Angyalok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Angyalok

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
843. dfd27f97fa (válaszként erre: 836. - Csipkerózsika)
2009. márc. 27. 06:57
Ez így van rengetegen nem is foglalkoznak vele sőt kimondottan ateisták. Na nekik pl elég nehéz előadni a dolgokat.... :D
2009. márc. 26. 23:06
Egyszer volt egy rác aki nyilvánvalóan sötét erőket alkalmazott és totál rámtapadt, teljesen lefárasztott, de kerekperec megmondtam hogy hagyjon békén és ne az én energiámból táplálkozzon, rettentő rossz hatással volt rám, és azóta békén hagy!
841. Csipkerózsika (válaszként erre: 820. - Dfd27f97fa)
2009. márc. 26. 23:03
Igen, ezt éreztem is már párszor, hogy "utaznak rám". De szerencsére van hová fordulni...
840. Csipkerózsika (válaszként erre: 838. - 9886f305e8)
2009. márc. 26. 23:01
:))))))))
839. 9886f305e8 (válaszként erre: 836. - Csipkerózsika)
2009. márc. 26. 23:01
Én sem szeretem a legtöbb vallást, mert nem olyannak mutatja Istent mint amilyen valójában, a templomban mindig rosszul éreztem magam mise közben, de ha üres akkor szívesen időzök ott!
2009. márc. 26. 22:59

Sziasztok! Olvasgattam mi történt itt ma!

Én nem hiszem hogy mandula szemem van, de óriási és kék, és olyan csodaszép hogy szerelmes tudnék lenni a szemembe (na nem kell önimádónak gondolni, csak a szemem tetszik magamon, de az nagyon! :D)!

Szőke is vagyok, meg olyan angyalian telt is, néha eszembe jut hogy nem kéne fogyóznom mert így olyan igazi angyalkás vagyok! :D

Rengeteg angyalos könyvem van főleg a Doreen Virtue könyveit szeretem, ő annyira olyan mint én!

Szeretem az állatokat, annyira hogy nem ölnék meg soha egyet sem, jujj, erről jut eszembe, nevetni fogtok, már jó pár éve a szúnyogokat se bántom és láss csodát ők sem engem, csak nagyon ritka esetben! :D Nem eszek húst, de azért teszek érte hogy ne legyek túl tiszta (dohányzok igaz nem sokat, + cola light ilyesmi), mostanában nem eszek cukrot és fehér lisztet sem és valahogy úgy érzem érzékenyebb vagyok.

Csináltam magamnak szárnyakat! :D Én voltam egyszer a Halloweeni angyalka.

És mint már többször leírtam állítólag az angyalok bolygójáról származok.

De vannak még kételyeim, ezért kértem itt segitséget.

Olyan sok hasonló élményünk van, olyan jó hogy rátok találtam, nem érzem magam olyan egyedül és már annyira hibbantnak sem! :D:D:D

Bocsi ha ismétlek dolgokat, de mindig látok új hozzászólót és szeretnék minnél több földre pottyant angyallal beszélgetni!

837. Csipkerózsika (válaszként erre: 836. - Csipkerózsika)
2009. márc. 26. 22:56
Talán épp így egészítjük ki egymást... :)
836. Csipkerózsika (válaszként erre: 817. - Dfd27f97fa)
2009. márc. 26. 22:56

Ez nem biztos, hogy így van. Pont mert a legtöbben nem is tudnak (még) róla, hogy esetleg angyalok.

Én például összetalálkoztam egy "hasonlóval", és az első pillanatban felismertem. Mármint a szívem ismerte fel. És ő pedig ateista. Legalábbis tudományos alapon nem vallásos. Végülis hasonlóan el tud képzelni mindent, csak nem a dogmák szerint, és igazából nem foglalkozik vele.

De ettől még arany a szíve.

835. Csigusz 79 (válaszként erre: 834. - Dragon77)
2009. márc. 26. 22:00

:DDDD én is szeretlek ;-)

De hät az is Angyal :)

834. dragon77 (válaszként erre: 833. - Csigusz 79)
2009. márc. 26. 21:22
Jajj csigusz barátném, én annyira, de annnyira szeretlek!!!:DDD Itt nem fekete bárány, hanem bukott angyal vagyok:DD Vagy nem??:DD
833. Csigusz 79 (válaszként erre: 832. - Dragon77)
2009. márc. 26. 20:31
Fekete bárány mindehol van :)))))tessék csak maradni :D
2009. márc. 26. 20:25
Nem is tudom visszajöjjek-e:D Itt mindenki annyira angyal, én meg csak skubizok:DD
831. dfd27f97fa (válaszként erre: 830. - Laetitia29)
2009. márc. 26. 17:33

Szia hidd el ha itt az ideje mindenre megadják a választ.



Ha kérdésed van kérdezz ha kell segítünk.

2009. márc. 26. 17:00
Sziasztok, regota foglalkoztat a gondolat hogy irjak ide. Fel evvel ezelott kezembe kerult egy Doren Virtuee angyalkonyv es furcsamod a hatasa ala kerultem. Mindig is vonzodtam az ezoterikahoz, fel eve inspiralva lettem arra hogy meditaljak, plusz jogazni is elkezdtem, imadom mindkettot, mondhatni megvaltoztatta az eletem. Egy alapjaraton szorongo es mindenen stresszelo szemelyiseg vagyok/voltam/, a tulerzekenysegemet mar ne is emlitsem, a felelmeim a mindennapjaim reszei voltak egeszen mostanaig. Nem birok megbantani senkit, ha veletlenul ontudatlanul is de sikerul akkor szenvedek mint a kivert kutya hogy esetleg valaki miattam erzi rosszul magat. Szeretem az allatokat, a termeszetet a nyugalom amit arasztanak magukbol leirhatatlan. Neha kivulallonak erzem magam, nem tudom mi az eletcelom, az eletemben minden csak ugy tortenik anelkul hogy terveznem, a foiskola, kulfold,....., sodrodom nem tudom hova, ...es most jottek az angyalok es a kristalyok, mostaban kezdtem el rajongani a kristalyokert, betevedtem egy ezoterikus boltba es amulatba ejtett a sok kristaly latvanya, sokat olvasok roluk, tanulmanyozom oket. Az angyalokban valo hitem pedig naprol napra melyul, kaptam jeleket toluk, erzem a letuket es valaszt szeretnek kapni az elet nagy miertjeire, hova tartok es mi a kovetkezo lepes.....Legyen szep napotok...
829. klenca (válaszként erre: 822. - Boszi1968)
2009. márc. 26. 16:55
Sehol nem említettem, hogy angyalnak érezném magamat.
828. Csigusz 79 (válaszként erre: 827. - 1841b3b309)
2009. márc. 26. 13:21
Nagyon kedve kis versike ♥
2009. márc. 26. 13:14

Angyali küldetés


Egy szép napon az Úr hívatta Angyalát

Repülj le a földre, ott sokan várnak Rád.

Nézd meg mire vágynak, mi nekik a kincs.

Remélem nem olyan, mi a mennyekben sincs.


Olyan sokan imádkoznak, hogy tegyek csodát,

Menj és derítsd ki ennek az okát.

Tudd, meg mi kell nekik, mi az, mire vágynak,

hogy boldogságot adhassunk az egész világnak.


Az angyal elrepült. Három nap odavolt.

Várták az angyalok, a csillagok, meg a hold.

Harmadnap visszatért, fáradt volt, elgyötört.

És olyan szomorú, mint kinek szíve tört.


Az Úrhoz sietett, a szeme csupa könny

Az emberek elvesztek, mind csupa közöny.

Hajtanak egész nap, gyűjtik a javakat,

De nem mondanak egymásnak szerető szavakat.


A szeretet, ami itt fenn a legnagyobb kincs,

Ott lenn az emberek szívében nincs.

Az Úr is szomorú lett, hisz ő már rég tudta,

A szeretet a boldogság egyetlen egy kulcsa.


Megbízta hát az ég összes angyalát,

Hozzanak szeretetet és boldog lesz a világ.

Azóta itt vannak köztünk az angyalok.

Vigyázzák lépteink, szemükben Fény ragyog.


Ha Te is egy kis melegséget érzel a szívedben,

Tudd, hogy egy angyal van ott a közeledben.

Ő lopta a szívedbe a napsugár melegét,

Lábad elé szórja a csillagok fényét .


/ számomra ismeretlen szerző/


Remélem nem baj,hogy betettem ezt a verset...:))

826. dfd27f97fa (válaszként erre: 823. - 1841b3b309)
2009. márc. 26. 13:09

"Jajj,ezt is leszeretném írni.

Most,hogy megint új helyen vagyok,van egy csaj aki szintén olyan kiabálós,nagyhangú, és már sokszor ránéztem mikor valakivel beszélt,vagy egyáltalán ha a közelébe vagyok,de a pillantását még soha nem kaptam el...abszolut kerüli a szemkontaktust velem.

Érdekes. Mi a véleményed,"


Sok oka lehet 1szerű emberi félénkség vagy ilyewsmi, vagy a rosszabbik hogy a nem jó oldal külfdötte és akkor máris érthető hogy miért is nrm néz a szemedbe.

825. dfd27f97fa (válaszként erre: 822. - Boszi1968)
2009. márc. 26. 13:06
Na igen ez így pontos ahogy leírtad. Érdekes hogy mindent tudnak mekir lejönnek a földre elfelejtik (ezt képletesen írom ugye mert ilyenkor ott az egó is köztudott hogy mindenki elfelejt mindent mikoer lejön, aztán később beugrik neki) na most érdekes lehet mikor az angyalnak egyszer minden beugrik :)))
824. Csigusz 79 (válaszként erre: 817. - Dfd27f97fa)
2009. márc. 26. 12:59
Lehet :o)
823. 1841b3b309 (válaszként erre: 820. - Dfd27f97fa)
2009. márc. 26. 12:57

Jajj,ezt is leszeretném írni.

Most,hogy megint új helyen vagyok,van egy csaj aki szintén olyan kiabálós,nagyhangú, és már sokszor ránéztem mikor valakivel beszélt,vagy egyáltalán ha a közelébe vagyok,de a pillantását még soha nem kaptam el...abszolut kerüli a szemkontaktust velem.

Érdekes. Mi a véleményed,


Mióta érzem magam angyalnak?

Pár éve kezdtem el angyalokkal foglalkozni,talán 2-3 éve,azelőtt nem sokat tudtam az angyalok létezéséről sem,pedig az ezoterika már régóta érdekel.

Az érzékenységem is az emberek,állatok iránt talán azóta annyira erős amióta érdekel az angyalok világa.

822. boszi1968 (válaszként erre: 788. - Klenca)
2009. márc. 26. 12:52

az angyalok olyan lények,akik pusztán tiszta tudatból állnak.nincs testük,viszont ha akarnak képesek testet ölteni.se nem nők, se nem férfiak. nem tanulnak,nem felejtenek,nem számítók,nem találgatnak,nem hibáznak,hanem egyszerüen csak tudnak,rögtön és minden erőfeszítés nélkül.

fel sorolom neked az angyalok rendjét:szeráfok:a leg magasabb rend sugárzó angyalai,akik az isteni rendről és megfontoltságrol elmélkednek.kerubok:az abszolút bőlcsesség angyalai.arkangyalok:vigyázzák a vallást.angyalok:a legalacsonyabb osztály,akik a kisebb problémákért felelősek,és ők az emberek őrangyalai.ófanim:a bölcsesség angyalai.aralim:megértés angyalai.hasmalim:kegyelem és a nagyság angyalai.szeráfim:a szigor és az igazság angyalai.stb.még ezeken fellül van egy nagy csomó.

ha ezek után is angyalnak érzed magad akkor segíts ott ahol tudsz.

821. dfd27f97fa (válaszként erre: 819. - 1841b3b309)
2009. márc. 26. 12:27

gondolom az a jellemző de ez olyan minthogy szőkék e vagy nem :))) sok nem az.


amúgy megnéztem a képeidet .D

820. dfd27f97fa (válaszként erre: 818. - 1841b3b309)
2009. márc. 26. 12:26

Az ördög is küldött embereket ebből következik hogy ők pl ugye az angyalokra mennek rá....


Mióta érzed magad angyalnak ?:

2009. márc. 26. 12:26

Szerintetek abba van valami,hogy az angyalok általában kék szeműek???

Ezt már rég megszerettem volna kérdezni.

818. 1841b3b309 (válaszként erre: 813. - Dfd27f97fa)
2009. márc. 26. 12:23

Ezen már annyit gondolkodtam, a munk.h.-en sok ember van mindenféle,és most már előre tudom milyen tipusúaknak nem vagyok rögtön szimpatikus,/sajnos nálunk gyakran vannak csoport változások/ így gyakran kell előről kezdeni a különböző koll. a kapcsolatot.Azok az ember tipusok általában nagyhangúak ,nagyszájúak,gonoszkodók másokkal is...

De azt is tudom,érzem kivel tudok mindjárt közös -húron pendülni,és azokkal rögtön nagyon jókat tudok beszélgetni.

817. dfd27f97fa (válaszként erre: 816. - Csigusz 79)
2009. márc. 26. 12:23
Mindenesetre ott nincs a "van e Isten vagy nincs" című vita :O)
816. Csigusz 79 (válaszként erre: 811. - Dfd27f97fa)
2009. márc. 26. 12:15
Gondoljátok el mikor ilyen Angyal emberek találkoznak,esetleg együtt élnek,mint 2 dudás egy csárdában :))))))))
815. 1841b3b309 (válaszként erre: 651. - Csipkerózsika)
2009. márc. 26. 12:15

Csipkerózsika!

Megkérhetlek,hogy megnézed az adatlapomat , képeimet és írsz véleményt privibe?

Köszi!!!

814. Csigusz 79 (válaszként erre: 809. - 1841b3b309)
2009. márc. 26. 12:13
Mintha magamat olvasnám :-O ez olyan dolog amit sok ember nem tenne meg,mindenkinek segiteni,lesni az alkalmat mikor tehetsz a másikért valamit.De sajnos kihasználják,mert egy naíiv baromnak hisznek :( a párkapcsolatra is kihat.
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook