20:43

Dorka is átvette a tipegős stílust. Miért kell egy lakásban pár métert tipegve futni ha csengetnek?

Dorka és Simon...?


Levente jobban keres bicikliszerelőként mint iskolaigazgatóként korábban? Vicc!


Bhutánba írják ki Lucát és a Kornélt?

Ez a hülyegyerek már táskákat is árúl?


Untam már nagyon Maja/?/ és Szonja gyerek vállalásrol eszmefuttatását. Szintúgy a csuparózsaszín Gigi , pfujdeundoritó, videóján rágódást. Kifene ismeri Gigit a házon kívül?


Timike végre pofáraesett. Miféle előléptetése lett volna, hisz saját cége van


Máté a bajnok! Vicc.


Nincs két egyesen mondata senkinek, lásd a kis hp Pannikát Máté ügyében. Mátécska miért nem megy orvoshoz?

Julcsa még agyvérzést kap nagy vehemenciájában


Levente szorít Gizinek. Én meg a dundi Nigériába szakadt Levente barátnőjének hogy jöjjön haza és legyen affér Nórával

232929. Troppauer Hümér (válaszként erre: 232924. - Piroska52)
2021. jún. 3. 09:55
Tudom Piroska, ő már csak ilyen!
232928. df1e1c376c
2021. jún. 2. 23:52

Én most lemaradtam. Valamit Kornél akart eladni a havertòl, de átvette a Berényi Kft, és Oszi kimarad. Óccsó kampány (lehetősége?), ami tök mindegy, hogy milyen cégé, csak egy lehetőség van?

Mondjuk én már az oxigén maszkot sem értem, hogy mijjez, ami nincs szabadalmaztatva, de csak az övé nemzetközileg. Bexarnek, ha a sportoláshoz használt oxigén maszkot Oszi találta volna fel XD

...és meg mindig nézem. Meg fogom is most már a végéig.

232927. Auróra2010 (válaszként erre: 232926. - Krinya5)
2021. jún. 2. 21:33
Novák fénykorában azért jobban bejött a nőknek,mint most ez a búsképű Kornél---
232926. krinya5
2021. jún. 2. 21:30

Divatguru Dorka, amint egyedül fotózza magát... komolyan agyrém

És a nőcsábász Novák csajozós tippekkel. :D

232925. Banános Zselé (válaszként erre: 232924. - Piroska52)
2021. jún. 2. 14:10
én mondtam egy dolgot ami úgy volt, ő mondta hogy nem úgy volt
232924. Piroska52 (válaszként erre: 232922. - Troppauer Hümér)
2021. jún. 2. 12:29
Nem ismeri a tisztelet fogalmát.
232923. Banános Zselé (válaszként erre: 232922. - Troppauer Hümér)
2021. jún. 2. 11:47
ja igen Panni
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook