Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex után szerelem fórum

Szex után szerelem (beszélgetős fórum)


1 2
42. e705905164 (válaszként erre: 1. - 67796372eb)
2011. nov. 23. 23:52

szerelem-szex

de van akinél szex-szerelem

van akinél meg szex-szex :D

41. f39a34943d (válaszként erre: 40. - Humor Helga)
2008. nov. 13. 09:54
hmm! :-DD
40. Humor Helga (válaszként erre: 39. - F39a34943d)
2008. nov. 13. 09:53
némááááá nálunk is így vóóóót:DDDDDDDDDD
2008. nov. 13. 09:45

Nálunk úgy volt, hogy barátság, majd szex és szerelem és minden rendben van.

Azért a szex eléggé alapja egy kapcsolatnak, és ha nem megy hát lehet elrontja a dolgot, így ha kellően szeretik és kívánják egymást miért is ne!

2007. jún. 18. 23:45

velem a legcsodálatosabb dolog történt e téren,rengeteg fiuval jártam,de egyel sem birtam lefeküdni,mert nem voltam igazán szerelmes,egészen 21 éves koromig!!!amire büszke vagyok:)))

kivártam még eljön a nagy Ö,jött is!az elsö alkalom gyönyörü volt,tele romantikával,érzésekkel....

Ö lett a férjem és büszke rám,hogy csak az övé lettem!!

2007. ápr. 22. 14:05
Ha rangsorolnom kell,a szerelem a dobogós.Nem vagyok az egy éjszakás kapcsolatok híve,mindenképpen meg kell ismerni a partnert,mielőtt szexelsz vele,persze a nők máshogy vannak kódolva,mint a férfiak.Szerelemből szeretkezni a legcsodálatosabb dolog a világon...
2007. ápr. 20. 14:11

Én személy szerint ha nem érzek szerelmet ,vonzalmat ,semmi szinalatt nem jöhet,nem jöhetett szóba a sex.Az egyéjszakás kalandok ,nem az én világom,igy nekem előbb szerelem kell,hogy sex is kövesse...

Egy nő sosem szabad elveszitse a női büszkeségét semmilyen téren!!!!!!

35. Zojci
2006. nov. 25. 12:15
Én a férjemmel kb 3hónapig csak cseteltünk,telefonon beszéltünk,aztán a Nagy találkozás,mondanom sem kell egymásnak estünk:D Van ilyen,és nincs benne mit szégyelni:)
34. Darien (válaszként erre: 33. - Cskata)
2006. nov. 20. 08:20
Sajnos ez nem ennyire egyszerű. Nem könnyű tanácsot vagy véleményt mondani, hiszen mint arra már utaltam, a szív dolgaiban az ész vajmi kevés szerephez jut. Várakozni nem könnyű, én tapasztalatból tudom, főként akkor, ha a végkimenetel kétséges. (Ebből a szempontból az én kapcsolatom is ilyen. Mi ritkán találkozunk, és gyakorlatilag az együtt töltött idő emléke éltet, míg újra láthatom a páromat. Nagyon szeretem / szerelmes vagyok belé, és rettentően hiányzik.) De ezért vagyunk mi nők: hogy kibírjuk "a világ összegyűjött kínját".
33. cskata (válaszként erre: 32. - Darien)
2006. nov. 18. 12:27

engem a környezetem nem annyira bíztat, sőőőt..:)

persze nem kezdenek el erőnek erejével lebeszélni az ügyről - tiszteletben tartják, hogy az én életem, az én döntésem (és az én vergődésem..:))

véleményt természetesen mondanak, de ilyen esetekben zömében csak annyit szoktak, hogy ők máris utálják az adott pasit..:)))

most egyébként sem tudok mást csinálni, mint várni - decemberben jön haza legközelebb, kíváncsi vagyok mi lesz élőben (bár már kezdem ismerni a forgatókönyvét ezeknek a taliknak..)!

msn-en és emailben nem akarok lelki életet élni, mert tuti én húznám a rövidebbet...de lehet, hogy így is!

32. Darien (válaszként erre: 28. - Cskata)
2006. nov. 18. 09:08

Hidd el, tökéletesen megértelek, ahogyan a kis lököttet is. Bármennyire is bátorít és biztat benneteket a környezetetek, sajnos ezeket a dolgokat nektek kell végiggondolni, a döntéseket nektek kell meghozni és bizony a következményeket is nektek kell vállalni.


DE: a szíved mélyén te is érzed, hogy mit várhatsz ettől a kapcsolattól. Úgy értem, minden külső vélemény nélkül. A szerelem dolgában pedig az ész nem mindig bölcs tanácsadó. Én azt mondom, hogy várj, és ne zárd le addig, amíg nemcsak az eszed, de a szíved is kész meghozni egészen biztosan ezt a döntést. A szerelem bizonyos szempontból szenvedés is, és mindig az szenved, aki jobban szeret.

31. 93a74b44ea (válaszként erre: 30. - Cskata)
2006. nov. 17. 16:34
igen, ezért kérdeztem, mert sejtettem:)
30. cskata (válaszként erre: 29. - 93a74b44ea)
2006. nov. 17. 15:04

Londonban.. ismerős helyzet, nem..??:))

sztem ez az ügy is hasonlóan jár majd, mint a Tied annó...

29. 93a74b44ea (válaszként erre: 28. - Cskata)
2006. nov. 17. 14:46
hol lakik a srác most?
28. cskata (válaszként erre: 25. - Darien)
2006. nov. 17. 13:20

asszem egy cipőben járok a barátnőddel... kegyetlen sz*r érzés, én is jól belekeveredtem érzelmileg - bár az én esetemben a távolság (úgy 2200 km..) miatt nem is lehetne a sráctól mást várni (és ha több eszem lenne, nem is várnék)! csak ugyebár nőből van az ember lánya, tele álmokkal-vágyakkal, idilli életképekkel.. ő meg kb. 1-1,5 év múlva elvileg hazaköltözik...

viszont addig, ha esetleg elkezdeném feszegetni a "minek nevezzelek?"-témát, akkor a távolság mögé magabiztosan el tud úgyis bújni... (és még igaza is lenne...)

a barátnődnek is le kellene zárnia azt az ügyet, mint ahogyan nekem is a sajátomat! csak ezt mindig könnyebb belátni, mint megtenni...

27. Darien (válaszként erre: 26. - Kisgé)
2006. nov. 17. 11:53
Igen, ez a baj. Ez a kis lökött lelkizik, imádja, szerelmes belé, a srác viszont nem hajlandó felvállalni a kapcsolatot. A dolgot nehezíti, hogy egy helyen dolgoznak. :(
26. kisgé (válaszként erre: 25. - Darien)
2006. nov. 17. 09:56
Hát ezt a fiút ki kéne dobni! Nem akar elköteleződni, láttam már ilyet és tuti, hogy nem szerelmes a barátnődbe. Szegény meg biztos nagyon szerelmes.......
25. Darien
2006. nov. 17. 09:40

A szerelem komoly szó. Én már szerelmes voltam a páromba, amikor szexuálisan is együtt voltunk, viszont ő még nem, csak később szeretett belém. A lényeg, hogy belémszeretett.


De egyetértek az előttem szólókkal: én is láttam már példát az esetek sokszínűségére. Van egy kedves barátnőm, aki már 6-7 hónapja együtt van egy fiúval, és szerelmes a fiúba. Rendszeresen találkoznak, eljárnak ide-oda, szeretkeznek, együtt alszanak, de a srác még azt sem hajlandó elismerni, hogy együtt járnak. Akkor most hogy is van ez?

2006. nov. 15. 12:26
Az én tapasztalataim azt mutatják, volt már ilyen is olyan is, hogy nekem is a szerelem utáni szex jön be.
2006. nov. 12. 09:47
Az en esetemben is a sex volt elöbb,legalabbis az en reszemröl.Elötte mar fütötte az agyam ezerrel hogy nem tud nelkülem elni,szeret es tenyleg nem is hagyott beken.Telefonhivasok,sms-ek.Aztan azzal az ötlettel jött elö hogy menjek el vele Olaszba nyaralni,aztan majd meglatom mi lesz belöle.Elmentem.Minden nap szeretkeztünk,nagyon szep volt a sex vele,de nem lettem bele szerelmes,csak kedveltem.Aztan visszajöttünk,en hazautaztam a gyerekeimhez,ö maradt Ausztriaba.Ahogy a kapunkon kifordult az autojaval,mar hianyzott a jelenlete,de nem szerelemnek tudtam be.A napok mulasaval egyre inkabb ugy ereztem szeretem,es alig vartam hogy megint jöjjön.Akkor a nyakaba ugrottam(nagy meglepetesere es örömere)es mondtam neki hogy en is szeretem öt.Nem banta meg hogy türelemmel vart mig beleszeretek.Majusban volt harom eve hogy összehazasodtunk.
22. Lenus
2006. nov. 11. 23:36
szerinte előbb szerelem, utólag jöhet a sex, az egy éjszakás kalandokat nem támogatom.
21. kisgé (válaszként erre: 17. - Lina79)
2006. nov. 7. 08:54

Szerintem a részeg ember gátlástalanabb, könnyebben kimondja, amit gondol. Van olyan ismerősöm, aki csak akkor beszél mélyebb dolgokról, ha már ivott. Nem irigylem, mert könnyen lehet alkesz.:)


Hát én már találkoztam minden félével, szerintem minden ember és minden kapcsolat más..

2006. nov. 7. 05:01
Szerelem nélkül is lehet jó a szex ha a pasi tetszik,de a szerelemben mégis csak az igazi!
19. sakkos (válaszként erre: 6. - Ezsuzsoka)
2006. nov. 1. 19:54
Maximálisan egyetértek!
18. Lina79 (válaszként erre: 16. - Flamingó2)
2006. nov. 1. 16:44
Legalább nem vagyok egyedül a fórumon, aki így járt.
17. Lina79 (válaszként erre: 13. - Kisgé)
2006. nov. 1. 16:41

Hát... Akkor mi sem voltunk éppen józanok, amikor az első eset történt, de már akkor megmondta nekem: A kisgyerek és a részeg ember mondja meg az igazat.

Hozzáteszem, azóta is kételkedek ebben,de elképzelhető, hogy van benne valami.

2006. nov. 1. 13:39
Nálunk először jött a szex azután a szerelem és rögtön a gyerek.
15. kisgé (válaszként erre: 14. - 7130b15964)
2006. nov. 1. 11:13
Csak őszintére itták magukat!:))) Az egyik azt mondta, 200 nővel feküdt le....hát szegény nem is teljesen százas!:)
14. 7130b15964 (válaszként erre: 13. - Kisgé)
2006. nov. 1. 11:08
Nem lehet, hogy csak sokat ittak?:)
13. kisgé (válaszként erre: 8. - Lina79)
2006. nov. 1. 11:07

Hát igen, ilyen is van! Bár ritka, de van.:)))


Egyszer egy részeg férfitársaságban erről beszéltek a srácok-mintha ott sem lennék-és ott azt mesélték hogy egy jó szex után ők szerelmesek. Mondjuk meg van a véleményem róluk, szerintem eléggé érzelem hiányosak, de ilyet is hallottam!:)))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook