Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyulán, futáshoz társat keresek! fórum

Gyulán, futáshoz társat keresek! (beszélgetős fórum)


10. correct (válaszként erre: 8. - C06c587f53)
2009. márc. 22. 14:48

És nagyon örülök, hogy tetszik neki :))))

Csak így tovább :)))

De majd ha jön a mégjobb idő akkor menjetek szana meg szét :)

9. correct (válaszként erre: 8. - C06c587f53)
2009. márc. 22. 14:47

Köszönöm szépen! Igen, jól :)) Mostmár! Másfél hónap betegség után :( De "csak" felső légúti volt. Meg nálam még egy két krach de nem baj :))))

Alényeg, hogy ha van is baj a végén javul :))

8. c06c587f53 (válaszként erre: 7. - Correct)
2009. márc. 4. 17:10

Köszi a kérdést:) Tetszik Neki az ovi! Amíg nem dolgozom, addig ebéd után jön haza. Jól érezzük magunkat! A szökőkút sajnos messzebb van, a héten lesz kész a biciklim. De ha elhozzuk, akkor már semmi nem állíthat meg:)


Ti jól vagytok? Hogy van a kislányod??

7. correct (válaszként erre: 2. - C06c587f53)
2009. márc. 4. 09:46

Szia! Hogy bírja a kisfiad az új ovit?

Remélem jól vagytok és jó ott :)))

Olyan jó idő van, menjetek szökőkutazni ;)

6. correct (válaszként erre: 1. - Csefi77)
2009. márc. 4. 09:44
Szia, nekem is 4 és fél éves a kislányom. Vagyis már elmúlt annyi :) Hú én is nagyon mennék! Tavasztól elkezdeném, de én Békéscsabán lakom, szóval nekem itt kell futni :)))
5. csefi77 (válaszként erre: 3. - KRISZANTA)
2009. márc. 3. 19:41
Én szívesen futnék veled,de nagyon messze vagy! :)
2009. márc. 3. 19:40

Szia keserÉdes!Köszi ,hogy írtál!Igazából én is lábfájós vagyok.De ha egy jó kis reggeli gyaloglás lesz az egészből ,már akkor megérte.Tavasz ,friss levegő,egy kis mozgás....

Senki sem úgy kezdi a sportot,hogy rögtön bajnok lesz belőle.Egyébként Gyula melyik részére költöztetek?Írd nyugodtan priviben!És honnan?

2009. márc. 3. 19:39
ÉN meg meg Maglódon keresek ugyanerre a célra társat!:)VÁROM A JELENTKEZŐKET!:)FUTÁSHOZ!:)
2009. márc. 3. 19:24

Szia!! Mi most költöztünk Gyulára:) De sajna futni nem tudok járni,mert fáj a lábam :( Jó kardioedzés a negyedikre naponta kétszer felmennem:)


Remélem, hogy sikeres lesz a kezdeményezésed!!

2009. márc. 3. 19:15
Szeretnék reggelenként futni járni!Kb. 6óra körül.Ha gyulai vagy ,és kedved is lenne hozzá,akkor kérlek írj!Egyedül nagyon unalmas.Egyébként kezdő vagyok még a dologban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook