Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen gyakorlatokkal lehet formában tartani a melleket? fórum

Milyen gyakorlatokkal lehet formában tartani a melleket? (tudásbázis kérdés)


2007. júl. 16. 23:00
Érdemes a mell fölött lévő tartó izmokat is masszírozni. Ha rendszeresen csinálja az ember, kevésbé ereszkedik meg.
14. mongi
2007. máj. 18. 20:47
A mellizmot lehet erősíteni,de maga a mell,az kötőszövetes-tehát,ha megnyúlt,úgy is marad,csak javítani lehet a helyzeten,de nem úgy működik,mint egy izom,hogy ha sokat edzel rá,akkor feszes lesz.
2007. máj. 18. 16:09
Ülsz, vagy térdelsz, lényeg, hogy mell előtt összeszorítod a két kezed, mint aki imádkozik, könyök kifele áll, kezek párhuzamosak a testedre, és a tenyered nyomod összefele. több ritmusban sokat. Akkor jó, ha látod a mellizmodat, ahogy mozok feszítéseknél. Illetve a széles fekvőtámasz , női változat, de sokat. Na, akkor minden ok lesz mell tájékon. Sok sikert!
12. mongi
2007. ápr. 14. 22:22
ÉN NEM BÍROM A HIDEG ZUHANYT!!!!!!:-)))))
11. Anita123 (válaszként erre: 3. - 278c85ecf4)
2007. ápr. 14. 22:03

Hmmm...

Milyen jo otleteket adtal!En is koszonom!Majd kiprobalom oket.

10. mongi
2007. ápr. 14. 14:23

A váltózuhanynál számit,hogy hideg vagy meleg vízzel fejezed be?

Sajnos nekem is megereszkedtek a melleim szoptatás után,s engem borzalmasan zavar.Valahogy el kell fogadnom,de azért jó lenne,ha egy kicsit lehetne javítani az állapoton.

2007. ápr. 13. 16:29

hatha valaki tud gyakorlatokat akkor Rubint Reka tud, akkor neki miert volt szuksege mellplasztikara?

szerintem ez alkat kerdese, a tobbi egyeb csak reklam es penzcsalas

8. mese
2006. okt. 31. 11:49
Köszönöm az eddigi tanácsokat, megfogadom őket!:))))
2006. okt. 29. 15:16

Nekem a szülés után kissé megereszkedett a mellem, ezért én is szivesen olvasom a tippeiteket.

Én az Avontól a mellápoló krémet használtam régebben,de mivel nem állandóan és nem folyamatosan, ezért igy sok értelme nem volt, de egy tubust elkentem magamra.

6. Mókica (válaszként erre: 4. - 4423e63349)
2006. okt. 29. 15:07

Az én anyukám is pont ezt a váltózuhanyos dolgot csinálja fiatal kora óta.Most lesz 47 éves.

És 3 gyerek után is olyan mellei vannak mint sok fatalnak! Lehet hihetetlen, de nagyon sokat számit ez a fajta zuhanyozás:)


Csak szorgalmasan!:) Minden nap pár perc, de megéri!!!

5. 278c85ecf4 (válaszként erre: 4. - 4423e63349)
2006. okt. 29. 14:35
Igen, tényleg ez is nagyon jó módszer! Meg ha már a zuhany alatt vagyunk, a váltózuhany! Feszesíti a bőrt!
2006. okt. 29. 14:30
En mar hosszu evek ota a zuhanyozas alkalmaval egy fürdörozsa vagy egy masszirozokesztyüvel alaposan atmasszirozom a melleimet,alulrol felfele iranyulo körkörös mozdulatokkal.Tusolas utan gondosan bekenem jo minösegü testapoloval,meg jobb direkt mellapolo krem(azt hiszem az Avonnak is van ilyen).Tavol all tölem hogy dicsekedjek,de a koromhoz kepest meg mindig szepen allnak a melleim,olyannyira hogy a strandon monokinizek:-)))))Persze nem egyik naprol a masikra lesz feszesebb ettöl a mell,de higgyetek el megeri!
3. 278c85ecf4 (válaszként erre: 2. - Mese)
2006. okt. 29. 14:17

Hát, hogy mennyire hasznos, és mennyire hozza helyre a dolgokat, azt nemtom, de néhány gyakorlatot tudok mondani!

-Földön hanyatt fekvés 0,5-1kg-os súlyzó v. ásványvizes palack stb. a kézbe, oldalra nyitás nyújtott karral, aztán zár.

-Ugyanígy a földön fekve félig hajlított összezárt kar emel a fej mögé a földig, majd vissza.

-Aztán még mindig hanyatt fekve kezek a fej felett(mögött), pár cm-re a földtől, és felváltva emelgetni, de közel a földhöz!

-Fekvőtámasz(női)

-Tenyereket összeteszed, és erősen összenyomod.Az újjak nézzenek előre, aztán lefelé, majd felfelé.

-Törölköző két végét megfogod, jó erősen meghúzod, majd ellazítod(remélem nem szakad el:))


Hát, hirtelen ennyi jutott eszembe! Remélm érthetően írtam le!?

2. mese
2006. okt. 29. 11:36
Ezt én kérdezem, mert nagyon érdekelne, ki milyen gyakorlatot tud arra, hogy a mellek erősödjenek, és még a kissé gyenge melleket is helyre lehesen hozni, mindenféle plasztikai műtét nélkül.Tud valaki valami nagyon hatásosat, ami még a kiritikus eseteknél is bevállhat?
1. mese
2006. okt. 29. 11:33
Milyen gyakorlatokkal lehet formában tartani a melleket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook