Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lassan itt a nyár..most mi lesz..? fórum

Lassan itt a nyár..most mi lesz..? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 1. 22:10
Na mi lesz..??
2010. aug. 21. 08:20
Sőőőőt! Lassan megy a nyár, most mi lesz?!:)
9. herki1 (válaszként erre: 3. - Cc9f604208)
2009. márc. 2. 17:03
pont a szüléstől lett kisebb, vagyis a szoptatástól... olvastam a többi szopis fórunban is hogy sokat jártak így. emiatt nagy a külömbség a 2 mell között, a bal elfogyott szinte teljesen, ezért kell ott kitömni mert elcsúszik a nagyobb kosár ami a másik cici miatt muszáj. a popsim nem nagy, csak csúnya, úgy értem narancsbőr szerű, meg csíkos meg minden... reggel 7től 11ig majd fél 2től este 7ig dolizom, mikor hulla fáradtan hazaérek, már nincs erőm kondizni, terembe járni meg pénzem sincs. megpróbálok majd egy 3szög alakút venni, hátha nekem is jól áll:)
2009. márc. 2. 13:57

nekem a kombinált gyakorlatokból 3*50* 5 sorozat plusz 5*100 nyújtógyakorlat formál és tart karban a sima gyakorlatokból is 3*50-et szeretek csinálni. ez két óra körülbelül... és nagyon nehéz!



de ha csak 3*50*3- mat csinál valaki kombináltakból és 2*50-et vagy 1*50-et a simából az is nagyon hatásos....

7. cc9f604208 (válaszként erre: 5. - Csillag85)
2009. márc. 2. 13:46

akkor torna... és nem kell hogy minden testrészedet megformálni... nem a popo mérete, hanem az alakja, a fezessége és a szép selymes bőr a lényeg...

Hallottam a 4-el osztható tornáról...

Mérlegeled melyik tetájadról kell fogynod.. állítsd sorrendbe őket.. pl... vállam: popo, mell ok, comb ok, vádli ok, has és a kar nyak kritikusabb.. tehát ezekre összpontosítok.... ezekre mindig négyszer annyi gyakorlatot szánok minta többi testrészemre... nekem a háromszor ötven jött be....

3 gyakorlat 50-szer és 5 sorozaton keresztül, még más tájakra vagy a lazító gyakorlatok egy egy gyakorlatból háromszor ötven... az első 50 bemelegit, a második dolgozik a marmadik zsirt éget...

ha először csinálod fokozatosan csináld, és pár nap alatt emeld ötvenre....

majd majd kombinálj három gyakorlatot egymás után... és csináld meg 50 szer...

pl karemelés, utánna karhajlítás előre, majd oldalra súlyzóval a kézben., és ezt ilyen sorrendben 50-szer... ez egy sorozat, majd 150 vagy 10 lazító gyakórtat és még 2 sorozat így egy testájon 3*50*3 gyakorlatt végzek plusz 3*100 lazítógyakorlatot is... egy sorozat utánna nyújtás...

ha már nem remeg a kezem, nincs izomlázam, akkor 5 vagy hat gyakorlatot kombinálok elvégzek 50-et majd 100 nyútógyakorlat és még két sorozat és ha van kedvem még egy ráadás sorozat.. de minden sorozat után nyújtok....

a nem kritikus testájaimra több gyakorlatot végzek, de nem kombinálva, hanem egy gyakorlatból megcsinálok 50-et aztán jöhet egy másik gyakorlat abból is 50...iggy elég egy sorozat tehát egyszer ötven, de ha biztosra akarsz menni akkor csinálhatsz minden gyakorlatból 2*50-et.. .... és fontos minden gyakorlat után a nyújtás.... és persze ajó bemelegítés!!!

remélem érthető volt :)

2009. márc. 2. 13:29

én is a háromszög alakú nyakban megkötős melltartófazonra esküszöm, főleg, ha szivacsos.... mint írtam szépen ráfekszik a mellre... helyén tartja, megemeli és szép formát ad a melleknek.... és szép lesz a dekoltázs...

és ha lehajolsz a az anyag nem tud előrebukni, nem engedi a belátást, hiszen a nyakadban van


Hidd el egy 85-os C méret ugyanolyan fejfájást okoz.... megkötve, az anyag szépen simul a cicikre...

a szivacsos egyrészt optikailag nagyít egy kicsit, másrészt ha kijössz a vízből az anyagon keresztül nem fognak látszódni ... én legalábbis nem tartom ezt szépnek... de hogy a férfiak szexisnek találják e nem tudom...

sajnos ha fázom egy lopó anyagán keresztül is látszik :(

A melltartó nélküli viseletre meg esküszöm, és ezt " hiszen az arra illetékes sokszor megdicséri az eredményét :)

2009. márc. 2. 13:26
Nekem se nagy a cicim, na jó, kicsi! :( És még fogynom is kéne, de akkor mégkisebb lesz! :( Ez olyan rossz, mert amikor hízok pár kg-t az is nő és az jóóó! Nem lehetne valahogy megtartani???
2009. márc. 2. 13:21

Nekem is elég kicsi a mellem (nagyon lapos vagyok) és gondba vagyok a fürdőruhákkal. Nekem egyik fazon sem áll jól.

A popsimmal nekem is vannak gondok,van rajta felesleg, de elkezdtem aerobicra járni és remélem mire itt lesz a nyár, addigra már nem lesz felesleg.

2009. márc. 2. 13:14

Először is azt hiszem azért vagy elégedetlen, mert

aránytalannak érzed a tested....

Fogyni lehetne a popsidról...

Tornázni, futni.... a mozgás amúgy is termeli a boldogsághormont..

A kis cici amúgy is divat most... én nem aggódnék...

A formás, arányos teste van egy lánynak, a kis cici is szép!!! És sok férfi híve a kissebb melleknek!

H pedig zavar akkor:


Majd nagyobb lesz ha szülsz??!!!!

Ha sokat vagy melltartó nélkül... akkor a cici szép arányos tud lenni...

Én otthon többnyire melltartó nélkül rohangálok....

de ma már egy egy olyan pólóban is el merek indulni, amelyben nem látszik a bimbó.....

de te majdnem, mindenhova elindulhatsz anélkül... szinte irigyellek....

A jó minőségű és megfelelő méretű fehérnemű, nagyon fontos a formák megtartásáért!!!!

és valóban fontos, hogy szexi és csinos legyen rajtad... soha nem tudahatod.... az embernek mindig legyen rendben a fehérneműje, ha elindul otthonról :) :)...és nemcsak a jobb pillanatokra gondolok...

Tényleg, akár a bikininél, akár a fehérneműnél fontos a szín és formavilág... engem a sárga pl sápaszt pedig imádom...

A mintaválasztással, pedig sokat tudsz optikailag nagyítani, vagy kicsinyíteni...

De a fazon is nagyon nagyon fontos..


megfelelő étkezéssel.... -nem fogyókúrázni örökké- és megfelelő tornagyakorlatokkal pl úszás, súlyzózás, is lehet erősíteni a mellizmokat..


Én sokat szoktam próbálni!!! Lehet hogy nem veszek semmit....

A Skálákban és szomorú szívvel mondom a ... Kínai üzletekben tök jó áron és hordható minőségű fürdőruhát vehetsz... Egy jó fürdőruhára érdemes költeni...

én Calcedonia bolond vagyok, mert ott össze tudom válogatni a méreteket.. Bugyiból S-es kell... melltartóból pedig 85-ös C

a sárga sápaszt a nagy minták pedig kövérítenek....

Esküszöm nem érdekel, ha haragszanak az eladók.... a dolguk az, hogy ott legyen az üzletbe... nekem ne ugasson vagy nézzen rossz szemmel rám, ha éppen a fél üzletet felpróbálom, hogy megismerjem mi állna jól... mert lehet hogy iszonyúan tetszik valami, de rajtam sehogy sem áll...

Budapestben meg azt szeretem, hogy annyi az üzlet.... egyik nap két három fazont felpróbálok... aztán két nap múlva meg két másikat....

az eladó úgysem emlékszik, én meg tudom, hogy a legideálisabbat veszem meg... sőt még azt is ötször felpróbálom, amit megveszek... ez tényleg bejön ,mert nagyon kevés olyan ruhám van amit nem hordok szívesen! Nekem vásárolni sokkal fáradságosabb, de öltözni otthon annál nagyobb öröm...

Szóval az ólcsóbb helyeken, érdemes a szezon elején nézegetni... viszont a Calcedónia plusz társainál egy jó fürdőruha 6000 Ft-nál kezdődik.... de átlag 8000-12000 FT között mozognak... de az ember úgy érzi magát,jól, ha több van neki....

ezért nem resteltem bemenni a kínaiba... pedig nem szeretek oda járni... és kellemesen csalódtam árban és minőségben is....

Egyébként mivel neked is két méret kell az alsó és felső testi adottságok miatt... ajánlom a megkötös változatot.... Így a bugyi mérete nem okozhat problémát... Ott ahol kell takarni fog.. a madzag miatt pedig pontosan tud illeszkedni...

Ha nem narancsbőrős, és rezgő egy fenék, csupán kicsit párnázottabb, de szép a bőr és nem rezeg a háj rajta... akkor igenis a BRIGIT JONSI filozófiát ajánlva: AZ ALKALOM-A STRAND HATÁROZOTTAN MEGKÖVETELI A PICI BUGYIT....

ha mégis problémásabb akkor ott a szexi . a rövidnadrágos fazon, vagy egy szexi rövidnadrág, vagy strandkendő, de mára már megjelentek szoknyás fazonok (szoknya és bugyii egybevarrva...) is könnyen száradó pillekönnyű anyagból..... kb mint a teniszszoknyák.... a háromszög alakú pusch upos (így kell írni?)fazonban amit a nyakadban kell megkötni, abban az a jó , hogy biztosan nem fog elállni, hanem szépen ráfekszik a cicire... és mivel a nyakadban van megkötve, ha lehajolsz sem látszik!!!!

de irigyellek, mert ha én béleletlen fürdőruhát veszek fől, abban ha kijövök a vizből a vizes anyagon át látszanak a mellbimbóim..

ez a kedvenc fürdőruhámnál derült ki :( :( nem baj így is hordom....



Szerintem nem kellene ennyire tartózkodnod a kevesebb öltözéktől..... Az emberek akkor is kritizálnak, ha fel vannak öltözve.... de sohasem tudhatjuk, mélyért nincsenek a divatoshoz képest "legjobb formájukban az emberek"!

2009. márc. 2. 12:12

Nem tudom mennyi a két melled közt a különbség, de valamennyi mindenkinek van. Nekem is, már megszoktam. (pasimnak 6hónap után tűnt fel, amikor megkérdeztem, h nagyon gáz-e:D)

Bikiniből próbálj fel több félét, én úgy vettem észre, hogy van, amelyikben nem is látszik a különbség, ez persze szín és mintafüggő is. Bikinit semmiképp ne tömj ki, mert az még feltűnőbb! Bár nem hiszem, hogy sima melltartóban kényelmesebb lenne:S

A popsid miatt ne aggódj, hálás testtáj a tornázástól gyorsan feszes lesz. A pasik meg buknak a keres fenekekre;)

2009. márc. 2. 12:01
Sziasztok! annyi a problémám, hogy vékony vagyok, de: a popsimon van felesleg,szégyenlős vagyok és strandon sem voltam az utóbbi időkben. a hasam rendben van, de a melleim elég picik és aránytalanok. Nem akarok mindenféle kitömött melltartót, meg olyat amibe merev szivacs van és la lehajolok eláll a cicitől. Ti milyet használtok, és milyen boltba vásároltok? márkás vagy sima is jó és kényelmes? az eggyik cici alatt mindenképp ki kell tömnöm hogy ne látszódjon a külömbség, van erre esély hogy találok valami jó bikinit? már sok netes oldalt megnéztem, bikinishopokat is, de semmi testhezálló..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook