Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » WOW, azaz World Of Warcaft addiktok gyűjtőhelye fórum

WOW, azaz World Of Warcaft addiktok gyűjtőhelye (beszélgetős fórum)


2010. szept. 3. 15:00
én nem játszok... de a kedvesem nyomja pár éve. kezdetben a fő karaktere Tehén volt... aztán Borjú (aki most Borjúka, amióta új szerverre költözött), és még van néhány... Blúdelf... meg hasonlók :)
2010. aug. 30. 20:27
Úgy látszik már senki sem wow-ozik. :(
2010. aug. 19. 21:22
?
2010. aug. 13. 09:48
Sehol senki?
2010. aug. 12. 18:00

Páromnak régebben a fizetősön paladinja és mage volt.

Most egy huntert kezdett el. De ő szépen halad. Neki ott van mindig a gép és akkor játszik, amikor akar.

2010. aug. 12. 17:56
Én is wow-ozok.Eddig fizetősön voltam, de úgy döntöttönk párommal,h nem fizetünk mostmár érte. Fizetősön mage és warlock voltam. A warlock a kedvencem.Most a törtön egy pap-ot kezdtem el húzni, de nem tetszik annyira, gyenge. Vagy lehet,h nem ismerem, nincs segítség,h magyarázzon és ez a baj. AMúgy hordások vagyunk mindketten a párommal. Csak az a baj,h az én laptopomon nem megy...így csak páromnál tudok játszani, az meg nagyon ritka. Sajnos még csak 13as vagyok, de igaz,h a héten kezdtem el. :)
15. Khatif (válaszként erre: 14. - 5b5ded2e42)
2010. jún. 26. 23:55
/hello
2010. jún. 25. 06:36
Hello!! irjatok éledjen a fórum!!!!!!!!!!
2009. szept. 1. 12:32

Arathor szerveren horda és alli oldalon gold eladó.

info: wow.gold.arathor@gmail.com

2009. júl. 13. 15:01
sziatok.. én most szeretnék wowozni kezdeni de nem tom, h hol kell regisztrálni magyar ingyenes tört serora.. ti tudtok ebbe segíteni?
2009. ápr. 28. 16:06
Ti mintha függők lennétek :D
2009. márc. 17. 14:26

Egy hónap kihagyás után, de válaszolnék :)


Egyáltalán nem vagyok guild tag egyik karakteremmel sem. Lehet, hogy ez egy ösztönös idegenkedés, vagy csak nem találtam még meg az igazit :), de egyelőre nem erőltetem.


Mi a Moonglade-en játszunk, illetve nekem volt egy karakterem a Nagrandon.


Egy röpke szösszenet a múlt heti kalandozásokból. Általában párommal vagyunk ketten partyban, és instance-ezni is kettesben szoktunk. Múlt héten megérett a dolog, hogy ellátogassunk Zul Farak-ba. Semmi probléma nem volt, a nagy lépcsősor tetején gyönyörűen le is zúztunk mindenkit, majd likvidáltuk a másik csapatot is. Ezután páromnak el kellett mennie, én pedig, mivel volt közöttünk egy kis szintbeli lemaradás, illetve mert jó arányban dobták a mageweave cloth-okat, úgy döntöttem, hogy maradok egy kicsit. Mondta, hogy nagyon vigyázzak magamra. Elment, én elkezdtem egyedül (illetve a démonommal) letisztítani a terepet (nagyon óvatosan), majd eljutottam a medencés részhez. Ott is gyönyörűen pucoltam az embereket, amikor megláttam a medence szélén a gongot :)

Akkor jött az az érzés, mint a kisgyerekeknél. Nem tudod mi az, de tudod, hogy nem kellene piszkálnod, mégis megteszed :) Jól meggongattam, aztán pedig jól meglepődtem, mikor megláttam Ghaz'Rillát :) És ott áltam a 2500-as hp-mmal a 19.000.-es kékség előtt. Khm.... azt hiszem nem kell hosszan ecsetelnem mennyire volt rövid és kiegyenlített a harc.


Fél órával azután, hogy elment párom, felhívott, hogy megkérdezze, hogy állok. Ja, negyed óra után meghaltam... :)


Most pedig épp exodaros küldiket csinálok ezerrel, mert minden vágyam gnome létemre egy elefánt :)

9. Khatif (válaszként erre: 8. - Khatif)
2009. febr. 27. 15:19
Ja a magusban fejvadasz voltam
8. Khatif (válaszként erre: 7. - Beathryche)
2009. febr. 27. 15:18

Magusoztam. Egz csapattal jatszottunk es ket gm, eletut jatekot, szoval nem nagyon csereltunk.


A resto shaman a kedvencem. Nekem nincs annal jobb kari.


A vadsz nagyon jo szerintem, foleeg, hogy a petet te valasztod es neveled.


[link] Ez a guuildunk oldala.


ti milyen klanokba vagytok? Melyik szerveren?

2009. febr. 27. 14:52

Egyre érdekesebb leszel :) Szerepjátékban mivel játszottal?


Én eddig warlockot, rouge-t, mage-et próbáltam huzamossabb ideig. Ezek közül nekem a warlock jött be legjobbban. Tudom, hogy a rouge nagyon hatékony, de én rühellem a harc közbeni ugrálást, az idegeimre tud menni, a tolvajnak pedig abban van az ereje, úgyhogy valószínűleg sosem fogom megszeretni. A mage sem rossz, de nekem a warlock a nagy szerelem. Arról nem is beszélve, hogy imádom a démonjaim szövegét.

2009. febr. 27. 14:32

A kornyezetem nem szol semmit, hat evi szerepjatek utan nem nagyon csodalkoztak :)


A paromat is a wowban ismertem meg es miota vele elek Hollandiaban azota pl a legjobb idotoltes, amit a testveremmel es baratokkal lehet.


Resto shaman vagyok miota elertem a hatvanat. Eloszor hardcore guildekben voltam az elso kiegig. Akkor meg csinaltuk a sajat guildunket es ugyan szervert koltoztunk, de azota veluk vagyok.

Wowban nem jatszom szereojatekot, mert abbol szeretem a hagyomanyos asztalit.


Most, hogy kismama vagyok mar nem megy, annyira a jatek.


A warlock jo kis dps kari. Gondolkoztam, hogz kiprobalom


Angyal nekem van egz papom is. Nagyon szeretem, hihetetlenul elvezetes vele jatszani

2009. febr. 27. 14:23

Ti is párban játszotok :) Mi is! Az ismerősök hülyének néznek, amikor kérdezik, hogy mit csináltunk aznap, én meg mondom, hogy játszottunk. Kérdezik, hogy hogy meg mit, és elmesélem, hogy igen, ő ül az egyik szobába az egyik gépnél, igen, én a másikba a másiknál és partyban játszunk, chaten kommunikálunk stb... Ja párom fő karija warrior. De van még egy párunk, ők night elfek, az enyém rouge, az övé druida. És persze vannak különálló karik is, hogy akkor is tudjunk játszani, ha a másik nincs otthon :)

Mennyit játszotok egy héten?

2009. febr. 27. 14:18
Csatlakoznék, bár én és a párom csak 1,5 éve játszunk! :) Az ő fő karija Hunti, Illetve osztódik mostanság nagyon a Druidra, asszem hamarosan az lesz a fője. Nekem mage, a főm eddig, de most alakul a papom hogy átvegye a fő helyet! :D És alis oldalon játszunk mindketten.
2009. febr. 27. 14:16

4 éve? Akkor tényleg igazi addikt vagy :) Az komoly. Én még csak 1 éve játszok és egy gnome warlock lány a fő karakterem.

Környzeted mit szól hozzá, hogy már 4 éve nyomod?

Milyen shaman vagy? És egyébként a játékstílusod? Magánzó, vagy csapatjátékos? Szerepjátékos? PVP-s, vagy inkább kalandor? ööö...más kérdésem hirtelen nincs :)

2009. febr. 27. 14:11

Szia


En negy eve jatszom, horda oldalon es shaman a fo karakterem.

2009. febr. 27. 14:10
Sziasztok! Kíváncsi lennék, hogy hányan wow-oznak közülünk? Egész biztos nem én vagyok az egyetlen. Gondoltam megoszthatnánk a tapasztalatokat és élményeket. Kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen karaktere van, melyik oldalon álltok stb... Kíváncsian várom a megszívtuk az xy instance-ben kezdetű történeteket is, azokkal én is tudok szolgálni :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook