Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdemes kenyérsütőt venni? fórum

Érdemes kenyérsütőt venni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2014. febr. 3. 17:56
Én már a másodikat nyúzom 3 év alatt, nem bírják a strapát.De érdemes. Akár használtan is, mert sokan eladják a 2-3 alkalommal bekapcsolt gépet, mivel nem használják.Mindent abban dagasztok, sütni inkább a sütőben szoktam a kenyereket.
2010. okt. 5. 13:58

igen

én pl a lángos és minden kelt tésztát abba dagasztok és kelesztek meg

nagyon jó

2010. okt. 5. 13:56

Én csak dagasztásra , és lekvár befőzésre használom:D

Sütni egyszer sütöttem benne, mert nem volt idegem kivárni mire végre elkészült a kenyér;)Másnap meg olyan volt, hogy agyon lehetett ütni vele valakit:(

Azóta sütőben sütöm

58. Csepagi87 (válaszként erre: 57. - Samy18)
2010. okt. 5. 13:52

Szia!

Nekem kellene, én viszont imádom a benne sült kenyeret.Szívesen átveszem tőled, ha komolyan mondtad.

57. Samy18
2010. szept. 25. 10:30

Szerintem nem. Nekem van. Kell valakinek?

Nem szeretem azt a kenyeret, amit ilyen gépben lehet sütni.

56. JudyM
2010. szept. 25. 10:13
IGEN! NAGYON! Szinte minden nap használom. Mindig sikerül! Szoktam benne kiflihez, zsemléhez tésztát keleszteni és sütőben kisütöm. A bolti kenyeret már nem is nagyon esszük meg, főleg másnaposan. Az én kenyerem 4-5 napig is nagyon finom, azóta nem dobunk ki kenyeret. Az alapanyagok összekészítése maximum 2-3 perc, és mosogatni is alig kell. Nekem egy 2 lapátos Hausmeisterem van, 1,5 éve, és az árát már rég behozta (4 tagú család).
2009. szept. 25. 09:39
Szerintem érdemes...
2009. márc. 3. 14:55
Vereskati kishugom, nem kaphatnám meg én is?
2009. márc. 3. 14:18
Esetleg én is megkaphatom? Engem is érdekelne!
52. supin (válaszként erre: 45. - Vereskati)
2009. márc. 3. 12:37
Én is kérném,ha nem nagy kérés!! Köszi..
51. supin
2009. márc. 3. 12:36
Igen!
50. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 47. - Vereskati)
2009. márc. 3. 12:28

Léci, nekem is!

Köszi.

49. Mar.csi (válaszként erre: 45. - Vereskati)
2009. márc. 3. 08:46
Légyszi, nekem is írd meg az oldal neevét! Köszike!
48. emagdi (válaszként erre: 47. - Vereskati)
2009. márc. 3. 08:32
köszi:)
47. vereskati (válaszként erre: 46. - Emagdi)
2009. márc. 3. 08:23
Priviben megírtam, reklámnak minôsült volna.
46. emagdi (válaszként erre: 45. - Vereskati)
2009. márc. 3. 08:19
mi az a de....hu oldal? én ebből a két betűből nem tudom miről van szó:)))
2009. márc. 3. 08:18
Érdemes! Sütöttem én is sokáig, aztán ahogy egyre kevesebb lett az idôm, valahogy kényelmesebb lett a boltban venni. Pontosabban házi kenyérért a férjem jár a piacra:)) Most ott porosodik a hûtô tetején, de most szemtül elhatároztam elôveszem, leporolom. A de......hu-n most fejezôdött be egy kenyérsütôben kelesztett tészták receptverseny, hát az annyira megtetszett, hogy ki kell próbáljak néhányat belôle.
2009. márc. 3. 07:51

Nálunk a férjem volt nagyon odáig a kenyérsütésért.

Nehezen beleegyeztem,sikerültek is a kenyerek, de egy darabig nem izlett mert édesnek találtam.

Kihagytuk a cukrot és azóta finom a kenyér.

3 és fél deci víz,2-3 kanál burgonyapehely ezzel együtt legyen a liszt 65 dkg, 2dkg porélesztő,

1 nagy mérő só, fél kis mérő aszkorbinsav, kb 3 kanálnyi olaj. Ezt találomra szoktam önteni.

3 órát sütőm.

2009. márc. 2. 21:20
Hát én annyi cuccot tettem bele, amennyit elvileg szabad. Egy csomagban volt minden, az élesztő is, mármint a por... Mindegy, már történelem.:)
2009. márc. 2. 21:04
Nekem sem sikerült az első 5 kenyér, de nem adtam fel!!!!!
41. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 40. - Féknyom)
2009. márc. 2. 20:27
Pont egy barátnőmmel is megesett ez az eset. Az első sütésnél. Vagyishogy nem lett belőle sütés, mert idejében észrevette, hogy orrán-száján dől kifelé a trutyi. Biztos, sok élesztőt tett bele, vagy nem a megfelelő sorrendben. Asszem, egyben ment a kukába, ragadt az egész, mint a fene, másnap elrohant, vett egy ugyanolyat, mert a férjének nem merte elmondani, hogy mennyire hülye volt!
2009. márc. 2. 19:50

Sziasztok!

Én vettem egyet, beletettem a könyv által írt maximális mennyiségű alapanyagokat, majd pár óra múlva a füstre mentem ki a konyhába. Sok lett bele a cucc.:) Kiment a tégely oldala mellett, rá a szálakra és égett. Pirított kenyerestől odaadtam egy ismerősömnek, azt mondja nagyon jó... Nekem nem jött be.:)

Minden jót!

2009. márc. 2. 19:42
Szerintem nem, bár nekünk van, de sokkal jobb kenyeret sütök sütőben.
2009. márc. 2. 19:22

Már tényleg eldöntöttem hogy veszek ,végül is nem olyan drága!

Fórumot elolvasom!

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!

2009. márc. 2. 19:13

Megkerestem Neked az egyik hasonló nevű fórumot itt is olvashatsz tapasztalatokról, az a címe - ki használ kenyérsütő gépet -

még van jó pár ilyen, némelyikben recepteket is találsz, még nézelődök tovább és ideírom a címeiket.

2009. márc. 2. 19:06
Sziasztok. Nálam is nyerő a kenyérsütő gép. Kenyeret, kalácsot és az összes dagasztandó tésztát is azzal készítem. Először nagyon ódzkodtam tőle, de mostanra annyira megszerette a család is, hogy naponta friss kenyeret eszünk. És az otthoni kenyérnek a héját is megeszik a gyerekek, nem úgy, mint a boltiét.
2009. márc. 2. 19:03
Nekünk is van és nagyon szeretjük. Azt nem mondom, hogy mindig teljes a siker, mert próbálkoztunk minden félével volt, hogy nem lett az igazi de a kalács például mindig sikerült és isteni finom lett.
34. gabima
2009. márc. 2. 19:01
Én másfél éve minden másnap sütök kenyeret. Első nap frissen esszük, másnap pirítva. A villanyszámlámon nem nagyon látszik meg. A Tescoban veszek kenyérlisztet, és teszek bele sokféle dolgot (pl. lenmag, szezámmag, búzacsíra, korpa, burgonyapehely, sikér, stb.)Így fehér kenyeret sütök, de sokkal egészségesebb, mint a bolti. Sajnos a családom nem eszi meg a barnát. Kikísérleteztem egy receptet, az mindig jól sikerül. Én már nem lennék meg nélküle.
33. wanda8
2009. márc. 2. 19:00
Nekünk is van,és nagyon jó dolog.Már csak azért is,hogy megdagaszak benne valamit.
32. emagdi (válaszként erre: 31. - Orsy21)
2009. márc. 2. 18:59
nem kérnéd el a mamádtól az extrém finom kalács receptjét?:)) hadd próbáljuk ki mi is!:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook