Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Genetikai tanácsadás

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Terhesség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. Paradicsomsaláta2009-06-16 14:45
Sziasztok!

espoir, meg tudnád mondani, hogy mennyibe került a vizsgálat? Vagy általában milyen ára van?
Előre is köszönöm :)
(válasz espoir 5. hozzászólására)

6. Hancsi242009-04-27 14:20
Aranyos vagy,hogy írtál!

Drukkolok,hogy hamar legyen babátok!

Nekünk csak elbeszélgetésből állt a genetikai vizsgálat,inkább tanácsadásnak mondanám.:)

Az OGYEI-ben voltunk ott ingyenes minden tudtommal!
(válasz espoir 5. hozzászólására)

5. espoir2009-04-17 20:11
Sziasztok!

Mi most kezdtük a lombikot, a vizsgálatok elején vagyunk, persze nekünk is kell rengeteg vizsgálat, köztük van a genetikai vizsgálat (kromoszóma, mivel a párom spemái nem mozognak) érdeklődtem több helyen is, de az árak hallatán leesett az állam, végül a budapesti Bajcsy Zsilinszky Kórházat ajánlották, a genetikai tanácsadást kell kérni, van ott egy kedves hölgy, aki nagyon rendes és elvégzi a vizsgálatot, 2 nap múlva már mehettünk is a vérvételre, a eredményre egy kicsit várni kell, mivel nagyon sok magzati vizsgálatot csinál és azok elsőbbséget élveznek. Így spóroltunk 12 ezret/fő, ami nem mellékes.
Remélem tudtam segíteni Nektek!
Üdv

4. Hancsi242009-03-26 11:09
Sziasztok én most fogok menni,majd mesélek,hogy mi volt.

3. ancsa842009-03-07 08:33
Azért ez érdekes,hogy létrehozol egy fórumot,aztán meg ide se nézel....

2. ancsa842009-02-28 18:23
Szia!Én voltam Szegeden!
Egy beszélgetés volt!A páromat,és engem is a családban,és nálunk előforduló betegségekről,fogyatékosságokról kérdeztek!
Ez alapján százalékos kockázatot számol a genetikus,megmondja,hogy minek mekkora esélye van,hogy örökölje a pici!
Nekem csecsemő koromban veseproblémám volt,azért kellett menjek!Neked miért kell???

1. nyuszzó2009-02-27 17:06
Sziasztok, volt valaki ilyenen? Hogy kell ezt elképzelni, mi történik ott?