Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A fogantatástól számított hány nap múlva jelentkeznek a terhességi korai tünetek, és mik azok, amik legelsőnek jelentkezhetnek? fórum

A fogantatástól számított hány nap múlva jelentkeznek a terhességi korai tünetek, és mik azok, amik legelsőnek jelentkezhetnek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
51. Rowina (válaszként erre: 50. - K.tünde78)
2009. márc. 7. 14:36
Adtál egy tippet:)Igaz holnapig várni kell,de jönnek anyuék köszönteni a kicsit megkérem hozza fel a kávéfőzöt az csak 1 nap:)és addig nyugi!
50. k.tünde78 (válaszként erre: 49. - Rowina)
2009. márc. 7. 14:32

:-))))

Menj át a szomszédba,hátha kávéznak,vagy rokonlátogatás 2 percre esetleg.:-)))))))

Tessék megnyugodni,és ne éld bele magad egyik esetbe sem,így talán kibirod hétfőig.

49. Rowina (válaszként erre: 48. - K.tünde78)
2009. márc. 7. 14:29
Sajnos ezt tesztelni most nem tudom,nem iszunk kávét,nincs a háznál,hétfőig probálom nem idegelni magam rajta.Olyan hülye vagyok,pénteken vehettem volna tesztet,de csak halogattam...most meg esz a fene.
48. k.tünde78 (válaszként erre: 47. - Rowina)
2009. márc. 7. 14:19
Az egy dolog,hogy nem szereted a szagát,de nincs tőle semmi különösebb gondod ha megérzed.(Mármint úgy értem hogy sosem vólt tőle hányingered vagy gyomorfelfordulásod mikor megérezted).De ha most netán hányinger kerülgetne vagy rosszullét undor stb....akkor az már jelenthet valamit attol függetlenül,hogy alapból nem szereted..
47. Rowina (válaszként erre: 45. - K.tünde78)
2009. márc. 7. 13:54
Amugy sem szeretem a "szagát"sem,de ha rá gondolok..de ez nem jelent semmit ha alapbol sem birom,igaz?:)
46. Rowina (válaszként erre: 44. - K.tünde78)
2009. márc. 7. 13:52
Nagyon-nagyon szépen köszönöm!Hatalmas segítség vagy nekem!Majd mondom az eredményt!
45. k.tünde78 (válaszként erre: 43. - Rowina)
2009. márc. 7. 13:52
A kávét valakinél megkellene szaglászni olyankor mikor frissen lefő,mert az megfázva is undorítónak találja a kismama álltalában.
44. k.tünde78 (válaszként erre: 42. - Rowina)
2009. márc. 7. 13:50
Ne félj.Ha nem jött volna még meg akkor is ugyan olyan lutri lenne a tesz mint mensi mellett.Mindik 2 esélyes a dolog.Ha görcsöltél az előző terhességek alatt is,akkor pláne tesztelj,mert esetleges terhességben nem mindegy,hogy tudsz róla vagy sem,.Na de ezt Te is tudod,minek is írom:-))Tessék megnyugodni és addig szerezz be valami calciumot és magnéziumot,hogy a görcsöket oldja.
43. Rowina (válaszként erre: 41. - K.tünde78)
2009. márc. 7. 13:46
Nem kávézom!Jó pár napja ha kicsit megnyomtam fájt,de azota semmi.Szagok terén nem tudok nyilatkozni,meg vagyok fázva szinte semmit nem érzek.
42. Rowina
2009. márc. 7. 13:45
Csak azért furcsa mert mind két terhességemnél volt hányingerem,de kimaradt a vérzés,így kézen fekvő volt a dolog,igaz sajnos görcseim voltak a terhességem folyamán,szedtem is vitamint rá.Tehát a jónás naptár alapján probálkoztunk,és ugye az közel volt a várható menstruációmhoz.Olvasgattam itt a neten pár dolgot,tehát tudom,hogy terhesség ellenére is lehet havi vérzés.De eddig ez nem volt ,kicsit kétkedek,de annyira jó lenne.Na de a lényeg kicsit félek a teszttöl,de biztosat szeretnék tudni.
41. k.tünde78 (válaszként erre: 40. - Rowina)
2009. márc. 7. 13:44
Kávéval hogy állsz?A cicid érzékeny?Ezek is tipikus jelek és 99%-unk tapasztalja.Gondold át miket érzel még amiket egyébként nem szoktál.
40. Rowina (válaszként erre: 39. - K.tünde78)
2009. márc. 7. 13:39
Köszönöm mégegyszer!Akkor jövö héten probálok tesztelni.
39. k.tünde78 (válaszként erre: 38. - Rowina)
2009. márc. 7. 13:36
Hát lehetséges,de addig ne éld bele magad,míg teszt vagy doki bácsi nem igazolja.Ha valentinapi csomag akkor már a tesztnek ki kell mutatni.Csinálj egyett aztán majd kiderül,vagy beborul.
38. Rowina (válaszként erre: 37. - K.tünde78)
2009. márc. 7. 13:31
Köszönöm Tündikém!Láttam,hogy ide is írsz,reménykedtem tőled kapok választ!Akkor elöfordulhat,hogy baba van a dologban?:)
37. k.tünde78 (válaszként erre: 36. - Rowina)
2009. márc. 7. 12:58

Rowinám!A fogyival a hormonháztartás felborul és a méhnyálkahártya sokkal vastagabb is lehet,mint norml esetben,ezáltal valóban mensi előtt pár nappal barnás kicsit nyálkás folyást tapasztalsz.A mensi ebben az esetben nagyon görcsös-sok vérzéssel és akár több napig elhúzódik mint szokott.(Nálam tavaly ue. volt a helyzet a fogyi miatt milligestet kaptam rá).Ha teherbe akarsz eseni,akkor most tuti jól megtud tapadni.Nem gondolnám,hogy azért van hányingered,mert beleéled magad.

Akiknek meglévő terhesség mellett is van "vérzésük",náluk az ok az,hogy a méhnyálkahártyából egy kicsike leválik.Ugyan azt tapasztalják mint norm vérzésnél,de orvosilag ez már akkor sem az.

Ha sikerült a valentin napi "ajándék csomag" akkor lehet már 1 hete hányingered.Látom ráadásul 3 babót szeretnétek,na ilyenkor meg pláne előfordulhat "minden" amiért esetleg kételkedhetsz....

36. Rowina
2009. márc. 7. 10:15
Sziasztok!Valentin napon probálkoztunk,és a vérzésem elött pár nappal már nagyon görcsöltem,és elötte valami barnás volt,majd időre megis jött.Tehát ez volt 23.án és rendesen volt,de 1 hete már hányingerem van,3.napja görcsölget a hasam.Nem tudom mire vélni ezt az egészet.Szeretnék babát,talán nagyon beleélem magam, ettöl lehet a hányinger is?
2009. márc. 6. 14:46
kb 10 nappal később (a fogantatástól számitva) éjjel az ágyban fekve éreztem a konyhában az asztalon lévő epres gumicukor szagát.Ez volt az első jel, erre kb 3 napra rá a teszt is pozitiv lett.
34. k.tünde78 (válaszként erre: 33. - Df7d93e6e7)
2009. márc. 6. 13:33
Sokaknak még akár 2-3 alkalommal is időre van terhesség mellett "vérzése".
33. df7d93e6e7 (válaszként erre: 31. - Yulcsy)
2009. márc. 5. 23:14
Hát, sajna megjött...nagyon lehangol, mert már "beleéltem" magam...de minden tünetem megvan, mint eddig. a cicim is érzékeny 3 napja, pedig mensi miatt sosem szokott. De hiába minden, megjött "teljes gőzerővel" :(( Amúgy ma jött meg, 2 nap késéssel ami nem sok. Ami megint izgis, ma haza kellett jönnöm a munkahelyemről, mert elájultam. Sosem szoktam. És csak szédelgek, bár szerintem ez a mensitől van... Hát így jártam. :(
2009. márc. 5. 17:11
Sziasztok!Október vége november elején akkor lehettem 2 hetes terhes akkor nagyon jól éreztem magam,szinte az energiám meg duplázódott,meg duzzadtak a melleim(még a párom is megdicsérte őket)az arc bőröm is sokkal szebb lett,a szaglásom olyan volt mint egy kutyának.Akkor már sejtettem hogy valami nem stimmel,aztán nem jött meg a mensim, vettem tesztet pozitív lett,és irány a doki,aki meg erősítette hogy bizony pocak lakó van.
31. Yulcsy (válaszként erre: 26. - Df7d93e6e7)
2009. márc. 3. 08:39

Igen, a teszt tévedhet is.Szerintem korán csináltad meg.Bár tudom, ilyenkor türelemből van a legkevesebb..

Egyébként hogy állsz?

30. betti125 (válaszként erre: 26. - Df7d93e6e7)
2009. márc. 3. 08:32
Lehet csak a hormonjaid rosszalkodnak. Mert ilyen korán még nincsenek tünetek. Ilyenkor csak a mensit jelzi. Szerintem. Az első tünetek a kimaradt mensi után jelentkeznek. :(
29. k.tünde78 (válaszként erre: 26. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 28. 11:05
A teszt ugyan azt az eredményt adja mintha a laborban csinálták vólna vizeletből.(99%)
2009. febr. 27. 14:15
köszönöm a drukkot mindenkinek :)
2009. febr. 27. 06:51

hát nekem mindkét tesztem kimutatta, de én a kimaradt mensitől számított 10. napon teszteltem, szóval még lehet korai, ilyenkor még nagyon kevés a HCG szint a szervezetben, de minden egyes nappal duplázódik:)))

kívánom, hogy legyen babád:))

2009. febr. 26. 23:58

Sziasztok!

Hát a teszteredményem negatív....a tünetek viszont nem múlnak. Nem tudom mi lehet, de a mensim idejéig még van pár napom. A teszt egyébként tévedhet is?

25. k.tünde78 (válaszként erre: 21. - Mongi)
2009. febr. 26. 13:33
Nálam ez a puffadás a második terhességnél vólt.A Balcsin nyaraltunk 1 hetet,még az első napokban fogant Mancimacskám,s mire jöttünk haza én is kb 4 hónapos kismama pocira fúvódtam fel.
2009. febr. 26. 13:31

Angyallányka!

Várom majd a beszámolód a teszteredményről.Remélem lehet gratulálni neked.

23. k.tünde78 (válaszként erre: 20. - 108f0209e1)
2009. febr. 26. 13:22

leghamarabb a kávéundor jelentkezik a szagok listáján.

álltalában jelentkezik még a mensi várt ideje előtt.

2009. febr. 26. 10:41

igen, a kávé különlegesen irritélja a kismamákat, én rosszul voltam tőle,

pedig imádom a kávét!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook