Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A fogantatástól számított hány nap múlva jelentkeznek a terhességi korai tünetek, és mik azok, amik legelsőnek jelentkezhetnek? fórum

A fogantatástól számított hány nap múlva jelentkeznek a terhességi korai tünetek, és mik azok, amik legelsőnek jelentkezhetnek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
21. mongi
2009. febr. 25. 21:53
Én az első terhességemnél,már nagyon álmos voltam a legelején is(feltűnően),jóval az elmaradt mensi előtt.Most meg kb. középidőtől kezdve nagyon lelassult az emésztésem,s annyira felpuffadt a hasam,hogy úgy néztem ki mint egy 4 hónapos terhes-nem is értettem hogy lehet ez?:)
2009. febr. 25. 21:47
sziasztok... a kávé ennyire durva lenne? (: ez valami törvényszerűség? akkor jelenleg így 19 éves fejjel örülök h még bírok kávét inni. :D Amúgy mennyi idő után van ez a kávéillat undor?
19. danama
2009. febr. 25. 18:14
hát igen a kávé nálam is dobta a taccsot
2009. febr. 25. 16:32
Nekem nagyon feszültek a melleim mindkét terhességemnél.
2009. febr. 25. 16:30
a kávénak nálam is szaga volt:)))
2009. febr. 25. 16:02
Nekem 5-6 hetesen derült ki hogy terhes vagyok akkor az illatok voltak az első tünetek....
15. k.tünde78 (válaszként erre: 14. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 25. 16:00
de még mennyire,hogy oka.a kávé a terheseket nagyon irritálja.én is kávéztam terhesség előtt,de aztán rosszúl vóltam még a szagától is.még ma sem tudom meg inni.
14. df7d93e6e7 (válaszként erre: 13. - K.tünde78)
2009. febr. 25. 15:54
Igen olvastam, és bocsi hogy kicsit értetlenkedek. Oksza akkor holnap reggel tesztelek. Én már 6 éve kávézom, de az utóbbi két két napban, párom csak megcsinálta meginni nem tudtam, bár erre nem is gondoltam, hogy oka lehet. :)
13. k.tünde78 (válaszként erre: 9. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 25. 15:52
Nem koraiak a jelek,írtam már,hogy én is így vóltam.Megpróbálhatod atesztet,mert lehet korábban ágyazódott be a bébi mint a félidő.Ha már kis halvány csík van azis pozitív.Lényeg,hogy reggeli vizeletből végezd.Kávéval egyébként,hogy állsz.ha nem birod a szagát tuti baba.
2009. febr. 25. 15:49
szoktak lenni a menses alatt menstruációs fájdalmaim, de előtte soha, most meg néha úgy fáj a pocim a szurkálás mellett mintha már meg is jött volna, ez is lehet terhes tünet?
11. k.tünde78 (válaszként erre: 10. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 25. 15:49
na ez nálam tipikus vólt.
2009. febr. 25. 15:47
És arról nem is beszéltem, egyik percben sírnék, legtöbbször ok nélkül, a másikban, meg semmi bajom...még magamtól is kiakadok, nem beszélve a párom tőlem :)
2009. febr. 25. 15:45
Nekem március 5 -én kellene megjönnie, tehát még van egy hetem addig, viszont tegnap reggel ugyan már ébredés után volt kb. egy órával, hányingerem volt. Ma pedig fél 6 kor keltem hányingerre. Tegnap délután többször is éreztem émelygést, és délután ki is tettem a kitenni valót. Hol nagyon éhes vagyok, hol meg elfelejtem azt is hogy ennem kellene, mind ez 3, 4 napja van. Mind e mellett, többször szurkál az alhasam, nem folyamatosan csak néha néha. Vakbelem nem lehet, mert már nincs meg...és mivel se hőemelkedés se láz, nem hiszem hogy beteg lennék. Nagyon remélem, hogy baba van a háttérben, de nagyon bizonytalan vagyok benne, mert még egy hetem van a mensi-ig, és akkor meg túl koraiak a jelek, nem? Tesztelni meg csak 5-ik e után lenne érdemes, vagy szerintetek próbálkozzam?
2009. febr. 25. 15:44
ja és az álomkór:)))
2009. febr. 25. 15:43

mindenféleképpen a mensi kimaradása az első jel, nálam is ez volt,

aztán aznap, amikor meg kellett volna jönnie (de nem jött) majd leszakadtak a cicjeim

néha volt ezután apró hasszurka, hasgörcs, amolyan mindjárt megjön érzés

pár hetesen pedig még a gyakori pisilés, vizelési inger, majd vadászkutyaorr és néha émelygés néhány szag esetében

röviden ennyi

de ez mind csak a kimaradó mensi után

6. k.tünde78 (válaszként erre: 5. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 25. 15:43
A mai tesztek a várható mensi előtt 2 nappal már kimutatják terhesség esetén a hcg-t.Nálam fogantatás után 1 héttel már nagyon érzékeny-ideges-roszzhangulatú vóltam ami hasfájással és enyhe émelygéssel párosúlt.A mell feszülés egyébként tipikus,ezt mindenki tapasztalja,van akinek enyhe előtej szerű váladék szivárog a melléből.
2009. febr. 25. 15:39

Sziasztok.

Lehet bután hangzik a kérdés, de szeretném mielőbb tudni az esélyét, a babának. És ebben a kérdés fajtában amiket eddig olvastam, mindig ütötték egymást. És mivel a teszt a menstruáció kimaradta után esélyes csak kimutatni, hogy baba van, szeretnék egy támpontot, hogy honnan tudhatnám, hogy sikeres volt e a "baba-próbálkozás".

Köszi előre is minden hozzászólást, és tanácsot.

2009. febr. 25. 15:38
Én már a várt mensi elött is éreztem, fájtak a cicijeim, meg nagyon álmos voltam
3. dtrr
2009. febr. 25. 15:38

Nekem kb. akkor jelentkeztek, mikor a menstruációnak kellett volna.

A legfontosabb tünetem az volt,. hogy állandóan álmos voltam, egész nap tudtam volna aludni.

2009. febr. 25. 15:38

valaki már a legelső naptól érzi, valaki meg semmit de semmit nem érez,csak akkor ,ha elmarad a mensi:)

De sajna még én se tudom,hogy milyen érzés lehet :(

2009. febr. 25. 15:36
A fogantatástól számítoptt hány nap múlva jelentkeznek a terhességi korai tünetek, és mik azok, amik legelsőnek jelentkezhetnek?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook