Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ötletek a tüdőbe inhalálás/porlasztás útján bejuttatható regenerálókról és azok hatásairól ( gyógyszerek, illóolajok és egyéb csodaszerek ) fórum

Ötletek a tüdőbe inhalálás/porlasztás útján bejuttatható regenerálókról és azok hatásairól ( gyógyszerek, illóolajok és egyéb csodaszerek ) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
101. Cand Ida (válaszként erre: 99. - Azmatics)
2009. ápr. 8. 15:38

Ezt nem ismerem, ha több minden van benne, akkor kevesebb a fokhagyma, ezt tudni kell...de a szelén és az E vitamin is nagyon fontos a chlamydiánál, tehát jó párosítás :).

Én a vitaminkirály termékeit ismerem, de a fokhagyma különösebb hatását nem tapasztaltam, mert nem csak azt szedem :)

100. Cand Ida (válaszként erre: 97. - 6eead9eb79)
2009. ápr. 8. 15:33
Nagyon köszönöm a válaszod :)
2009. ápr. 8. 11:42
Fokhagymakapszulából van olyan, amit ajánlotok, nem ajánlotok? Én most a Rossmannban vettem ilyen "fokhagyma + ginko szelénnel, krómmal és E vitaminnal" (DrChen) kapszulát, azt szedem napi egyszer. Remélem segíteni is fog. :-)
98. 6eead9eb79 (válaszként erre: 97. - 6eead9eb79)
2009. ápr. 6. 12:51
ha már ismered a firstöt akkor a fokhagymakapszulát próbáld ki,az is nagyon sokat segít.
97. 6eead9eb79 (válaszként erre: 96. - Cand Ida)
2009. ápr. 6. 12:49

Szióka!

az én kisfiam asztmás,őnála alkalmaztam firstöt,úgyhogy egy adag firsthöz-egy adag desztilált vizet adtam.akkor használtuk amikor a nagyon köhögött,hogy a tüdejében lévő váladék feljöjjön,egy nap többször kell inhallálni minnél hosszabb ideig.nálunk nagyon sokat segített.és így a kórházba sem kellett menni hétvégén.egyébként nagyon jól fertőtleníti a légutakat.

96. Cand Ida (válaszként erre: 94. - 6eead9eb79)
2009. ápr. 5. 16:10
Légyszi segíts! A first inhalátorban való hatásáról mit tudsz mondani? Mit csinál? Mire jó? Kipróbáltam néhányszor, de eddig semmit sem éreztem...kicsit megköhögtetett...lehet, hogy később jön meg a hatása? :) Köptetőként vagy mire használható? Köhögés ellen?
95. Sznebk2 (válaszként erre: 94. - 6eead9eb79)
2009. márc. 28. 20:47

Persze, köszönjük is! Mert erre még én sem gondoltam és nem is mondták, pedig mindenki tudta, hogy mivel "szenvedünk" és ajánlották a különböző összetételű bogyókat, stb, de a First-öt mindig másra ajánlották. Meg fogjuk próbálni, és köszönjük szépen a tippet. Abban pedig egyetértünk, hogy a gyerekeinkért mindent...

:o)

94. 6eead9eb79 (válaszként erre: 93. - Sznebk2)
2009. márc. 27. 07:20
Igen jó a first belélegzésre,inhallátorba téve,én gyerekorvos tanácsára csináltam,de amit le kell szögezni csak akkor jó ezt alkalmazni,ha NEM ALLERGIÁS!! a benne lévő gyógynövényekre,az enyém nem allergiás rájuk.én sem mertem volna ha nem a gyerekorvos mondja.a te döntésed,hogy kipróbálod vagy sem,én így tettem és jól tettem.Ha az ember látja a gyerekén,hogy szenved,mindent kipróbál csak hasson és könnyítsen rajtuk.Csak azért írtam le,hogy tudjátok ti is,nekünk ez segített.
93. Sznebk2 (válaszként erre: 90. - Zsoka0707)
2009. márc. 26. 22:09
Ikerkisfiaim 7 évesek, ugyanezt szedik: Flixotide, Singulair és Fluimucil 3x100. + Ventolin szükség esetén. Másfél éves koruk óta ez megy, részvétem, ha valaki, én tudom min mentek keresztül. Végül hörgőtükrözés adta meg a választ. Nálunk 3 hónaposan jött az első tüdőgyuszi, azóta ez van. Most már asztmások, krupposak is, amúgy krónikus broncihitisesek. Idén télen NEM voltak betegek és ez óriási! (szerintem a First belélegzésre nem a legjobb választás, bocsánat, én is használom, de eszembe sem jutott. Biztos, hogy ezt érdemes belélegeztetni?)
2009. márc. 26. 17:43
az én kisfiam 3 éves kora óta asztmás most 10 éves lesz.neki a flixotide sprayt kellett fújni és a ventolint szükség esetén,valamint a seretide sprayt kell most használni.a singulairtól allergiás kiütések jöttek a testén úgyhogy azt mi nem szedtük.viszont 3 éve eszi az fokhagyma kapszulát,napi 3-at és ettől teljesen jól van,és a megfázások is elkerülnek bennünket.most hétvégén befulladt és az inhallátorba aloe firstöt öntöttem desztilált vízzel keverve és két nap alatt a fulladás teljesen megszünt és a lerakódást is sikerült felköhögnie.én azt mondom fokhagyma kapszula és a first mindig legyen otthon.
91. azmatics (válaszként erre: 90. - Zsoka0707)
2009. márc. 25. 07:13
A Singulair kicsit segített a gyulladáson, nekem mellékhatást nem okozott. A Ventolin viszont nekem csinált egy kis szívdobogást. Gondolom a kicsiknek max. egy fújást ajánlott a doki egyszerre, ugye?
2009. márc. 24. 14:47

Iker kisfiaim 9 honaposak, harom honapja allandoan legcsohurutban szenvednek! Most szedjuk a Singulairt, Flixotide es Ventolint pedig belelegzik!

Remeljuk ez segit mert mar nagyon le van gyengulve az immunrendszeruk az allando antibiotikumtol!

Ha valaki mar hasznalta ezeket a gyogyszereket kerem irja meg milyen hatasuk volt!

Koszonom!

2009. márc. 19. 17:51
Nagyon hatásos köptetőt keresek! Tud valaki ilyet?
2009. márc. 18. 07:16
Van valami újság? Régen írtatok.
87. Cand Ida (válaszként erre: 86. - Azmatics)
2009. márc. 13. 16:53

Köszi, de szedek köptetőt, s most az is hat...nagyon is. De lehet, hogy az akupunktúra, mert a köptető pont (gyomor) is kapok tűket. Teljesen átalakult a köhögésem...bár inkább úgy tűnik, ami volt az megszünt és most egy újabb tüdőgyulladás miatt van. Sajnos a vírus...pedig eddig remekül ellenálltam!

Viszont a köhögési rohamok megszüntek és a fulladási is...ez valami fantasztikus.

Szerintem keresd fel azt a rendelőt...én csak ajánlani tudom! 2 hete a doktornő azt mondta, hogy csak egy esetben van esélyem, hogy elhagyjam a palackot, ha a transzplantációba belemegyek...évek óta húzom...de most érzem először, hogy igen, esélyes, hogy lekerüljek végre! :)

86. azmatics (válaszként erre: 85. - Cand Ida)
2009. márc. 12. 23:45

Már régóta szemezek egy kínai rendelővel itt a közelben, lehet, hogy most már elnézek.


Szerintem igen, köptető, mert nekem ugyan sosem volt trutyim, ami feljöjjön, inkább "száraz" gyulladás, most időnként mégis jön valami, ez tutira a Biotól van. Persze ehhez jó kis adagokat kell fújni. Meg kéne támogatni vmi köptetővel, ha még nem szedsz amúgy is és már nem fulladsz ill. nincsenek köhögőrohamok.

85. Cand Ida (válaszként erre: 81. - Azmatics)
2009. márc. 12. 13:29

Kínai fokhagyma mellé, pedig akupunktúra való! :)

Ez lenne egy remek párosítás a hatás szempontjából:)


Használod még a bioparoxot?

Létezik, hogy nálam köptető hatású? Felszakítja a sok trutyit? Erre nem esküszöm, hogy emiatt, lehet, hogy az influenza miatt termelődik és új?!

84. Cand Ida (válaszként erre: 80. - Azmatics)
2009. márc. 12. 13:24

Ha jól emlékszem neked ráadásul a meleg idő kedvezőbb. A napot én is élvezem...módjával, de a tavasz már kellett! :)

Nagyon bízom a gyógyulásomban, ami eddig történt, az nagyon bíztató...ha így folytatódik, én is élvezhetem végre a meleget :)

Nekem a hideg időben könnyebb volt, de a sok ruhától majd megfulladtam és nem bírtam a súlyát sem....cipelni magamon.

Tehát akupunktúrás kezelés és csak ajánlani tudom! :)

83. Cand Ida (válaszként erre: 79. - Sznebk2)
2009. márc. 12. 13:20

Köszi a jókívánságot! :)

Neked is csupa jót...itt mindenkire ráfér! :)

82. Cand Ida (válaszként erre: 79. - Sznebk2)
2009. márc. 12. 13:19
Akupunktúrás kezelést...de a hatása eddig mindennél többet ér! Kicsit idegenkedtem tőle, mert a fiamnak sajnos nem hatott (diabetes), igaz egy másik dokinál voltunk. De nagyon örültem, hogy elmentem hozzá...Csak úgy suhan be az oxigén a tüdőmbe...ez valami fantasztikus! :) Tudom, ez a természetes...de, így tanulja meg az apró dolgokat is értékelni az ember! :)
81. azmatics (válaszként erre: 78. - Cand Ida)
2009. márc. 12. 11:18

A gyomrom szerencsére nem volt érzékeny sose. A szaga valóban érződik utána kicsit a gyomorból, de az nem túl sok ahhoz képest, ami a szájból árad. Az utóbbi viszont hathatósan leküzdhető. Én a fogmosáskor a nyelvem és a szájpadlásom is átdörzsölöm a fogkefével, két menetben mosok fogat és szájöblítőt használok. Így azért a mindennapi kommunikációt nem akadályozza. :-)


Tapasztalatom szerint a nagyfejű, kínai származású változat (amit ilyen kis fehér hálóban árulnak) erősebb, mint a hazai. És könnyebb is pucolni. :-)

80. azmatics (válaszként erre: 77. - Cand Ida)
2009. márc. 12. 11:12

Igen! Igen! Igen! Milyen kezelést kapsz és milyen vizsgálat után? De jó!


Köszi az együttérzést a ruhával kapcsolatban. Megpróbálok alkalmazkodni a helyzethez, fel a kapucnit, yo! :-) Hiába, jó kedvem van ettől a szép napsütéstől :-)

79. Sznebk2 (válaszként erre: 77. - Cand Ida)
2009. márc. 11. 21:34
Milyen kezelést kapsz ettől az orvostól? Örülök, hogy jobban vagy!
78. Cand Ida (válaszként erre: 73. - Azmatics)
2009. márc. 11. 11:53
Hajrá! Ez biztosan hoz változást! A gyomrod hogy tolerálja? Én gélkapszulában szedem, sajnos a tapasztalatom, hogy ebben a formában nem sokat ér...és a sok vivőanyag sem kéne. De azzal nyugtatom magam, hogy a semminél jobb :) Nekem a szagával van bajom a kerti tipusnál :)
77. Cand Ida (válaszként erre: 72. - Azmatics)
2009. márc. 11. 11:49

Ez iszonyatos lehet...érzésre is. Szerencsére nálam nincs ilyen. Audiron fülcsepp , emlékszel? :) Tényleg változást hozna, tapasztalat!

És most még semmit sem kiabálok el...de....gyógyulok! :) Csoda történt! Találtam egy orvost, aki azon van, hogy meggyógyítson és remek úton halad....már van változás :) Sajnos közben megkaptam az influenzát, így nem tisztán érzékelhető a változás, de ami változott, az csak neki köszönhető és hihetetlen! Végre tele tudom szívni a tüdőm, úgy érzem tiszta....nem vagyok befulladva! Aki tudja milyen fulladni, az mindent megadna ezért! :) A palack sajnos még kell, de remélem már nem sokáig! :)

76. Cand Ida (válaszként erre: 71. - Azmatics)
2009. márc. 11. 11:41

Sajnos szinte biztos voltam benne, hogy csak az alap baktériumokat nézik meg. Talált, süllyedt. Vérből kimutatva is minimum 2-3 hét volt a cpn eddig...Az ilyen vizsgálatok tényleg csak pénznyelésre valók, értelmük semmi, hisz az eredmény mintavétel nélkül is tudott.


Tehát dolgozik a bioparox :). Ez mindenképp jó jel, mert kimozdít a holtpontról...remélhetőleg rosszat nem tehet. A coniumot(homeos) sikerült beszerezned? A kettő nem üti egymást, esetleg próbáld meg, nálam nagyon bevált!

75. Sznebk2 (válaszként erre: 73. - Azmatics)
2009. márc. 9. 12:13
Fogat mosni lehet is, de idővel a gyomorból jön majd a gyógyító illata.:) Más arról számolt be (mert hogy nekem szaglásom sem igen van), hogy még a bőrén is lehetett érezni, amikor ilyen fokhagyma kapszulát szedett. Nem tudom, én nem érzem.
74. Sznebk2 (válaszként erre: 72. - Azmatics)
2009. márc. 9. 12:12
Szintén zenész. :) Rám mindenki csak legyint, a Kati fázós. Ha az időjárást kérdezik, engem nem is számítanak, én mindig fázom, folyton a csini gatya alatt ott a pamut cicanadrág és állandóan hosszú ujjú, meg kardigán. Nyáron is. Igaz, túlsúlyos sem vagyok. A nyirokcsomóim nekem is felváltva "dolgoznak", persze fájnak is, de ezekkel már nem is foglalkozom, ez hozzátartozik a mindennapjaimhoz. :)
2009. márc. 8. 23:20
Ja, fokhagyma: Ezt is elkezdtem, naponta megeszek 1/2-1 fejet. Szerintem lehet úgy fogat mosni utána, hogy nem lehet érezni. Eddig még nem panaszkodtak :-)
2009. márc. 8. 23:16
Ha már úgyis szétoffoltuk a topikot :-) Nem tudom, ismerős-e nektek a mindennapokból az a szitu, hogy én pl. a nyár kivételével sapkában, sálban meg kapucniban parádézok az utcán, akkor is ha tudom, hogy hülyén nézek ki, mert a hideg levegő annyira irritál és nálam spec. a nyirokcsomók is mindig dagadnak, fájnak a hidegre. Ma is úgy néztem ki, mint egy "gettólakó" :-)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook