Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen életszínvonalon tudsz élni itt Magyarországon? fórum

Milyen életszínvonalon tudsz élni itt Magyarországon? (beszélgetős fórum)


16. m.gery (válaszként erre: 15. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 5. 08:23
Sajnos ez így igaz. Ezt a vezetést kéne likvidálni innen. De mi vagyunk a gyengék, bármely más ország már öszöd után elkergette volna őket. Vagy előbb.
15. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 6. - M.gery)
2009. márc. 4. 14:08
Én is egy legyökerezett tipus vagyok, de itt magyarországon már egyre jobban ellehetetlenítik azt hogy tudjon létezni az ember. Bármibe fogunk mi emberek arról tesz a kormány hogy nehogymár jól éljünk.
14. bared (válaszként erre: 13. - Petka)
2009. márc. 4. 12:01
ebebn igazad van
13. petka (válaszként erre: 12. - Bared)
2009. márc. 4. 11:57
Tudom, ezert mondtam hogy nem is nagyarcuskodni akarok. En is abbol eltem sokaig, tudom milyen. Mondtam is a ferjemnek hogy a magyar az egy nagy "tulelo fajta".
12. bared (válaszként erre: 11. - Petka)
2009. márc. 4. 11:54
hát, nekünk sajnos itthon, itteni bérből kell boldogulni((
11. petka (válaszként erre: 10. - 874eb11dfd)
2009. márc. 4. 11:49

Ez az O jelszava, amiben igaza is van. En szinte minimalberert dolgozom, jo hogy meg sem szakadok benne, de abbol nem lehetne megelni. A ferjemnek meg sem merem mondani hogy mennyit keresek, mert 1. kirohogne 2. azonnal ott kellene hagynom a munkahelyet.

Nekunk most jo az arfolyam emelkedes is, de tudom hogy ez masoknak mekkora problema, ezert nem is verem magam itt. Aki most nyugaton keresi a penzt, annak nagyon jo helyzete van.

10. 874eb11dfd (válaszként erre: 9. - Petka)
2009. márc. 4. 11:45

hát ebben igazad van,hogy pénz nélkül nincs boldogság.. bár, én még nem panaszkodom,mert igaz,hogy nincs munkám,de szerencsére páromnak 4 évig biztos állása van.. ( vagyis remélem). Anyuék se állnak rosszul, habár most apu munkahelyén valami történni fog, de remélem apu ott tud maradni..

De azt mondják,hogy a helyzet még rosszabb lesz.. :(

2009. márc. 4. 11:34
En nem panaszkodom, de az is igaz hogy a kenyerkereso nem itt keresi meg a penzt, aminek viszont nagy a`ra van, hogy alig latom. Viszont addig nem nyugszik amig mindenbol a legjobbat nem teremti meg. En meg szepen csendben varok. A jelszo, hogy penz nelkul nincs boldogsag.
8. bared (válaszként erre: 6. - M.gery)
2009. márc. 4. 11:23
nekem már mozira, étteremre, és bulizásra nem futja... az éltszínvonalam pedig esik...2szr anyni munkával nem keresek annyit, mint pár éve ennek a felével((
7. bared (válaszként erre: 4. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 4. 11:22
akkor már ketten vagyunk((
2009. márc. 4. 11:13

Sok mindent mérlegelni kell, ha itthagyod.

Nekem a közeg, ahol felnőttem, a családom, barátaim, fontosabbak, nem tudnék boldog lenni máshol. Még másik városba sem költöznék,

ilyen legyökerezett tipus vagyok.

Az életszinvonalammal hellyel közzel meg vagyok elégedve. Bár nem tudom, pontosan mit gondolsz a fórumba kifejteni.

A kedvenc, finom élelmiszereket veszem, eljárunk mozizni, néha egy-egy bulis este, étterem.

2009. márc. 4. 11:12

Az elmúlt években gyarapodtunk, úgy anyagilag, mint lelkileg, és nem utolsó sorban létszámban.

Utóbbival leálltunk, nincs több project, lelkileg még növekszünk, de anyagilag egyre nehezebb.

Lesz ez jobb is.:) Csak optimistán...

4. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 2. - Bared)
2009. márc. 4. 11:07
Igen én is egyre jobban azon gondolkodom, hogy nem e jobb lenne itthagyni magyarországot.
2009. márc. 4. 11:07
Csevegős témának szánom, baráti hozzászólásokat várok:)
2009. márc. 4. 11:06
évről évre sokkal rosszabb, de azt hiszem, a mostani az eddigi mélypont((
2009. márc. 4. 11:05
Milyen életszínvonalon tudsz élni itt Magyarországon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook