Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek kéz és lábápolás, műkörömépítés kidolgozott tétele? fórum

Van valakinek kéz és lábápolás, műkörömépítés kidolgozott tétele? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
475. o.csilla81 (válaszként erre: 458. - Jutzee)
2013. ápr. 6. 21:21

Kedves jutzee!

Ha még lehetséges, elküldenéd nekem is a tételeket? Nagyon hálás lennék!

Előre is nagyon szépen köszönöm!

e-mail: o.csilla81@gmail.com

474. Szivárlány (válaszként erre: 457. - Jutzee)
2013. ápr. 2. 12:01

Kedves Jutzee!

Nekem is szükségem lenne a tételekre. Nsgyon hálás lennék érte. Szép napot! Köszönettel: Szivárlány

ebernadett@hotmail.hu

2013. ápr. 1. 13:21
nagyon megköszönném én is,a kisfiam mellett nincs sok időm,hálás lennék..... előre is koszi..... kikibond008@gmail.com
472. gabopapp (válaszként erre: 458. - Jutzee)
2013. márc. 30. 20:13
Elfelejtettem az e-mailt ahova várom : gabopapp@t-online.hu. Még egyszer nagyon köszönöm!
471. gabopapp (válaszként erre: 458. - Jutzee)
2013. márc. 30. 20:11
szia, kérlek küld át nekem is a tételeket, nagyon sokat segítenél vele! Előre is köszönöm kedvességed!
470. gabopapp (válaszként erre: 468. - Bicejázmin)
2013. márc. 30. 20:08

kérlek küld át nekem is a tételeket, ha sikerült megszerezned, sokat segítenél vele! Előre is köszönöm kedvességed

E-mail: gabopapp@t-online.hu

2013. márc. 25. 22:20

A teljes képzésre vonatkozó tételsort/tételsorokat megköszönném, ha valaki elküldené Nekem is. (egriszaboevaKUKACgmail.com)

Előre is köszönöm!:)

468. Bicejázmin (válaszként erre: 457. - Jutzee)
2013. márc. 20. 13:35

Szia Jutzee!


Ha engem is ki tudnál segíteni a tételekkel, nagyon hálás lennék! 10-én vizsgázok elméletből, de sajnos munka mellett nincs időm mindent kidolgozni! Segítséged előre is köszönöm! (email címem: petriktimi@freemail.hu)

467. jutzee (válaszként erre: 466. - Dioevi)
2013. márc. 17. 18:46
Kedves dioevi! Nem épp ebbe a fórumba való a kérdésed, de azért válaszolok (hátha a vizsgázók javára is válik az infó :)))Nem jó ötlet lakkozni, mert először is kedvezel vele a gombának, másodszor a kezelést akadályozza, harmadszor mert ugyanazzal a lakkal kifestenéd az egészséges körmeidet is, kockáztatva a továbbfertőzést. Az sem mindegy, h milyen típusú a körömgombád, a három fajta közül csak egy kezelhető otthon, a másik kettőhöz szigorúan doki kell. Ha a körmöd széle felől támad és fehéres-sárgás, akkor fonalas körömgombád van, azt kezelheted, ha nem túl durva, egyébként akkor is irány a doki! Ha csak kis fertőzésről van szó, akkor megpróbálhatod a természetes gyógymódokat is: tengerisós, ecetes vízben való áztatás, teafaolajos bedörzsölés. Nem írtad, h a lábadon vagy a kezeden van-e a gomba, ha a lábadon, akkor a cipőidet is fertőtleníteni kell. Vigyázz, h a veled együtt élők is könnyen elkaphatják, pl. zokni, papucs, zuhanyzó stb.! Ja, a kezedről 2x olyan gyorsan lenő a köröm, mint a lábadról, minél előbb kezded el a kezelést, annál előbb lakkozhatsz :) Remélem segíthettem!
466. dioevi
2013. márc. 17. 14:02
Vajon ha kezdődő köröm gombám van ( a körmöm1/5 .-e ) ,akkor nyáron le kell mondjak a lakkozásról ?
465. larcsika14 (válaszként erre: 458. - Jutzee)
2013. márc. 17. 13:47
Én is szeretnék jelentkezni a kézápolás és műkörömépítés kidolgozott tételeire. Nekem mindenre szükségem lenne, és megköszönném ha elküldenéd. tajti.laura@freemail.hu Előre is köszönöm: Laura
2013. márc. 14. 15:15

Sziasztok! Nekem is küldje el valaki legyenszíves a kidolgozott tételeket! Köszönöm szépen előre is! :)))


garai.kritty@gmail.com

2013. márc. 7. 14:56

Szia Jutzee,


ha megoldható lenne átküldenéd nekem is a tételeket anyagismeretből és anatómiából. csak a lábápolás érdekelne.

előre is köszi szépen és jobbulást kívánok Neked!!!

Barbi

e-mailcímem: szente.barbara@invitel.hu

462. bchristin (válaszként erre: 458. - Jutzee)
2013. márc. 5. 16:07

Sziasztok. Nekem is kellenének a tételek :)

Előre is köszönöm.

bchristin@citromail.hu

2013. márc. 5. 13:42
Jutzee!!!Én is elszeretném kérni a tételeket!!! :) tar.kata86@freemail.hu főleg az anatómia lenne fontos!! Nagyon köszi!!
2013. márc. 5. 12:33

Szia Jutzee, én is jelentkeznék a tételekért.

Előre is köszönöm!!

Kata (gutai.szabo.kata@gmail.com)

2013. márc. 3. 15:26

Szia Jutzee, jelentkeznék én is! Lennél olyan szíves nekem is elküldeni a tételeket!? Nemsokára vizsga, és munka meg másik munka, meg még egy másik tanfolyam mellett, úgy, hogy életemben nem voltam műkörmösnél (és pont ezért is még többet kell gyakorolnom) nem lesz könnyű, ezért sokat segítenél a helyzetemen, ha nekem is elküldenéd a kidolgozott tételeket!

Előre is hálásan köszönöm!

Orsi (g.orsolya@yahoo.com)

458. jutzee
2013. márc. 2. 22:39
sziasztok! újra vagyok itt hoxán, szóljon akinek kell tétel :)
457. jutzee
2013. febr. 20. 18:06
sziasztok! az utóbbi napokban kórházban voltam és nem tudtam átküldeni a tételeket, sajnos még mindig lábadozom, előreláthatólag kb. egy héten belül majd újra el tudom küldeni a tételeket mindenkinek, akinek szüksége van rá. szép napot nektek
456. ridish
2013. febr. 20. 15:24

Sziasztok! Ha valaki elküldené nekem a tételeket, azt megköszönném. Én már holnap vizsgázom és eddig csak könyvből tanultam. Előre is köszönöm!!!


erikacsaki@freemail.hu

2013. febr. 19. 21:50

Nagyon megköszönném ha valaki elküldené nekem a kidolgozott Anyagismeret-kéz tételt!!!Nagy szükségem lenne rá!!!!Köszönöm előre is!!!


maryke8773@citromail.hu

2013. febr. 19. 14:32

Szia!

Ha nagyon szépen megkérnélek akkor nekem is el küldenéd a kidolgozott tételeket. Előre is köszönöm.

És ha meg van akkor a Válalkozást is.

Tifani

tifanifanni@gmail.com

2013. febr. 15. 19:44

Sziasztok!


Nekem is szükségem lenne sürgősen a manikür tételekre. Csütörtökön már vizsgázok is. Köszönöm, ha valaki elküldi!

barbara88@gmail.hu

452. kniki0
2013. febr. 13. 14:16

Sziasztok!

Én is szeretném elkérni a kidolgozott tételeket, ha még lehet :) Nagyon megköszönném, mert sehogy nem jut időm kidolgozni :( Nagyon megköszönném :)

email: kniki001@gmail.com

2013. febr. 11. 23:33

Sziasztok!

Nekem is nagy segítség lenne,ha megkaphatnám a kidolgozott tételeket!!!Ezért ha valaki tudja legyen olyan szíves és küldje el nekem is!:)Előre is nagyon szépen köszönöm!!!:)

narcisz129@gmail.com

2013. febr. 9. 23:04

Sziasztok!


Ha valaki tudja, kérem szépen nekem is küldje el a kidolgozott műköröm, manikűr OKJ tételeket.

Nagyon fontos lenne!

Nagyon szépen köszönöm!!!!

claudia.borsos@gmail.com

2013. febr. 7. 20:39

Nekem is küldje már el valaki a tételeket légyszike, kb. 1 hónap múlva vizsgázom. Nagyon megköszönném!!!!

szogedi.adriska@gmail.com

Köszi mégegyszer!!!

2013. febr. 7. 19:30

Kedves Jutzee!

Én is nagyon megköszönném, hogy ha eltudnád nekem küldeni, nagyon sokat segítenél.:)

e-mail címem: mokuska606@freemail.hu

Előre is nagyon szépen köszönöm.:)

447. vickcsi
2013. febr. 4. 12:17

Sziasztok!


Én is nagyon megköszönném, ha el tudnátok küldeni az én e-mail címemre is a kidolgozott tételeket. Címem: sinkuviktoria@freemail.hu köszi előre is

2013. febr. 3. 14:44

Sziasztok :)!


Én is szeretnék jelentkezni a kézápolás és műkörömépítés kidolgozott tételeire. Három csemete mellett elég szükös az idő beosztásom :). Amennyiben van valakinek ideje és el duja küldeni nekem, nagyon megköszönném.

e-mail címem: avon.geisztkata@gmail.com


Szép vasárnapot Mindenkinek!

Kata

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook