Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit használtok arra a napi tisztálkodás mellett, hogy "lent" illatosak legyetek a pasitoknak mindig? fórum

Ti mit használtok arra a napi tisztálkodás mellett, hogy "lent" illatosak legyetek a pasitoknak mindig? (tudásbázis kérdés)


1 2
40. meli85 (válaszként erre: 39. - Elfelejtett jelszó)
2009. aug. 12. 14:39
A többi nem okoz gombát, vagy nem is próbálgattad tovább?
2009. aug. 12. 14:21
A savanykás illat és íz normális, hiszen a hüvelyváladék is savas és a külső nemi szerveknek is savas közeg kell. A lúgos szappanok a legrosszabb választás, csak kicseszel magaddal. És a Lactacidot sem ajánlom, mert az meg gombát okoz. Saját tapasztalat, amióta nem használom nem viszketek.
2009. aug. 12. 14:17
Ez baromság, miért kéne akármivel is illatosítani? A Pasik a természetes illatunkat szeretik épp elég egy zuhanyzás szappannal vagy tusfürdővel!
2009. aug. 12. 10:14
Sziasztok! Volt egy kollegám, aki azt mondta, hogy a natur illat még izgatóbb. Lehet, hogy nem kellene ennyire illatosítanunk?
2009. máj. 31. 20:56
Ha úgy érzem, hogy még tisztább és illatosabb szeretnék lenni, Lactacyd femina törlőkendőt használok. Utána egyből friss leszek:)
2009. máj. 26. 17:06

Joghurtos tampon???

Én is hallottam már , de az mire jó???

2009. máj. 22. 23:02
Sziasztok! Én már nem is tudom mióta az Avonos intim mosakodót használom(másmilyentől viszketek). Én minden nap kimosom belül is, és semmi bajom nincs.:) Néha szoktam egy tampont natur joghurtba mártani, és felhelyezni egy fél órára.:) (Ezt nőgyógyásztól hallottam) De egy alapos mosakodáson kívül, semmi egyéb nem kell, hogy odalent illatos legyen egy nő ;)))
2009. máj. 20. 14:17
Saját tapasztalat alapján ajánlom a Karácsonyi masszázsolajat (Marcipán-csoki). Szerintem isteni az illata és még a vágyat is fokozza :) ami persze ebből a szempontból nem utolsó... és még az íze is jó.
2009. ápr. 18. 15:34
A sima tusfürdő elég kell hogy legyen.
2009. ápr. 18. 15:32
Akkor már baj van, ha a párod nem birja a szagodat.Napi fürdés mellett.
2009. márc. 10. 10:57
szerintem nem kell semmi extrát használni.Természetes a rendszeres tisztálkodás de nem hinném,hogy bármi különöset kéne használni ahhoz,hogy friss és kivánatos legyen az illatod ott lent. A természetes TE illatod a legfinomabb illat a pasid számára! Ha nem igy van akkor ki kell rugni a pasit :)
29. 8ee31e318f (válaszként erre: 3. - Feher tulipan)
2009. márc. 10. 07:25
szerintem is igy van. s en pasi vagyok. a termeszetes illatban epp az a lenyeg hogy ellenalhatatlan. amikor a no be van indulva akkor vonza magahoz szabalyosan a pasit ;)
28. e25db264a2 (válaszként erre: 14. - Nyanyiko)
2009. márc. 6. 01:13
Igazad van.Nem jó ha teljesen el van nyomva a természetes illat.Férfiként legalább is így gondolom.
27. SIldi
2009. márc. 4. 14:39
MelisUK, koszi szepen a magyarazatot...
26. MelisUK (válaszként erre: 23. - SIldi)
2009. márc. 4. 14:31

"Ha a fityma alatti területet nem tartjuk tisztán rendszeresen, igen fájdalmas gyulladás alakulhat ki ezen a területen. Elhúzódó fertőzések a belső nemi szervek egy részének - prosztata, Cowper-féle mirigyek - akár tünetmentes, súlyos krónikus gyulladásához is vezethetnek azáltal, hogy a húgycsövön keresztül felvándorolnak ezekbe a szervekbe.


Intim mosakodás csak tiszta vízzel, szappan nélkül


A gyulladást elkerülendő, a fürdés során a fityma felhúzása és a makk alapos tisztítása igen nagy jelentőségű. Nem hangsúlyozhatjuk eléggé, hogy a pénisz tisztán tartásához ne használjunk semmilyen mosdószert, ugyanis a szappanok és különböző mosdószerek megbontják a makk felszíni, nagyon vékony védőrétegét, és megszűnik a fertőzésekkel szembeni ellenállóképessége. Ha az urológus szakorvos nem javasol mást, a fityma alatti területet tehát tiszta vízzel kell tisztítani. A nem specifikusan az intim területek tisztántartására kifejlesztett, hanem agresszív mosakodószerekkel - ide tartoznak a hagyományos lúgos szappanok - való mosakodás ugyanis kiváló táptalajt teremt a smegmában a lúgos környezetet kedvelő kórokozóknak.


Ezenfelül a szoros nadrágok, műszálas fehérneműk is megfelelő környezetet teremtenek a különböző kórokozók számára, ezért a szakemberek szerint a lazább pamut fehérneműt ajánlatos viselni."


forrás: [link]

25. MelisUK (válaszként erre: 24. - SIldi)
2009. márc. 4. 14:28
Akkor pontosítanék, ha nem érthető, a méhnyakrák a nőknél alakul ki a férfiak makkja alatt termelődő gennyes váladékban található kórokozóktól, ugyanúgy, mint ahogy nemi szemölcs is lesz tőle. Tehát ha a férfi közösül a nővel és nem tisztálkodik megfelelően, akkor megfertőzheti.
24. SIldi (válaszként erre: 22. - MelisUK)
2009. márc. 4. 13:20

Ferfiaknal "méhnyakrák alakulhat ki."


Nem tevedtel egy kicsit?

23. SIldi
2009. márc. 4. 13:17

Koszi, utana nezek... habar nincs fitymam :)

De meg ferfi nemi szervem se ;)

22. MelisUK (válaszként erre: 21. - SIldi)
2009. márc. 4. 12:56
Valóban nagyon alaposan meg kell mosakodniuk a férfiaknak, főleg, ha van fitymájuk, ugyanis a makk alatt a fitymán belül olyan gennyek keletkeznek, amik végett nemi szemölcs és méhnyakrák alakulhat ki. Viszont csak vízzel szabad mosakodniuk. Ha rákeresel az intim higiéniára férfiaknál, akkor meg fogod találni, hogy csakis tiszta vizet szabad használniuk a tisztálkodásra.
21. SIldi (válaszként erre: 19. - MelisUK)
2009. márc. 4. 12:29
Eppen forditva tudom: a ferfiak igenis jol le kell mossak magukat. Ahogy a nonek nem szabad kimosni a megfelelo mennyisegben elo florat az intim teruletein(hianyuk gyengeve teszik a not kulonbozo fertozesekkel szemben), ugy a ferfiak nagyon alaposan ki kell mossak...
20. feher tulipan (válaszként erre: 19. - MelisUK)
2009. márc. 4. 12:19

Igen,az hogy miket eszunk valoban meghatarozzak a tetsnedveink illatat,es valoban enm szabad tul sok lugos szert hasznalni,egyebkent ez a testre is igaz.A lugos hatasu tusfurdok stb nagyon gyakori hasznalata megoli a borunkon levo hasznos bakteriumokat.

Az intim torlo nagyon jo megoldas,jol johet pl kirandulas alkalmaval is,vagy olyan helyzetekben amikor nincs lehetoseg mosakodni.

2009. márc. 4. 11:12

Az étkezés mindenképp befolyásolja a testnedvek ízét. A zsíros és túl fűszeres ételektől savanyú lesz. Sok zöldséget és egy kevés gyümölcsöt kell enni minden nap, így "normális" lesz az íze. Nem feltétlenül ananász kell, inkább a csípőset és a zsírosat kell elhagyni.

Egyébként megkérdeztem egy nőgyógyásztól, hogy hogyan kell tisztálkodni, reggel-este intim mosakodóval kell mosakodni és heti egy alkalommal kell irrigálni vagy tejsavas irrigáló folyadékkal vagy kamillateával. Ennél többször nem szabad, ha mégis ki szeretnénk öblíteni a hüvelyt, akkor tiszta vízzel, de ne gyakran, max úgy, hogy egyszer kamillás vízzel a héten és még egyszer tiszta vízzel, különben túlzottan kiszárad a hüvely.

Szappannal és tusfürdővel azért nem szabad mosakodni intim területen, mert azok lúgosak, a nemi szervünknek pedig savas kémhatás kell. Ezért kell az intim mosakodó - de ebből is olyan, ami illatmentes vagy nagyon enyhén illatosított.

Férfiaknak pedig csak vízzel szabad mosakodniuk.

Ha borzasztó szaga van vagy a színe megváltozik a folyásnak, vagy túrós állagú vagy darabos lesz, akkor azonnal nőgyógyászhoz kell menni.

18. m.gery
2009. márc. 4. 11:03

Én is csak hallottam az ananászt, de nem ananász illatú lesz tőle, hanem finom, érzéki.

Szerintem neten utána lehet nézni, hogy van-e valóságalapja.

Ki nem hiszi, járjon utána.. :)

2009. márc. 4. 11:02
Nem feltétlen kell kilószámra enni az ananászt, elég, ha gyümilé formájában iszod. Ettől még szaga ugyanúgy lehet az ember lányának, ha nem tisztálkodik rendesen. A testnedvet édesíti nem a szagot nyomja el.
2009. márc. 4. 11:00

Na azért én nem ennék minden nap ananàszt...

Egyöbként napi zuhanyzàs mellett,elkerülhetö a kellemetlenség.

Nappal wc utàn nedves intimkendöt hasznàlok.

Zuhanyzàsnàl meg intim mosakodogélt.

Tovàbb nem is bonyolitom.

15. jolie
2009. márc. 4. 10:54
Inkább a testem természetes illatát szeresse, mint az ananászét.
2009. márc. 4. 10:52
ez mindenkinél egyéni szerintem. bármivel is mosakszom (laktacid mosakodógél, babaszappan vagy tusfürdő - mikor melyik), a lényeg, hogy a szer le legyen mosva, és csak a tisztaságillat maradjon. inkább naponta többször alvázmosás, van, hogy csak tiszta vízzel, a természetes illatot ne nyomja el semmi parfüm. hisz Te sem szívesen puszilgatnál egy darab szappant :)
2009. márc. 4. 10:50
Igen, ha olyan savanykás az "illat", fehéres, túrószerű folyás mindenképpen arra utal.
12. feher tulipan (válaszként erre: 11. - Hisztikirálynő)
2009. márc. 4. 10:45

en is igy hallottam.

Visoznt ha a normalis tisztalkodas mellett kellemetlen az illatod,akkor valosiznu valami bakterialis fertozes lehet,folyas stb

2009. márc. 4. 10:43
Az ananász megédesíti a testnedveket, nőknél és férfiaknál egyaránt, legalábbis én így tudom.:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook