Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Liszt és cukor helyett mit használjak? fórum

Liszt és cukor helyett mit használjak? (tudásbázis kérdés)


26. zena01 (válaszként erre: 23. - 47fe723031)
2009. máj. 23. 00:00
Miért? Én nem próbáltam még.
25. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 23. - 47fe723031)
2009. ápr. 12. 09:17
De aki pl lisztérzékeny (mint én) annak nem nagyon van választási lehetősége. Egyébkén fura de én csak jókat hallottam róla :O
2009. ápr. 11. 18:56

Kedves Pussycatgirl!

Én már nem kismama, hanem egy 4 gyerekes, 5 unokás nagymama vagyok. Szerencsére mindnyájan egészségesen születtek.

Semmiképpen nem ajánlanám, hogy mesterséges édesítőt, vagy színezéket, adalékanyagokat tartalmazó ételeket egyél. Nagyon fontos, hogy lehetőséghez képest otthon készített ételek legyenek, kerüld a készételeket, kész joghurtokat, stb.

Ha félsz a hízástól, akkor elsősorban sok zöldséget, gyümölcsöt és fehérhúst, túrót, sajtot halat (nem tengeri!!) egyél.Cukor helyett inkább mézet, de egy kevés cukor sem árt.

Süteményt is lehet enni, módjával, a benne lévő cukor nem árthat.

Az sem jó, ha nagyon kívánsz valamit és nem eszed meg bizonyos elvek miatt.

Szóval lehetőleg CSAK természetes, friss, piacon vásárolt saját készítésű ételeket javasolnék.


Kívánom, hogy egy egészséges szép baba anyukája légy.

23. 47fe723031 (válaszként erre: 19. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 11. 16:53
kukoricakményítő roszzabb mint a liszt:D
22. NOA (válaszként erre: 3. - Pussycatgirl)
2009. ápr. 11. 15:44

www.cukorbetegekboltja


Itt néz szét, rengeteg receptet találsz és azt süsd meg amit lehet enni egy betegnek.

2009. ápr. 11. 06:33
A mákkal és a citrommal készült sütik pedig nem sülnek meg.
2009. ápr. 11. 06:31
Sztevia nekem sem müködik sütéshez. Ha keveset teszek bele nem érezni, ha sokat akkor keserű lesz. De teába pl nagyon jó, meg olyankor amikor nem kell belőle sok. A Glukonon édesítőt talán megpróbálhatnád abban nincsen aszpartám, szacharinalapú. Vagy a méz is elég jó, bár én sütéhez nem használom mert amelyikben méz van az mindig beleragad a sütőbe meg mindenhova..
2009. ápr. 11. 06:26
Liszt helyett burgonya vagy kukoricakeményítőt, cukor helyett pedig szteviát.
18. zena01
2009. ápr. 10. 23:29
Melyik stevia a legjobb? A por vagy a folyékony?
2009. márc. 10. 12:04
Elmondaná Valaki Nekem, hogy hogyan lehet helyettesíteni a cukrot stevia-val?? Egy süteménybe kell például 30 dkg. cukor, aminek van egy tömege, hogyha helyette csak pár cseppet tesz az ember, akkor a süti már nem is úgy néz ki ahogy kellene, vagy rosszul gondolom?? Ha piskótát csinálok 6 tojássárgából 6 evőkanál cukorral akkor jó habos lesz! A steviától is??
16. gaby70 (válaszként erre: 3. - Pussycatgirl)
2009. márc. 10. 10:10

A cukor helyett mézet(persze nem tescosra gondolok.),ha az egészségedet nézed.

A stevia kicsit kesernyés ízű,vigyázni kell vele,nekem legalábbis sütibe kevés kell.

15. rupp (válaszként erre: 1. - Pussycatgirl)
2009. márc. 3. 11:31
Szia! Én stevíát használom kb.fél éve.Levelet vettem és megdaráltam.Pl.kalácsot evvel édesítem,de almás pitébe is ezt teszem,sőt amibe cukor kell ezt használom. Sűrítésnél liszt helyette még keményítőt is használhatsz.
14. pussycatgirl (válaszként erre: 13. - Fortuna79)
2009. márc. 3. 10:48
Köszi, aranyos vagy.
2009. márc. 3. 09:25

tényleg vigyázz ezekkel az édesítőszerekkel, mert nagyon sok benne az aszpartám és olyan anyagok amik nagyon károsak a baba fejlődésére.


Nekem terhességi cukrom volt, így csökkentenem kellett a cukorbevitelt. Nagyon nehéz volt, de a baba miatt muszály volt.


Inkább egyél kevesebb sütit és sétálj sokat a friss levegőn.


sok sok boldogságot, egészséget és könnyű szülést kívánok

millio puszi : Adri és kisPetykó

2009. márc. 3. 08:38
Köszi a segítséget mindenkinek, egyébként nem vagyok sem cukor beteg sem liszt érzékeny csak szívesen nassolnék valami fincsi házit, de hízni nem szeretnék túl sokat mert vékony vagyok, de a lábam elég visszeres és annak a túlsok plussz kiló még jobban árt. Köszi mégegyszer
11. eszter_good (válaszként erre: 1. - Pussycatgirl)
2009. márc. 3. 08:24

Szia!

A fruktózzal jól lehet sütni, de a sztíviát (remélem jól írom) azt inkább ne használd szerintem.

Itt egy link, itt olvashatsz róla, hogy miért is indult ellene lejárató kampány:

[link]

De tudod, nem zörög a haraszt...

10. 021ff75d72 (válaszként erre: 4. - 3a92f8d690)
2009. márc. 3. 08:20
Szia!Én úgy tudom a lisztérzékenyek csak kifejezetten a gabonafélekböl készült lisztre érzékenyek,de ott a teljes kiörlésü is tilos.A speciális (gluténmentes) liszt,úgy tudom egyfajta kukurica és rizs keveréke finora örölve.A fiam barátja lisztérzékeny,elég nagy gond.
9. veroosh81 (válaszként erre: 1. - Pussycatgirl)
2009. márc. 3. 08:17

Szia!

Ha csak a hízás miatt szeretnéd ezeket kiváltani, akkor liszt helyett búzakorpa, zabkorpa, zabpehely, esetleg norbi lisztek, teljeskiőrlésű lisztek.

Cukor helyett fruktóz, xillit.Egyébként én is na-ciklamátos édesítőszert használtam terhesség-szoptatás alatt, nem ipari mennyiségben fogyasztva:)

8. 3a92f8d690 (válaszként erre: 1. - Pussycatgirl)
2009. márc. 3. 08:09
vagy tudod mit ha nincs úgymond semmi bajod pl cukor)akkor vegyél diabetikus sütit:-))
2009. márc. 3. 08:08

Most találtam a Booklin könyvszerda ajánlatai között



A reformkonyha örömei


Bioenergetic Kft., 1997

159 oldal

Kötés: papír / puha kötés

ISBN: 9638120262

"Szívből ajánlom receptkönyvemet mindazoknak, akik: - kisebb-nagyobb betegségeiktől szeretnének megszabadulni; - korunk rettegett betegségeit - a rákot, a szívinfarktust, az agyérbetegségeket szeretnék elkerülni; - egészségesen szeretnének élni; - fölös kilókkal küszködnek, és eddig kudarccal végződtek diétáik, vagy soha nem volt elég pénzük, idejük, hogy kipróbálják őket; - már régóta szívesen kipróbálták volna a reformtáplálkozást, de túlságosan idő- és munkaigényes, valamint költséges hobbinak tartották. Ajánlom továbbá mindenkinek, aki kellően kíváncsi ahhoz, hogy kipróbálja, hogyan lehet hús, fehér cukor és fehér liszt nélkül élni, sőt változatosan és jóízűen enni."

2009. márc. 3. 08:07
Szia!Én mindig a sztéviát hallom cukorpótlásra.(Vagy stevia néven.)Állítólag ez lenne a legegészségesebb termék az édes íz pótlására.Ez egy növény,de a google-ban biztos találsz róla sok információt.Én kóstoltam sütibe sütve,teába téve.Nekem személy szerint nem vált be az íze,de a barátnömnek ízlik,ö szerinte jó.Próbáld ki,állítólag terheseknek sem káros,de mindenképpen orvossal is beszélj erröl,ne csak úgy.
2009. márc. 3. 08:05
Azért én terhesen az édesítőszerekkel is vigyáznék a helyedben, hiszen szinte valamennyiben aszpartám van, amely kémiai anyag és bizonyos nézetek szerint méreg is!
4. 3a92f8d690 (válaszként erre: 3. - Pussycatgirl)
2009. márc. 3. 08:01
a fehér liszt biztosan de ebben nem vagyok jártas:-S de vannak lisztérzékenyek na ők is sütnek sütit valamiből:-)
3. pussycatgirl (válaszként erre: 2. - 3a92f8d690)
2009. márc. 3. 07:56
Köszi, az is lehet hogy a lisztet nem szokták süteményben helyettesíteni. Az nem hízlal?
2. 3a92f8d690 (válaszként erre: 1. - Pussycatgirl)
2009. márc. 3. 07:53
Nézz jól szét a boltokban a diabetikus részlegen de azt hiszem van olyan hogy glukonon azt nagyobb mennyiségben is használják( pl tosrtasütés)liszt helyett keményítő vagy ha mondjuk gyümi levest csinálsz vaniliás puding:-))(az is keményítő)
2009. márc. 3. 07:51
Üdv mindenkinek. 26 hetes kismama vagyok és a cukorról lemondtam, de szeretnék süteményt enni, érdekelne hogyha itthon akarok készíteni akkor a cukrot és lisztet mivel tudnám kiváltani, illetve hogy a helyettesítő anyagokat milyen arányban kell használni. Egy pötyi az egy kockacukor ezzel teába, kávé boldogulok, de gondolom nagyobb mennyiségnél mást használnak. Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook