Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van köztetek olyan akinek tartósbeteg gyermeke van és több éve kapja az emelt csp-ot? fórum

Van köztetek olyan akinek tartósbeteg gyermeke van és több éve kapja az emelt csp-ot? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 1. 15:48
Igen ezek a cseppek allergiára vannak,bár a háziorvosunk szerint váltanunk kell mert túl sokat hizott az elmúlt hónapokba tőle.Jónak nem mondanám mert ugyanugy trüsszög,folyik az orra stb....
2009. márc. 1. 13:34
A Cetirizin cseppeket nem ismerem. JÓ gyógyszer? Az gondolom az allergiára van. Mi már annyi mindent szedtünk, de igazából nem használ semmi, nem lesznek tünetmentesek, végig szenvedik az allergia szezont:(
2009. márc. 1. 13:24

Az én lányom a parlagfű szezonkor van nagyon rosszul, olyankor rengeteg zsepit használ el, folyamatos fújja az orrát, be van dugulva neki, a szeme gyulladt.

De fulladni nem fulladt még.

9. reni8018 (válaszként erre: 8. - Hajnalfény73)
2009. márc. 1. 13:17
Igen kapom az emeltcsaládit is és a gyest is,ezt most hosszabítoták meg.Nekem allergiás a háziporatkára,liszatkára,fűkeverékre.Tavaly szeptemberbe fulladt be,de azóta hála az égnek nem viszont az allergiás tünetek megvannak rendesen,mi cetirizin cseppeket szedünk,Flixotide pipánk van ami állandó,és ventolin szükség esetén.
2009. márc. 1. 13:06

Igen, de most az utolsó vizsgálatnál, jobb eredménye volt, így egy új doktornő, mert a miénk babát vár és nem dolgozik már várandóssága alatt, így át kerültünk egy másik doktornőhöz, Ő mondta, hogy jó az eredménye, köv. kontroll vizsgálaton csinál egy terheléses vizsgálatot és ha jó eredmény lesz, akkor el is lehet hagyni a gyógyszert...ami azzal is jár, hogy akkor a magasabb összegű családi pótlék sem fog már járni.


Amúgy Ti kapjátok a magasabb családit? Mert a lányom csak allergiás, vele fél évente kell menni kontroll vizsgálatra és Ő nem kap semmi támogatást.

7. reni8018 (válaszként erre: 6. - Hajnalfény73)
2009. márc. 1. 12:42
Értem és köszönöm a válaszodat.Azóta is kapjátok a tartósbeteg ellátásokat?
2009. márc. 1. 12:38

Az én fiam 16 éves, 2 éves kora óta folyamatosan 3 havonta járunk Törökbálintra.

Most már sokat javult, mondhatnám úgy is, hogy tünetmentes.

DE pici korában sokat köhögött, gyakran volt beteg.

5. reni8018 (válaszként erre: 4. - Hajnalfény73)
2009. márc. 1. 12:33
És hány éves a fiad?Nekem most volt 3 éves a lányom,félévente kell mennünk kontrollra.Eddig csak allergia vizsgálatot csináltak nála októberbe.Azért kérdezem hogy mire számithatunk.Nektek vannak tüneteitek,vagy a gyógyszer jó amit irtak neki?
2009. márc. 1. 12:10

Szia!

Az én fiam asztmás, neki csinálnak légzésfunkciót, esetleg allergia tesztet, megvizsgálják mint ahogy három havonta mindig.

Most lesz majd neki terhelésés vizsgálata is.

3. 9d6cbcbded (válaszként erre: 2. - Reni8018)
2009. márc. 1. 12:06
Szia, nekem azt öcsém tartósan beteg. Tüdőszűrést csinál a doki ilyenkor.
2009. márc. 1. 12:05
Milyen vizsgálatot csinál a pulmonologus az éves felülvizsgálaton?
2009. márc. 1. 12:04
Van köztetek olyan akinek tartósbeteg gyermeke van és több éve kapja az emelt csp-ot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook