Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatós kismamák! Nálatok is jelentkezik az állandó éhség, szomjúság? Normális állapot ez? fórum

Szoptatós kismamák! Nálatok is jelentkezik az állandó éhség, szomjúság? Normális állapot ez? (tudásbázis kérdés)


20. Promama (válaszként erre: 18. - Mókicaaaa)
2009. febr. 25. 16:28
szerencsés vagy:) én már lassan unom,hogy vagy szoptatok vagy eszem vagy alszom-mert sajnos folyton fáradt is vagyok,nehéz így gyereket nevelni háztartást vezetni:)
19. Promama (válaszként erre: 17. - Yulcsy)
2009. febr. 25. 16:27
hát valahogy úgy:) szegény párom folyton megy a boltba valamiért,mert próbálok minél változatosabban főzni,minél laktatóbb adagokat:)
2009. febr. 25. 16:23
Én nem érzek iylet...
17. Yulcsy
2009. febr. 25. 16:18
Akkor meg ne koplalj!Egyél bátran.Ha már nem szoptatsz pedig lejjebb veszed az adagot. (gondolom most olcsóbb téged ruházni, mint etetni):-))
16. Promama (válaszként erre: 15. - Yulcsy)
2009. febr. 25. 16:15
hát hízni még nem,hízok,de pont azért nem merek enni,mert félek,hogy fogok:(sajnos a családomban nem ritka dolog a hizékonyság
15. Yulcsy
2009. febr. 25. 16:11
Híztál is?Vagy lemegy a kaja?Mert ha nem hízol tőle, akkor egyél.
2009. febr. 25. 16:01
a párom már kartonszám hozza a tejet a tes*oból:)a múltkor,mikor a takarékosság kedvéért 3 kartont akart hozni,mert ugye 1 karton gyorsan elfogy:)nem engedték,mert mondták neki,hogy ez már kereskedelmi mennyiség. Erre ő -nem eladni akarom a feleségemnek és a 3 éves kisfiamnak viszem (ugye Simon még nem is említette,mivel ő még anyatejet iszik:)-mondanom se kell nem hitték el és csak 2 kartont engedélyeztek,1 hét múlva újra ott volt:)
13. Promama (válaszként erre: 12. - Mocori)
2009. febr. 25. 15:51
alapból?mióta? nálam már a terhesség alatt is jelentkezett ez,de még nem volt ilyen mértékű,aztán megsdzültem és majd el ájultam olyan éhes,szomjas lettem. A nővér meg hozta a kaját,meg a vizet. Szegény 3 X fordult,mire jóllaktam,akkor is csak egy röpke órára
12. Mocori (válaszként erre: 6. - Promama)
2009. febr. 25. 15:45
:) Jól bírod, nem mondom. A barátnőmnek is ez volt a baja, a falat tudta kaparni az éhségtől. Nem tudom... én alapból mindig éhes vagyok. :(((
11. Promama (válaszként erre: 9. - Pmjudit)
2009. febr. 25. 15:43
az éjszakát ne is emlegesd:( nagyon kiszúrtam magammal tegnap,nem ettem csak almát,banánt és nagyon éhes voltam már éjfélkor,a bevált inkább alszom,mint egyek trükk se vált be,aztán meg begörcsöltem s mikor végre engedtem hajnali egykor és megettem egy tojást kenyérrel,akkor elmúlt. Az én babám már 8 hónapos és mióta megszületett így van
10. Promama (válaszként erre: 8. - Majmocska)
2009. febr. 25. 15:41
egészséges étel,hát a gyümölcs és zöldségfélék után szinte azonnal újra ehetnékem van,a saláta se vált be. Próbálok főzni mindenfélét,de csak az a jó,amiben hús van,azon az említett 3 karaj kenyéren volt felvágott sajt,saláta és így volt elég egy órára
2009. febr. 25. 15:38

Igen!

A lányomnál minden szopizás után ennem kellett. Éjjel is, de néhány hét után elmúlt.

2009. febr. 25. 15:37
Ha éhes vagy egyél, de azért az szerintem nem mindegy, hogy mit. Próbálj meg egészséges ételeket. A folyadék az mehet bátran! :)
7. Promama (válaszként erre: 5. - Borbelya)
2009. febr. 25. 15:37
már próbálok adni Simonnak mást is,de azért ő a szopi részt még követeli
2009. febr. 25. 15:36
most ettem egy órája 3 karaj kenyeret! egy danet pudingot,ittam egy fél liter tejet,+egy fél liter joghurt ital és már megint éhes,szomjas vagyok:(
2009. febr. 25. 15:35
Igen, ne aggódj! De idővel ahogy kevesebbet szoptatsz ez csillapodik!
4. Promama (válaszként erre: 2. - Mocori)
2009. febr. 25. 15:34

szia!


de ez folyamatos.annyit eszek lassan,mint egy brontoszaurusz:)az első fiamnál semmi ilyen nem volt,most meg folyton ehetnék,ihatnák-rengeteget és ha nem eszem akkor meg rosszul vagyok és a tej se úgy jön.:(

2009. febr. 25. 15:33
Normális..:-)
2009. febr. 25. 15:32

Szia!


Ne aggódj, én is sokszor éreztem ezt. :)

2009. febr. 25. 15:31
Szoptatós kismamák! Nálatok is jelentkezik az állandó éhség, szomjúság? Normális állapot ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook