Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A fogantatástól számított hány nap múlva jelentkeznek a terhességi korai tünetek, és mik azok, amik legelsőnek jelentkezhetnek? fórum

A fogantatástól számított hány nap múlva jelentkeznek a terhességi korai tünetek, és mik azok, amik legelsőnek jelentkezhetnek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2013. jan. 29. 12:51
Azt elfelejtettem hozzátenni,hogy általában kis energiabomba vagyok..de tegnap haza kellett jönnöm a munkából,olyan fáradtság kapott el..hazaèrve leültem a konvektor elè ès el is aludtam azonnal..fáradt vagyok..pedig nincs rá különösebb okom..ès sokszor kell pisilni..de csak piciket..emellett tejszínü folyásom van..ez csak mensi elötti napokban szokott lenni..
2013. jan. 29. 12:43

Sziasztok!

Az elmúlt èvekben gyógyszert szedtem,a menzeszem rendre mindig ugyanakkor jött meg.Múlt héten csütörtökön vettem be a köv.havi gyògysziból az elsöt..aznap szeretkeztünk a párommal..másnap ùgy alakult hogy nem tudtam bevenni..aztán úgy döntöttem hogy a többit már nem.szedem.be.amúgy is abba akartam hagyni..ez 5 napja volt..azóta ùgy fáj lent a hasam,mintha meg akarna jönni..idõnkènt szèdülök..tegnap òta pedig fáj a fejem..soha nem szokott fájni a fejem..hallgatok vmi zenèt v. nèzek vmi filmet es egyik pillanatban sirok,a masikban nevetek..lehetseges ez??Alig birok enni,maskor meg sokat eszek..csokit kivánok..reggel csinaltam zsemlet,elkezdtem jóizüen enni,ez a felèig tartott,aztán olyan undor fogott el töle,hogy nem birtam megenni..egyfolytaban szomjas vagyok..mit gondoltok mennyi esèlye van hogy terhes vagyok..mikor csináljak tesztet?

139. exti30
2012. dec. 20. 12:12
SZiasztok azt szeretnem kerdezni hogy hetfon befejztem az utrogestant elvileg meg kellet volna jonnie a mensimnek .de ugy tudom hogy 2 napon belulmegkellene jonnie a mensimnek en december 8-an voltam a paromal es most 16 es 17 -en de viszont a nap tobbi szakaba hanyingerem van tobbszor is ma csinaltam tesztet de egyvonal jottki ja es szornyen faj a fejem is .terhes lehetek esa nnyira kicsia terhesegem hogy meg a teszt nemmutatjaki?
2012. dec. 17. 16:30
10 nap után tesztet csinálni még korai
137. esther78 (válaszként erre: 136. - Exti30)
2012. dec. 17. 16:29
Szia! Szerintem elég hamar csináltad. Amikor már kimutatja a teszt biztosan az a nemvárt napja, vagy utána pár nappal. 10-11 nap
136. exti30
2012. dec. 17. 14:29

sziasztok

van egy kerdesem mar tisztan osszer vagyok zavarodva ha en december 7-en voltam a paromal akkor most meg nem kellene ki nutassa mar a teszt hogy mivan?van egy suru feher folyasom hanyingerem is van de a teszt negativ tul hamar csinaltam volna?

135. szofija
2012. máj. 22. 06:27

én most teszteltem negatívat :'(

Össze-vissza jön meg mindig, de hőmérőzők egy ideje és az alapján már vasárnap meg kellett volna jönnie. volt egy kis rózsaszín pecsét is, és csak utólag olvastam utána, hogy a lehetséges beágyazódás idején volt... :(

134. Handa27
2012. máj. 21. 20:12
Nekem spec nincs igazán tünetem még, de mág csak az 5. hétben vagyok.
133. szofija
2012. máj. 21. 20:00
Látom itt is leállt az élet :(
2011. nov. 23. 06:34

Sziasztok!


Érdekelne a kérdésre a válasz:-)Köszi,meg ez a fórum is:-)

2011. nov. 22. 20:26

Sziasztok!

Nekük ez az első próbálkozásos hònapunk, még van 3 nap a nemvártig ma vagyok a 11dpo-n , a pé napja az tuti 10- én volt az LH teszt szerint.

Már két napja reggeli vizeletből tesztelek de olyan negatív, hogy még odaképzelni sem tudom....(10 érzékenységű)

Lehet korán tesztelek? de annyi embernek ilyenkor már ha alig èszrevehetően is de pozitív.

Annyira szeretném de tudom nem megy ez ilyen könnyen.....

130. melcsiii (válaszként erre: 129. - Linea93)
2011. nov. 22. 19:14
Ha Azt mondja volt peteérésed, akkor lehet hogy valami miatt eltolidott vagy pedig kimaradt egy menszesz valamiért...
129. Linea93
2011. nov. 15. 20:50
Már voltam orvosnál és nem találtak semmit.Azt mondta hogy nemrég volt peteérésem.:S de már 54.napnál járok.Ez már túl hosszú.Nem tudom mi lehet a gond.
128. melcsiii (válaszként erre: 126. - Linea93)
2011. nov. 8. 05:14

Na hát akkor ezt nem jol tudod, mert ez csak a 28 napos ciklusra igaz! A ciklus hosszából kell kivonni 14-et. 40 napos esetben a peteérés a 26-ik napon van. Ugyhogy gondold végig mikor is történt a dolog.

Szióka

127. Linea93 (válaszként erre: 125. - Melcsiii)
2011. nov. 7. 20:39
Sajna nem szoktam érezni,de azt tudom h a ciklus közepe fele szokott lenni.Legalábbis nekem így tanították.
126. Linea93
2011. nov. 7. 20:38
Sajna nem szoktam érezni :S De azt azért tudom hogy a ciklus közepe fele.Legalábbis nekem így tanították.
125. melcsiii (válaszként erre: 124. - Linea93)
2011. nov. 7. 18:32
Szia. Bocsi, de tudod biztosra, hogy ilyen hosszu ciklusban mikor van peteérésed? Figyeled valahogyan?
124. Linea93
2011. nov. 6. 18:49
Úgy félek....nekem mindig késik a mensim és kezd 40 utánra jönni.Most is 40 nap után vagyok már megint és pár hónapja volt 1 cisztám is.Nem tudom h most megint miért nem jön meg,de közben beteg is vagyok és nem tudom a tüneteket teljesen figyelni.Mielőtt megjönne szokot mostanság feszülni a mellem,de most nem veszül és nem érzek semmit.Talán kicsit fel vagyok puffadva vagy én nem tudom vagy csaka szünet hatása.Óvszerrel védekezünk és sűrűn előfordul hogy késik.Általában vigyázunk is de most volt két alkalom,amit nem tudok hova tenni és parázok,de ez se peteérésnél volt.Van okom félni?Örülnék ha valaki megnyugtatna.Tervezem hogy megyk nőgyógyászhoz.
123. melcsiii (válaszként erre: 112. - Gofrika)
2011. okt. 26. 19:37
ErŐs vérzés nem zárja ki a terhességet, hanem jelenthet beágyazódás sikertelensége miatti spontán vetélést.
122. 51b2bacbe3 (válaszként erre: 116. - Csibész25)
2011. okt. 10. 08:19

Csibész, ez nagyon jellemző, hogy a fogamzásgátló abbahagyása után több hónapig időre megjön, aztán egyre kitolódik, -és nekem azt mondta a nőgyógyász, h egyre hosszabb lesz, és egyszercsak meg sem jön. Nekem szintén így volt, én decemberben hagytam abba, hónapokig rendben megjött, de arra emlékszem, hogy a májusi már 31 napos volt.

Doki tudja, mi az oka. Nekem a PCO-ra mondta a doki, hogy amiatt tolódik ki a mensi.

121. 75b8e9eadd (válaszként erre: 117. - Lidaa)
2011. okt. 9. 09:53

Szia Lidaa!


Az a fiú aki nem akar óvszert használni, nem érdemel meg! Ha nem akarod minden hónapban ezt a rettegést átélni, akkor tégy ellene valamit. A gyógyszer sem rossz, DE NEM VÉD a szexuális úton terjedő betegségek ellen!

Én is 16 évesen ismerkedtem meg a mostani férjemmel, de nálunk nem volt kérdés az óvszer használata.

Ha a mérettel nincs megelégedve, fújd fel neki, na amekkorára felfújható, akkora pénisze biztosan nincs, ha mégis azt én is megnézném :-)


De térjünk arra, ami Téged érdekel! A tüneteid a várt menses előtt néhány nappal jelentkezhetnek csak, korábban nem, mert a ciklus közepe tájékán van peteérés, ha akkor találkoznak srácok, még 7 napig vándorolnak méh üregében, és 7 nap a beágyazódás, de persze ez egyénenként eltérő lehet. Mire minden befejeződik a mensesed első napján vagy.

A tüneteid lehetnek nemi betegség tünetei is, de csinálj tesztet, a várt mensesed első napján. Ha megjön a mesid, az nem azt jelenti, hogy nem vagy terhes! Néhány nap múlva ismételd meg a tesztet! Ha atüneteid nem szűnnek, menj el egy nődokihoz.

2011. aug. 8. 13:14
Sziasztok.Férjemmel 3 hete vagyunk a babaprogramon,és egy hete megduzzadtak a melleim,kemények ,és pár napja fehér valami jön belőle,faj a derekam,néha hányingerem van.Teszt negatív.Valószínű,hogy terhes vagyok?Valakinek voltak hasonló tünetei?Férjem türelmességre int,hogy varjak meg.
119. csilla183 (válaszként erre: 61. - K.tünde78)
2011. ápr. 6. 00:22
ne haragudj de az endometriozis az hogy a méhnyálkahártya úgymond elburjánzik és a méhen kivül petevezetöben vagy akár a hasüregben épül fel és ez okoz próblémát.
118. Lidaa
2010. nov. 5. 10:47
Tényleg terhes lennék vagy csak, lehet oka az első szexuális együttlét?...kérlek segítsetek :S
117. Lidaa
2010. nov. 5. 10:42
Sziasztok! 16 éves lány vagyok és megtörtént az első szex...nem szedek fogamzásgátló gyógyszert és mondtam a barátomnak, hogy óvszerrel próbáljuk meg, de ő azt mondta, hogy nincs neki méret:s és mondta, hogy nem lesz semmi baj, mert már tudja kezelni a helyzetet, vagyis nem esem teherbe..végül is megszakítással történt az egész, de viszont nagyon félek attól, hogy mégis terhes vagyok..:S:S utána néztem a terhességnek, főleg a tüneteinek..és már két napja tompa alhasi fájdalmat érzek..és gyakran pisilek, de szüleimnek nem merem elmondani, hogy mi is történt..babát meg nem szeretnék, mert nagyon fiatal vagyok ahhoz:/
2010. okt. 3. 17:36

Sziasztok! Erről mit gondoltok?

az utolsó menstruációm augusztus 30-án volt. Azóta nem jött meg. Egyetlen egyszer voltam együtt a vőlegényemmel óvszer nélkül, akkor is maximum előváladék kerülhetett be. Terhességi tesztet viszont tegnap az első vizeletből megcsináltam és negatív lett. Nekem ennyire későn még soha nem jött meg, a hasam viszont már egy hete puffad mintha megjönne. A kérdésem mitől lehet ez?

A ciklusom korábban majdnem mindig 28 napos volt (+ - 1 nap), de az utóbbi 4 hónapban kitolódott 30-33 naposra. Ennek mi lehet az oka? (Fogamzásgátló szedését márciusban hagytam abba. Lehetséges, hogy a jelenlegi kimaradást, fogyás okozza? (2 hét alatt 3 kg - ez olyan jelentős lehet?)


Augusztus 23-án voltam nőgyógyászati kivizsgáláson (rákszűrés, ultrahang) és akkor mindent rendben talált az orvos.

115. rinike (válaszként erre: 114. - 108f0209e1)
2009. okt. 3. 19:51

Egyszer olvastam a neten róla, hogy valahol él egy törzs /de tényleg! :-)/, ahol csak menstruáció idején lehet szexuális életet élni, és azért a törzs nem halt ki, tehát teherbe estek a nők időnként a menstruáció alatt is (vagy csaltak!), de nem volt emiatt gazdag a gyermekáldás, mert csak néhány gyerekük született.


Más! A barátnőm tapasztalata: azt mondta, hogy az első gyermekével a középidőben, a második gyermekével a menstruációja utolsó napján lett terhes, amit azért tud biztosan, mert a férje vidéken dolgozik, és így beazonosítható volt, hogy mikor voltak együtt.


Szóval szerintem nem gyakori a menstruáció alatti teherbe esés, de nem is kizárt, ezért ha valaki nem szeretne kisbabát, annak olyankor is védekeznie kell.

2009. okt. 3. 11:22
Sziasztok! Menstruáció alatt volt szexuális kapcsolatom a párommal, nem védekeztünk. Mennyi az esélye, hogy babás vagyok? Nem volt ez tervezve, de az igazat megvallva tudnék neki örülni (: Sok olyan esetről olvastam, hogy mensi alatt már érett egy újabb pete, csak arra lennék kíváncsi, hogy ez mennyire gyakori, esetleg megdobhatnátok pár tapasztalattal, ha van ilyen (: előre is köszönöm.
113. k.tünde78 (válaszként erre: 111. - Tyne)
2009. okt. 2. 17:41

Szerintem sincs semmi gond.Tuti nem vagy babás.Az esemény utáni tabletták,gyakran összezavarják a hormonháztartást,ami miatt egy csomó szokatlan tünetet tapasztalhatsz.Álltalában a normális ciklust is összekuszálja 1-2 hónapra.

Szóval ne aggódj,hacsak azóta nem történt megint baleset,ami kezeletlen maradt.

112. Gofrika
2009. okt. 1. 21:14
szerintem az erős vérzés kizárja a terhességet,főleg ha 2 napig tart. Ha meg is jön terhesen,akkor is inkább csak jelzésértékű. Nyugodj meg,tuti nem vagy terhes,majd írjál hogy mi volt!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook