Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Úgy érzem megcsal a párom, ha voltál ilyen cipőben segíts! fórum

Úgy érzem megcsal a párom, ha voltál ilyen cipőben segíts! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. nov. 28. 18:44
az enyém bejelentette a hétvégén dolgozik, mikor kérdeztem hol, ideges lett
134. trixi.... (válaszként erre: 130. - Ad04b33206)
2009. szept. 7. 17:48
nekem is pontosan az az 5 nap szabi szúrt szemet .FURDALJA A LELKIISMERET!
133. 2db84fb50d (válaszként erre: 132. - Barackocsika)
2009. szept. 4. 14:11
Hát szíved joga hogy mit hiszel el,de hogy a haveroknak vitte az óvszert,és hogy csak kíváncsi volt kibírja e én nem hinném el,de hogy ha meg is történt a dolog az biztos hogy megbánta.És én se örülnék ha a szexet mással vitatná meg,mert a végén még kedvet kaphatnának a dologhoz.
132. barackocsika (válaszként erre: 131. - 2db84fb50d)
2009. szept. 3. 21:47

Sziasztok!


Négy éve vagyok együtt a párommal, egy éve együtt lakunk,s mostanában többször hazugságon kaptam. Az elmúlt évem a fősulin elég kemény volt, plusz az összeköltözéssel a nyakamba szakadt a háztartásvezetés is. Ő is elkezdett dolgozni, s emiatt kölcsönösen elhanyagoltuk egymást- talán én egy kicsit jobban, hiszen neki esténként lett volna ideje, de nekem máskor nem volt időm tanulni, csak akkor. Ez a nyarunkat is megviselte, külön mentünk el 1,5 hétre pihenni. S pár hete kiborult a bili mindegyikünknél. Nekem ugyanis egy ideje volt egy fura megérzésem, s noha elítélem az ilyen cselekedeteket, egy elgyengült pillanatomban belenéztem a telefonjába. Ekkor találtam egy csajtól egy érdekes smst, s rákérdeztem. Mint kiderült, az sms előtörténetét már elmesélte előző napokban, csak az az sms önmagában eléggé félreérthető volt és azt nem mondta, hogy flörtölős smst kapott, mert szerinte az nem volt az. Aztán kiderült, hogy egy régi ismerősömmel (lány) teljesen kibeszélték egymás szexuális életét (statisztika),párjaikat (tehát engem is) és az ezzel kapcsolatos problémákat. Ez nálam teljesen kiverte a biztosítékot, mivel a lányt nagyon jól ismerem, bármilyen pasira képes rámozdulni. A barátom tudta, hogy az elmúlt hónapokban mi nem voltunk amúgy sem jóban. Ennek ellenére elment azzal a társasággal bringatúrára, ahol a csaj is ott volt, s még ki is beszélt. De megbeszéltük,lenyeltem a dolgot.


Majd elmentünk a szüleihez, ahol végre bemutattuk egymás szüleit, s nagyon szép napokat töltöttünk együtt. Viszont az sms-es csaj újra hívta, míg mi ott voltunk, ezt véletlenül megláttam, mikor hívta, s kíváncsi voltam, el fogja-e mondani. Rákérdeztem, kereste-e a csaj, azt mondta, az sms óta nem is hallott róla. Szóval belehazudott a képembe. Mikor visszamentünk a közös lakásba, a bringás táskájába belenéztem, mikor a mosatlan szedtem össze s találtam benne egy doboz óvszert, megbontatlanul. Msnen jeleztem neki, míg dolgozott, hogy a szekrényben pakolva észrevettem, hogy üres az óvszeres doboz, kéne beszerezni. Azt mondta, intézkedik majd... Én meg türelmesen vártam az estét, s mikor ismét rászóltam, hogy kéne majd szerezni, akkor elkezdett gondolkodni, hogy szerinte van otthon egy kis doboz még valahol. Mondtam neki, ne keresse, mert a táskájában van. Erre azt a választ kaptam, hogy csak abból a társaságból, akikkel ment, nem nézte ki, hogy visznek magukkal, ezért volt nála, hogy jófejnek tűnjün. Engem ez nem nyugtatott meg, s később kiderült, hogy azért vitt magával, hogy ha alkalom adódik, akkor ne amiatt mondjon nemet, mert nincs nála óvszer, hanem miatta, s ez egy próba volt, egy önellenőrzés magának, mert nem volt túl fényes a kapcsolatunk. De nem volt alkalom rá, s megesküdött, hogy nem csalt meg soha sem. A másik csaj hívására is rákérdeztem, mert nem bírtam, és állítólag csak valami általános infót akart megtudni a csaj tőle.


Aztán véletlenül kiderült, hogy míg én nyaraltam a legjobb barátnőmmel kibeszélte előzőleg a tabuimat is. A barátnőmmel megbeszélték, hogy a barátnőm beszél ezekről nekem, s hátha így kapható leszek ezekre a dolgokra. Én ezen is kiakadtam, mert a barátnőmet szándékosan nem avattam be soha a szexuális életembe, erre ők simán kitárgyalták a dolgot. Ráadásul mikor vmelyik elszólta magát, egymásra mutogattak, egymást hibáztatták, főleg a barátnőm csinálta nagyon csúnyán ezt a dolgot..


Én ezt is lenyeltem, viszont azóta bánt a dolog. Nem tudom senkivel sem megbeszélni a dolgaimat, mert a barátnőmben már nem bízok. A barátommal próbálok esténként beszélgetni, de neki már sok ez a lelkizés. Csak az a legszebb a dologban, hogy mivel az ő barátai az elmúlt évben elfoglaltak voltak, ezért összehaverkodott a régi ismerősömmel, akiről írtam már és a legjobb barátnőmmel. De én most itt maradtam barátnők nélkül, teljesen magányosnak érzem magam. Van egy barátom, de a lelki problémáimon nem nagyon tudom túltenni magam. Ráadásul nem is tudom, hogy biztos, jól tettem-e, hogy mindent elhittem neki...Mert azóta, mióta megbeszéltük, odafigyel azokra a dolgokra ő is, amiket én kértem. Sokszor elmondja, hogy szeret, s mikor kiderült, hogy felvettek koliba, azt mondta, ő velem szeretne lakni, csak velem, s szeretné, ha maradnék. Én maradtam. De vajon jól tettem?


Bocsánat a sok írásért! S előre is köszönöm, ha elmondjátok a véleményetek, azt is, ha én spilázom túl a dolgokat! Köszönöm!

131. 2db84fb50d (válaszként erre: 123. - De71afb9af)
2009. márc. 13. 14:54
Én elég féltékeny tipus vagyok,végig kísértem a sztoridat,hát ha te ezt elhiszed szíved joga,de nem én vagyok az egyetlen aki ezt nevetségesnek tartom.Remélem,hogy nem azzal fogsz visszatérni egyszer,hogy igazunk volt.Én még sokszor azt se hiszem el amit látok,nem hogy ezt a maszlagot.Remélem nem haragszól,de a véleményünkre voltál kíváncsi.
2009. márc. 13. 09:37

kidobta?! na ez eleg gazos magyarazat lenne nekem. Arrol nem beszelve hogy eddig mindig hu de nagyon nem ert rad, meg ide megy, kocsit szerel, isten tudja, most meg egyszerre kivesz 5 nap szabit? Hat en tovabbra is pesszimista maradok es azt mondom ilyet csak az a pasi csinal aki saros es igyekszik menteni a hazassagat. Ami persze nem gond, csak kerdes hogy neked jo-e igy.

azert remelem nem nekem van igazam es valoban csak egy szamomra ismeretlen "ferfifajtaval" van dolgod:)

es persze bocsi a negativ megszolalasomert :)

2009. márc. 13. 09:08
Ezt én is átéltem. Ez nő ügy:(
2009. márc. 13. 08:50

Ez fura hogy kidobta.

de hat te ismered a parod.

En nem hinnem el hogy kidobta,azert figyelj ra.

127. Myrthil
2009. márc. 13. 08:44

Sziasztok!

Én csak most kapcsolódom be.

Végigolvastam az egészet, és nekem is valahogy sántit a dolog.

Ha a párom úgy érzi picit elhanyagolom a tanulás miatt, akkor besegít a házimunkában, hogy hamarabb végezzek, és több időt tölthessek vele együtt.

És abban tényleg egyet értek, hogy a pasik mindenre egyből rákérdeznek, nem találnak ki mindenfélét :(

Szerintem is tartsd nyitva a szemed, mert ha valamit titkol előled, most még jobban fog figyelni, hogy le ne bukjon :(

126. agis
2009. márc. 13. 08:36

Ha nem használta, miért dobta ki? Hmm......?


Nem bogarat akarok ültetni a füledbe (alapvetően én is naiv vagyok) de ez nekem nem egészen stimmel....

2009. márc. 13. 08:35
Annak azért örülök, hogy most minden rendben van!
2009. márc. 13. 08:35
Hát... Tényleg tartsd nyitva a szemed....
2009. márc. 13. 08:17

Sziasztok!


Bocs , hogy így eltűntem , hétvégén itt volt a mamám, hétköznap meg leugrottunk anyuékhoz Ferivel együtt, mert ki vett 5 nap szabit.

Szóval a gumit nem mutatta meg , mert egyből kidobta. Na mindegy azért nyitva fogom tartani a szemem úgyis.

Azóta hogy megbeszéltük a dolgokat minden rendben van, nem veszekedtünk, egyszóval minden ok, remélem így is marad.

122. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 121. - Ad04b33206)
2009. márc. 11. 09:18
Igazából én is hasonlóan gondolom, sajnos tapasztalatból beszélek, azért legyünk optimista, hogy tényleg ez a sztori, várom hogy megerősítse, hogy minden ok, és újra rendbe hozzák a kapcsolatot, bár a bizalmat nekem nagyon nehéz újra felépítenem, még sok hónap múlva is.
2009. márc. 11. 08:50

hat ha ott azonnal nem mutatta meg hogy hova tette azt a ket gumit nem vennem be a meset. Amugy is kicsit gyanus a sztori. Egyreszt ilyen hülyesegeket csak nök tudnak kitalalni figyelemfelkeltes celjabol, masreszt meg miert nem egyszerüen szolt hogy gond van. a pasik nem szoktak köntörfalazni ennyire.

Föleg azok utan amit irtal hogy tojik rad, csak azt nezi hogy neki jo legyen kicsit nehez elkepzelnem hogy ez csak erre ment ki. Bocs hogy ilyen söteten latok, de en mar csak ilyen kis szkeptikus es pesszimista vagyok :)

2009. márc. 9. 12:16
Végigolvastam, hát ilyen magyarázatot... Remélem, hogy így van ahogy mondta, különben nagyon sz..t egyed. Várunk vissza, kívánok minden jót.
2009. márc. 9. 11:14
Krinya80 eltüntél...azota minden ok?
2009. márc. 8. 19:19

a rafkós csajoknak egyből a gumi kell bizonyítéknak :), és igazatok is van! Krinyának szerintem eszébe nem jutott, annyira örült, hogy megbeszélték a férjével!


mindenesetre örülök, hogy szent a béke,maradjon is így!

117. agis
2009. márc. 7. 08:18
Tényleg, hol a gumi? egyébként örülök ám ennek a jó hírnek....
116. chajnalka (válaszként erre: 113. - De71afb9af)
2009. márc. 6. 23:01
Szia örülök,hogy ilyen jól sült el!És tényleg azért a gumikat megmutatta?
115. pemete (válaszként erre: 113. - De71afb9af)
2009. márc. 6. 21:02
Ezek a férfiak, komolyan mondom, hogy kriminálisak!!! Néma gyereknek anyja se látja a fától erdőt!:DDD
114. 6ebf587766 (válaszként erre: 113. - De71afb9af)
2009. márc. 6. 20:33
Hát ennek nagyon orulok,erre nem is gondoltunk hogy ezert van...es a gumikat azert megmutatta hogy megvannak?:)
2009. márc. 6. 18:55

Sziasztok!

Hát lányok nagyon jó hírem van!

Tegnap este beszéltem egy ismerősömmel , aki foglalkozik számmisztikával, jóslással ..stb(bár én nem hiszek nagyon ilyen dolgokban) a lényeg azt mondta nem csal meg csak így akarja magára vonni a figyelmemet.

Aztán ma rá kérdeztem a páromra nem mondtam neki semmit , nem találgattam, és nagy unszolás után bevallotta hogy úgy érzi elhanyagolom, és gondolta így majd magára vonja a figyelmem, szóval teljesen nyugodtan megbeszéltünk mindent. Mondtam neki máskor inkább szóljon , hogy mi bántja ez így nem megoldás, és most így már szent a béke , azt hiszem egy kicsit én is hibás vagyok, mert tényleg nem sokat tudtam rá figyelni, de ő is inkább ellenséges volt , mint hogy megbeszéltük volna, de ebből legalább mind a ketten tanultunk.

Köszönöm nektek , hogy aggódtatok miattam, és

és hogy velem voltatok végig!

Boldog vagyok , hogy ilyen vége lett, és még az is lehet , hogy elkezdek hinni a jóslatokban!

112. 6ebf587766 (válaszként erre: 111. - Cb82b220ce)
2009. márc. 6. 10:57
szia,udv a csapatban:) Hát mi is bizakodunk hogy megsem csalta meg.
2009. márc. 6. 10:19
Sziasztok lányok!Új vagyok erre,olvastam a hozzászólásokat,szegényt nagyon sajnálom,mostmár én is kíváncsi vagyok mi lesz.Elég nyilvánvaló de hátha mégsem...
2009. márc. 6. 09:39
Remelem nem fog hazudni a ferje es hogy minden helyre jon.
109. pemete
2009. márc. 6. 09:33
Ma fog beszélni a férjével azt mondta!
2009. márc. 6. 09:26
Krinya80 megvagy még? Mizújs, nagyon veled érzek? Események?
2009. márc. 5. 15:23

Sziasztok!


Krinya80:nagyon sajnálom ami történik!


Én biztos már rákérdeztem volna,nem birnék várni!

Na majd mesélj!


Sziasztok!

2009. márc. 5. 11:10

na megyek lányok, majd jelentkezem!


Sziasztok!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook