Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek jó nő Liptai Claudia? fórum

Szerintetek jó nő Liptai Claudia? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. aug. 1. 22:29
Már akinek az:)
2011. aug. 1. 10:30

Nagyon szép arca van, sminkben pláne. Smink nélkül mindenki fakónak tűnik, főleg akkor, ha mindig sminkben látjuk.

Én nekem egy kicsit molett, de ez az én ízlésem.

Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy arányosan gömbölyded és a férfiak imádják ezt az alkatot, főleg ha jól is öltözik hozzá. Sok pasinak elég, ha valaki mutatós, mindegy mi van alatta:)


A rövidebb haja telitalálat, olyan marilinmonros lett tőle. Összességében: a külsejét illetően jó nő!


Persze ettől még nem lesz valaki jó nő, ahhoz tudni kellene milyen a személyisége. Arról meg nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerem.


Szerintem tök hülyeség másoknak eldönteni ki a jó nő, mert mindenkinek mást jelent.

Ettől függetlenül imádok elemezni és ha már megkérdezte valaki, elmondani, hogy kiről mi a véleményem.:)

404. pampers
2011. júl. 31. 23:09
Jol áll neki a rövid friz.
403. Kmeli (válaszként erre: 399. - Nőci1)
2011. jan. 1. 09:35
De láttam,pl amikor meghalt a Daróczi és készítettek vele a tv-ben riportot,amiben nagyon sírt.Na akkor nem volt rajta semmi smink,és valóban,meglepő volt a naturális valóság,de azt is hozzá kell tenni hogy akkor a világ fájdalmát hordozta magán,és az nagyon kiül az ember arcára.Persze hogy valamennyi pénz kell a kikupálódáshoz,mert a fodrász,a smink és a ruha nem ingyen van,de hidd el,a "hozott alapanyag" is döntő.Egyébként meg nem hiszem hogy irigykedni kéne,ha neked,vagy bárki másnak lenne rá módja,pénze,biztos hogy ugyanúgy szívesen kikupálná magát.
2010. dec. 30. 19:51
szerintem jo no Joddie Marsh :D
2010. dec. 30. 19:51
szerintem van mikor nagyon jól néz ki, s van mikor nem...tud nagyon jól is kinézni:)
2010. dec. 30. 19:49
nem.
399. Nőci1 (válaszként erre: 394. - Kmeli)
2010. dec. 30. 19:43
Persze ebben igazad van.Ezek szerint nem láttad még egyszerű ruciban smink nélkül. Én láttam már szürke egeret,és miután rendbe tették és smink,ruha,haj,köröm stb.... Olyan jó nő lett,hidd el az bizalomhoz kell a zsé és avval jön minden. Persze van olyan gazdag ismerősöm,szürke egér és van pénze ,de igénye nincs arra,hogy mutasson.Viszont van önbizalma,mert megvesz kilóra mindenkit :-))
398. Kmeli
2010. dec. 24. 10:29
Szerintem nem közönséges,csak elég csípős,de neki jól áll. A Zséda szerintem is egy finomság :) És még 6kg smink és allűrök nélkül is.A hangjáról nem is beszélve.
2010. dec. 24. 10:27

Liptai Klaudia az én ízlésemnek kicsit közönséges, de amúgy rendben van... ő a dögös vörös, és ennek megfelel teljesen. :))

Zséda.... nos Zséda szerintem is gyönyörű, egy finom hölgy, a nőiesség minden jegyével.... :)

... illllyenre engem is kitalálhatna valaki! :DD

396. Kmeli
2010. dec. 24. 10:24
Jav.: Nem külsöt illető OKAI
395. Kmeli (válaszként erre: 392. - Nőci1)
2010. dec. 24. 10:22
A Zsédáról pedig annyit,hogy mint minden médiaszereplő,főleg mondjuk a zeneiparban,persze hogy "ki van találva".De inkább én ezt úgy fogalmaznám,hogy alkalmassá van téve arra,hogy eladható legyen.Mert nyilván nem állhat a közönség és a kamera elé otthonkában és hajcsavarókkal a hajában.Erre van a stylist,a sminkes,az öltöztetö,stb. A férfiak pedig nem feltétlen mindig azért mennek félre mert az asszony otthon nem "feszes és illatos" :))) Vannak ennek egyéb más,nem külsőt illető dolgok....
394. Kmeli (válaszként erre: 391. - Nőci1)
2010. dec. 24. 10:16

Hát érdekes,én ismerek háttér és pénz nélkül is jó nőket.Az egyéniség és a vonzerő nem feltétlenül,vagy kizárólag a külsőből árad,sőt.és főleg nem a barátokból..... :)

És ellenkezőleg:vannak olyanok akiknek van háttere,pénze,és érdekes,mégsem csinosak,szexik vagy jópofák.

2010. dec. 23. 19:49
Jó nő, mert nagyon nőies.
392. Nőci1 (válaszként erre: 390. - Kmeli)
2010. dec. 23. 19:30
Zséda a kedvencem,de sajnos ő is kivan találva. Nincs egy saját véleménye,öltöztetik és kitalálják az imázsét,ha minden nőnek lenne egy öltöztető nője és fodrász,dajka nagyszülő,takarítónő ,sokan nem lennének bajban.Nem lenne ennyi férfi aki félre megy szeretkezni,mert a feleség is szép ,illatos és feszes mellű lenne,szexis lenne.Mikor fáradtan haza megy a feleség,főz,takarít ,gyereket nevel,otthon vágja-festi a haját, ha van rá pénz,mit akarunk???
391. Nőci1
2010. dec. 23. 19:25
Szerintem ő is egy átlagos nő,csak van háttere és pénze , akire számíthat és ez sokat számít. Tud pihenni ,és van módja igazi nőnek lenni. Ha van pénz és barátok , jó háttér akkor mindenki lehet igazi NŐ!! Amíg nem azon kell sírnia,hogy fizesse be a rezsit és miből fizesse a műkörmöt vagy épp a zsírleszívást vagy a szép ruhákat.Jó a stílusa,de ha van pénz és nyugalom akkor nagyon sok nő lehetne olyan csaj!!!!
390. Kmeli
2010. dec. 23. 19:04
Szerintem a legjobb magyar nő,Zséda után.Igazi dög,csinos,szexi,vadóc,és jól áll neki ez a vagány,szókimondó huncut stílus.Ha férfi lennék,nekem inkább ö lenne az ideálom,mint egy savanyú nyápic,kalóriaszámolgató cicababa.ő igy tökéletes.Igazi egyéniség.
2010. dec. 23. 18:56
Átlag nő....
388. tücsimücsi (válaszként erre: 387. - E28ddc7c9b)
2010. dec. 23. 18:55

De a szállodaigazgató jól helyreigazította.:-)

Erre ő megsértődött és kiköltözött:-))

2010. dec. 23. 14:41

Gondolom a szegedi hotelben is imádták, mikor a vendégeket ki akarta rugatni, mert ő pihenni akar!

Azért van bőr a képes felén!

Mi a franca vág fel? Büszke arra, hogy valamelyik sebész összerakta? Vagy a többi embert ennyire semmibe nézi!

2010. okt. 14. 13:53
Ahogy olvasom miket írnak a Claudiáról ,szinte nevetek magamban,méghogy elkapcsolja a tévét meg televan az arca májfolttal a fotózást se hagyjam ki,hogy hogy néz ki.Hát azért kiváncsi lennék aki ezeket írta ő vajon milyen!Szerintem igen is egy talpraesett tehetséges nő és méghozzá jól is néz ki!Ja ,hogy nem 37kiló,hálaistennek!Ne is legyen.!
385. Adryca
2010. aug. 25. 11:57
Szerintem az! Nekem Ő olyan igazi nőnek tűnik, nem az a tucatnő...
384. o.andi
2010. júl. 18. 13:29
szerintem igen..szexis,kisugárzása van...)
2010. júl. 18. 13:22
Szerintem dögös, belevaló csaj. Bírom a temperamentumát, a humorát. Véleményem szerint úgy jó, ahogy van...
2010. júl. 18. 13:20

sok ilyet még


:D

2010. jan. 7. 21:19
az hát
380. golfáramlat (válaszként erre: 379. - Bri*)
2010. jan. 7. 21:17

Szia! Ugyanerre gondoltam a 370. hsz-omban.

Mindenesetre a tv-t is elkapcsolom, amikor ő van reggel. Nem tehetek róla, rosszul vagyok ha látom és hallom.

379. Bri*
2010. jan. 7. 17:56

Nemrég láttam az egyik új fotóját. Háát! Szerintem nem sokkal több köze van azokhoz a fotókhoz, mint nekem. :) Az arcán meg esetleg a cicijén kívűl smmi sem az övé.

Valamelyik nap közelről mutatták a TV-ben. Nagy csalódás volt: csúnya, májfoltos a bőre, és az arcbőre sem szép. Hát igen a koztemikai ipar és a retusálás csodákra képes!

378. claudia24 (válaszként erre: 376. - Tücsimücsi)
2010. jan. 6. 22:12
Te igy gondolod én meg másképp!!!!IMÁDOM CLAUDIÁT MERT:aranyos ,kedves, megnyerö személyiség, jo müsorvezetö,belevalo,dögös vörös:)))-jelzem ez csak az én véleményem!!!!
377. tücsimücsi (válaszként erre: 371. - O.andi)
2010. jan. 6. 11:28
bárkihez...enyhe túlzás...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook