Angyalok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Angyalok

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
2009. márc. 15. 10:44

Szia!

Igen,pont 2 napja voltam fogorvosnál és mivel kikellett húzni egy fogam,nagyon féltem / még nem igen húztak ki fogat nekem/ és kértem az angyalokat ,hogy segítsenek,hogy ne fájjon,vagy legalább is kevésbé....,és bizony mikor éreztem,hogy a fogóval húzzák kifelé,akkor nagyon kértem őket,és semmit nem fájt,pillanatok alatt kint volt,és teljes nyugalomba szálltam ki a székből.

Igen ,segítenek,van hogy nem mindjárt,de akkor annak oka van,vagy okulni kell még valamiből,de előbb-utóbb segítenek az biztos!

482. dragon77 (válaszként erre: 481. - 1841b3b309)
2009. márc. 15. 08:36
Szia! Épp tegnap akartam kérdezni tőled, hogy te érzékeled e az angyalok jelenlétét. Nem tettem fel a kérdést, gondoltam majd később. Anyósom átjött hozzám, beszélgettünk. Már 3szor elindult, de mindig valamit kérdeztem, és mindig visszafordult. Kb 10 percig mehetett ez a huzavona. Aztán tompa puffanás hallatszott. A 90 éves nagymamám, aki 2szer akkora mint én, elesett. Ha nem lett volna ott anyósom, akkor fel sem tudtam volna emelni őt. Nagyon megijedtünk, de szerencsére komolyabb baj nem történt. Ezek nem véletlenek. Úgyhogy ha nem is érzékelem mindig a jelenlétüket, tudom, hogy segítenek, ha kérem:D
2009. márc. 13. 20:21

Száll egy angyal...



Száll egy angyal és viszi a híreket,

Össze forrasza szépen a megsebzett szíveket.

Szárnyával megsuhogtatja a tájat,

S csodássá teszi a lepusztult nyájat.

Száll egy angyal de messze viszi az út,

S csodás helyre érkezik, a fellegekbe jut.

Onnan nézi milyen csodát csinált,

S hogy kijavította a rengeteg hibát.

Száll egy angyal de én láttam is merre,

Viharba száll, a széllel szembe.

Pislákolt a fény, de ő csak szállt belé,

S eltűnt mindörökre, a sötétség felé.

480. 1841b3b309 (válaszként erre: 479. - Nayloon)
2009. márc. 13. 20:20
Nagyon szívesen!!! :)
479. nayloon
2009. márc. 13. 17:54
Angyalka Köszönöm, ez most a lelkemnek nagyon kellett!!!
478. oalmao (válaszként erre: 477. - 1841b3b309)
2009. márc. 13. 17:31
Ez nagyon szép volt...
2009. febr. 28. 12:55

Képzeld el, hogy e pillanatban egy angyal ül melletted...

Csend van...

Maradj nyugodt...

Gondolataidban gyűjtsd össze minden gondod...

Minden, ami nyomaszt, minden,

ami boldogtalanná tesz, ami gátol; gondok, bánat, betegség...

A kilátástalanság, a kudarc, a rossz döntések előtti félelem...

Összpontosíts minden rosszra, ami benned van...

S képzeld el, hogy mindezt átnyújtod az angyalnak.

Vedd a kezedbe, rakd egy képzeletbeli táskába,

s nyújtsd át annak,

aki megszabadít e sok bajtól.

S most gondolj arra, amit szeretnél:

az elérhetetlennek tűnő vágyaidra,

vagy hívd elő a megtörtént szép emlékeket...

...a boldogságot, örömet, barátságot,

nyugalmat, szeretetet...

Szorítsd az összes szépet a tenyeredbe...

Őrizd meg magadnak, s köszönd meg,

hogy részese lehettél e pillanatoknak...

Légy hálás minden maradó jóért, s eltűnő rosszért.

Lélegezz mélyeket! Számolj háromig!

És most...

Képzeld el, hogy az angyalka meghallgatta kéréseid...

476. Csigusz 79 (válaszként erre: 475. - Arkangyal)
2009. febr. 24. 21:56
Ez tényleg furi és félelmetes.
2009. febr. 24. 21:55
Hát hálistennek jo a kapcsolatom...szerintem nem itt keresendö az ok... de tény és valo hogy nagyon fura a dolog...
474. Csipkerózsika (válaszként erre: 473. - Arkangyal)
2009. febr. 23. 20:22

Gyújts gyertyát és imádkozz. Szerintem.

Amúgy milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

2009. febr. 22. 21:44
Kérlek segitsetek! Már nem tok mit tenni...szüleim is tanácstalanok....minden teliholdkor vagy akörnyékén ...elalvás után felkelek és nagyon agressziv vagyok...ezt a szüleim mesélték mert én semmire nem emlékszem....és mondták hogy most utoljára már apám le kellett fogjon mert rátámadtam anyámra! SEnki nem hisz nekem és nem tok mit tenni....félek hogy egyszer még vmi hülyeséget csinálok!
2009. jan. 27. 21:38
Az egyik rádióba késő este 11 től volt "fórum" szerettem hallgatni. sokszor volt ilyen téma.
471. Csipkerózsika (válaszként erre: 470. - Anyuca66)
2009. jan. 26. 19:37
Igen, vagy éppen nagyon megváratnak és unalmadban bekapcsolod a biztonsági övet -amit nem szoktál- és éppen megmenti az életedet...
2009. jan. 26. 19:17
Állitólag láthatalan angyalok irányítanak, hol jó, hol rossz irányba. Le akarsz lépni az útra jön autó, valamiért még se látod. Egy kéz visszahúz. Vagy akár egy gyalogos képében...
469. Csipkerózsika (válaszként erre: 459. - 1841b3b309)
2009. jan. 6. 01:09

Gyönyörű a vers.

__ __

/ \/ \

\ /

\ /

\__/

468. Csipkerózsika (válaszként erre: 457. - Dorkangyal)
2009. jan. 6. 00:50

Szerintem ez gyönyörű, és higgy abban, amit láttál. Sajnos erről nem sok helyen és nem sok mindenkinek lehet beszélni, de jóval többen élnek át ilyen élményeket, mint azt gondolnánk. Illetve, szerintem mindenkivel történnek csodák, csak a hitetlenek akkor sem veszik észre, ha elesnek benne...

Aki akar, tartson bolondnak, engem nem érdekel, de felvállalom amit tudok és átéltem, és az nem kevés.

Én is "találkoztam" Jézussal, habár felnőtt életemben. Egyszer "meghaltam", odaát voltam. Olyan csodálatos szeretet és béke fogadott ott, ami leírhatatlan. Nem is szívesen beszélek róla. Habár fiatal vagyok, és vannak dolgok amiket meg szeretnék tapasztalni, mégis nem telik el úgy nap, hogy ne vágynék rá szívből, hogy már ott lehessek... Ez az én nagy bánatom, hogy ez a világ nem adhat semmit, ami akár csak megközelíti azt, ami odaát van.

Egyszer pedig elmélyült ima közben úgy láttam magam, mintha a keresztet horozó Jézus előtt térdelek. Ez elég megrázó kép volt, mármint a látvány. De a szeme... Istenem, a szemében ott tükröződött a megváltás.

467. Csipkerózsika (válaszként erre: 458. - Leon73)
2009. jan. 6. 00:35

Ez nagyon érdekes. És nem véletlen hogy pont most találtam rá. Mindjárt elmondom, hogy miért. Nekem eddig meg sem fordult a fejemben, hogy angyalok emberként is élhetnek, úgy tudtam h az angyalok sosem voltak emberek (és nem is születnek azzá).

Szóval amiért érdekes számomra ez a cikk, az elmúlt napokban velem történtek miatt. Nemrég egy ezo oldalon olvastam, hogy angyalokhoz is imádkozhatunk, hívhatjuk őket. (Korábban már előfordult hogy érzékeltem angyal jelenlétét.) Ez felkeltette az érdeklődésemet, folyton eszembe jutott. Angyalszobrokat vettem, valahogy nem ment ki a fejemből, vonzott a téma. Aztán hamarosan úgy alakult, hogy segítségre lett szükségem, és én rájuk gondoltam, hívtam őket. Sokminden nem történt, melegség töltötte el a testem, ennyi. Illetve egy furcsa álmot láttam, aminek a megfejtésében szerepelt: "angyalok vesznek körül". Másnap éppen siettem valahová, és megéreztem, szinte láttam őket, ott voltak körülöttem: egy jobbról, egy balról, egy fölöttem, sőt előttem és mögöttem is több angyal volt, teljesen körbevettek, mint valami nagy meleg ölelés. Annyira csodálatos érzés volt, elöntött a szeretet, a biztonság érzése, még a könnyem is kijött.

De ez semmi. A következő pillanatban úgy éreztem, hogy én is angyal vagyok! Éreztem a szárnyakat a hátamon, és a szabadságot, hogy ha akarnék, fel is szállhatnék. Fantasztikus érzés volt, el sem tudom mondani.

Az elkövetkező napjaimat is megszépítette ez az élmény, de persze nem gondoltam komolyan, hogy én angyal lennék, habár elgondolkodtatott.

Erre most itt ez a hsz. És minden pontjának megfelelek, vagy megfeleltem rövid életem eddigi szakaszaiban. Ez véletlen lenne? Nem tudom. Túl szerény vagyok, hogy angyalnak képzeljem magam, de a tapasztalataimban, az élményeimben feltétel nélkül hiszek. Nem tudom mit gondoljak.

466. Arkangyal (válaszként erre: 454. - Amrael)
2008. nov. 26. 18:03
Hello....háááát örülök hogy válaszoltál erre...hát...nem tom hol kezdjem ..mondjuk ott hogy 4 -esre megtippeltem az ének dolgozatomat amire semmit se készültem... :D Mindig különlegesnek éreztem magam....mindig szerencsém van....érzem hogy vki más irányit engem ...és mindig szerencsém van!
2008. nov. 1. 17:47

"Hidd el nekem kérlek,

Angyalok szeretnek,

S vezetnek tényleg.

Tapasztald meg kérlek,

Ők a fényben élnek,

Hol nincs sötétség végleg.

Csak figyeld meg kérlek,

Gondod ereszd szélnek,

S ennyi a lényeg"

464. Viktorin (válaszként erre: 463. - Mahdiangels)
2008. okt. 31. 21:49
Szia! Érdekes a történeted. Csak zavar, hogy azt írtad, hogy nem tudod, hogy jó vagy rossz angyalok küldték az üzenetet. Rossz angyalok nincsenek! Az angyalok itt vannak körülöttünk és segítenek rajtunk. Védenek, óvnak minket és üzennek nekünk....mindenki környezetében ott vannak!!!! A problémák pedig azért vannak, hogy tanuljunk belőlük. Mindennek megvan az oka...Bízz a segítőidben, ők tudják, hogy mi a legjobb neked, és azt is mit kell megtanulnod!
2008. okt. 31. 20:20

Angels


Sokat gondolkodtam, leírjam-e, ami történt, mert egyeseknek nem mond semmit, mások pedig talán őrültnek néznének miatta. Úgy döntöttem, leírom…

Nos, valahogy megállt az életem… Se gyerekem, se férjem, se esküvő, se fehér ruha, semmi nem történt velem az életem során. Jó pár kapcsolat, három vőlegény, viharos szerelmek. De aztán ennyi. Van Édesanyám, van munkám, amit szeretek, és van egészségem. Van egy vőlegényem, akit nagyon szeretek és megkérte a kezem. Azt mondhatnánk, ez mind szép és jó, ne sopánkodjak. Ez sokkal több, mint a semmi. Ez MINDEN lehet. Ez igaz, de az élet úgy hozta, hogy a vőlegényemnek most külföldön kell munkát vállalnia, az enyém pedig ide köt. A házasságkötés kicsit odébb lesz, a papírok beszerzése és egyéb hivatalos ügyek intézése után kerülhet rá sor. A gyermek? Még nem üzente meg, hogy jönni szeretne, pedig várjuk már. Négy éve vagyunk együtt.

Egyre nehézkesebben megy minden, én pedig egyre idősebb vagyok, kicsit türelmetlenebb lettem a kelleténél mostanában. Lehet, hogy már nem is fog jönni a kicsi.

Elcsigázottan jöttem haza az egyik héten, leültem az ágy szélére, és hallgattam a csendet. Van úgy, hogy éjszaka néha megroppan az asztal, vagy a szekrény, olyan is volt már, hogy a szekrény tetejéről leesett valami.

Zúgott a fejem, és jól esett a némaság. Hallgatóztam, talán most is megroppan valami. S kértem hangosan az Istent: „Isten, ha Te csinálod ezt velem, ha Te akarod úgy, hogy ne történjen velem semmi, és ne sikerüljön úgy, ahogy én szeretném, akkor adj egy jelet! Nem baj, ha így van, nem haragszom, Te biztos tudod, miért van ez így, és lehet, hogy így akarsz megvédeni engem valamitől, ami nem nekem való, de akkor adj egy jelet!” Hallgatóztam, hátha megroppan valami, vagy megszólal a csengő, vagy történik valami. Nem történt semmi. Aztán bármilyen furcsa, de az ördöghöz fordultam a kérdéssel (itt meg kell jegyeznem, nem vagyok őrült) :” Ördög, kérlek, adj egy jelet, ha te csinálod ezeket a dolgokat velem, kérlek üzenj nekem!”. Persze most sem történt semmi. Régebben a halott Édesapámhoz is szóltam már, beszélgettem vele, néha mesélek valamit magamról, vagy csak kérek valamit tőle. Őt is megkértem: „Apám, kérlek adj egy jelet, ha Te vagy, aki sorsomat igazgatja, ha Te egyengeted onnan felülről az utamat.” Természetesen semmi nem történt. Na jó, álltam fel az ágyról lemondóan, s bekapcsoltam a tévét. Teljesen véletlenül, a zenecsatorna nyílt ki, s megszólalt Robbie Williams Angels c. száma. A szám tátva maradt a meglepetéstől, s ha nem velem történik, el sem hiszem.

Nos mit jelent ez? Lehet, hogy semmit, de az is lehet, hogy ez volt a jel? Az angyalok küldték a jelet, ők vigyáznak rám?

Elmeséltem a kolléganőmnek, aki jót nevetett az egészen, s két perc múlva el is felejtette a történetem. Én azonban sokszor visszagondolok erre, és azokra az érdekes, ehhez hasonló velem megtörtént eseményekre, amelyeknek ugyan nincs reális alapja, de a megmagyarázhatatlansága miatt számomra mindig érdekes marad. Bár nem tudom a mai napig sem, hogy jó, vagy gonosz angyal környékezett-e meg, a jelet, amit kértem, azért megkaptam.

Azért gondoltam leírni a történetem, mert ez csakis azoknak lesz érdekes, akik maguk is angyalok között élnek, akikre szintén az angyalok vigyáznak, vagy ők maguk az angyalok.

2008. okt. 30. 18:14
valamelyik éjjel érdekeset álmodtam..egy angyal akart valami üzenetet átadni, megoldást egy problémámra...de sajnos nem ért el hozzám az üzenet, mivel anyumék felkiabáltak! és nagyon rossz volt! tudom h angyal volt....bár ember képében jelent meg, akkor nem tünt angyalnak, de mikor felébredtem, tudtam hogy üzenetem jött! sajnos nem sikerül átvennem :(
461. 236fe2f68e (válaszként erre: 449. - Hentes)
2008. okt. 30. 18:10

Bocs h csak most válaszolok, nem vettem észre h válaszoltál, vagy lehet h igen, s elfelejtettem válaszolni. Minden esetre teljesen elfelejtettem! hmmnn...

Érdekes amit írsz.. amugy igazad van, tényleg ritka h valakivel lehessen beszélni erröl a témárol a mindennapi életben--álatalában lehurrognak, és ugy néznek rád mint egy lükére...peddig tudom amit tudok, ÉN érzem, hogy Ő velem van!

Nem tok most hirtelen felidézni olyat h az angyal beszélt volna helyettem..de ezentul figyelek majd jobban rá.!

460. 236fe2f68e (válaszként erre: 458. - Leon73)
2008. okt. 30. 18:01
Huhaaa...különös..vajon sok mindenkire illik ez vagy..? hmnn...érdekes..de ismerös
459. 1841b3b309 (válaszként erre: 458. - Leon73)
2008. okt. 30. 16:36

Nagyon örülök ennek a cikknek.....

Érdekes,többminden illik rám.

Lehet,hogy Te is- én is angyalok vagyunk....

Jó lenne!


"Szeretnék angyalként az emberek lelkébe látni,

egy pillanatra megérinteni őket,

s mélyen a szívükbe ásni.

Megőrizni mosolyukat,

s cserébe az enyémet adni,

átélni minden élményüket,

s őket nem szenvedni hagyni.

Átölelni őket, ha éppen

egyedül vannak,

csókot adni nekik,

de csak aki megérdemli annak.

Velük zokogni, s

örülni, amikor csak lehet,

hiszen ez a legtöbb,

amit egy angyal megtehet. "

458. Leon73
2008. okt. 30. 14:22

Üdvözlök Mindenkit!


Tudom, hogy furcsán hangzik, de ma találtam egy cikket az angyalokról. Mintha rólam írták volna.

Most kicsit összezavarodtam, nem tudom van-e ennek bármi valóságalapja. Valaki tud esetleg ezzel kapcsolatban segíteni nekem?

A cikk, amit találtam:


Lehet, hogy angyal vagy?



Talán többször mondták már neked, hogy „te egy angyal vagy!”. Gondoltál ilyenkor arra, hogy ebben akár lehet is igazság? Biztosan nem, pedig állítólag élnek köztünk olyan emberek, akik valójában angyalok.

Az angyal szó hallatán egy kedves, láthatatlan, alak és nem nélküli égi lény jut eszünkbe, semmiképp sem egy hús-vér ember. Emberi alakot egy angyal legfeljebb csak rövid időre ölthet, ha azzal életet ment, de aztán eltűnik, mintha soha ott sem lett volna. Bármilyen hihetetlen is, állítólag vannak olyan angyalok is, akik emberként születtek meg és élnek a Földön. Azaz a lelkük az angyali birodalomból származik, mégis emberek. Ezek a testet öltött angyalok az ég küldöttei, akik azzal a megbízással jöttek, hogy gyógyítói, tanítói képességeiket és energiáikat felajánlják, hozzájárulva ezzel a többi ember fejlődéséhez.


Lehet, hogy angyal vagy?



Az angyali eredet jelei


Gyakran tapasztaljuk, hogy bizonyos emberek hasonló külső jegyekkel, személyiségvonásokkal, sőt akár életúttal is rendelkeznek. Ez azért van, mert nemcsak a családunktól örökölt tulajdonságok határozzák meg kinézetünket, viselkedésünket és céljainkat, hanem szellemi rokonságunk is közrejátszik külső-belső vonásaink és sorsunk alakulásában. Azok, akiknek ugyanolyan származású a lelkük, hasonlóak. Ezért lehet könnyedén felismerni azokat az embereket is, akik igazából angyalok. Ha az alábbi tulajdonságok nagy része igaz rád, lehetséges, hogy te is egy testet öltött angyal vagy.


• Angyali külső


Akár férfiként, akár nőként születik meg egy angyali lény, jellemző rá a bájos külső: a kedves, szív alakú, gyermeki arc finom vonásokkal, az ívelt, szintén szív formájú ajkak, valamint a szeretetet és ártatlanságot sugárzó tekintet. A nők szívesen kiszőkítik vagy melíroztatják a hajukat. Sokan küszködnek súlyfelesleggel, mert nehezen tudnak mértéket tartani az evésben. Gyakran mondják rájuk, hogy olyanok, mintha ragyognának, és általában sokkal fiatalabbnak látszanak a koruknál.


• Küldetésük a segítés


Természetes képességük a gyógyítás és a segítségnyújtás, amelyet gyakran hivatásszerűen űznek, nagy lelkesedéssel. Szívesen dolgoznak gyógyítóként, masszőrként, ápolóként, tanárként, szociális munkásként, légiutas-kísérőként vagy tanácsadóként. Legtöbbjük nem szeret több ember előtt beszélni, ezért a négyszemközti foglalkozásokat kedveli. Könnyedén beilleszkednek egy új munkahelyen, feltéve, ha a légkör emberséges és a munkamorál becsületes. Az emberek megbíznak bennük, ezért sokszor idegenek is kiöntik nekik a szívüket.

Lehet, hogy angyal vagy?



• Bűntudatuk van, ha mások segítségére szorulnak


Nagylelkűségük miatt nagyon nehezükre esik elfogadni mások segítségét. Ha pedig mégis rászánják magukat, hogy kérjenek, általában mentegetőznek. Sokkal inkább adnak, mint elfogadnak, ugyanakkor rosszul esik nekik, ha senki sem veszi észre, hogy szükségük van a segítségre. Ilyenkor úgy érzik, csak magukra számíthatnak, és mindenki kihasználja őket, de nem veszik észre, hogy valójában ők okozták ezt a helyzetet.


• Nehezen mondanak nemet


Nagyon empatikusak, és olyan jóhiszeműen közelednek az emberek felé, hogy gyakran nem tudnak nemet mondani, inkább az önmegtagadást és az önfeladást választják mások érdekében, ahelyett, hogy kiállnának magukért. Végül sértettnek és frusztráltnak érzik magukat, amikor nem azt kapják vissza, amit másoktól várnak.


• Könnyen kimerülnek


Mivel nagyon érzékenyek, könnyebben átveszik mások negatív energiáját, így sebezhetővé és kimerültté válhatnak. Hajlamosak a krónikus fáradékonyságra, ezért nagy szükségük van arra, hogy elvesztett energiájukat rendszeresen pótolják.


• Függőségi problémákkal küzdenek


Ha fáradtak, stresszesek, vagy érzelmi problémáik vannak, gyakran evéssel és nassolással kárpótolják magukat. Hajlamosak az ételek, édességek rabjává válni, ez pedig túlsúlyhoz vezet.


• Gyakran élnek függőségi kapcsolatokban


Mivel előszeretettel mentenek meg másokat, szinte vonzzák a szenvedélybetegeket vagy az alkoholistákat. Feladatnak tekintik az ilyen kapcsolatokat, megpróbálják talpra állítani szerelmüket vagy barátjukat, ami azonban egyiküket sem tölti el elégedettséggel. Az angyali lélek ilyenkor úgy érzi, kudarcot vallott, miközben a másik nem érti, miért akarják megváltoztatni.


Lehet, hogy angyal vagy?• Nehezen szakítanak


Mivel képesek a felszín mögé tekinteni, és mindenkiben meglátni a jót, így hajlamosak tovább benne maradni egy párkapcsolatban, mint mások. Az utolsó pillanatig árasztják hatalmas szeretetüket, amely azonban viszonzatlan marad. Ezért gyakran több házasságot és válást tudnak maguk mögött.


• Lelkiismeretesek


Precízek, keményen dolgoznak, és a munkájukban gyakran maximalisták. Könnyedén betartják a szabályokat, és valószínűleg tartanak a megszegésüktől.


• Irtóznak a konfliktustól és az erőszaktól


Az erőszak minden formája taszítja őket, egy egyszerű vitától vagy rossz hírtől egészen a durva filmekig. Ezért gyakran túlérzékenységgel vádolják őket.


• Úgy érzik, másak


Gyakran idegennek érzik magukat – mert bizonyos értelemben azok is –, és nem értik, mit keresnek a Földön. Ez az érzés pedig zárkózottsághoz vezethet.


• Problémás családi háttér


Néhány angyali lelket működésképtelen családba küldtek, hogy gyógyítsa és segítse rokonait. Mások azért születnek kifejezetten problémás családba, hogy egyetlen életút alatt sokat fejlődhessenek. Sokuk gyakran úgy érzi, mintha örökbe fogadták volna őket, mivel egyáltalán nem illenek szüleikhez és testvéreikhez. Ez tulajdonképpen igaz is, mert fizikai családjuk nem egyezik a szellemi családjukkal.


Bővebben a témáról:


Dr. Doreen Virtue: Földangyalok

2008. okt. 29. 21:39

Én katolikus vagyok és ugye abba a hitbe nagy szerepet kap Jézus, mint második isteni személy.

én még régen négy éves koromban láttam Jézust. Karácsony előtt volt az eset amikor még a Jézuska hozta a karácsonyi ajándékot. Gondolom ez mindenkinek ismerős. Én meg elkezdtem gondolkodni, hogy a Jézuska mindig mindenkinek hoz ajándékot és ő meg nem kap senkitől és szomorú lehet. Mert nagyon kedves, hogy mindenkit megajándékoz és elhatároztam, hogy én is adok neki valamilyen ajándékot.Na de mit? Voltak nekem ilyen kis köveim kék arany meg ilyen szürke. Abból adok neki gondoltam, de melyiket. Aztán arra jutottam ami az arany színű volt és a kedvencem. Aztán egy pillanatra: de ez a kedvencem(nagyon a szívemhez nőtt) jó lesz neki a kék is. De aztán meggondoltam magam és az aranyt határoztam el, hogy adom neki.Akkor oldalra pillantottam és láttam Jézust amint keresztet rajzol és eltűnik.

Ezt soha nem fogom elfelejteni! Hatalmas élmény! Nektek mi a véleményetek? Légyszives írjatok véleményeket. köszi

456. Klimpírozi (válaszként erre: 453. - Arkangyal)
2008. okt. 29. 21:32
teljesen rendben való a képességed, becsüld meg..örülj neki, annak is aki melletted áll!
2008. okt. 29. 21:27

Sziasztok!

Én még új vagyok itt és egy dologban szerintem különbözöm a többiektől: én még gyerek vagyok. Nem tagadom 12 éves. Remélem ezért még meghallgattok és bevesztek a közösségbe. Anyukám érdeklődik erősen ezoterikus és ehez hasonló dolgokhoz.Szóval ebbe születtem bele.Nagyon sokat szoktam beszélgetni ilyenekről anyukámmal, szóval mély kapcsolatunk van.

454. Amrael (válaszként erre: 453. - Arkangyal)
2008. okt. 29. 15:13

Üdv, Arkangyal!

Szerintem az írásod nem hangzik nevetségesen, ahogy magad tituláltad, s ha van kedved részletesebben leírni és beszélgetni ezekről, kérlek, válaszolj erre.

Köszönöm

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook