Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba születéséhez köszöntőket keresek! Tudnátok segíteni? fórum

Baba születéséhez köszöntőket keresek! Tudnátok segíteni? (tudásbázis kérdés)


12. pmjudit (válaszként erre: 11. - Supin)
2009. ápr. 19. 16:16
:))
11. supin (válaszként erre: 9. - Pmjudit)
2009. ápr. 19. 16:03
Ez nagyon tetszik!!!!
2009. ápr. 17. 20:05
Grammban és centiben mérik,mégis az életben Ő a legnagyobb dolog!
2009. ápr. 16. 07:17

Én ezt írtam sms-ben:


P. Szabolcs vagyok, ma 17.33-kor egészségesen /4150g, 57cm/ megszülettem. Anyukám már jól van, apukám még józan!

2009. ápr. 16. 07:11

Laci vagyok, 2500gramm, egy darabig még nincs fogammmmm. 52 centivel születtem reggel 8-kor, óvakodok még a bortól. Sokat sírok, cicit szopok, ha megnövök majd még írok.


Nagyon friss az élmény,

alig, hogy születtem.

Anyukám, apukám

írjatok helyettem.

Ne sokat, csak annyit:

eggyel több a létszám,

Hogyha szeretni kell,

számítsatok énrám!


Azért mert szerettek

jöttem a világra,

Lettem új fénycsillag,

szülők boldogsága.

Szeressetek mindíg

ilyen szeretettel,

A kincsetek vagyok,

pici kincs, de ember!


Mikor megszületik 1 várva várt gyermek, az élet dolgai értelmet nyernek. Anyaszív, apaszív dobban meg 1 párban, új fénnyel ragyognak a világra hárman. Sok boldogságot és egészséget kívánok . . . megszületéséhez!


Mikor megszülettél, ünnep volt az égen. Megkérték a Jóistent a kisangyalok szépen, legyen ez a kislány szebb a százszorszépnél, ragyogjon jósága szebben az ékszernél.


Örömmel tudatom a nénikkel és bácsikkal, hogy 2008 xx xx-án megérkeztem.

Név:

Súly:

hossz:

Szemszín:

stb. . .


Az önök ajándéka SMS üzenet formájában a pannon jóvoltából érkezett, a mi ajándékunk a helyi gólya jóvoltábol érkezett 2008. x. x. -án. . súlya:x hossza:x neve:x

hangja:van. . .


A mai napon úgy döntöttem, feladom luxusalbérletem Anyánál, és . . . óra . . . perckor kiköltöztem. Jó volt nála, de mivel . . . gramm, . . . cm-ig nőttem, már szűkösnek bizonyult a hely.


"Megérkeztem 2008. . . . -én . . . -kor és ha már itt vagyok, elárulok néhány apróságot magamról. Szóval a csuklómra kötözött furcsa ízű szalagra azt írták én lennék . . . Talán . . . tincseimnek és . . . szemeimnek köszönhetően a doki bácsik mind oda vannak értem. Bár most még picinek érzem magam, mindössze . . . gr és . . . cm vagyok, de háromóránként édesanyám karjaiban bőséges ennivalót és szeretetet kapok. Igyekszem hamar megerősödni, hogy személyesen megismerhessek mindenkit. "


Üdvözöllek életem első sms-ével. Ekkor meg ekkor, ennyivel és ennyivel születtem, stb. Míg saját számom nem lesz, anyukám mobilján tudtok elérni. Pussz: baba neve.


Üdvözletünket küldjük a kórházból. Már tegnap este 6-kor találkoztam anyukámmal, de csak most tanultam meg SMS-t írni! Paramétereim: „adatok”. Anya is jól van, hősiesen bírta, hogy rakétaként törtem előre a világra, csak még kicsit fáj neki… De nem haragszik. Puszi: baba neve


A mai napon -minden tiltakozásom ellenére- x. óra perckor felmondták a társbérletemet, így x. kg-mal és centivel új otthon után kellett néznem. . . . . nál/nél szerető családra leletem. Baba


Lakásbérleti szerződésemet 2008. /hónap, nap/ hatállyal felmondták, és /óra, , perc/-kor, az általam bérelt helyiség elhagyására köteleztek. Ennek okáért nem megfelelő viselkedésemet/a környezetem állandó zaklatása, izgés-mozgás, stb. . . /nevezték meg.

Elárulom, hogy a látszat ellenére szivesen költöztem ki. Eddigi helyem, cm-es hosszúságom és gramm súlyom miatt, a csintalanságok elkövetéséhez egyre szűkebbnek bizonyult.

A kilakoltatás fáradalmait egy óriási alvással pihentem ki. Utána felfrissülve, méltán éreztem úgy, hogy az új helyemen is Én vagyok az úr.

Megérkeztem. mindenkit puszilok. /név/


A mai napon ugy döntöttem, hogy feladom luxusalbérletem anyánál és. . . óra. . . perckor kiköltöztem. Jó volt nála de mivel . . . . gr, . . . . cm-ig nőttem szűkös volt a hely. Üdv. . (név)


Jött egy csoda, harmat lágy pici jószág, édes, lihegő, vér lüktet benne, eleven valóság". . aztán az adatok.


Amennyiben a gyermeked gyönyörű és tökéletes, soha nem sír vagy lármázik, terv szerint elalszik és kérésre böffent, mindig egy kisangyal –, akkor te csak a nagymama lehetsz.


A baba a szerelmet erősebbé, a nappalt rövidebbé, az éjszakát hosszabbá, a pénztárcát kisebbé, az otthont boldogabbá, a ruhát gyűröttebbé, a múltat semmissé és a jövőt tartalmasabbá teszi.

2009. márc. 4. 14:28
Nem tipikus köszöntő, de én az ajándékozott Babanaplóba Nemes Nagy Ágnes Titkos út című versét írtam (ovis korom kedvence)
2009. márc. 4. 14:25
Szívesen!:D
2009. márc. 4. 14:23

Azért, mert szeretettek jöttem világra,

S lettem, új fény, csillag, szülök boldogsága,

Szeressetek mindig igaz szeretettel,

A kincsetek vagyok,pici kincs,de Ember!

2009. márc. 4. 14:21
Köszi, mindkettőtöknek!
2009. márc. 4. 14:18
Szerelemből, szenvedélyből született egy új világ, szeretettel köszöntjük Anyukát és kisfiát/lányát.
2009. márc. 4. 14:09
Lehet hogy a világban csak valaki vagy,de valakinek az egész világ te vagy!
2009. márc. 4. 14:05
Baba születéséhez köszöntőket keresek! Tudnátok segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook