Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
233222. papája (válaszként erre: 233217. - Regin_a)
2021. júl. 16. 08:59

Alapból nem szeretem a kórházas sorozatokat, nagyon keveset láttam.

Tudom, hogy a folyamatos sípolás az halál, de itt valahogy másként szólt a síp.

233221. Hangyászsün (válaszként erre: 233209. - Napsugár8)
2021. júl. 16. 08:34
Ezt is köszönöm! Erre a (félbemaradt?) szálra nem emlékszem. Tudom, hogy Kornél azután került be a BK áramába, hogy én felhagytam az egyre pocsékabb és ostobább sorozat napi követésével. Már akkor is nyilvánvalónak tartottam, hogy a BK-nak harangoztak. Erre egy hónappal később kiszivárgott a halálos ítélet híre.
233220. Auróra2010
2021. júl. 16. 08:29

[link]


a tegnapi fókusz

233219. Napsugár8 (válaszként erre: 233218. - Szasza4)
2021. júl. 16. 07:49
Majáról inkább azt feltételezném, hogy amíg a többiek a Rózsában buliznak, ő odafönt megszül, és a babát hátrahagyva, el is tűnik a színről. Majd Szonjáék örökbefogadják, mint talált babát.
233218. Szasza4 (válaszként erre: 233214. - Papája)
2021. júl. 15. 22:12

Igen, szombaton buli lesz! Hétországra szóló, mint a mesében! :) Az előzetesben látuk már Gigit a menyasszonyi ruhájában?! Panni biztos minden porcikájukról levette a méretet amíg aludtak?! :) De igen igaz, tök felesleges a sok részletkérdés! Válaszokat úgysem kapunk.

Igen, érdekes hangot adott a kórházi szívmonitor! Talán az élet halvány jelét jelzi?! Ezt mutatta Nóráék arca is, szerintem. Dehogy Miklós valóban felkel-e majd és "jár", mint próféta a vizen?! Hmmm. Mint tősgyökeres nézők tudjuk, a Bk Univerzumában időben, térben, minden lehetséges. Még az is, hogy Miklós megtáncoltatja még a menyasszonyt is, vagy mégsem! :)


Szombaton tehát mulatás, szórakozás, ivás, ami nem volt ritka a Bk történetében előzőleg sem. Ittak, ha volt rá alkalom, ha nem! :) Aztán:

- Maja vagy megszül a Rózsában, mint Vanda a kis Marcit, vagy Szonjáéké lesz majd a baba, vagy sosem tudjuk meg.

- Zsolt bizonyára elbúcsúzik majd Oszitól és Alízzal elmennek a világ legtávolabbi szegmensébe. (Hacsak nem "szellemeskedett" a temetőben, vagy Alíz képzeletében?)

- Tünde elhívja magával Menyhért atyát (Kálid Artúrt) világkörüli útra (egyébként is a férje)

- Luca elmegy Bandival Londonba,

- Juliék elutaznak Olaszországba Petihez

A többieket pedig rábízzák az írók a fórumozók fantáziájára. Gondolják, hogy úgyis kitalálnak valamilyen megoldást a fórumtársak egymás között és annyi! :) De majd meglátjuk!

233217. Regin_a (válaszként erre: 233214. - Papája)
2021. júl. 15. 21:26

Mit jelent az a sípolás "


te nem nézel dr.Murphyt vagy dr.Houset?

Szerintem a folyamatos sipolás az halál, merthogy se pulzus se vérnyomás

Ugyanakkor kórházban azt hallottam egy éjjel hogy vagy fél óránként zümmög valami

Már majdnem rászóltam a fickóra hogy ne állitgassa az ágyát/elektromos/, de rájöttem hogy az automata vérnyomás és mást is mérő készülék

Nem volt semmi sipolás, sem annak megszünése

Reggel/délelött "becsomagolták" a fickót, elhunyt

233216. D1zsúlika
2021. júl. 15. 20:59

A mai esti Fókuszban szerepelt Szőke Zoltán. Azt mutatták (ha valaki esetleg nem látta volna), hogyan tért vissza a Bk forgatásra, hogyan vették fel, az utolsó záró jeleneteket a nagy Berényi Miklóssal. Úgy csinált, mintha el sem ment volna. Állítólag úgy is érezte, olyans volt neki, mintha tegnap is szerepelt volna a sorozatban. Közben sok-sok régi jelenetet mutattak róla Miklósról, egész a záró jelenetig. Nóra alias Varga Izabella ment elé és szerbül köszöntek, mint régen. Aztaa!

Elviccelték többször a kórházi ágyas jelenetet. Nóra mondta neki, hogy a sokkal jobban néz ki amióta kómában van........nevetés.... ha-ha-ha. Majd aztán Timi, a papa hercegnőjét kellett többször sminkelni, mert annyira szerette a papát, hogy mindig elsírta magát. De én kemény maradtam, mint a vídia! Nem kellett zsebkendő! Pedig volt nálam zsebkendő! Sőt! Mind a négy sarka, simára volt vasalva! :))

Lényeg, hogy volt az a pénz, az a korpa, volt a korpa mellé az haj, meg az az egyenes jellem és punktum!


Ja, és még annyit:

Az alábbi linkben pedig látható, hogy "van élet a Bk után is". Kinizsi Ottó aki a 23 év alatt volt szereplő, majd szereplőből rendezővé avanzsált, most már a "Dancing with the stars" második évadában táncol, mint versenyző, a TV-2 csatornáján?! (Ennyit a világ dicsőségéről! :))


[link]

233215. arany52
2021. júl. 15. 20:37

A házasulandók tudta nélkül esküvő - azért ez nem semmi. Na mindegy szappanoperának elmegy.

Kíváncsi leszek szombaton mivel örvendeztetnek meg minket.

233214. papája (válaszként erre: 233211. - D1zsúlika)
2021. júl. 15. 20:10

Várható volt, hogy valami nagy bulival zárul a sorozat, mint pl. esküvő. Azért kíváncsi lennék, Pannika hogy szervezte be az anyakönyvvezetőt, mert ahhoz csak kellettek volna a házasulandók is.

Na mindegy ez részletkérdés.


Szerencsére nem ismerem a kórházi szívmonitor hangját, csak filmekből. Mit jelent az a sípolás - Mikós visszajőn, vagy elmegy ?

233213. Regin_a (válaszként erre: 233211. - D1zsúlika)
2021. júl. 15. 19:47

Nagyon köszönöm! Elég vizuálisan írtad le


Gizi utazhatzott volna Bandikával együtt Londonba:)


Remélem az utolsó rész valami szívfacsaró lesz, készitem is a zsepiket :)

233212. Auróra2010 (válaszként erre: 233211. - D1zsúlika)
2021. júl. 15. 19:08
Azért utolsó előtti résznek elég tré volt,én már untam, akár a tegnapit.
233211. D1zsúlika (válaszként erre: 233210. - Regin_a)
2021. júl. 15. 18:56

" Mi történt ma? ....mert elfelejtettem hogy 5-kor BK "


Nem időrendi sorrendben, de kb ez történt ma:


- Gizi elutazott Londonba

- Juli Alapítvánnyá minősítette az András alapot (a jótékonykodás leírható döntő érv volt!) Kornél rábólintott, Klaudia büszkén nézte lánya előadását

- Klaudia kijelölte Julit utódjának, majd bejelentette, hogy Ő pedig ezentúl nyugdíjasként éli majd az életét párjával. Kornél ismét helyeselt mosolyogva!

- Klaudia rendezte kapcsolatát Tündével is (kiderült, hogy a végére megkedvelték egymást) és Klaudia egy nagyobb összeget utalt Tündének, aki majd elájult az összeg láttán

- Mindenki a Rózsában nyüzsgött (díszítettek, terítettek, zenét intézték), először a betoppanó Panninak nem tetszett, mert nem a Rózsába akarta a helyszínt, de a felnőttek meggyőzték őt, hogy ez így lesz jó. A megérkező Gigi és Olivér boldogok voltak.......

- Simon varrogatott-hímzett a kerékpárboltban Timi kedvéért (először azt hittem ő akarja elvarrni az összes elvarratlan szálat?! De nem! :))) Megérkezett Nóra aki

félt teljesíteni Timi kérését, de Simon kíséretében csak rátetováltatta csuklójára amit kért tőle a hercegkisasszony......

- Alíz betoppant a lakásba és a pult mögé bújva kihallgatta Oszi telefonbeszélgetését, majd követte Oszit, és lerohanta a férfit aki Zsolt dzsekijét viselte, holott egy hajléktalannak ajándékozta Oszi,

- Majd Alíz a temetőbe sírdogál a frissen hantolt sírnál, két kéz megfogta a vállát, hogy "hogy ne sírjál!" Alíz megfordulva Zsoltot pillantja meg, aki először kap egy pofont, majd megcsókolják, összeölelkeznek.(Én biztos szívbajt kaptam volna!)

(Ha kihagytam valamit bocsi!)

233210. Regin_a
2021. júl. 15. 18:24

Jó napot!

Mi történt ma? Velem történhetett valami, mert elfelejtettem hogy 5-kor BK :)

233209. Napsugár8 (válaszként erre: 233208. - Hangyászsün)
2021. júl. 15. 15:02
Most az ugrott be, hogy esetleg az a dadus, lehet hogy Kornél testvérének menyasszonya volt? Annak volt ilyesmi haja, de hogy hol dolgozott, mi volt a szakmája a csajnak, azt nem tudom.
233208. Hangyászsün (válaszként erre: 233207. - Napsugár8)
2021. júl. 15. 12:47

No mindegy, talán még szóba kerül, ha pedig nem - ennél nagyobb bakik is akadtak a 23 év során. Viszont Kertész Bálintot megemlítették - Legalább 23 éve nem látta a nevelőapját*, az édesanyja temetésére sem jött el.

*Persze a közönség számára láthatatlanul akár többször is megjelenhetett a M. kir. téren. ;o)

233207. Napsugár8 (válaszként erre: 233206. - Hangyászsün)
2021. júl. 15. 11:45
Nincs, a dadust azóta sem láttuk, és nem is beszéltek róla.
233206. Hangyászsün (válaszként erre: 233205. - Napsugár8)
2021. júl. 15. 11:23
Köszönöm! Ehhez képest egy szó sem esett Oszi ott folytatott tanulmányairól. A BK és főleg a mostani végjáték színvonalához képest a Zsolt-Oszi "összeesküvés" kifejezetten ötletes, elvégre amikor Zsolt félrevonta a fiát, hogy most hosszasan és komolyan akar beszélni vele, az utóbbi dühöngve fogadta, hogy az apja kiteszi a Fitt laborból. Ezt csak megjátszotta, ráadásul a sztori szerint nagyon rövid időn belül. A robbantás előtt már teljes volt az összhang apa és fia között. Egyelőre nem látom, miért tette be Oszi a pisztolyt a hátizsákba, ill. mi történt a hátizsákkal - Zsolt magával vitte, vagy Oszinak van szüksége rá? Érdekes szál volt a bölcsődei dadus, akinek láttán Zsoltot mintha pók csípte volna meg. Ezen a vonalon semmi fejlemény?
233205. Napsugár8 (válaszként erre: 233203. - Hangyászsün)
2021. júl. 15. 10:45
Nem hagyta ott, tegnap éppen azzal indokolta, amikor Alíz és Attila rákérdeztek nála, honnét van a pisztoly? Csak éppen nem esik szó róla.
233204. Hangyászsün (válaszként erre: 233180. - Papája)
2021. júl. 15. 09:49
Magdi anyust - nyilvánvalóan példát statuálandó a színészek felé - KIÍRTÁK, F. Zsóka nem önszántából távozott. Kalamár később bizonyára belátta, hogy helytelenül döntött, hiszen a karaktert simán el lehetett volna távolítani arra a kb. 3/4 évre, amit kért.
233203. Hangyászsün (válaszként erre: 233167. - Banános Zselé)
2021. júl. 15. 09:38
Tudatosan tettek így, hogy leszoktassák a közönséget a BK-ról. Egy utolsó kérdésem: Október vége óta Oszi otthagyta a rendőrtiszti főiskolát?
233202. Napsugár8 (válaszként erre: 233198. - Regin_a)
2021. júl. 15. 07:05

Még kiderülhet, hogy Zsolt azért tűnt el, hogy nyugodtan nyomozhasson Kornél régi piszkos múltja után, és ha esetleg Kornél megszimatolna valamit, ezért vigyáz Oszkár Alízra és családjára. Nem véletlenül kapta azt a pisztolyt az apjától.

És mivel Attila Zsolt után nyomoz, előbb-utóbb összehoznak valami eredményt közösen, és mégis csak meg fog jelenni az újságban az a bizonyos cikk, így Juli sem marad adós Kornélnak, az alapítvány marad a KFT-n belül.

233201. Regin_a (válaszként erre: 233200. - Banános Zselé)
2021. júl. 14. 19:35
Te így nevezed? :)
233200. Banános Zselé (válaszként erre: 233198. - Regin_a)
2021. júl. 14. 19:11
Oszkár vigyáz Alizra
2021. júl. 14. 19:11
Jenny ügyel mi van?
233198. Regin_a
2021. júl. 14. 18:45

És folytatják a hülyeségeket , nemhogy elvarják a függőben maradt szálakat

Pannika irritál nagyon. Ottó meg mit mit keres Aliz/Vili bácsi lakásában, mintha otthon lenne. Nyomul Aliznál az apja után?


Julcsa egész jól nézett ki amikor Kornéllal hadakozott

EZ is miért kellett, ha semmi értelme nem volt?

A marhák rakják az apró sztorikat, aztán egy mozdulattal lesöprik/+oldják

233197. Napsugár8 (válaszként erre: 233196. - Troppauer Hümér)
2021. júl. 14. 13:21
Én meg azt hittem, valami bukfenc-féle, csak visszafelé. A heverőn sem rossz. :))
233196. Troppauer Hümér (válaszként erre: 233195. - Napsugár8)
2021. júl. 14. 13:08
Igen Sugaracska, a heverőmön! :-)))))))))))))))))))))
233195. Napsugár8 (válaszként erre: 233194. - Troppauer Hümér)
2021. júl. 14. 11:32
De ügyes vagy! Te tudsz hátast dobni??? :)))))))))))))))))))
233194. Troppauer Hümér (válaszként erre: 233188. - Napsugár8)
2021. júl. 14. 10:47

Én a tegnapi résztől dobtam egy hátast!!!!!!!!!!!!

Már leírtátok mi volt a kiváltó ok, nem fogom megismételni!!!! :-(((((((((((((((((((((((((((

233193. Napsugár8 (válaszként erre: 233190. - D1zsúlika)
2021. júl. 14. 07:08
Én attól tartok, hogy ez a csitri még ennél is tovább megy, és valóban leszervezi a meglepetés esküvőt, és valahogy elcsinálja a Rózsára szánt pénzt.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook