Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vese rossz helyen! fórum

Vese rossz helyen! (beszélgetős fórum)


2010. febr. 16. 13:36
A bal vesém a második bordaközben vizsgálható. Ezt írta le az ultrahang vizsgálat. A vicc az ebben, hogy 52 éves vagyok és eddig ez senkinek nem tűnt fel. Anyukám azt mondja, hogy azért van, mert csecsemőkori műtétem során a rekeszizmomat is műtötték. Erről semmilyen orvosi dokumentációm nincs. Az orvosok nem foglalkoznak vele, ha megkérdezem mindig kioktatnak, hogy el kellett volna tenni a régi zárójelentéseket.
2009. aug. 2. 20:32
Rég nem írt erre senki.Tényleg ilyen kevés az esélye hogy találok még nőket akiknek distópiás a veséje?
2009. máj. 29. 19:07
Nem igazán.Folyton vissza-vissza térő felfázásom van,de nem szaladgálok már az orvoshoz,mert minek!?Nem segített eddig 1gyógyszer sem.se a 600,se a 6000ft-os!:( Azt tudom hogy nem szabad beütni a hasam és hogy nem lesz majd semmi cécó ha terhes leszek....
9. Zarahell (válaszként erre: 8. - 9f8e6b2378)
2009. máj. 24. 12:19

Nekem is kiderült, hogy a jobbom elcsúszott azóta. :) De nem vészesen. Lejjebb ment, és a teteje picit bedőlt középre.


Amúgy mi újság, nem mondtak azóta semmit?

2009. máj. 24. 11:19
Írjatok még ebben a témában,mert érdekel a dolog.
7. a1baa7edcc (válaszként erre: 6. - 9f8e6b2378)
2009. febr. 25. 19:53

Ha nagyon lent van(nak) a vese(k), elvileg a baba nyomhatja, de errol orvost kellene megkerdezned, en nem ertek ehhez sajnos :S

Az en bal oldalim magasan van, nem lent, erre azt mondtak, hogy elofordulhat, nem gond.

2009. febr. 25. 19:40
Mondtak vmi hasznosat??A gyerek várásban mennyire gond az ilyen?
2009. febr. 25. 19:23
Nekem a bal vesem az alulrol masodik bordammal van egy szintben (igy mondtak). Ugy vettek eszre, hogy nem fertem ra egy rontgenkepre meg sok evvel ezelott.
4. 9f8e6b2378 (válaszként erre: 3. - Zarahell)
2009. febr. 25. 19:21
Igazán nem mondtak semmi különöset,csak hogy ne üssem be a hasam,..stb...Azt mondta a nő hogy ne essek 2ségbe.Én nem vagyok az a fajta aki kérdésekkel bombázná a dokikat,mert olyankor semmi nem jut eszembe.Gondoltam itt olyanokat találok akiknek tapasztalata is van.
3. Zarahell (válaszként erre: 1. - 9f8e6b2378)
2009. febr. 25. 19:17

Szia!

Nekem bár teljesen más veseproblémám van, de minden vesével kapcsolatos téma érdekel.

Szóval érdekelne, hogy csinálnak vele valamit, vagy mit mondtak rá?

2. varosianita (válaszként erre: 1. - 9f8e6b2378)
2009. febr. 25. 19:16

Szia!

Az én kislányomnak(2,5 éves) a jobb veséje a a hólyag mögött középen van. 3 hónapos korában találtak meg addig úgy tudtuk hogy csak egy veséje van.De hálistennek mind a két veséje működik csak a jobb "lecsúszott"

Különösebb teendő nincs vele csak évente járunk Uh-ra .

2009. febr. 25. 19:07
Pár hete tudtam meg ultrahangon hogy az 1ik vesém a kis medencémben találom meg!Érdekes módon ezt eddig soha nem látták ultrahangon,sem a veseröntgenemen!Ebben az irányban érdeklődnék hogy ismertek-e ilyen nőket,vagy nektek van-e ilyen,bármi érdekelne ebben a témában!Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook