Angyalok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Angyalok

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1143. 5193772e0c (válaszként erre: 1141. - 40163fd81d)
2009. máj. 31. 09:53

Kérlek áruld el Nekem, hogyan választottad ezt a nevet, mert én mindíg egy másik névre asszociálok. Rokon a Te választottadhoz. Jókai Mór regény hőse. Nem ugyanaz, de hasonló. Az asszociációja meg van. Nem kritikaként mondom, félre ne értsd és nem is bántani szeretnélek, csak amikor előszor elolvastam, rögtön az a név ugrott be. Kiváncsi vagyok arra, hogy a választásod ösztönös, vagy van jelentése is?

Sok szeretettel üdvözöllek?

1142. 5193772e0c (válaszként erre: 1141. - 40163fd81d)
2009. máj. 31. 09:47

Egyébként ez így van, valóban minden találkozásnak, van értelme és minden ad valamit, vagy mindenből lehet tanulni.

Morgana ebben tökéletesen igazad van! Erre szoktam mondani én azt, hogy véletlenek nincsenek.

Mire értetted azt, hogy hol és mikor Te nem vetted észre. Bocsi, de ejtőernyős tantuszom van ma reggel. Mit nem vettél észre, és mire reagáltél.

Szia

2009. máj. 31. 09:36

Mikor?Hol?

Én nem vettem észre?:))


Nem tudom:)Csak azt tudom,hogy minden egyes "összekapcsolódásnak"értelme van.Semmi sem történik véletlenül.Senkit nem hiába hoz melléd az élet,még azt sem akin átlépsz.

Minden ember a te mestered,aki utadba kerül.

2009. máj. 31. 08:02

Bocsi, most neveletlen voltam. Na ilyen is van.

MINDENKINEK SZÉP JÓREGGELT KÍVÁNOk!!!!!!!!!!!!!

Na látjátok én is tudok önkritikát gyakorolni!

1139. 5193772e0c (válaszként erre: 1138. - 40163fd81d)
2009. máj. 31. 08:00

Tévedsz! Nem az visz előbbre, azt csupán észlelem és nem foglalkozom Vele. Egyszerűen továbblépek rajta. Én már azon régen túl vagyok, hogy ennek bedőljek. Szükségtelen réges-régen tudok különbséget tenni a jó ész rossz között. Igazából nem szokott dhíteni semmi, már mondtam Neked, hogy én mindíg a dolgok mögé nézek és látom mi van a másik magatartása mögött, és rávezetem arra, hogy ez nem jó. Az más amikor bánt valami. Azokon akik dühítenek mosolyogni szoktam. A csacsi tanácsod az, ami dühíthetne, de miért dühítenek, amikor valamit nem értesz. Az angyalok soha nem provokálják ki a dühödet, hanem megmutatnak valamit, hogy kinek hol és mire van szüksége, a segítséghez. Volt ilyen esetem, amikor egy férfivel nem jutottam dülőre, mivel Ő a maga igazán fújta közben, meg majd belepusztult az adott helyzetbe. Na most ebben az esetben az én állítólagos dühöm nem vezetett volna sehova azt kellett megkeresni, hogy Ő miért ennyire dühödten elkeseredett, hol nem találja a kivezető utat. Higgadtan, több hét után tudtam csak segíteni. Ez nem volt jó tanács, látod ez dűhítene, de szerinted akkor most hol itt a tanulság az én részemről. Megmondtam, hogy minden helyzetet más aspektusban kell nézni. Az emberekhez viszont óriási türelem kell. Te miben látod azt, hogy az olyan helyzetben, melyre Te utaltál tanulni lehet? Milyen helyzet és mit? Szerinted, most én mit tanultam, és Te mit tanultál?

szeretettel üdvözöllek.

1138. 40163fd81d (válaszként erre: 1134. - 5193772e0c)
2009. máj. 31. 01:35

Jó tanács.

Arra figyelj igazán,aki felbosszant,aki dühít ,aki olyant mond ami nem tetszik neked.

Ők az angyalaid,Ők visznek előbbre.

1137. Zizisicc (válaszként erre: 1136. - 5193772e0c)
2009. máj. 31. 00:07
Neked is jó éjszakát!
2009. máj. 30. 23:48
Nyugodalmas jó éjszakát kívánok Mindannyiotoknak!
1135. 5193772e0c (válaszként erre: 1133. - Zizisicc)
2009. máj. 30. 23:46
Tökéletesen egyetértek Veled. Az általad elmondottak abszolút igazak, és csak utolólag tudja meg, hogy az volt a helyeslépés, és arra volt szüksége, még ha akkor ezt nem is így látja.
1134. 5193772e0c (válaszként erre: 1130. - 40163fd81d)
2009. máj. 30. 23:44
A mindenkivel nem értek egyet, mert sajnos van negatív példa is, de Hála Istennek a legtöbb ember igenis segít valamilyen formában a másiknak, vagy valamit tanulsz Tőle, mint jelen esetben és is tőletek.
1133. Zizisicc (válaszként erre: 1128. - Nagual)
2009. máj. 30. 23:44
Én azt tapasztalom, hogy nem véletlenül kerül vki ahhoz a gyógyítóhoz, emberhez, akihez kerül. Neki épp arra a tapasztalatra van/volt szüksége valamiért, még akkor is, ha az illető nem azt kapta, amit várt. :o)
1132. 5193772e0c (válaszként erre: 1128. - Nagual)
2009. máj. 30. 23:43
Soha ne a híreset keres, hanem a szerényet és a jót, akkor elvezetnek hozzá. Az igazi gyémánt mindíg szerényen ragyog eleinte, csak akkor vakít ha rátalálsz, és Te veszed észre, hogy különleges, mert akkor megmutatja magát.
1131. 5193772e0c (válaszként erre: 1126. - Zizisicc)
2009. máj. 30. 23:41

Az én esetemben az utolsó mondatod a valós. Egyébként teljesen igazad van, abban, hogy sokan akarnak ma okosnak és különleges képességekkel rendelkezőknek látszani. Én jártam már úgy, hogy valaki leült velem szemben és ebben a témában okítot. Nos én egy ideig hallgattam, majd kérdeztem 3 mondatot. Soha többet nem zavart. Ebből tudtam, hogy nem ért semmihez. De Ő tisztában lett Vele, hogy én igen. Istenem nem voltunk egy "súlytcsoportban" sportosan szólva.

Én már olyan szinten vagyok, hogy álmomban is szét tudom választani az álmot a valóságtól. Tehát tudom, hogy álmodom és ezt közlöm is, hogy most ez egy álom és még jobban figyelem annak tanulságára. De ez sok idő, és úgy van, hogy valóban nem könyv alapján. De képzi magát az ember. Én kerülök mindíg mindenféle magamutogatást, mégis valahogy mindenki hamar ráérezni arra " hogy Te nem vagy átlagos ember igaz", Ezt sokszor hallom. Azt mondják, hogy külsőleg sem és belsőleg sem. Hát valószínőleg így van.

szeretettel üdvözöllek Téged is

1130. 40163fd81d (válaszként erre: 1128. - Nagual)
2009. máj. 30. 23:38

Akkor még mindig nem tudod....

Mindenki gyógyító,mindenki segít a maga módján.

Te vonzod az embereket magad köré,és bárki is kerül az utadba,segíteni fog.

1129. 5193772e0c (válaszként erre: 1103. - Nagual)
2009. máj. 30. 23:34

Igen így van, valóban elképesztő, de mindíg segítenek, ha megengeditek elmondok egy történetet szintén a segítésről. Egy számomra kedves illetőnek segítettem egy pár hónapig nehéz élethelyzétben, de aztán megszakadt a kapcsolat, Ő is egy kicsit megbántódott az őszinteségemért. És hát valjuk meg őszintén megzavarták a képességeim. Engem meg az bántott, hogy most emiatt nem tudok Róla semmit, pedig nagyon szerettem volna. Csodáltos, jó emberről van szó. Aztán kérdezgettem az angyalokat, hogy is legyen, mit tegyek. Aztán egyszer csak kértem, hogy most segítsetek, hogy írjon és megtudjak róla valamit, de tudom, hogy Ő nem és én sem jelentkezem mit tegyünk.

Nos a következő történt, lett a családjában egy esküvő, ahová Ő is megérkezett. Én karácsonykor megígértem, hogy segítek egy Zacher tortát venni, hogy vigyen haza belőle, de sokáig sétáltunk és kicsúsztunk az időből, és a végén már el is tévesztettem az utat, és nem tudtam korrigálni az idő rövidsége miatt. Ekkor állandóan azt éreztem, hogy menjek ki és hozzak tortát, majd baráti geztusként jutassam el. Először vívódtam, de aztán egyszercsak eláradt bennem az őszinte örömszerzés lehetősége, és megszületett a döntés. Lerövídítve, kimentem Bécsbe meghoztam a tortánt, és a hozzávaló forrócsokoládé port, és egy DVD- filmet, amit a gyerekeivel együtt meg tud nézni. Ezután levittem vidékre és egy pár sor kiséretében átadtam a nagybátyának azzal, hogy adja át Neki. Ő készségesen vállalta, de tudnotok kell, hogy előző nap valami miatt felhívott, és Ő mondta, hogy hozzá jön az illető, én elmeséltem neki a tortát, mire közölte, hogy szuper vigyem le hozzá, de akkor kiderült, hogy fényképet kell készítenem az ingatlanáról, és így állt össze a kép. TEhát az Égiek javaslata a következő volt, ha meg akarsz róla tudni valamit, akkor elhozod a tortánt, ajándékként elküldöd, és utána írsz neki egy pár sort. Nost ez megértve cselekedtem 1 hét alatt 8 levelet kaptam Tőle és őszintén örült a tortának. Ennyi és sok mindenben mindíg érzem, csak nyitva kell tartani az embernek a szemét és az érzékszerveit. Jézus segítségét is kértem már és meg is kaptam. Tudjátok Velük az élet sokkal tartalmasabb és szebb. Egyébként a legtöbb "csoda" karácsony környékén történik meg Velem. Nekem a karácsony fantasztikus élményekkel jár, hiszen az az igazi szeretet ünnepe. Úgy szoktam fogalmazni, hogy olyankor az égiek is lett vannak és mindenfelé árasztják a végtelen szeretet érzetét, melynek varázsa alol senki nem tudja magát kivonni igazából. Nem igaz?

Köszönöm Neked ezt a csodálatosan szép szót, melyet írtál, de ne feledd, csak igazán tisztaszívű ember veszi észre azokat, melyekre utalsz, és csak tisztaszívű ember érzi a végtelen szeretetett, tehát e szavak éppenúgy téged is dícsértet, mint ahogy engem.

Nekem is megtiszteltetés az, hogy Veletek oszthatom meg a gondolataimat, és hogy örültök annak, amit én szerény tudásommal közölni probálok veletek. Örülök annak, hogy erre a honaplapra rátaláltam. Igazán kellemes "partnerekkel" jöhettek össze, melynek szívből örülök.

Sok szeretettel üdvözöllek kedves Nagual!

1128. Nagual (válaszként erre: 1124. - 40163fd81d)
2009. máj. 30. 23:33
Deee... :)))Hát ezt én is gondoltam... :))) Tényleg nem tudhatjuk és "bárki" lehet. Életemben sokat csalódtam híres gyógyítókban,vagy legalábbis nekem nem segítettek. Tiszteletem a kivételnek! Ritka a bölcs ember, de egyre több van aki annak akar látszani... Senkire sem gondolok.. :)
1127. 40163fd81d (válaszként erre: 1126. - Zizisicc)
2009. máj. 30. 23:18
Én úgy gondolom,hogy ........úgy gondolom ,mint te:)))))))))
1126. Zizisicc (válaszként erre: 1122. - 40163fd81d)
2009. máj. 30. 23:15
Szerintem, kétféle "guru" létezik. Az egyik hirtelen lesz "az", amikor is az emberek, (vagy saját maga) ráaggatnak egy cimkét .... sokszor valódi szellemi tudás, bölcsesség, tapasztalat nélkül, a másik út viszont, az "igazi", amikor azzá válik valaki, hosszú évekig tartó tanulás - nem feltétlen könyvből, sőt! - tapasztalás, fejlődés által ..... amikor valóban egy más szellemi síkra, fejlettség fokra ér, vagy legalábbis többet időz ott, mint a többi ember .... :o))
1125. 5193772e0c (válaszként erre: 1099. - 4b6a2525df)
2009. máj. 30. 23:12
Aranyos vagy! Köszi a többiek nevében is.
1124. 40163fd81d (válaszként erre: 1123. - Nagual)
2009. máj. 30. 23:06

Nem hülye szó:))

Igazság szerint tanító,vezető,mester a lényege.

Vannak ilyen emberek ,akiktől érdemes tanulni,meghallgatni őket,és átgondolni ,mit is mondanak.

Ők bölcsek.

Lehet hogy egy mondatukban ott lesz a te számodra a megoldás...


Az izgalmas az egészben az ,hogy soha nem tudhatod ki,mikor ,milyen helyzetben válik segítőddé.:)

1123. Nagual (válaszként erre: 1122. - 40163fd81d)
2009. máj. 30. 23:01
Mekkora igazságot mondtál! Így van ahogy írtad! :) Néha olyan nehéz pár sort úgy leírni, hogy az tömör és érthető legyen... De így lesz miről csevegni. :) Milyen hülye szó az hogy guru?.. :))
1122. 40163fd81d (válaszként erre: 1121. - Nagual)
2009. máj. 30. 22:51

Senki sem az:))Gurunak az emberek emelnek fel téged,de ettől még nem leszel az.Olyan vagy mint bárki más.

Akiből mester,guru lesz az csak akkor történik,ha mások léptetik erre a szintre....szerintem:))

1121. Nagual (válaszként erre: 1120. - 40163fd81d)
2009. máj. 30. 22:41
Szerintem is! :) Én is a saját gondolataim kavalkádjából merítek... Voltak különleges élményeim, amik miatt érdekel a téma és sokat bújtam a könyveket is... És szeretek a világ nagy dolgairól beszélgetni. De ennyi... Nem vok guru vagy ilyesmi... :)))
1120. 40163fd81d (válaszként erre: 1119. - Nagual)
2009. máj. 30. 22:27
Szerintem így lesz a jó:)
1119. Nagual (válaszként erre: 1115. - 40163fd81d)
2009. máj. 30. 22:25

Ne aggódj én kitartok a hitemben, de meg kell értenem mások elképzelését tapasztalatait is... Nem akarom egyből leírni a világnézetem, ami elég sajátos.. Majd lehet valamikor megosztom veled, veletek, de még nincs itt az ideje. :) Nem hiszek semmiféle mondókákban, megnevezésekben és rituálékban, bár segíthetnek elérni egy bizonyos figyelmet, ami miatt használható eszközöknek tartom...

:)

1118. 40163fd81d (válaszként erre: 1117. - Nagual)
2009. máj. 30. 22:20

Semmilyen.

Nem látok angyalokat ,nem látok szellemeket.

Csak ÉN mondok mindent,amit írok,én írom,a gondolataim végkifejletei,semmi más.

1117. Nagual (válaszként erre: 1109. - 40163fd81d)
2009. máj. 30. 22:13

Jajj de izgi! :) Milyen természetű érzékelésed van? Egyetértek a tudás belülről fakad és a mester bennünk van. Csak kell valaki aki ezt megérteti velünk, és elkalauzol minket az útvesztőben... Én is Őt várom!

:)

1116. 1841b3b309 (válaszként erre: 1098. - 5193772e0c)
2009. máj. 30. 22:12

Köszönöm a válaszod,igen így fogom csinálni ,ahogy leírtad.

Ma kipróbáltam én is,hogy az angyalok segítsenek,hogy ne essen az eső,mivel kint ebédeltünk a szabadba az egész család,és pont ahogy kipakoltunk mindent és leültünk enni,elkezdett esni az eső. Kértem az angyalokat,hogy addig ne essen legalább míg eszünk,és elállt,sőt időnként ki is sütött a nap,nagyon örültem.

Érdekes dolgok ezek. A buszknál is szoktam kérni ,hogy elérjem a csatlakozást,és segítenek. Múltkor autóval mentünk a vásárba-elég nehéz parkolóhelyet találni általában

-kértem az angyalok segítségét és találtunk helyet.....Persze mindig megköszönöm többször is.

Szép estét!

1115. 40163fd81d (válaszként erre: 1114. - Nagual)
2009. máj. 30. 22:11

Léteznek bárhogy is hívjuk őket! :)"


Minden létezik,bárhogy hívod őket.Ne akard,csak figyelj.

Minden rezdülés ,sugallat,hangulat ,érzés,a tiéd lesz,amit meg tapasztalsz,majd.

Mind addig csak fikció,ábránd,és süket duma.

Ne higgy lualajnak ,ne éld bele magad más képzeletébe,az enyémbe se.

Légy nyitott arra ,amit neked kell majd megtapasztalnod.

1114. Nagual (válaszként erre: 1107. - 40163fd81d)
2009. máj. 30. 22:02

Léteznek bárhogy is hívjuk őket! :)Nekem a hagymáról a univerzum réteges felépítése jut eszembe, ami ezernyi világok halmaza, csupán érzékszerveink ragadtak le egy olyan világban amit magától érthetőnek veszünk... Felelősek vagyunk azért, hogy az összes érzelmek által lekötött energiát felszabadítsuk, ami életünk során felhalmozódott bennünk. Lehet hogy erre egy élet is kevés. Csak így szabadon, belső csenddel fűszerezve lehetünk képesek megérteni a világunkat körülvevő misztériumot...

:)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook