Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet venni pihe-puha törölközőt, ami tartós, és nem túl drága? fórum

Hol lehet venni pihe-puha törölközőt, ami tartós, és nem túl drága? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 4. 17:30
húúú köszi Mindenkinek
2009. márc. 4. 09:37

ha valamelyik ismerősöd jár egyiptomban, hozass vele, ott nagyon olcsón lehet nagyon jó minőségű törölközőket kapni. (és elég sokan járnak oda nyaralni, főleg így télen-tavasszal)


egyébként meg én is csak azt tudom mondani, mint itt alább: ikea, auchan, tesco, cora. itt mindig van olcsóbban.

8. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 5. - Vikasz)
2009. márc. 4. 08:59
60 fokon mostam már többször, hogy melyik oldala milyen tulajdonságú, azt majd kipróbálom ma. Köszi a tippet.
7. nyanyiko (válaszként erre: 4. - 94c02c5bb5)
2009. márc. 4. 08:55

a törölközők közt van olyan, aminek az egyik oldala pihepuha, de akármit csinálsz, nem fog nedvszívni.

én nem igazán értettem, hogy ez miért jó, egész addig, míg a családdal le nem mentünk a Balcsipartra egy esti fürdőzésre.

a kisfiam ott vacogott, és akkor jöttem rá... az egyik oldalával (a nedvszívóval) megtörölgettem, a másik, nem nedvszívó, de pihepuha-meleg oldalával meg beburkoltam. kiderült: erre jó az egyoldalas nedvszívású törölköző.


olyat érdemes venni, ami természetes anyag, lehetőleg pamut, vagy viszkóz(a természetes tulajdonságaival bíró műszálas anyag)

ha amit vettél, nem javul mosás után sem, akkor nem tudsz vele mit csinálni sajnos. nyárra strandon jó lesz feküdni rajta :(

2009. márc. 4. 08:49

lehet venni az IKEÁban, , 70 x 140 cm-es, nekünk évek óta az van, most 790,-Ft, mindkét oldala frottír, rendesen és tisztességesen szívja a vizet.


[link]


vagy esetleg a colortex-ben, ők csak törölközőkkel foglalkoznak, meg most akcióznak


[link]

5. vikasz (válaszként erre: 4. - 94c02c5bb5)
2009. márc. 4. 08:38
Többször ki kell mosni.
2009. márc. 4. 08:21
Tényleg, ehhez kapcsolódóan: mit tegyek az új törölközőkkel, hogy végre szívja is a vizet? Minőségit vettem, mégsem akarja szívni a nedvességet, valami jó ötlet?
2009. márc. 4. 08:15
Pesten az Ázsia Centerben.
2009. márc. 4. 07:05

pinkass001-teszvesz.Én most vettem ,1100 Ft/darab.

Igaz, ez babának való mintázatú.

2009. márc. 4. 06:35
.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook