FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Kitex német idegenforgalmi nyelvvizsga

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Közösségi témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. Jeanetteblack2013-01-11 21:05
Hello,
én kb egy hét múlva megyek KITEX szakmai német középfokú idegenforgalmi nyelvvizsgára, esetleg valakinek van kidolgozott tétele?

Nagyon hálásan köszönöm a választ előre is!

4. hisztys2010-10-12 12:40
Sziasztok!
Látom ez egy kihalt fórum, de hátha valaki tudna segíteni.Én is szakmai idegenforgalmi német középfokúhoz gyűjtöm a tételeimet, de sok hiányzik még, aki egyszer már kidolgozta biztos nem dobta ki, nekem pedig nagy segítség lenne.Légyszi ha tudsz segíteni írj privit, megegyezünk!
Köszi!T.

3. loli222010-10-04 13:01
Sziasztok!

Eladó a következő könyv:
Gyakorló feladatok KITEX szakmai vizsgára (B2,német,Idegenforgalmi) (CD-ROM-mal)
Használatlan, teljesen új könyv.
Amennyiben érdekel, email címem: s.olimpialilla@gmail.com
Ára: 1000 Ft

2. shuky2010-01-25 14:59
Hello

eladó a három alábbi könyv:

1, Berczelédi Zsolt - Deák Ágnes - Jánki Zsuzsanna :Készüljünk a BME nyelvvizsgára
Német középfok HALLÁS UTÁNI SZÖVEGÉRTÉS 2 CD melléklettel

2, Lőrincz Zsolt: Német nyelv az idegenforgalomban, a vendéglátásban, a szállodaiparban

3, B. Zuba Mariann, Karácsonyi László Tamás, Kovács Krisztina, Révné Lőrincz Anna - Tourismus, hin und zurück /felkészítő és gyakorlókönyv a német szakmai nyelvvizsgákra/

Természetesen mindegyik kitöltetlen...

Ha érdekel írj emailt, az árban megegyezünk.. ;)

chab.horvath@gmail.com

1. zonononz2009-03-05 11:36
Sziasztok!
Kb. 1 hónap múlva megyek nyelvvizsgázni és azt szeretném kérdezni, hogy nincs e vkinek kidolgozott szóbeli tétele a némethez. Nagyon kéne.
köszi:)
Zsófi