Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek melyik sporttal lehet a legjobban szálkásítani, vékonyítani a combokat és feszesíteni a popsit? fórum

Szerintetek melyik sporttal lehet a legjobban szálkásítani, vékonyítani a combokat és feszesíteni a popsit? (tudásbázis kérdés)


21. aki75 (válaszként erre: 20. - Binky)
2010. szept. 2. 13:39

Akkor ne fuss... ha szeretnél fogyni és izmosodni, akkor a bevitt táplálék mennyiségét optimalizáld...

esetleg más koardió edzés...pl. bringa, esetleg stepp erobik.

Természetesen a feszes izomzat csak sulyzótól alakul ki... minden más hazugság.

20. Binky
2010. máj. 27. 15:11

Utttttááááááááááááálok futni. És idiótán is érzem magam közben.

Valakinek valami más ötlet? Bicajozni viszont szeretek. Ha azért elég nagy erősségen,de folyamatosan tekerek, úgy is használ? Vékonyítani szeretnék, de nagyon, mert izmom az van elég, és még mennyi háj...!

19. aki75
2010. máj. 12. 14:09
HOT IRON:)
2009. ápr. 17. 10:21

Sziaztok csajok!

Ezek a comb és popsi formálására, feszesítésére, izmosítására a legalkalmasabb gyakorlatok!

Ezek rúddal végezendőek. A rudak általában 20kg-osak a termekben. Kezdősúlynak tökéletesek, utána pedig majd jöhetnek a tárcsáák, miután már jobban belejöttök a dolgokba.

Guggolás: ez a gyakorlat a 4fejű combizom megdolgoztatására a legtökáletesebb és leghatékonyabb gyakorlat.

A rudat a nyak mögé helyezzük, a csuklyánkon támasztjuk meg. Vállszélességtől egy kicsit szélesebb terpeszbe állunk, lábfejeink kicsit kifelé nézhetnek. Használhatunk támasztékot a talp alá. A földdel párhuzamos mélységig guggolunk és vissza. Nem derékból, COMBBÓL végezni a gyakorlatot!A combodat kell érezned, nem könnyű gyakorlat, de meg lehet tanulni helyesen végezni és onnantól nagyon hatékony!Lefelé lassan megyünk felfelé gyorsabban, és picit maradjon behajlítva a térd, majd onnan vissza s fel.

A kitörésnél ugyanez a felállás a rúd helyzetével. Lehet egy helyben is végezni a kitöréseket, de sétálva is. A lényeg hogy soha ne kerüljön a térded a bokád elé(magyarán maradjon egyenes a lábszár a kilépésnél) mert sérüléshez vezethet.

Merevlábú Felhúzás:

Előre néző lábfejekkel max 20 cm-es terpeszben állunk, a rúd a kezünkben vállszélességben fogjuk leengedve.A gyakorlat kiitelezése közben a lábainkat kicsit megrogyasztjuk és folyamatosan feszítjük a combhajlítónkat. Egyenesen derékkal, és kinyomott melkassal leengedjük a rudat majdnem a földig, majd vissza fel.

Poposira és combhajlítóra a legjobb!

Mivel aki nem ismerte eddig ezeket agyakorlatokat, azoknak ezek tuti újak és nem a legírthetőbbek és elképzelhetőbbek íy leírva, azoknak itt lennének ezek a linkek ahol kép is van hogy hogyan kellene a gyakorlatnak kinézni:

gugolás:

[link]

kitörés:

[link]

merevlábú felhúzás:

[link]


Segítségként tettem be a linkeket a kéep és ábrák miatt!

17. b5d656122d (válaszként erre: 14. - Meeli22)
2009. ápr. 16. 17:08

Szia!


Itt vagyok újra!Ha megtennéd,hogy leírod nekem és persze a többieknek,akkor örök hálánk fog téged üldözni!

2009. ápr. 16. 16:05
Futás előtt és után h kell helyesen nyújtani?
15. mimmo33 (válaszként erre: 14. - Meeli22)
2009. ápr. 16. 15:15

Szia!

Nem tudjuk Panszi mikor jár erre legközelebb, de engem érdekelnek a gyakorlatok!

2009. ápr. 16. 15:13
Panszi ha nem ismered így ezeket a gyakorlatokatés ha érdekel a gyakorlatok helyes és szabályos kivitelezése szivesen leírom neked őket!!
13. Meeli22 (válaszként erre: 11. - B5d656122d)
2009. ápr. 16. 15:09

Szia Panszi!!


Súlyzós gyakorlatok alatt a szabad súllyal végezenő gyakorlatokat értem. A guggolást rúddal kell végezni, ugyanígy a kitörést és a merev lábú felhúzást is. Ezek a legesleghatásosabb comb és fenékformáló gyakorlatok. Hónapok(3-4 hónap) alatt látványos eredményeket lehet velük elérni. ezek mellé kell még végezni heti 4x kardió edzést. A spinning tökéletesen megfelel kardió edzésnek és a taposógép is. ha éhgyomorra végezné reggel a kardió edzéseket az lenne a legjobb!

A nyújtás pedig egy alap dolog.

2009. ápr. 8. 13:09
Barmilyen sporttal, a lenyeg hogy utana jol le kell nyujtani.
11. b5d656122d (válaszként erre: 10. - Meeli22)
2009. ápr. 8. 12:49

Szia!

A súlyzos gyakorlatok alatt a lábsúlyt érted ugye?

Nemrég kezdtem el spinningelni hetente 2-szer csinálom, úgy kb 3 hete, és melette majd akkor fogom csinálni a taposást, meg a guggolásokat.Mennyi idő alatt fogok látványos eredményt elérni vele?Az étrenddel kapcsolatban mit javasolsz?

2009. ápr. 6. 21:56
Súlyzós gyakorlatok végzése elengedhetetlen, és mellette kellő mennyiségű kardió!!(kardió legjobb a bicikli vagy taposógép-reggel éhgyomorra minimum30-40 perc heti 3x-4x).Súlyzós edzés:guggolás, kitörés, merevlábú felhúzás!Ha segítségre van bárkinek szüksége szívesen fogadom a kérdéseiteket, nyugodtan forduljatk hozzám étkezésben is tudok segíteni és edzésben is bármilyen kérdésben!!!
2009. márc. 22. 19:03
Szia!Szerintem a futással épp,hogy szálkásodik.Csak sajna én nem vagyok valami nagy futó...
2009. márc. 22. 14:59
?????????
2009. márc. 22. 14:54
Sziazstok!szerintetek futással lehet vékonyítani a combot,vagy azzal csak erősödik,izmosodik???segítsetek lécci!!!
2009. márc. 20. 14:46
És a spinningről mit gondoltok?
5. Dite
2009. márc. 1. 12:24
Én a Callanetics tartom az egyik jónak
4. ELEN (válaszként erre: 2. - B5d656122d)
2009. márc. 1. 12:18
Combra és popsira valóban szuper az úszás,viszont hasra nem:(
2009. márc. 1. 12:14
Nekem a legjobban az úszás vált be vagy a futás. Ha szép szálkás combot és feneket szeretnél edzés előtt és után feltétlenül végezz nyújtó gyakorlatokat!
2009. márc. 1. 12:10

Sziasztok!

Szeretnék elkezdeni sportolni, de nem tudom melyikkel érhetem el a legjobb eredményeket a combjaim és a popsim terén.Szerintetek?

2009. márc. 1. 12:08
Szerintetek melyik sporttal lehet a legjobban szálkásítani, vékonyítani a combokat és feszesíteni a popsit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook