Angyalok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Angyalok

2007. jún. 27. 20:11

1.: Druida legalább tud helyesen írni, ami alapból több, mint az előtte megszólaló teszkóangyalokról elmondható.

2.: Nem értem, hogy ha azt az egyszerű, evilági tényt képtelenek vagytok regisztrálni, hogy druida minimum 20 iq ponttal többet mondhat magáénak a helyi átlagnál, hogyan is lennétek képesek egy más tudat/energiaszintű lényt észlelni?

3.: Aki fénygömböket lát maga körül, az forszírozza meg a 300 Ft- os vizitdíjat, és keresse fel első körben a háziorvosát, aki sanszos, hogy beutalja labor- és ct vizsgálatra.


Ésszel, emberek.

2007. jún. 26. 21:07
Ps: Oroszlán/Bak szülöttként...csak azt elfogadva ami látható, érezhető...korábbi szkeptikus hitetlenségem magamról óvatosan lehántva kezdek meggyőződnin arról, ott fenn valakik igenis nagyon vigyáznak rám, ránk,segítenek menedzselnek, fenékbe billentenek, erőt adnak, és mindig "ott" vannak.Angyaltanfolyamokon, angyalterápián túl én érzek "valamit" s nem bánom, hogy megtapasztalhatom az Égi vezettetés csodáját.
2007. jún. 26. 21:02
Ancccccika...ignorálni/ Ancka naplója /...bakker micsoda szókincs:))))Édes Anci, gyakorold a megbocsátást, engedd el Druida nemtudásból, fanyalgásból, netán rosszindulatból fakadó nem ninősíthető hozáállását.Akkor, abban a pillanatban erre volt képes.Tiszteljük őt, elfogadjuk, elengedjük.Ott fenn az Égiek biztosan széles mosollyal bocsátják őt útjára...tedd ezt te is édes Ancccc:)))
90. 4b6a2525df (válaszként erre: 86. - Druida)
2007. jún. 26. 16:01
Remélem 106 évesen nem is térsz vissza a nyaralásból, vagy ha mégis, akkor ide nem, de ha ide is mégis, akkor cikizés nélkül. Ha tudsz valamit oszd meg Cikire nincs szükség
89. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 86. - Druida)
2007. jún. 26. 11:41
ne haragudj, de Te komolyan azt hiszed, h meg kell tanulni azt, h valaki lassa az angyalokat?rájottem honnan vagy ilyen okos!eljen a Google!
88. sita
2007. jún. 26. 11:29

Visszaolvasgattam egy kicsit. Látom, hogy druida kiosztotta a népet. Megkérdezhetem, hogy ki vagy te, druida, és honnan van ez a sok tudásod erről a témáról?

Maga a téma engem is érdekel, de valamiért taszítanak ezek a tanfolyamok, meg könyvek... Hogyan lehet az angyalok segítségét mégis megtapasztalni, és érezni őket?

87. Ancika (válaszként erre: 86. - Druida)
2007. jún. 26. 10:51
olyan fantasztikus hogy te mindent tudsz! köszönjük a felvilágosítást!
86. druida
2007. jún. 26. 03:43

1. mese 2006-11-09 12:23

> Én hallottam a Földangyalokról, van róla egy könyvem is...

> E szerint, vannak olyan angyalok, akik emberi teste öltve élnek közöttünk.


A könyvekben hiteles, ellenőrizhető információt nem találsz sem ebben, sem hasonló témában. Egyikben sem.


Ez ellenkezne mind a Világegyetem, mind az energetika alaptörvényeivel. Tehát nem így van.


2. alma20 2006-11-09 12:33

> Én voltam angyaltanfolyamon (Atlantisz), tudom hogy kell a segítségüket kérni, és a jelenlétüket érzékelni, szoktam is, nagyon jó érzés! :-)

De nem sokat tudok róluk, ha tudnál ajánlani irodalmat hozzá, megköszönném!


Tehát elvégeztél egy tanfolyamot, de valójában kevés gyakorlati haszna van. A legtöbb tanfolyam sajnos ilyen. Idő-és pénzpocsékolás. De azért persze vannak hasznosak is. Nem az angyalokkal kapcsolatosak.


3. mese 2006-11-09 13:05

> Tudom, nem nekem szólt a kérdés, de szeretnék ajánlani Neked.Amint elovastam amit írtál, utánnanéztem a NET-en, és ha felméssz a www.angyal.lap.hu-ra,ott annyi mindent találsz, hogy nem győzöl eltelni vele.Könnyveket is láthatsz itt sokat, csak menj fel arra a lapra, ami ezen belül konkrétan érdekel.Biztos nagyon érdekelne, mert számtalan sok téma és cikk van erről...


Jó sok marhaság van ott. Akkor már inkább tanfolyamra menj. :(


6. nayloon 2006-11-09 18:28

> A Föld-Angyalok emberként élnek közöttünk a Világban, de lelkük nem földi eredetű


>Az Angyalok útmutatása által: megismerkedhetünk a Földangyalok fogalmával. Ők emberként élnek közöttünk a Világban, de lelkük nem földi eredetű.

A Földangyalok: gyógyítói, tanítói „csodatévő” képességük által, spirituálisan fejlett szinten vannak, s közvetlenebb úton segíthetnek embertársaiknak.

Erős energetikájuk s Hitük, empátiájuk, magasabb rezgésszintjük, megvilágíthatja utunkat.

Nevük tehát „elvont” kifejezés, mégis találó.


Senki lelke nem földi eredetű. A Föld nem lélekgyártó műhely. Egészen más.


Mely angyalok adtak ilyen útmutatást? Mert valótlant ők nem állíthatnak. Amit írsz, az egy csomó emberre ráillik, mégsem angyal egyikük sem. A rezgésszintedet oda emeled, ahova akarod. Ha tudod a módját.


8. nayloon 2006-11-09 18:36

> Ferry Lackner: Az angyalok fénye


Ez megint egy jó nagy marhaság. (Ilyen felosztás nincs.)


11. Bolondfáni 2006-12-18 09:02

> Ezt nagy érdeklődéssel olvastam, mert nagyon vonzódom az angyalokhoz, de nem tudtam róluk ennyi mindent....köszi nayloon, hogy felvilágosodhattam általad.


Most sem tudtál meg semmi hasznosat, tehát semmivel nem tudsz többet, mint azelőtt.


12. Nathaniel 2006-12-19 16:12

> ...Amikor Isten megteremtette az embert, az angyalokat rabszlgasorsra ítéltette. Hisz nézzuk csak meg a Bibliát. Akárhányszor csinálni kell valamit az angyalokat küldi le.

> ...Ezért háború dúl a mennyekben.


Nem teljesen így lehetett. Akár ki is következtetheted hogy mi történt, csupán a Szúfi könyvét, a Koránt, a Galanvéda szútrákat és a Teidzsit olvasd el. (Esetleg a Gítát is, ha van időd.) Az angyaloknak az a dolguk, hogy csináljanak valamit. Ellentétben sok mással. :(


És itt a Földön is...


14. Ancika 2006-12-20 11:01

> Olvasgasd csak Doreen Virtue könyveit!


Mi a csudának?


15. Nathaniel 2006-12-20 14:35

> :) Nem olvasom.


Jól teszed! Van egy csomó hasznosabb dolog is.


18. Ancika 2006-12-20 15:06

> Ha valaki profi angyal témában akkor ő az! ;)


A legkevésbé sem az.


35. Ancika 2006-12-21 16:46

> engem apró fénygömbök táncoltak körül, először azt hittem káprázik a szemem, megdörzsöltem, de változatlanúl ott voltak. eléggé hihetetlennek hangzik, de tényleg így volt ;). olyan boldogság fogott el, körülírhatatlan! volt még két másik alkalom is, ...


Valószínűleg káprázott. Az angyalt nem tévesztheted el, ha láthatóvá válik. De ritkán van rá lehetőség. Itt is, ott is.


36. Ancika 2006-12-21 16:49

> ... láttam nagy szárnyas emberszerű lényt is, gyönyörű és tele határtalan szeretettel. :D


A szárnyakat csak az egyház (+) aggatta rájuk... :(


38. Ancika 2006-12-21 16:52

> álomban is szoktak megjelenni néha, jobban oda kell figyelni a belső útmutatásra!


Ha szárnyuk van, akkor a képzeleted játszik veled.

Arra bizony oda... :)


45. virkina 2006-12-26 12:53

> ...Olvasgattam egy másik női portált, és azon volt, hogyan írjunk levelet a sérelmeinkel a jó és rossz dolgokról az angyalkánknak. Hordjuk magunknál 2 hétig és érezni fogjuk amikor kezdenek megoldódni a dolgok. Akkor égessük el....


Egyszerű kis "varázslat". A wudu-ban hasznáják manapság, és a cigányok is néha.


49. mese 2007-01-17 13:30

Nem tudna valaki ajánlani nekem a net-en egy olyan oldalt, ahol földangyalok vannak, és ezen az oldalon keresztül beszélgetnek?Hallottam, van ilyen, de én nem ismerek egy ilyen címet sem.Egyébként én beszélgetni is szoktam az angyalokkal, nem csak látom őket.Valaki segítene?Nagyon érdekelne egy ilyen oldal!!!:)


Ha a neten akarsz velük beszélgetni, akkor valami nagyon nem stimmel nálad. :( Nem egy netezős fajta az akit keresel...


53. Ancika 2007-01-31 09:16

> jelen pillanatban csak néha látom őket, de azon dolgozom hogy tisztán lássak. a komunikáció telepatikusan zajlik, ahogy nálad is.


Na és hol, vagy kitől tanultál telepatikus kommunikációt? Melyik volt az a 11-ből, amelyik megtanított?


56. Shally 2007-02-08 09:44

> Szerintetek érdemes angyaltanfolyamot elvégezni, vagy anélkül is megtanulható a kommunikáció velük? Érdekel a téma, meg mindeféle más ezoterikus dolog is.


Kicsit előrébb olvashatod, hogy mire jó. Tulajdonképpen semmire. Persze ha sok pénzed és időd van... :)

Egyfajta kommunikáció van a Világegyetemben. Az tanfolyamon nem tanulható.


57. ÉjszakaiAngyal 2007-02-12 15:13

> ...Én épp ma tudtam meg,hogy földangyal vagyok...teljesen véletlenül.


Mivel olyan nincsen, így keresned kell valami másik identitást... :(


58. ÉjszakaiAngyal 2007-02-12 15:17

> Találkoztam egy lánnyal,aki nem rég jött rá, hogy arkangyal...jo páran látták is már a szárnyait és hogy fényben úszik.Elmeséltem neki,hogy milyen fura dolgok történtek veled eddig.Ő mondta,hogy ezek amiket leírtam tipikus angyalra vallanak.Ha be kéne sorolnia, akkor én Földangyal típusba tartozom.Sok mindenre választ kaptam tőle, amire eddig nem tudtam a választ és eddig kerestem...


Némi energetikai ismerettel helyre tudod tenni a zavarokat a fejedben. A lányt pedig pszichológiaival...

Ez valami másra ad választ. :( Azt esetleg nem is kérdezted...


61. ÉjszakaiAngyal 2007-02-12 15:29

> Azt mondta nekem az a lány,hogy idézem:

"Nem te mint ember lettél kiválsztva angyalnak, hanem te mint angyal kaptál egy testet, mert dolgod van a földön...


> Te mindíg is angyal voltál.


> ...Egy angyal használja a testet amit kapott, hiszen valahogyan el kell vegyülnie a földön.


> Mégse rohangászhatnánk a szárnyacskáinkal, hisz azok akik nem fentről jöttek megrémülnének.

> Az emberi agy mint mondtam ilyen mélységet nem képes elviselni.

> De te a testedtől függetlenül is képes vagy létezni.

> Nem véletlenül kapsz olyan arcot és kinézetet, amilyet kaptál.

> Azok akiknek segítség kell tudatukon kívül megtalálnak általa.

> Biztos vagyok benne , hogy szépen lassan egyre több információt adnak majd neked otthonról.

> Tedd nyitottá magad , hogy befogadhasd ezeket és akkor könnyebb lesz megértened, mit üzennek neked."


Mint angyal, senki nem kap testet a Földön. Mint ember - csinál magának...


Nem feltétlenül. Ez nem egy állandó feladatkör a nem látható világban.


Egy angyal nem használ semmiféle fizikai testet.


Jól kiröhögnék őket.... :)

Inkább magasságot. Magas rezgészámot. Ha nem készült fel rá. Ha igen, akkor minden további gond nélkül.

Ez így van. Bárki megmondhatja. Indiában akár egy tehén is, amilyenek ott vannak... :)))))

Ez is így van. Mert azt sem kapjuk, hanem alakítjuk.

Az arc által? Ki van zárva. A hatékony beavatkozásra képeseket (nem csak az angyalok ilyenek - embertestben is el lehet ezt érni) több rétegű álca rejti. Semmiféle közös azonosítójelük nincs. Jól néznénk ki!

Ha hazamész, és a mamát megtalálod ezekkel a dolgokkal, akkor a mama valóban kioszt egy-két információt... :)))

Amikor ilyeneket mondanak, akkor nagyon pontosan betanítják a módszert is, amit ajánlanak. Ha ez nem történt meg, akkor átverés az egész. Mert nagyon olyannak tűik, hogy az. Az egész, amiről írsz.


62. Antea 2007-02-12 18:12

> ...A feladatara mindenkinek magamnak kell rajonnie.

> En gyogyitok, hozzam vonzodnak a testi, lelki, szellemi betegek,

> nekem szeretik az energiamat is elszivni,

>valtozo az, hogy szivesen adom-e, ha erzem szuksege van ra, adom magamtol, ha nem szuksegbol teszi, akkor el kell kerulnom.

> ...erzem az emberek erzeseit,

> es ez megkonnyiti a veluk valo kommunikaciot.

> Az arcban igaza van EjszakaiAngyalnak, ...


Ez így van.

Még soha egyetlen embernek sem sikerül meggyógyítani másik embert. (Jézusnak sem.) Akkor mit is csinálsz te valójában?

Azt a démonok teszik. Rajtuk kívül senki más.

Akkor nem vagy igaz - még embernek sem. Ebben a műfajban nincs helye az érzelmeknek, és a hasonló dolgoknak.

Ez nagyszerű!

De az érzelemátvétel nem erre való. Hanem a saját hatásod korrigálására. Valahogy ebben is melléfogtál...

Nincs igaza neki. Ebben sem...


63. Fényszív 2007-02-22 16:40

> ...Most már tudom, hogy ilyen felvillanásokkor magasabb tudatok vesznek körül és jó érzéssel tölt el már maga csak a tudat, hogy ott vannak.


Egy energetikai jelenség nem feltétlenül rendelkezik tudattal...


64. Anita123 2007-02-22 19:27

> ...Volt mar egy par furcsa esemeny az eletem soran de nem igazan ertem,hogy "hova sorolando?"


Furcsa esemény sokak életében volt...


65. badonyimariaeva 2007-02-22 19:27

> Állítolag jönnek ha hívjuk őket és segítenek....


Ha tudod a módját és jól csinálod, akkor igen.


67. alma20 2007-02-22 19:39

> Igen, én voltam mát többször is angyal tanfolyamon.


Egyszer nem volt belőle elég? :)))))))))))))))))))))))))))))))))


69. ÉjszakaiAngyal 2007-04-12 18:35

> Anita, nekem is csak mondta valaki (aki saját bevallása szerint őrangyal és kapcsolatban áll az angyalokkal)hogy angyal vagyok (földangyal).

> Mert előtte meséltem neki,hogy gyerekkorom óta milyen furcsa dolgok történnek velem.

>Aztán azt mondta, hogy ez tipikusan az angyalokra illik.

> (Amugy a történetem et elolvashatod, és beszélhetsz vele is Crystalionnal a www.gportal.hu/crystalion címen, és ezt a címet ajánlom másnak is,aki többet szeretne tudni ezekről a dolgokról.)


Hja, hacsak úgy nem? Én is hallottam már egyet s mást a pszichiátrián...

Nagyon sok emberrel történnek furcsa dolgok gyerekkoruk óta. Egyik sem állítja azt, hogy angyal lenne...

És egy csomó másra is. Attól függ, hogy ki mit olvas éppen. Ha Isaurát olvasnak az ismerőseid, akkor előbb-utóbb kineveznek Leonciónak! Majd meglátod :))))))

Erről a címről semmi értelmeset nem tudhat meg ezekről a dolgokról. Másról sem.... Ez van.


71. mucu77 2007-04-13 00:20

> ...Egyébként én még nem voltam angyaltanfolyamon, bár biztos vagyok benne, hogy nekem is tudnának újat mutatni.


Inkább érdekeset. És haszontalant. De azt bárki tud mutatni...


72. Real angel 2007-04-26 12:02

> Nem tudom, közületek ki az, aki ismeri Doreen Virtue: Földangyalok könyvét, de ajánlom mindenkinek!

> Magamra találtam végre, és pont a legjobbkor jött a segítség.

> Ha ezek után azt mondja nekem valaki, hogy angyalok nincsenek, azt körberöhögöm.

> Aki olvasta már a könyvet, az érteni fogja, miről beszélek:

> egy olyan oldalt vagy fórumot keresek, ahol testet öltött angyalok vannak!

> Tudom, hogy a csillagembereknek van ilyen oldala,...


Hja, aki könyvből tanulja a szakmát! :)))))))) Mert abból nem lehet. Ha a nicked igaz, akkor mi a csudának olvasol könyveket? Angyolokról szólókat... ezt meg végképp nem értem. Persze ha nem igaz a nicked...

Gratula! Ezt nem mindenki mondhatja el magáról.

Ezt senki nem vitatja. Itt sem.

Aki nem olvasta, ő sem feltétlenül gyengeelméjű...

Olyat nehezen fogsz találni. Az angyalok nem a neten kommunikálnak. Sem velünk, sem mással.

Az is egy átverés lehet. Egy a sok közül...


74. Vanilyia 2007-05-11 11:45

> ...Gondolom, nem véletlenül.

> Egy biztos, a gyógyulás elkezdődött, pedig csak 2 hete csinálom a gyakorlatokat.

> Hit kérdése az egész?

> A könyv szerint nem, csak el kell kezdeni.

> Szerintem? Én gyógyulok. Hiszek benne? Igen, sokmindenben. Főleg a hit erejében.

> Angyaltanfolyamra én is elmennék, mert lehet,hogy édes-keveset tudok az egészről.

> Hol van ilyen?


Nincsenek véletlenek.

Annyi általában elég is hozzá. Persze attól is függ, hogy mi vagy ki volt beteg és mi baja volt....

Nem feltétlenül.

Ez mindennel így van. Elkezded, aztán működik. :)

Higgyél is. Jó az. Nekem elég ha - csak - tudok...

Ez így lehet...

Bárhol. A neten találsz egy csomót, hasonló átverésekkel együtt.


79. BuciMaci 2007-06-13 09:02

> ...Szeretném látni az angyalokat, de hogy 100%-osan ki tudjam nyilvánítani szándékomat, le kellene győznöm a félelmeim.

> A félelmeim viszont abból adódnak, hogy tudomásom szerint aki az angyalokat látja, látja a nem épp jóakaró szellemeket is.

> Ez törvényszerű?

> Ha igen, lehet-e tenni valamit "ellenük", hogy továbbra is ártalmatlanok maradjanak számomra?


Nem egészséges dolog az fizikai testből.

Ez így van.

Igen.

Lehet.


80. csorieva 2007-06-13 15:14

> Neked azt tudnám tanácsolni, hbogy végezz el egy anyaltanfolyamot.

> Ezeket a félelmeket csak úg tudod legyőzni, ha melletted van egy oktató, segítő.

> Interneten keresztül nem megty.

> Szellemek: Tőlük nem kell félni. éppugy tekintsd részének az életednek, mint az angalokat.

> Az ártó szellemek sem biztos, hogy neked akarnak ártani.

> De ha neked akarnak ártani, hobb ha tudod, hogy ott vannak,

> hogy nagy tisztelettel megkérhesd őket, hogy hagyjanak békén, és távozzanak békével.

> Az ártó szellemek "ártásai" energiaelszívás.

> Tahát nem mérgeznek meg,

> nem okoznak rákos betegséget,

> haláűlos balesetet, meg ilyesmiket,

> amit esetleg a tv-ben látsz.


Mert a többiek sem mentek vele semmire. Ha elvégzed, akkor eggyel többen lesztek.

Nem feltétlenül. Egy tanító sokkal többet segíthet ebben. Egy igazi. Aki ott van veled akár hónapokon keresztül, a napod szinte minden percében.

Úgy tényleg nem. Sok más sem.

Azért nem árt tartani tőlük. Nem szeretik ha a köreikben oda nem tartozók vannak. És ezt ki is nyilvánítják.

Ha már ott van, akkor már miért ne? Tálcán kínált lehetőséget csak kevesen hagynak ki...

Ha már látja őket, akkor ez nem lesz nehéz...

Tesznek rá. Ők már csak olyanok. Mint a nevük is mutatja.

Az egyik fajta.

Azt nem.

Azt igen. Például.

Azt is. Például.

Akár azt is, bár nem tudom hogy mire gondolsz ezzel kapcsolatban. (Mivel nem nézek tévét.)


P.S.:

Mostantól kb. egy hétig nyaralok és bulizok. Addig emésszétek...

85. nayloon (válaszként erre: 83. - Dee)
2007. jún. 26. 00:20
puszi
84. nayloon (válaszként erre: 83. - Dee)
2007. jún. 26. 00:19
dettóóóóóóóóóóóóóó
83. dee
2007. jún. 26. 00:19
Angyalok----én most beszélgettem 1-el.
2007. jún. 25. 23:08

Miről van itt szó???

Az angyalok érdekelnek.

81. 4b6a2525df (válaszként erre: 80. - BuciMaci)
2007. jún. 13. 15:14

Neked azt tudnám tanácsolni, hbogy végezz el egy anyaltanfolyamot. Ezeket a félelmeket csak úg tudod legyőzni, ha melletted van egy oktató, segítő. Interneten keresztül nem megty.

Szellemek: Tőlük nem kell félni. éppugy tekintsd részének az életednek, mint az angalokat. Az ártó szellemek sem biztos, hogy neked akarnak ártani. De ha neked akarnak ártani, hobb ha tudod, hogy ott vannak, hogy nagy tisztelettel megkérhesd őket, hogy hagyjanak békén, és távozzanak békével.

Az ártó szellemek "ártásai" energiaelszívás. Tahát nem mérgeznek meg, nem okoznak rákos betegséget, haláűlos balesetet, meg ilyesmiket, amit esetleg a tv-ben látsz.


Feltétlen menj el tanfolyamra:)


Ha érdekel még valami írj a privimbe

80. BuciMaci (válaszként erre: 79. - 4b6a2525df)
2007. jún. 13. 09:02

Szia!

Ha még jársz erre, nekem szerintem tudnál segíteni és meg is köszönném. Szeretném látni az angyalokat, de hogy 100%-osan ki tudjam nyilvánítani szándékomat, le kellene győznöm a félelmeim. A félelmeim viszont abból adódnak, hogy tudomásom szerint aki az angyalokat látja, látja a nem épp jóakaró szellemeket is. Ez törvényszerű? Ha igen, lehet-e tenni valamit "ellenük", hogy továbbra is ártalmatlanok maradjanak számomra?

79. 4b6a2525df (válaszként erre: 78. - Ec4c2248b8)
2007. máj. 31. 07:49
Itt vagyunk. Segíthetek angyal témában?
2007. máj. 30. 21:41
Hogy vagytok ?
2007. máj. 30. 21:40
Sziasztok :)
2007. máj. 16. 10:22

ajánlanék egy honlapot: [link] Amikor ez megnyílik a pagodára klikkel, megjelenik a tartalomjegyzék, ott keresd meg a TÉRKÉP az eltévedt vándoroknak.....

Én nagyon szeretem. Egyéként az egész lap jó.

2007. máj. 11. 11:45
Sziasztok! Én most olvasom a Gyógyítás angyalokkal c. könyvet. Kb. egy évvel ezelőtt akadt a kezembe D.V. Angyali üzenetek könyve, és valahogy mindig ilyesmi talál meg. Gondolom, nem véletlenül. Egy biztos, a gyógyulás elkezdődött, pedig csak 2 hete csinálom a gyakorlatokat. Hit kérdése az egész? A könyv szerint nem, csak el kell kezdeni. Szerintem? Én gyógyulok. Hiszek benne? Igen, sokmindenben. Főleg a hit erejében. Angyaltanfolyamra én is elmennék, mert lehet,hogy édes-keveset tudok az egészről. Hol van ilyen?
74. Juddyt
2007. máj. 6. 21:35
Ha igen oszd meg velünk.
2007. ápr. 26. 12:02

Sziasztok!

Nem tudom, közületek ki az, aki ismeri Doreen Virtue: Földangyalok könyvét, de ajánlom mindenkinek! Magamra találtam végre, és pont a legjobbkor jött a segítség. Ha ezek után azt mondja nekem valaki, hogy angyalok nincsenek, azt körberöhögöm.

Aki olvasta már a könyvet, az érteni fogja, miről beszélek: egy olyan oldalt vagy fórumot keresek, ahol testet öltött angyalok vannak! Tudom, hogy a csillagembereknek van ilyen oldala, de én nem abba a csoportba tartozom! ha valaki tud segíteni, tegye meg!!! Nagyon megköszönném! :-)

72. mucu77
2007. ápr. 13. 00:20
Sziasztok! Én most léptem be ebbe a fórumba, úgyhogy üdvözlök mindenkit. Hallani nagyon sokat hallottam én is az angyalokról, de személyes tapasztalataim is vannak velük kapcsolatban. Tényleg a segítségünkre vannak, csak hívni kell, ők nem akarnak rosszat! Segítenek bármiben, ha kéritek őket. Egyébként én még nem voltam angyaltanfolyamon, bár biztos vagyok benne, hogy nekem is tudnának újat mutatni.
2007. ápr. 12. 18:37
Amúgy sok mindent lehet találni az angyalokról a www.angyal.lap.hu-n
70. ÉjszakaiAngyal (válaszként erre: 65. - Anita123)
2007. ápr. 12. 18:35
Anita, nekem is csak mondta valaki (aki saját bevallása szerint őrangyal és kapcsolatban áll az angyalokkal)hogy angyal vagyok (földangyal).Mert előtte meséltem neki,hogy gyerekkorom óta milyen furcsa dolgok történnek velem.Aztán azt mondta, hogy ez tipikusan az angyalokra illik.(Amugy a történetem et elolvashatod, és beszélhetsz vele is Crystalionnal a www.gportal.hu/crystalion címen, és ezt a címet ajánlom másnak is,aki többet szeretne tudni ezekről a dolgokról.)
69. Fényszív (válaszként erre: 68. - Alma20)
2007. febr. 22. 19:48

Szia alma20!


Akkor lenne egypár kérdésem! Itt tegyem fel, vagy privibe?

68. alma20
2007. febr. 22. 19:39

Sziasztok!

Igen, én voltam mát többször is angyal tanfolyamon.

2007. febr. 22. 19:36
Van olyan köztetek, aki volt angyaltanfolyamon?
2007. febr. 22. 19:27

Állítolag jönnek ha hívjuk őket és segítenek.

Nem rég hívtam őket,és ha valóban ott,és akkor segítettek,megírom nektek.

65. Anita123 (válaszként erre: 58. - ÉjszakaiAngyal)
2007. febr. 22. 19:27

Kedves EjszakaiAngyal!


Tudnal nekem egy par dolgot irni amibol arra kovetkeztettel,hogy te egy angyal vagy?


Engem nagyon foglalkoztat ez a tema.Volt mar egy par furcsa esemeny az eletem soran de nem igazan ertem,hogy "hova sorolando?"

2007. febr. 22. 16:40

Sziasztok!


Még nem jártam itt és érdekesnek tartottam az itt leírtakat. Azok a felvillanó fénygömbök... tudod, hogy mik azok Ancika? Azok magas tudatállapotok és mindeki az lesz, amikor meghal. Ezeket a felvillanó fénygömböcskék a fejletségi szintünkhöz képest válnak láthatóvá. Valaki ezt a fénygömböt formáknak látja. Én is szoktam közbe látni. Elöszőr én se tudtam, hogy mi a csoda ezek a fénygömböcskék, de kellemes élmény volt. Most már tudom, hogy ilyen felvillanásokkor magasabb tudatok vesznek körül és jó érzéssel tölt el már maga csak a tudat, hogy ott vannak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook