Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol a legolcsóbb a HP patron? fórum

Hol a legolcsóbb a HP patron? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 9. 20:02
Nálunk! ;)
19. 9a332bb186 (válaszként erre: 13. - Lívi67)
2009. dec. 13. 16:48
Szerintem teljesen jó ez a nyomtató és nem kell lecserélni senkinek. Az utántöltést meg tudod csinálni magadnak és kb. 6 szor tudod tölteni 4500ft ból. Ha érdekel akkor márkát is tudok ami bevált.
18. judit0625 (válaszként erre: 17. - Lívi67)
2009. febr. 25. 14:27
Mi papírt mindig Tescoba v. Corába veszünk, és nem akkor amikor elfogy, hanem amikor akciós. :)))
17. Lívi67 (válaszként erre: 14. - Lívi67)
2009. febr. 25. 14:13
Hol van olcsó papír, ami elég jó?
2009. febr. 25. 11:49
Lehet egyébként utángyártott patronokat venni, azoknak, akik HP-t vettek akkor érdemesebb utángyártott patront venni, az töredéke áron megvehető az eredetihez képest. Legalább ezzel próbáljatok spórolni. Utángyártottat kisebb számtech boltokban lehet venni és nincs kitéve a polcra, azt kérni kell vagy rendelni. Ugyanolyan jók, csak ezerszer olcsóbbak.
15. MelisUK (válaszként erre: 10. - Lívi67)
2009. febr. 25. 11:46
Valóban HP patronnal vannak tele a boltok és szinte mindekinek HP nyomtatója van, mert az az olcsó, aztán a cég a patronok eladásából hatalmas nyereségre tesz szert. Azt hiszik, hogy milyen jó olcsó nyomtatót vettek, aztán meg szívhatják a fogukat, hogy milyen extra drága a patron hozzá...
2009. febr. 25. 11:26

Ja és akkor még hol van a papír . Kb ha akciós a tescoban, akkor olcsóbb.

800 ft-nál tud valaki valahol olcsóbbat?

13. Lívi67 (válaszként erre: 7. - Kapucsino)
2009. febr. 25. 11:20

kokrétan HP deskjet F380-as a gépem. Nem tudom, milyen a tapasztalat ezzel. Azt hiszem elég elterjedt lehet, mert kb. 20 ezer ft volt és nem volt szerintem túl drága. Bajom nincs vele, csak érdekel,hogy más mit használ.

A gyerekeimnek sok a nyomtatni valója és az én munkámhoz is kell.

2009. febr. 25. 11:17

Nálunk lehet a Tescoban, és lehet egy kisboltban. Sőt utántöltő szettet lehet a számítástechnikai boltokban kapni. Csak én nem mertem még tölteni magam. Sőt félek az utántöltöttől,hogy ne tegye tönkre a gépet.

Lehet,hogy indokolatlan a félelmem.

11. era06 (válaszként erre: 3. - Kata óvónéni)
2009. febr. 25. 11:15
Szia! Ez engem is érdekelne. Hol lehet utántölteni? Kik foglalkoznak vele?
2009. febr. 25. 11:15

Érdekes, akkor csak Esztergomban olyan drágák a patronok?

Itt amúgy 4500 és 5600 volt . Csak Pesten kaptam olcsóbban.

A HP nyomtatóval megvagyok elégedve, és a legtöbben mégis ilyet használnak. A boltok is Hp patronnal vannak tele. Lassan váltani fog mindenki?

9. MelisUK (válaszként erre: 5. - Vigyori:))
2009. febr. 25. 10:25

Nekem Canon nyomtatóm volt éveken keresztül, olcsó volt maga a nyomtató is és egy patron bele 100 forint körül volt. Fantasztikus minőségben nyomtatott képeket is. Költözéskor sajnos meghalt szegény, a repcsin kicsit összetört, de ezután is Canon-t vettünk, így most is ez van. Neten egy aukciós oldalon vettünk hozzá ötven patront 1000 forintért - szóval extra olcsó. Való igaz, hogy míg egy HP nyomtatót 2-3ezer forintér is meg tud venni az ember, ehhez képest jóval drágább volt ez a nyomtató, de ez nem is egy alap nyomtató. HP-ban is az olyan, ami ennyit tud, jóval drágább. Sosem kellett szereltetni, semmi baja nincs.

Középsulis voltam, mikor kaptam egy HP lézernyomtatót, fekete-fehéret, akkoriban a színes még extra drága volt. Sokat nyomtattam vele, az egyetemi éveim alatt is azt használtam, de egy idő után gyűrte a lapot, úgy beragadt, hogy órákba tellett kiszedni belőle a papírt, a toner-jéből pereg a fekete festékpor, ja és nem elhanyagolható, hogy újratölteni a tonertjét 9ezer forint, de azt mondták, hogy mivel pereg belőle, újat kell venni, az 15ezer forint. Köszönöm, nem, inkább akkor az olcsóbb és minőségibb megoldást választottam. Ja, és a papír begyűrésével a szerelők se tudtak mit csinálni... És szinte kezdettől fogva ha képet nyomtattam vele, akkor szépen kihagyott néhol extra vékony csíkokat, szóval képekhez végképp nem volt való, csak szöveg nyomtatásához.

Ezen kívül a HP laptopokkal se vagyok megelégedve, jóval drágábbak másoktól, képesek még programokat se adni a géphez, vagy ha esetleg mégis, akkor valami basic windows-t adnak csak, stb. Több ismerősöm is HP laptopot vett, mert hogy milyen jó márka, aztán szívtak is vele, hogy milyen hamar tönkrement, plusz állandóan újra kellett nyomni rájuk a windows-t... (A DELL gépek viszont fantasztikusak. Nem mondom, nem vagyok DELL fan, de valahogy úgy jött ki, hogy a laptopom, a kivetítőm és a PDA-m is ilyen és tökéletesen működnek.)

2009. febr. 25. 09:44

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Még nézelődöm.

2009. febr. 25. 09:41
Szia.Mi a netről szoktunk rendelni igaz hogy utántöltőt de sokáig elég,és valami ezer pár száz forintból kijön.Nekem is hp nyomtatóm van.Szerintem így jobban megéri.
2009. febr. 25. 09:31

ja,a babaszobán láttam nemrég hp patronokat újonnan olcsóbban mint eleve,de ez persze típusfüggő is:)

(régiekhez jóval olcsóbb)

5. vigyori:) (válaszként erre: 4. - MelisUK)
2009. febr. 25. 09:30

na igen,míg más nyomtatóba nem a patronban van a fej,és ha az besz@rik,akkor jó mélyen a zsebbe kell nyúlni:)

míg a hp-nak (nem reklám,csak saját tapasztalat) többször utántölthető a patronja,ha nem fényképnyomtatáshoz kell,akkor meg az is tökéletes minőség,és így sztem jobban kijön az ember,mint egy javítással.nem hiába már majdhogynem az ember után vágják ezeket.

legjobb persze a lézer (egy közeli ismerősöm hp szervizes),ő csak azt ajánlaná mindenkinek,mert azokkal nem igazán van baj.

2009. febr. 25. 09:25
Ezért nem HP nyomtatót kell venni. Más nyomtató igaz drágább, de pár száz forint a patron bele.
2009. febr. 25. 09:18
Szia!Ha után tölteted,úgy sokkal olcsóbb.2200-2600,ennyiért megúszhatod.Egy patront kétszer,háromszor lehet töltetni.Amennyiért Te veszed,az szerintem jó ár,ettől csak drágábbakat tudok.
2009. febr. 25. 09:16
itt 900 fekete, 1200 színes, bár nekem nincs nyomtatóm, de tudom. De ez nem gyári...
2009. febr. 25. 09:12

Sokat nyomtatok ,hogyan oldjátok meg?

A HP patronokkal kapcsolatban lehet privit is küldeni. Én 4200 és 4800 ért jutok hozzá.

Van ennél olcsóbb? Köszi

Nem akarok utántöltetni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook