Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akiket gerincsérvvel műtöttek vagy még nem műtöttek, de tanácsokat tudnak adni! fórum

Akiket gerincsérvvel műtöttek vagy még nem műtöttek, de tanácsokat tudnak adni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
3778. 75Eperke
2016. febr. 7. 10:36

Sziasztok


Én nem tudom hogy jó helyen járok e 😊 engem majd 20 éve Pécsett műtöttek francia módszerrel gerincferdüléssel. Nincs semmi gondom, csak keresek olyanokat akiknek ugyanilyen volt. 😊

3777. csikil4ny (válaszként erre: 3770. - F8db0709b8)
2016. febr. 5. 08:21
Jaj de jó! Gratulálok!
2016. febr. 5. 08:12

Sziasztok!

Itthon kímélő üzemmódba tettek,de nagyon.Kibírom,legfeljebb többet fekszek,mint eddig..

Jövőhéten okosabbak leszünk,3 doki is lát a baba miatt,remélem nem fognak rossz dolgokat mondani,mert nagyon szeretnénk ezt a babát,sokat próbálkoztunk,jókor is jön..mindenféle értelemben,megfontolt döntés részünkről,szóval na...derekam most jól van :)


NemOxi!front az ilyen...de ne terheld túl magad és elég bátor vagy ha kocsiba ülsz...én biztos nem tenném..de remélem minden oké lesz,a kicsinek jobbulást!


Mindenki vigyázzon magára,mert nagyon kedvez nekünk az időjárás....puszi

3775. NemOxi
2016. febr. 5. 07:41

Az van, hogy most a frontok miatt kicsit hullámzik a dolog, de a zsibbadás már csökken.

Ma meg letesztelem a láberőt a kisebbikemnek magas láza van, el kell vinni orvoshoz. Anyum emeli, de vezetni nem tud. :(

3774. Kriszta 68 (válaszként erre: 3769. - NemOxi)
2016. febr. 4. 13:34
Õrülök hogy hazaértél? Hogy vagy? Elmúltak a korábbi fájdalmak? Mit csináltak végül veled? Részletes leírást kérünk!
3773. Kriszta 68 (válaszként erre: 3770. - F8db0709b8)
2016. febr. 4. 13:32
Gratulálok! Ez aztán a meglepetés! Minden szépet és jót nektek! Dereked hogy fogja bírni? A doki mit mondott?
3772. f8db0709b8 (válaszként erre: 3771. - NemOxi)
2016. febr. 4. 08:18

Köszönöm :)

Mivel jön a baba októberben,így mindenképp kell anya szobája :D úgyhogy babóca megoldotta ezt is :)Viszont érdekes,hogy alszok rendesen mióta tudjuk mi van,és nem fáj semmim :)


Te hogy vagy?

3771. NemOxi (válaszként erre: 3770. - F8db0709b8)
2016. febr. 4. 08:08

Gratulálok! Mikorra várjátok?

A magánéleti dolgokat akkor most mindenképpen meg kell oldani... :)

2016. febr. 3. 11:46

Sziasztok :)kisbabánk lesz :)

Most jól vagyok...:)


Vigyázzatok magatokra:) puszi :)

3769. NemOxi
2016. febr. 2. 05:02

Itthon vagyok :)

Lehozták a nappaliba az ágyamat, együtt tudok lenni a családdal.

A lábam már most sokkal jobbnak tűnik.

Teljesen jó gyógytornát maptam. Most még kemény, de majd belejövök :)


Ki hogy van?

3768. Tulli (válaszként erre: 3761. - NemOxi)
2016. febr. 1. 08:00
Nagyon ügyes vagy, büszke lehetsz magadra! Gyors felépülést! Te profi vagy ebben, úgyhogy mindent tudsz! Szorítok! +++++
3767. f8db0709b8 (válaszként erre: 3763. - NemOxi)
2016. febr. 1. 05:28
Vigyázz magadra! :)
3766. csikil4ny (válaszként erre: 3763. - NemOxi)
2016. jan. 29. 20:08
Vigyázz magadra! Gyors felépülést!
3765. csikil4ny (válaszként erre: 3760. - Chelsey)
2016. jan. 29. 20:07

Nemcsak, hogy hamarabb nyílsz meg, hanem rávezet olyan dolgokra is, amelyek magadtól nem jutnának eszedbe.


Igen, a kibeszélés mindig jót tesz. :)

3764. csikil4ny (válaszként erre: 3754. - F8db0709b8)
2016. jan. 29. 19:56
Jó ezeket a dolgokat a helyükre tenni! Egyelőre én sem látom, hogy hogyan oldom meg a helyzetet, mert amit és akit eddig elengedni igyekeztem, még mindig itt lóg a nyakamon. Most jöttem rá, hogy a volt férjemet elvonóra akartam vinni (mennyit szidtam emiatt!), szerencsétlen meg skizofrén és nincs betegségtudata.
3763. NemOxi (válaszként erre: 3762. - Kriszta 68)
2016. jan. 29. 19:16
Szerintem egyáltalán nem vagyok szuper. Be vagyok tojva, hogy mi lesz ha hazamegyek... a gyerekekkel, a házzal... ezeket még mind el kell rendeznem magamban...
3762. Kriszta 68 (válaszként erre: 3761. - NemOxi)
2016. jan. 29. 15:08

Sziaaaaaa

Jó hogy újra köztünk vagy! Szuper csaj vagy hogy ilyen klasszul bírod a gyűrődést! Hajrá, csak így tovább!

3761. NemOxi (válaszként erre: 3759. - Tulli)
2016. jan. 29. 09:05

Hétfőn visznek haza, addig még dolgom van itt :) Meg kell tanulnom a tornát, és meg kell tanulnom nem úgy menni, mint akinek tele a gatyája. De már segédeszköz nélkül "megyek". :)

Kedden műtöttek, szerda délután már járógéppel róttam a folyosót.

Most kicsit rosszabb, szerintem helyezkednek újra az idegek, de majd javul...

Tegnap a csöveket is kihúzták. Mindig elfelejtem, hogy az milyen fájdalmas.

3760. Chelsey (válaszként erre: 3750. - Csikil4ny)
2016. jan. 29. 06:45

Ez MRI-vel mérhető, hogyha beszélsz a téged terhelő dolgokról, akkor csökken a stressz. Ha pedig sikerül csökkentened a stresszt, akkor az általa okozott problémák is enyhülnek, akár elmúlnak. Egy biztos, hogy a szónak tényleg van gyógyító ereje ilyen értelemben. Nem feltétlelnül kell ehhez pszichológus, de nyilván egy képzet segítővel hamarabb nyílik meg az ember beszélőkéje. Érdekes módon sokszor idegeneknek is hamarabb elmondunk bizonyos dolgokat.


Egy a lényeg, ha baj van, beszéljetek róla, megoszlik a teher, felszabadultnak érzitek magatokat! :)

3759. Tulli (válaszként erre: 3758. - NemOxi)
2016. jan. 29. 06:31

Szia!

Nagyon ügyes vagy! Szorítottunk!!!!!

Mikor engednek haza? Mikor állhattál fel?

3758. NemOxi
2016. jan. 29. 06:05

Sziasztok!


Itt vagyok, csak mobilról kicsit nehezebb írni... no meg nekem is sok mindent kellett feldolgoznom.


A műtét állítólag jól sikerült, bár az intenzíven ébredtem, a szmogfigyelmeztetés miatt - mivel van egy kis asztmám - jobbnak látták. Kissé pánikba estem, amikor felfogtam, hol vagyok.


Most már járok, tornázom, fáj még, de bízom.


Lelki ok: nekem legjnkább most az új munkahely ígérete... meg kell gyógyulnom!

3757. Tulli
2016. jan. 28. 22:05
NemOxi! Várunk!
3756. Tulli
2016. jan. 28. 22:04

Most mobilról írok, úgyhogy csak röviden. Nagyon vigyázzatok magatokra. És tényleg kell önzőnek is lenni. Másképp nem megy. Nekem más természetű problémáim vannak, nem is vészesek, és mégis ide jutottam. Mert sosem törődtem magammal. Azt hittem, mindent kibírok. Hát nem. Sajnos...

Öröm az ürömben, hogy a családi kapcsolataimnak, és főleg a házasságomnak jót tett a betegség. Soha ennyi odafigyelést és segítséget, kíméletet nem kaptam. Rám is fért. Tanultunk belőle. Jobb lett volna előbb, mint később, de jobb később, mint soha... kiderült végre, hogy nem vagyok "mindent-ható":))))

3755. Kriszta 68 (válaszként erre: 3754. - F8db0709b8)
2016. jan. 28. 16:39

Teljesen egyetértek. Nekem a nyakamban is van ez s az, de tudom kezelni. Totál egyértelműen akkor jön a fájdalom ha valamin nagyon felhúzom magam, ha valamitől kiborulok. Filcike, szerintem van az a pont amikor azt kell mondani hogy elég, itt van vége. Egy kis egészséges önzés...

Állj a sarkadra! Néha a szeretteink búja bánata is sok , nemhogy a nem-szeretteinké. Azokét le kell szarni akkor is ha az elején nehéz.

Örūlök hogy nem akarnak megint szabdalni! Ezzel nyertél időt hogy rendezd soraidat. Nagyon drukkolok neked!

3754. f8db0709b8 (válaszként erre: 3753. - Csikil4ny)
2016. jan. 28. 16:00

Ezelőtt néhány évvel én is kiléptem...túl sok volt a probléma és egyebek...utána nagyon jól lettem,összeszedtem magam..persze időjárásra voltak fájdalmaim,vagy mikor új cipőt vettem,akkor is,de nem volt annyira jelentős...persze dokihoz jártam,ct-t is csinált,közremüködő voltam...

Mióta anya itt van azóta kezdődött elölről minden..és ahogy net segítségével kielemeztem az MRI eredményt arra is rájöttem,hogy van egy kamaszkori jelenség is a gerincemen,amit ha annakidején anya komolyabban vesz,tornával helyre lehetett volna hozni...a többi már csak a hab a tortán...egyre inkább beigazolódik,hogy itt a lélek a hibás....és anya..aki perforált vakéllel is haza akart vinni,aki vesegörcseimre tojt pedig vesekövem volt,akinek volt ilyen tudja mivel jár...és had ne soroljam...és egyre jobban rájövök haza kell vinnem anyát...vissza jó messzire..nem lesz más mód a javulásra...hiába megyek kezelésekre,ha hazajövök nincs pihi..akkor semmit nem fog érni...hát most kb itt tartok....és bocsika a kirohanásért,az őszinteségért,de ez van...

3753. csikil4ny (válaszként erre: 3751. - F8db0709b8)
2016. jan. 28. 08:40

A másik fórumon kibeszéltem az ügyem, úgyhogy már nyilvános: a tehetetlenség miatt betegedtem le a rossz házasságom miatt, valószínű, hogy nem is lépek ki belőle, ha nem ijedek meg attól, hogy nem tudom felnevelni a kislányom a betegségem miatt, a volt férjem meg nem alkalmas rá (rögeszmés alkoholista, jelenlegi állapotában menthetetlen). Persze az, hogy a nyaki gerincemmel lett probléma nem véletlen: a rossz testtartás miatt van, amire a heti hat edzés csak rátett, mert a hátizmok erősítésével egyáltalán nem foglalkoztam. De még mindig jobban láttam, mert kiüthetett volna valami más gyógyíthatatlan betegség is, vagy elvihetett volna egy szívinfarktus is...


A kislányoddal kapcsolatban: keressétek meg a pszichológust, megéri, ha meg tud nyílni, felszabadítja. A kicsim eddig nagyon szeretet a szüleimhez menni, legutóbb meg nem. Azelőtti alkalommal nem akarta megenni az ebédet apám feldühödött és a kicsit se szó-se beszéd megfogta és bevitte a szobába, azzal, hogy akkor aludjon. Azóta mindennap felemlegeti. Elmondtam a történetet a pszichológusnak. Ő meg megkérdezte, hogy mondtam a gyereknek, hogy ő ezért nem hibás. Nem mondtam, egyszerűen nem tudtam mit mondjak, hogy apám tettét se mentegessem, de ne is mondjam, hogy hibázott tata. Hazajöttem és amikor következőbe mondta a lányom, az ölömbe ültettem és elmondtam a véleményem, azzal kezdve, hogy a kislányom nem hibás. Erre meg kitört belőle, hogy "de hibás vagyok, hibás vagyok!" Nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy a baj. Azóta nem emlegeti a dolgot és valamelyik nap megkérdezte, hogy mikor mehet tatáékhoz.

3752. 2bd524f3c7 (válaszként erre: 3748. - F8db0709b8)
2016. jan. 28. 08:08
Jó reggelt "filcike".A 2015.11 hónapban leírt nagy fájdalmadra mondta a mostani véleményt a doki?Csak félve kérdezném(vártam már nagyon mikor írsz róla de csak lapítva)mert valószínűleg az én bajom is hasonszőrű a tiedhez.Amikor fáj mindegy mit csináltam előtte,közben mindegy mit mozdítok meg(kezem,lábam,fejem) az szinte le taglóz olyan erővel adja az ívet a derekamba körbe-egy helyre.Sajna nekem is van ilyen-olyan mértékben meg kopott csigolyám aminek nem sok időt adott a doki ,csak tanácsot sem ,hogy mit tegyek vele.Ezért kérdezném neked is ilyen minden előjel nélkül jön és taglóz le vagy neked van valamilyen előjele. Tulli.csak az én szerény véleményem ,hogy a legjobb dokik Debiben vannak,azért mert engem ott szabadítottak meg a kínjaimtól azok után hogy Nyíregyen inkább tettek még rá.Mennék én Pestre de itt az ideje ,hogy egy életre elfelejtsem eme "családi förmedvényt" kamionos melót kell kerítenem (valami kímélést ÉS JÓ AUTÓST ,MERT A sz@rnak itt az eredménye)majd utána ha semmiképpen nem bírom megyek vissza egy dokihoz.Az egyszerű "ék-párnát" nem próbáltad még ,az jó kocsiban-széken segít ,hogy mindig egyenesen tartsd magad és egyenletesen feküdjön egyik csigolyád a másikra.
3751. f8db0709b8 (válaszként erre: 3750. - Csikil4ny)
2016. jan. 28. 07:51
Pszichológust és antidepresszánst nekem még nem javasoltak...de a kislányom asztmás...1 évig tünetmentes volt,aztán szintén mióta anya itt van állandóan beteg..neki már javasolták épp a múlthéten,hogy az iskolai pszichológust keressük meg....szóval komolyan elgondolkodtam ezen a lelki dolgon...mert hogy én tönkremegyek az sincs rendjén....de a gyerekem egy alkesz miatt....na azt azért nem kéne....
3750. csikil4ny (válaszként erre: 3748. - F8db0709b8)
2016. jan. 28. 07:41
Én egyáltalán nem hittem a betegségek lelki hátteréről, még amikor járni nem tudtam és annyi tünetem volt, hogy az orvosok is csak tanácstalanul hümmögtek sem hittem a neurológusnak amikor pszichológust vagy antidepresszánst javasolt. Ezzel szemben az első pszichológussal folytatott beszélgetés után - ami nemrég volt - tünetmentes lettem. Ezen már én is elgondolkodtam.
3749. csikil4ny (válaszként erre: 3743. - Badonyimariaeva)
2016. jan. 28. 07:38
Köszönöm, hogy leírtad, nem lehetett könnyű az az időszak. Most hogy vagy?
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook