Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek mi a különbség a Leg Trainer és a Leg Magic között?A Trainer van olyan jó mint az utóbbi? fórum

Szerintetek mi a különbség a Leg Trainer és a Leg Magic között?A Trainer van olyan jó mint az utóbbi? (tudásbázis kérdés)


12. voone
2011. febr. 4. 09:13

Sziasztok.Nekem van egy bontatlan csomagolású leg trainerem.9990 ft az ára,ha érdekel hívj.

06709783017

2010. szept. 4. 15:12
Én eladom az alig használt leg trainer twister-t ha valakit érdekel.
10. Luca21
2010. jan. 17. 01:49
Sziasztok!Leg Trainer+Twistert szeretnék venni,az eredetit.tudnátok segíteni hogy hol vettetek ilyet,és mennyiért?köszi előre:)
2009. dec. 6. 19:00

Sziasztok!

Örömmel jelentem, hogy megszűnt a derékfájásom!

1 hétig nem Magic-eztem, sportkrémmel kentem a derekam. Holnap kezdem újra... De most már ésszel. Én berogyasztott térddel csinálom, azért nem értem a fájdalmat... Elolvastam vásárlás előtt az egész fórumot, hogy tisztában legyek a dolgokkal, megvegyem-e.

Hát így alakult...

Remélem a következő próbálkozással már nem lesz gond :-)

2009. okt. 5. 18:50

Sziasztok!

Én a hétvégén vettem leg trainert, ami twisterrel kombinált a madaras áruházban 10 ezerért. Nagyon kis profi gép. Sajnos úgy gondolom, hogy valamit nem jól csinálok, mert nincs izomlázam. :((((

2009. márc. 25. 17:40

Sziasztok.

Kérlek segítsetek nekem! Már napok óta nézegetem a "LEG"-es cuccokat, de a magic számomra drága...ma voltam a madaras hipermarketben, és kipróbáltam a mastert..hát nem igazán jött be, viszont láttam a tesco-s újságban vmi olyat,hogy leg trainer+ twister, akciósan 12ezer.

Van vkinek ilyen 2in 1? Szerintetek gagyi, vagy ez is hatásos?

köszönöm előre a válaszokat.

2009. febr. 27. 16:06
Köszönöm a gyors válaszokat!Akkor mindegy melyiket veszem csak árban van külöNbség:D:D.Ezt az előbb elírtam:)
2009. febr. 27. 16:00
Szia!!!Nekem leg trainer - em van, Imádom, eleinte tiszta izomlázam volt, ma már azért könnyebben megy:D
2009. febr. 27. 15:59
Amúgy nem tudom. Sztem a Leg Trainer drágább... :S
2009. febr. 27. 15:59

Legfeljebb minőségi különbség lehet.

A leg-trainer esetleg gyengébb lehet. Mivel nem volt még a kezemben, csak képen láttam. Nem tudom objektíven véleményezni.

Hatásában nincs különbség.

2009. febr. 27. 15:58
Különbség.
2009. febr. 27. 15:56
Szerintetek mi a külömbség a Leg Trainer és a Leg Magic között?A Trainer van olyan jó mint az utóbbi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook