Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diéta, amitől megváltozik fórum

Diéta, amitől megváltozik (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2012. jún. 27. 13:30
Sziasztok! Hát ez az éjszakai műszak kemény kérdés..nem is tudom mit lehetne: én is amondó vagyok, hogy atkins meg norbi keveréke lenne ideális, életvitelszerűen, de azt nem mindig tudja kivitelezni az ember. Esetleg ha fehérjét eszel, vagy norbi 1-es kódú termékeket? Én most mango acat szedtem egy hónapig, le is adtam vele 5 kilót, mert serkenti a felesleges zsírok lebontását, megköti a szénhidrátok felszívódását, és csökkenti az éhségérzetet is, úgyhogy nekem bevált. Tudom, hogy ezekre kicsit anyagilag is áldozni kell, de szerintem megéri! Drukkolok neked nagyon!
2011. febr. 27. 11:29

Sziasztok!

Én arra lennék kíváncsi, hogy mit egyen az ember, aki diétázik és éjszaka is dolgozik???

Meg egyébként is..., mit érdemes enni egy éjszakai műszakban ami este 6-tól reggel 6-ig tart?

Előre is köszi a segítséget!

2009. márc. 17. 16:53

Minden diétában a mértékletesség a lényeg. A semmitől egyszerűen fizikai képtelenség hízni...

A diétának nem az a lényege, hogy mit eszel, hanem az hogy alapból odafigyelsz a mennyiségre. Ha nem 90 napossal, hanme más diétával is csak annyit eszel, ugyan úgy fogyni fogsz.:)

Az önmegtartóztatás a legnehezebb.

27. adri25
2008. aug. 27. 13:00
nekem az egyik barátnőm és a barátja is megcsinálták a 90 napost,a barátnőm 9 kg-t fogyott(kb. ennyi volt a fölösleg),a barátja 14 kg-t,azóta 1 kg-t szedtek csak vissza.
2008. aug. 27. 12:55

Sziasztok!

Volna egy kérdésem, ha tudna valaki segíteni megköszönném!

A lisztérzékenység, nem befolyásolja ezt a diétát?

Vagy nincs -e vmi káros hatása a lisztérzékenyekre?

Ha tud vki segítsen!

Köszi!

25. rasti (válaszként erre: 22. - 22f56b42c8)
2008. aug. 1. 11:41

Kedves Füge175!


A 90 napos diétát én egy hónapig csináltam, 12 kilót fogytam ( 19 éves voltam akkor és 69 kiló) aztán abbahagytam, és 3 kiló jött vissza, az is azért, mert utána sok hülyeséget összeettem.

Amúgy egyáltalán nem baromság, mert én ezt a receptet egy olyan ismerősömtől kaptam,aki 25 kilót fogyott vele és mindent szépen betartott,azóta eltelt egy év,és egy dekát sem hízott vissza.De ő ténylge szépen betartott mindent.

Egyébként osztálytársam is elkezdte,ő is fogyott csak ő is abbahagyta.

Tesóm is elkezdte, ő is kb 10 kilót ledobott, aztán abba is hagyta mert neki elég volt az a -10 kiló.

Tesóm egyébként valamelyik évben Norbizott és majdnem 20 kilót ledobott,viszont mellette keményen edzett is.

Volt kondibérlete, lépcsőgépezett, lag magic-ezett stb.

Egyébként a diéták sikere is attól függ, mennyi az annyi, amiből le akarsz adni.

Egy 45 kilós anorexiás hiába áll neki 90napos diétának, egy deka nem fog lejönni róla.

Minnél több a súlyfelesleg rajtad, annál látványosabb az eredmény.

Egy 85 kilós embernél (pl tesóm) 60 kilóra simán le lehet fogyni egy diétával.nem pont a 90 napossal, szerintem e többivel is, mert ott van miből leadni.

Szóval akik csak a vonalaikon szeretnének igazítani a 90 napossal, ne számítsanak drasztikus változásra :)

24. bodri8 (válaszként erre: 22. - 22f56b42c8)
2008. jan. 27. 17:56
Szerintem ezt te rosszul gondolod. Nekem több szomszédom megcsinálta már a 90 napost és minimum 15 kilót fogytak tőle. Csak nem kéne utánna zabálni. Ők sem híztak vissza.
2008. jan. 27. 15:23
tegnap kezdtem el.jó mert itt lehet kajálni csak meg kell nézni hogy melyik nap mit.amúgy nem vagyunk egyformák,kinek ez jön be kinek az.kitartás mindenkinek!
2008. jan. 26. 21:37

sziasztok

az éhezésnek semmi értelme.. amugymeg a 90 napos diéta egy nagy baromság.. anno nálam hizást váltott ki..

én atkinst kombinálom valamelyest norbival. eddig bejött... remélem sikerül..

a másik meg az hogy amit a 90 naposrol olvastam.. hogy ha abbahagyod a diétát vagy lazitasz akkor sem jönnek vissza a kilók... hát dehogynem.. ha abbbahagyod visszajön..

szénhidrátszegény étrend és mozgás. nekem ez jön be! semmi kenyér tészta krumpli cukor és rizs!mind rossz!

21. norci78 (válaszként erre: 11. - Kislovag)
2008. jan. 26. 21:15

hát... én hogy abbahagytam a dohányzást 5kg- szedtem össze. Pedig ez nem hiányzott rám!

Most (többek között ez is) próbálom leadni!

De szerintem ha odafigyel rá az ember nem lesz gond a testsúlyal! És nagyon megéri! :)

20. norci78 (válaszként erre: 2. - 0cd9a02d3c)
2008. jan. 26. 21:10

Szia

Én a héten kezudtem el! De már most sokkal jobban érzem magam.Lehet hogy csak a tudat.... :::::)

Azért örülök hogy találok olyat aki most kezdi!

19. 0c97fbb607 (válaszként erre: 16. - Webeb)
2008. jan. 26. 13:09

Persze:)))

Hagyd el az almákat.

18. ea9c78b99a (válaszként erre: 16. - Webeb)
2008. jan. 26. 12:59
nem vagy normális!ki akarod csinálni magad?mert akkor a legjobb úton haladsz gratulálok!!!
17. dajana (válaszként erre: 16. - Webeb)
2007. márc. 18. 19:30
.... maris kesz egy ujabb anorexia nervosa!Gratulalok az ertelmes megnyilvanulasodhoz,illetve a hasznos infromaciokhoz!Le is szurhetjuk a konzekvenciat: valabon nem tevedunk, ha generacio helyett degeneraciorol beszelunk!
16. webeb
2007. márc. 18. 19:13
Hát én most vok 13 éves 71 kg, tavaly előtt voltam 11 éves 32 kg, kivették a manduláma zóta zabálok, mint állat. 3. ember hozzászólása tényleg bejön? :O A cigit eldobom, az könnyű, mivel nem cigizek, a többit igyexek betartani... Meg ugye ez a 90 napos diéta... Szerintem szart sem ér :$ Mozogni kell és kész, most sokat érek el vele... Inkább nem eszek 2 hétig összeszűkül a gyomrom és napi 1 l szénsavmentes szentkirály + 2 db alma jól lakat... Valaki nem tud VALAMI TUDI módszert?
15. Nívea
2007. jan. 5. 17:04

Ma kezdtem a diétát, de most már a mérleg 1 kg-val kevesebbet mutat, mint tegnap.:-)

Csak így tovább!

2006. okt. 5. 18:37

én már sokmindent probáltam de sajna eddig nem jött össze még de talán majd moat

köszi a sok segitséget

2006. máj. 13. 14:24

Ja!

Én is csináltam .

Amit leadtam -20kg- 3 hó alatt, azt 2 hó alatt szedtem vissza.


babyigi

12. kisgé (válaszként erre: 11. - Kislovag)
2006. márc. 17. 16:09

Szia!


A dohányzás abbahagyása után a legtöbb, ami az anyagcsere megváltozása miatt feljöhet rád, az 2-3 kg, ha csak nem kezdesz el nasizni össze-vissza, de ez le is megy, ahogy beállt az anyagcsere. Nagyon oda kell figyelni, kitalálni valamit a pótcselekvésre. Kötni, olvasni, írni, sétálni, akármi, ami lefoglal.

A köptetőt meg akkor kell szedni, ha ugye nem szakad fel a köhögés. Szerintem az ártalmas, ha nem jön ki a váladék.

Ha természertes módszerre vágysz, akkor vagy nézz utána a homeopátiának, vagy egyél sok mézet olyankor, bodzavirág teát...persze ha krónikus hörghurutod van-ami a dohányzás folyománya, azt nehéz elmulasztani. :(

11. kislovag (válaszként erre: 4. - Neomodus)
2006. márc. 17. 12:32

sziasztok!


ha valaki abbahagyja a dohányzást nem fog meghízni tőle?

nem ártalmas a szervezetre a köptető szedése? valóban tisztítja a tüdőt?


köszi

10. Zsibi (válaszként erre: 9. - Emilia)
2006. márc. 13. 12:11

Persze, hogy fog menni!

Van egy másik fórum (kérdések és válaszok 90napssal kapcsban) gyere át oda, mi ott vagyunk non-stop. Bár a csajok épp most bűnöztek a hétvégén, de azért nem ez a jellemző :) "nézz csak meg" engem :) egy megtestesült akaraterő vagyok hihi


Ha valami kérdés van csak bátran...


Fatabkát játékba nincs kedved beszállni? :)

9. emilia (válaszként erre: 2. - 0cd9a02d3c)
2006. márc. 12. 18:44

Szia!

Én most szeretném kezdeni. Viszont még nagyon bizonytalan vagyok a körülményekben. Remélem azért fog menni.

8. Zsibi (válaszként erre: 6. - Neomodus)
2006. febr. 21. 09:02

Már hogyne hinném :) Vannak itt még fiúkák, csak másik topicban - szóval nem vagy egyedül :)


Testmozgás tényleg nagyon jó, gyorsítja is a fogyást, de sajna diéta nélkül a testmozgás sem ér sokat (max a bőrnek jó). Én már beleestem abba a hibába, hogy edzettem heti 3-4-5ször, de mellette ettem is rendesen (csoki, stb. ahogy kell...ja és este is persze) és egy dekát sem fogytam. sőőőt... szóval figyelni kell sajna a kajára.


Cigivel nincs probléma... mivel nem vagyok szmokingos :)

2006. febr. 21. 03:04
A 2.pont a cigaretta által a tüdőnkbe lerakott hatsávos autópálya méretű aszfaltréteg eltávolításának megkönnyítésére szolgál. amikor cigiztem, 65-70 Hgmm-es volt a pO2( oxigénszint, normál értéke artériás vérben: 80-130 Hgmm) az artériás véremben. Most alapból 110-120-as. a sejtjeim gyakorlatilag fulladtak.
6. Neomodus (válaszként erre: 5. - Zsibi)
2006. febr. 21. 02:56

Dehogy dobod! Csak kitartás!:)

El sem hinnéd, hogy egy srác látogatta meg ezt a női portált:D

A módszereket az itt olvashatókból dolgoztam ki a saját ízlésem szerint:) Szerintem testmozgás nélkül egyetlen kilót sem lehet fogyni, kizárólag a halálos betegségben szenvedőknek vagy az anorexiásoknak:) Az este 6 táni étvágyat egy kis Ranitidin-B segítségével gyorsan el lehet tüntetni. Egy próbát megér! És ha valaki elég elszánt, szerintem nem lehet akadály. A cigihez sem szükséges semmi,csak akaraterő. Ez különböztet meg minket a többi organizmustól: uralkodhatunk az ösztöneinken. De csak ha akarunk is.

5. Zsibi (válaszként erre: 4. - Neomodus)
2006. febr. 20. 09:55

Húú, ügyi vagy! Bár a módszered elég kemény, de a hatás nem marad el ezek szerint!


A 2. pont mire jó?

1-el nincs gond, a 3-asat próbálom én is tartani, mármint az edzéseket... mert én ennyire azért nem szeretek futni :)

4-5. Igen, ezt nekem is muszáj lenne tartanom :I

6. asszem erre nincs szükségem

...miiii? és a végén feldobom a bakancsom?? :)

2006. febr. 20. 00:44

Sziasztok!

Nekem van egy tuti módszerem,amivel novembertől idáig(febr.18) 36 kg-ot fogytam!:)

1. lépés: cigaretta kikukázása

2. lépés: acetilcisztein tartalmú köptető szedése(ACC,Fluimucil) 2 héten át

3. lépés: 2 km futás a parkban minden este,majd picit többet,végül az utolsó hónapban 6 km-re növelve az "adagot"

4. lépés: este 6 után már semmit sem ettem

5. lépés: napi 3 liter tiszta víz ivása

6. lépés: Zantac(ranitidin) tabletta a gyomorégés ellen

ez a módszer halálos

3. Hoxa (válaszként erre: 2. - 0cd9a02d3c)
2006. febr. 18. 11:55
Anci, nézz át a Kérdések és válaszok a 90 naposró topikba, ott találsz nagyon sok "sorstársat", akik biztos sokat segítenek majd a diétád során.
2006. febr. 17. 22:15

Szia!


Én is szeretnék fogyni, így most kinyomtattam a diétás receptet. Hétfőtől kezdem, és remélem valamilyen jó eredményt elérek vele.

2005. okt. 30. 13:44
A diétát amerikai sportorvosok dolgozták ki. Veszélye nincs, még a természetgyógyász is javasolja. Az eredmény 90 nap alatt 15-20 kg, és még a magas vérnyomást is megszünteti!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook