Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nektek sikerült fogyni Rubint Rékával? Mennyi idő alatt? fórum

Nektek sikerült fogyni Rubint Rékával? Mennyi idő alatt? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4942. f7586d2534 (válaszként erre: 4939. - Kesike)
2013. febr. 12. 13:50
De értem, és nem vita, de pontatlan amit meg akarsz éretni.1KG AZ 1KG, HA ZSÍR HA IZOM. DE AZ IZOM KISSEBB(tömörebb), KEVESEBB HELYET FOGLAL EL.
4941. Kesike (válaszként erre: 4940. - Fancsito)
2013. febr. 12. 13:38
Én sem vitatkozni akartam, azért írtam, mert felcserélted véletlenül a kettőt és csak kijavítottam... a súlyával nem is foglalkoztam :D
4940. fancsito (válaszként erre: 4939. - Kesike)
2013. febr. 12. 13:34
Lányok!Mindegy melyik a nehezebb az a lényeg hogy csinosak legyünk!Nem azért írtam hogy vita legyen belőle.
4939. Kesike (válaszként erre: 4936. - F7586d2534)
2013. febr. 12. 12:52
ok, nem érted mit mondok, de nem baj..
4938. Manga 400
2013. febr. 12. 12:34

Sziasztok!

1rövidke kis bevezetés...7éves koromig annyira sovány voltam, hogy a bordáimon zongorázni lehetett volna.A szüleim az úszást szorgalmazták, aztán szép lassan versenyszerűen elkezdtem sportolni, futás, úszás, néptánc, társastánc, a helyi válogatott kézilabdacsapatban is ténykedtem 18éves koromig, és szépen össze is szedtem magam.Sose figyeltem mit eszek, és a pörköltöt hosszúlében, nah meg a tortákat is imádom,jó habosan..Elég izmos a testfelépítésem és azt lehet mondani, hogy a sport kezdetével megjött az étvágyam is.Mai napig oda kell figyelnem, mit eszek és mikor eszek.19 éves koromban elkeztem a testépítést személyi edzővel, mely 1 évig tartott.Borzasztó hízékony vagyok, a rekordom eddig:1hét alatt+5kiló(reggeli, ebéd, vacsi, cukor liszt minden..):D Itt a környéken a testvérem volt az update területi vezetője. Párszor fogyasztottam, de mivel tanuló voltam nem engedhettem meg magamnak.20 évesen elkezdtem Rubint Rékára tornázni, és rájöttem, hogy többet érek vele 3 hónap alatt mint 1 éven át méreg drágán 1 személyi edzővel konditeremben.Mindig jönnek olyan helyzetek az életemben amikor nem tudom betartani a napi 1órát.Sajnos az elmúlt egy évem olyan volt, hogy abszolut nem csináltam semmit, és nem is figyeltem oda mit eszem.Az eredménye meg is lett, viszont 1 hónapja kezdtem el újra Rékát a 2009-et.1 héten 6alkalommal 40perc teljes átmozgatás+20perc popsi.Azt megfigyeltem, hogy hiába nehéz minden nap csinálni, mert van olyan, hogy 23 órakkor kezdek hozzá, de csinálom,mert az alakom nagyon szépen alakúl.A hasam olyan volt, hogy a nadrágra rácsüngött és az egykor csinos alakom harang formájúvá formálódott.Depis voltam és sajnos olyan vagyok, hogy nah azonnal egyből mindent, és fejjel a falnak, ez türelem, olyan ember nincs akinek ez ne hozna szép eredményt.Amíg el nem érem a kívánt testalkatot, addig hajtom magam, naponta 1óra, aztán csökkentem a heti adagot, és szépen tartom vele, eddig is így volt.Elég már heti 2alkalom is, ha tényleg nincs cukor+ lisztes!!!!Nem a kiló a lényeg, legalábbis Nekem hanem tetszem-e magamnak a tükörben.Hiába fogytam le Réka dvd nélkül 13 kilót,úgy hogy minden nap felvágott, vízes húsok, gyógytea, zöldség, hiába lettem vékony,puha combok,lötyi hús..stb.Újra el kellett kezdenem tornázni, hogy ha már lefogytam legyek formás, mert elöl deszka hátul léc...szindrómába szenvedtem:)Nekem mindig sikerül Rékával lefogynom és csinosnak lennem, aki elszánt és inkább tesz érte minth megbarátkozzon a testével sikerülni is fog!Kitartás mindenkinek.Engem pont ma dícsértek meg, hogy milyen sokat fogytam éééés még csak 1hónapja...a farmerból nem lóg ki a derekam se.Már csak 1 pici van hátra amit le kell dolgoznom.!!!Régebben sajnos volt egy komoly beavatkozásom... 3 hónappal a szívműtétem után is elkezdtem csinálni a 2009 et, amit az orvos is ajánlott, és mondta, hogy hajrá!!!...Gondoltam megosztom ezt Veletek és mivel hiába másak vagyunk, de magamból kiindulva, mindig azt lestem, hogy mit eszik mit csinál hányszor az az akárki aki sikertörténetet oszt meg...

Nos egész nap eszek 3alkalommal keveset, húst, disznót ritkán, csírke inkább, és savanyúval zöldséggel.Éhezni nem szoktam...vírsli, tavaszi felvágott...este 10ig fogyasztok ilyesmiket.

Kávé édesítőszerrel,vízet iszom sokat,kb 2litert, van hogy többet...de ha már uncsi akkor zöldteát,édesítővel, citromlével.Gyógyteákat fogyasztok napi 2decit elkortyolgatok, ez a diófalevél, vagy tyúkhúr,az egyik majdnem mindenre jó, univerzális a másik a koleszterinszintet állítja be a megfelelőre.Szoktam update pudingot is.Úgy készítem a húsokat, hogy paprika,bors, hagyma...sót nem használok.Nah nem azt mondom, néha hibázok és a krémes sütikbe belenyalok :D(az íze kedvéért)Sok szerencsét kívánok mindenkinek.Kitartás...néha nagyon nehéz, de ennek legalább van értelme&eredménye.

2013. febr. 11. 10:36
Ezért nem elég csak a kg-t nézni. Érdemes cm-ben és testömeg összetételben is mérni a változást.Ma már egy patikában, vagy háziorvosnál is meg lehet méretni a testömeg összetételt.
4936. f7586d2534 (válaszként erre: 4934. - Kesike)
2013. febr. 11. 10:35
Nem , 1kg zsír és 1 kg izom is egy kg:) ez így helyes...
4935. Kesike
2013. febr. 10. 15:27
Ezert nem latsz semmit a merlegen... de attol te meg szepen atrendezodsz!!!:)
4934. Kesike
2013. febr. 10. 15:26
az izom nehezebb, mint a haj... igy a helyes:)
4933. fancsito (válaszként erre: 4932. - F7586d2534)
2013. febr. 10. 13:18
Bocsi,én csak ezt hallottam,igazából nem tudom.Az a lényeg a kerületem kisebb lett,a súlyom maradt.Remélem nem betegség miatt fogytál,természetesen az egészség az első,a többi le van sz...va.Ha nem érzi jól magát valaki a fogyástól,ne is csinálja én úgy gondolom.Én sem sanyargatom magam,odafigyelek,de ha bűnözni akarok,szoktam is.Minden jót!
4932. f7586d2534 (válaszként erre: 4929. - Fancsito)
2013. febr. 10. 11:08

Bocsánat , nem nehezebb a háj semmivel mnt az izom, nagyobb... márhogy nagoybb helyet foglal el. Talán érzékletesebb ha veszel egy kg sertés combot, és egy kg hájat,( nem sertészsírt, hájat) és megnézed mekkora.

Kívánok sok sok sikert mindenkinek, és is jó sokat fogytam igaz nem Rékával, de az mindegy csak fogyjon az ember és maradjon egészséges.

4931. fancsito (válaszként erre: 4930. - Kesike)
2013. febr. 10. 10:27
Hát próbálkozom a 6 utáni nem evéssel,általában összejön!Egyébként a kenyeret el kell hagyni az tévhit,apósomnak szívműtétje volt,30 kilót fogyott kb.egy év alatt és azt mondta neki a főorvos hogy a kenyér is kell minimális mennyiségben a szervezetnek.Neki is a 6 utáni nem evéssel sikerült,valamint fele adagokat evett mint amit előtte és naponta 8-10 km-t biciklizik még ma is,58 éves.
4930. Kesike (válaszként erre: 4929. - Fancsito)
2013. febr. 10. 01:08
Ez furi:) En is ugyanennyit akarok leadni. Ugyanigy eszem, mint Te es meg a gyerkoc is tervben van:) Nekem is bajom van a kenyerrel sajna... edesseget en nem eszem, mert nem szeretem szerencsere, na de a liszt!!! ezt keptelenseg elhagyni:) elvileg, ha nem eszunk 6 utan az er a legtobbet!!:)
4929. fancsito
2013. febr. 9. 20:56
Szia!Köszi a biztatást,én is ezzel nyugtatom magam hogy a háj nehezebb mint az izom,remélem így is van.De hát végülis a ruhák nem nyúltak ki két hónap alatt:-)!Néha hát kb. a két hónap alatt 5-ször hagytam ki egy napot,ha véletlenül végképp nem volt időm és nem tudtam megcsinálni.Még a kajával van gondom,én a kenyeret nem akarom elhagyni,napi két szeletet eszek,az sok?Üdítőt nem iszom csak vizet,édességet kb.egy héten egyszer megengedek magamnak,mart nagyon édesszájú vagyok.Hát ennyi,egy 7-8 kilót szeretnék leadni,vagy ha terhes leszek akkor pedig nem sokat hízni,megvan a kismama RR tornám is.
4928. Kesike (válaszként erre: 4926. - Fancsito)
2013. febr. 9. 13:25
Ja és azt elfelejtettem, hogy egy két napot hagyj ki, mert különben nem fog normálisan fejlődni az izmod... hagyni kell egy két napot regenerálódni:)
4927. Kesike (válaszként erre: 4926. - Fancsito)
2013. febr. 9. 13:07
Azért nem látszik, mert az izom nehezebb, mint a háj :D és ez igaz... mindig azt mondják, hogy ne a mérleget nézd, hanem a tükröt:) ügyes vagy, csak így tovább!!!! Én most kezdem a mai kar-popsi-csípő menüt :)
4926. fancsito
2013. febr. 8. 20:28

Sziasztok!

Én két hónapja tornázom Rékára,mindennap.Add önmagad torna talajon részét csinálom,néha még ráhúzok 20 perc hasat is.Fogyni nem fogytam semmit,de formásodtam,a csípőmből 3,a derkamból 2 és combomból 1 cm-t fogytam.Nem tudom súlyban miért nem látszik,de a centik motiválnak mert a ruháimon is érzem és csinosabb is vagyok úgy érzem.Megpróbálom nem feladni,bízom benne előbb utóbb a kilók is remélem elindulnak.Kajára is figyelek,de nem drasztikusan.

4925. AlBundy (válaszként erre: 4922. - Kesike)
2013. febr. 8. 14:39
Szerintem kicsit ez a szám amit mondtál..
4924. AlBundy (válaszként erre: 4919. - Kesike)
2013. febr. 8. 14:38
Zsírt a diéta égeti. A sporttal meg elkerülhetjük az izomleépülést és könnyebb étrendet is összerakni, ha leugrálsz napi 500 kalóriát pluszban...
4923. Kesike (válaszként erre: 4921. - E32d76b828)
2013. febr. 8. 12:55
de miért?
4922. Kesike (válaszként erre: 4920. - Anda39)
2013. febr. 8. 12:55
Ez jó és igaz is. Az én párom is NB1-es focista, de azt mondta, hogy a csapat háromnegyede nem tudná megcsinálni a Rékás tornákat:D:D
2013. febr. 6. 09:42
hehe....ha mar ranezek elmegy az eletkedvem...kell ennel jobb fogyokura?
4920. Anda39 (válaszként erre: 4919. - Kesike)
2013. febr. 6. 07:20

A következőket Klink Zoltán írta, aki a DVTK MB-I-es erőnléti edzője:

"Magas energiaigénye nem a mozgás végrehajtásának van, hanem energiaigénye a mozgás, terhelés hatására bekövetkező izomfájdalom regenerációjának van, ennek viszont nagyon magas.

Mikor égetünk tehát zsírt?

A kellemesen fárasztó edzés után, a fotelba dőlve, illetve este, amikor álomra hajtjuk a fejünket, mert ilyenkor dolgozik igazán a szervezetünk! A szorgos kis manók takarítanak és építkeznek, hogy legközelebb könnyebben menjen."

Ebből kiindulva mindegyik mozgás zsírégető. :)

4919. Kesike
2013. jan. 30. 15:49
Most lesznek páran, aki leugatnának, amiért hülyeséget fogok kérdezni, mert tuti leírta már itt valaki a választ, de légyszi ne kelljen végigolvasnom mind az 5000 hozzászólást. Rubint Szadista Rékára tornázom :) Imádom és formásodom is Tőle. Viszont ajánlana valaki olyan dvdt, ami konkrétan zsírégető? Mármint nem a dvd, hanem a torna rajta :D Előre is köszönöm! A többieknek pedig további jó vitatkozást kívánok.. :D :)
4918. a73be8dbf2 (válaszként erre: 4916. - Mágikaa74)
2013. jan. 17. 08:06
10 napja írtad, nem tudom még visszanézel-e, de hátha... Pl. van a Napi 20 perc önmagadért DVD, ott az első rész felsőtest. Kis súlyzóval (amit az elején simán helyettesíthetsz két félliteres palackkal, én is így csinálom) végez felsőtest gyakorlatokat, de van benne kevés guggolás is - ugye combot mozgatja meg. Szerintem ez nem egy vészes blokk, végig lehet csinálni, max. lasabban, tehet amíg Réka emeli 10x a kezét, te emeled hatszor (ez is sokat jelent ám az elején, aztán nemsokára behozod:)). Én pl. azzal kezdenék a comb rész előtt, ami aztán tényleg tele van guggolással, kitöréssel, tehát nem biztos, hogy elsőre, nagy súlyfelesleggel menne. Mondjuk nem mondom azt, hogy azzal akkor ne is próbálkozz. Réka Alakreform óráin rendszeresen vannak olyan nők, akiken nem 10, de nem is 20 kg felesleg van, mégis nyomják... Max. egyik nap kibírod 4 percig, 1 hét múlva már 8 percig, aztán felhozod szép lassan... :))
4917. Anda39 (válaszként erre: 4916. - Mágikaa74)
2013. jan. 9. 12:08
Szerintem még ne kezdj Rékát, csak ha hozzászoktál a terheléshez. Igaz, hogy amiket én ismerek, azokban nincs ugrálás, de azért mondjuk 20 percig csinálni valamit anélkül, hogy pihennél, nem piskóta. :) Nekem hajdanán még a Norbi kazettája is sok volt, idő kellett, mire végig tudtam csinálni rendesen, a Réka meg szerintem keményebb jóval. Ettől függetlenül lehet, hogy van olyan dvd-je, ami enyhébb, én is kíváncsi vagyok, melyik az.
2013. jan. 7. 09:53
Sziasztok! Mit ajánlotok a RR-ból egy most kezdett életmódváltásos nagyon duci csajnak. Csinálom a Norbi Duci tréninget is, de gondoltam a Rékából is valamit elkezdek. Nagy a súly feleslegem :(
4915. pipikebaba (válaszként erre: 4913. - 3c9417b31b)
2012. szept. 30. 09:35

Te nem vagy százas, minek böfögsz ide ökörséget, spóroltad volna meg magadnak ezt a pár karaktert!

Csinálj meg egy hónapig minden nap fél órát egy tornájából! Ja, hogy képtelen lennél rá, a fagyiskanál emelése a sport?

Akkor nem sikerül RR-val fogyni, ha nem csinálod.

2012. aug. 30. 19:10
Hát már ne haragudj,de ha ő egy sumák akkor mi is elég sokan sumákolunk, több ezer embert lesumákolt már a módszerével és szerintem még többet is fog. Az agykontroll sem hülyeség,hallottam már róla, de azért nem kell rögtön lesumákozni a másikat,a mozgás egészséges is!!! A szívért tesz a legtöbbet és agykontrollal a szívedet nem tudod egészségessé tenni,szüksége van a mozgásra, én is szívbeteg vagyok kis mértékben és nem hozhatom helyre meditációval...
2012. aug. 30. 03:36

Fórum címre válasz: Rubint Rékával nem.

Az egy nagy sumák.

Agykontrollal? Bármikor fogyhatsz.

Ha van kérdésed, tedd fel!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook