Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanácsra van szükségem fórum

Tanácsra van szükségem (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
117. h.editke (válaszként erre: 116. - 222ed6c486)
2008. szept. 7. 19:52
Nem lehet hogy neki is nagyon melege van?
2008. szept. 7. 19:34
A törpenyuszim két napja alig eszik.Mit csináljak?
2008. jún. 26. 23:07
végül mit tettél?
2007. szept. 30. 21:46

Na szóval az a helyzet, hogy nyomul a faszi mint atom!

Nem tudom milyen beállítotságú vagy, de ha olyan mint én, akkor elhessegeted ezt a fazont magad mellől. Csak kalandot akar, semmi mást!

Sajnos ahol én dolgozom ez minennapos téma hogy mindenki mindenkivel, és csak arra. Vannak viszont akik nem élnek ezzel a lehetőséggel, mint pl. én!

Ha egy fazon odajön és azt mondja hogy kíván meg meg akar k....ni, akkor annak már az életben esélye se lesz nálam, ebben biztos lehetsz! Volt már ilyen esetem!

Undorodom az ilyenektől!

Viszont ha más típusú vagy akkor az már a te dolgod, neked kell eldöntened hogy belemész-e vagy sem vagy, hogy megéri-e ez neked!

113. alma20 (válaszként erre: 111. - Cskata)
2007. febr. 25. 12:44

Azért vannak kivételek!

Nekem több olyan pasi ismerősöm van, aki taktikázik, csak ők annyira nem fifikásak, mert el is mondják. :-)

2007. febr. 25. 12:38

köszi a tanácsokat mindenkinek! :-)

azóta megoldódott: ő hívott végül föl... ;-)


Amúgy én ha beleszakadtam volna se hívtam volna, ez most már biztos. Majd ha már nem lesz olyan ingatag ez a kapcsolat. Majd talán akkor.

111. cskata (válaszként erre: 109. - Alma20)
2007. febr. 25. 09:57

"Lehet, arra kiváncsi, hogy te keresed-e, ha ő nem jelentkezik."


nem vagyok nagy szakértő, de az biztos, hogy a pasik nem így működnek... nem vár azért, mert "kíváncsi".. a kombinálás és taktikázás a nők jellemzője.. egy pasi ha akar valamit, akkor lép a cél érdekében.. ez náluk - tapasztalatom szerint - ennyire egyszerű..

ettől függetlenül én is mindig kombinálok, hogy biztosan ezért és azért csinálja/mondja azt.. háááát, nem!:)

110. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 101. - Mandella)
2007. febr. 25. 08:40
Szia!!Én a héten ugyan ebben a cipőben jártam,mint te,és azt tanácsolom,hogy igenis hívd fel,mert a bizonytalanságnál nincs rosszabb!Akkor legalább megtudod,hogy mi a baj,(ha van eggyáltalán),de az is lehet,hogy valami miatt nem tud hívni!!!Kívánom,hogy járj sikerrel,kellemes napot!!szia!:-)
109. alma20 (válaszként erre: 101. - Mandella)
2007. febr. 25. 00:14

Szia!

Én is biztos felhívnám, de ha találkoztok azért tisztázd vele, hogy hányadán is álltok egymással, csak miheztartás végett.

Lehet, arra kiváncsi, hogy te keresed-e, ha ő nem jelentkezik.

Max. le fog rázni, de akkor biztos rosszat tudst, ami még mindig jobb, mint a bizonytalanság!

Sok sikert!

108. alma20 (válaszként erre: 99. - Cinci)
2007. febr. 25. 00:11

Nem vagyok, fodrász, de úgy tudom, hogy a hamvasító sampon tud segíteni a "sárgulós" hajon.

A Loreál-ról sok jót nem hallottam, de a Koleston elvileg jó.

Esetleg próbáld ki a Wellát, nem olcsó, de jó vagy a Schwarzkopfot.

Sok sikert!

107. alma20 (válaszként erre: 102. - Moncsi 1982)
2007. febr. 25. 00:07

Szia!

Azt tudod, hogy a szüleid miért nem kedvelik?

Szerintem ez fontos lehet.

Gondolom, már túl vagy néhány csalódáson.

Eggyel több, vagy kevesebb...?! persze, nem arra kell alapozni, hogy úgy is csalódni fogsz, nem szabad negatívan hozzáállni, de bármi lehet.

Nekem mindig azt tanácsolták az okosak, hogy hallgassak a szívemre, mert az nem téved.

Ha mégsem jönne össze, akkor meg csak tapasztalatra van szükséged.

Én hiszem,hogy semmi sem történik hiába.

Ha szereted, akkor állj ki mellette, de nem feltétlenül kell a szüleid ellen fordulni, ők biztosan a legjobbat akarják neked.

Talán igazuk van, talán nincs, de ez az a dolog, amit cak utólag fogsz tudni eldönteni.

Azon gondolkodtál már, hogy esetleg látnak valamit, amit te nem?!

Vagy szimplán féltékenyek?!

Esetleg volt olyan megnyílvánulása, amiért ellenszenvessé vált?!

Ezek mind kulcs fontosságúak lehetnek.

Tiéd a döntés joga, én nem hagynám elmenni a boldogságot(ha ez az?!)!

106. cskata (válaszként erre: 101. - Mandella)
2007. febr. 24. 23:54

szerintem attól függ, mit szeretnél, mit vársz tőle..

ha egy kis lightos szórakozást, egy szabad és nyitott "kapcsolatot", ahol mindenki kénye-kedve szerint "jön-megy", akkor telefonálj!:) de akkor el ne köteleződj mellette érzelmileg..;)

ha pedig valami komolyat szeretnél vele elkezdeni, akkor nem kellene hívni.. bár ha ő kedd óta nem jelentkezett, akkor az ő részéről az első verzió a valószínűbb..

szóval szerintem az ő véleménye sejthető (egyelőre), kérdés, hogy Te mit szeretnél tőle..

105. cskata (válaszként erre: 102. - Moncsi 1982)
2007. febr. 24. 23:48

Szia Moncsi!

Természetesen a csalódástól akarnak megvédeni, ez tiszta sor!

Node egy gyereket nevelő, 25 éves nőnek azért már ilyen szinten nem lehet beleszólni az életébe - akkor sem, ha egy fedél alatt laktok. (nekem legalábbis ez a véleményem)

Felnőtt embert már ne akarjanak a szülei "irányítani" - max. a véleményüket elmondhatják, de ennél többre már nem igen van joguk.. Gyereked van, felnőtt önálló ember vagy, saját értékrenddel.. Ha mellényúlsz esetleg (amit ők úgy tűnik gondolnak), az is a Te választásod és a Te tapasztalatod lesz..

Szóval valahogy azt kellene velük elfogadtatni, hogy hagyják, hogy éld a saját életed - abban az esetben is, ha még mindig náluk laksz!

104. Kelle (válaszként erre: 102. - Moncsi 1982)
2007. febr. 24. 23:30
Moncsi! A szülő jót akar, de nem biztos, hogy mindíg igaza van. Lehetne sok példát felsorolni mind kettő érv mellet,egy biztos neked kell dönteni, és ezzel válalni a következményét döntésednek.Az élet rövid,a fiatalság hamar elszáll.Szia
103. tünde733 (válaszként erre: 101. - Mandella)
2007. febr. 24. 23:20
Igen hivd fel legyél bátor!!!Fő az önbizalom!!Szurkolok neked!:)
2007. febr. 24. 22:04
Sziasztok! Tanácsra lenne szükségem. 8 hónapja vagyok együtt a párommal, akit a családom nem néz jó szemmel. Nagyon szeretjük egymást, a lányom is egyenesen imádja. A szüleimmel élek egyenlőre, ezért nem tehetek azt amit szeretnék. Nem látják szívesen a páromat. Azzal az indokkal hogy nem hozzám való és megint nagyot fogok csalódni. Ha valaki tudna valami okosat mondani nekem azt megköszönném. Minden vélemény érdekel. Köszi
2007. febr. 24. 17:47

sziasztok. nemrég megismerkedtem egy pasival, kétszer voltunk együtt, mindig úgy búcsúzott el, hogy majd beszélünk, és aztán eddgi mindig ő keresett.

legutoljára kedden reggel búcsúztunk, és azóta nem hívott.

szerintetek merjem hívni én, ha szeretnék együtt lenni vele? tudom, dedós kérdés, de tényleg nem tudom eldönteni. bocs

100. cxcxc (válaszként erre: 99. - Cinci)
2007. jan. 19. 20:19
Szia szerintem keress egyjó fodrászt mert nekem is az vált be ő tudott igazán szőke fehérszőke melírt varázsolni nekem.Igaz hogy drágább mint ha otthon festenéd.
99. cinci
2007. jan. 4. 20:49
sziasztok! tanácsra lenne szükségem. szőke a hajam, csak az a gond, hogy elég sötét a hajam. ezért a töve mindig sárga. már festettem koleston 1281-el.loreállal és nem jött be. fehér hajat szeretnék, de nem sretném szőkiteni a tövét.ha valaki tud segiteni azt megköszöném. cinci
2007. jan. 4. 18:58
Örülök, hogy minden rendben :)
97. kft
2007. jan. 4. 18:01
úgy be voltam tojva az este,hogy aludni sem bírtam. csak ki kellett húzni az áramkörből egy pillanatra és uténa vissza és már működött is.nem én jöttem rá,hanem az egyik szomszéd , aki ilyen sulit végzett.de köszi neked,hogy ismeretlenül ilyen rendes vagy.szia-szia Bercsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
96. kft
2007. jan. 4. 17:55
sikerült 95.Bercsi!!!!!!!jó a nyomtatóm!!!!!!!
2007. jan. 3. 22:45
Jó éjt! :)
94. kft
2007. jan. 3. 22:45
93.Bercsi:nem de majd holnap próbálom meg. köszönöm a segítséget,majd holnap hírt adok a fejleményekről. Jó éjt. Köszi!!!!!!
2007. jan. 3. 22:39
Megpróbőáltad felfüggeszteni ezt a műveletet?
92. kft
2007. jan. 3. 22:38
1 nyomtatás folyamatban 91.Bercsinek
2007. jan. 3. 22:33
az itthoni géphez nincs nyomtató, de úgy emlékszem, hogy előjön egy kis ablak, amiben látszik, hogy perpill milyen cuccosok vannak folyamatban. Ott mit mutat?
2007. jan. 3. 22:31
Sajnálom, én is laikus vagyok, csak tippeltem.
89. kft
2007. jan. 3. 22:28
88.Bercsinek köszönöm de ott sem boldogulok.
2007. jan. 3. 22:21
szerintem a vezérlőpult - nyomtatók-ban nézz szét, hátha tudsz vmit tenni.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook