Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 13 nap alatt 8 kiló mínusz fórum

13 nap alatt 8 kiló mínusz (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2021. ápr. 28. 19:49

Sziasztok!

Dán diétát csinálja valaki?

2015. szept. 22. 06:35
sziasztok valaki csinálja még ezt a diétát?:) jó lenne ha nem lennék egyedül:)
4657. Kanga (válaszként erre: 4656. - Amika.1)
2013. márc. 20. 15:43

Sziasztok!

a 8. napon járok, és eddig 4 kg az eredmény. nem szenvedek, nem éhezek, ha igen, azt is élvezem, iszok egy zöld teát, sok vizet és arra gondolok, hogy na nehogymár egy kis éhség vezéreljen engem!

Egyszer sem bűnöztem, piszkosul odafigyelek mindenre, iszok extra kávékat, de simán, minden nélkül.

Agyalok rajta,hogy ha eltelik a 13 nap, folytatom, bár tudom nem lehet, de nem látok negatív jeleket magamon, és a tököm tele van a szépen, lassan, fokozatosan, ésszel fogyással. csináltam két évig, lefogytam ugyan 20 kilót, jártam sportolni, ettem okosan, de nagyon szépen vissza is jött, mert egy fél évig úgy nézett ki az életem, hogy sajnos nem volt megoldható a mozgás. A kajára ugyanúgy odafigyeltem, de sajnos minimális mozgást tudtam megoldani, így széééépen vissza is jött 15 kiló...

Ez van, most drasztikus leszek.

:)

mindenkinek kitartás, nem duma az, hogy fejben dől el, ha már eldöntötted, hogy megcsinálod, akkor nem lehetsz olyan éhes, hogy feladd! olyankor gondolj arra, hogy miért kezdted el!:)

4656. amika.1
2013. márc. 13. 10:31

sziasztok ma van 3.napom esetleg valaki csatlakozna ,hogy támogassuk egymást lelkileg ???? :D

ááááá nagyon nehéz ,de ki kéne tartani

4655. slofegly
2012. nov. 16. 13:07
sziasztok. valaki szokott meg ide feljarni?
4654. zsani24
2012. jún. 22. 13:56
Sziasztok!Holnap kezdem a 13 napos diétát!Már egy párszor nekifogtam,de sajnos 2-3 nap után feladtam :(!Nem kezdi holnap valaki?remélem most azért végig tudom csinálni!!!!
4653. Porcica
2012. márc. 10. 09:42
Sziasztok! Elmentem a fórum végére, de már nincs fent a cikk...! Pedig én akarnám ezt kipróbálni! Segítsetek légyszi!
4652. otvos
2012. márc. 9. 20:02

21, éves, 164 cm, 74 kiló. Mindig a súlyommal küzdöttem.


Tények: Nem szeretem a kávét, a joghurtot, a zellert, marhahúst. Tehát marha jó kúrát választottam, de jókat olvastam a róla, végigcsinálom.


Megosztom az eddigi tapasztalataimat:


Úgy gondoltam, hogy belefér 13 nap az életembe, hogy kipróbáljam. Maximum abbahagyom, ha nem bírom. Tudom, hogy nem egészséges, meg az izomból fogy az ember, meg vizet veszít. Minden tudok. De mégis erős motiválásnak érzem a továbbiakhoz.

1-3. nap: Az első pár nap picit nehézkes, kicsit éhezem, viszont semmi szédülés, hányinger. (Tartalékban mindig van nálam mandula, ha rosszul lennék..). Simán bírom a sulit.

4. nap – megjön. Hurrá... Nagyon hasfájós vagyok ilyenkor, ráadásul egész délelőtt a wn-n ücsörögök, nagyon rosszul viselem. De erős vagyok, folytatom tovább.

5. nap: Tonhaaaal már vártam. Este vacsoravendégek, carbonarat csinálok nekik, így kicsit ebből eszegetek. Tényleg elég keveset. A marhahúst ekkor kihagyom. Viszont semmi alkohol!

Mérlegre állok, fogyok, 71 kiló.

6. nap: Grillcsirkeeee – a hetem fénypontja. 3 kisebb combot rágcsálok el, mondván a 7. nap semmi reggeli, semmi ebéd.

7. nap: 11-12 óra körül bekaptam pár szem mandulát, így kibírom estig. Vacsora: a marhahúst lenyomom a torkomon (bárány helyett), kicsit sok már belőle a héten. Gyümölcsöt elfelejtek enni 

8-9. nap: Túlélem, nem éhezem már, de hiányzik már nagyon a főtt étel. De kibírom.

10. nap: Reggeli, ebéd - sima ügy. Délután rosszul érzem magam, hazaérek, lázas vagyok. Magamba tuszkolom a zellert, a parit és a gyümölcsöt.

11. nap: Egész éjjel alig aludtam, influenzás vagyok. De erős vagyok, már végigcsinálom, akár fél lábbal a koporsóban is :D A vércukorszintem szerintem a béka feneke alatt, így nagyon jól esik az ananászlé. Egyáltalán nem vagyok éhes a betegség miatt, de ezért megeszem az előírtakat.

12. nap (mai nap): Ráállok a mérlegre, mizujs. 67 kiló. Ismét lázas vagyok egész éjszaka, napközben is, de most már tényleg kibírom. Tonhal helyett hekk volt itthon, azt eszem, vacsi már-már várom a marhahúst :D

!!! Viszont a 4. nap óta semmi széklet. Mamám már rémeket lát, hogy bélcsavarodás meg mittudomén, igaz kicsit fáj a hasam, de semmi egyéb ezenkívül. Így most ittam egy kis tejet, hátha.

Folyadék: zöld tea literszámra, citromos ásványvíz.


11. napig folyamatos spuash és futás.


Legközelebb már csak a 14. napon állok mérlegre, azaz vasárnap reggel, hogy mennyi az annyi.

2012. márc. 5. 11:03

Látom, nem mostani a fórum, de azért én is hozzá szólnék.

Tudom, hogy sokan nem nézik jó szemmel vagy marhaságnak tartják az efféle diétákat, én sem biztatok senkit drasztikus módszerekre.

Rajtam 20 kiló felesleg volt szülés után, de nem akarom sem erre sem másra fogni, mert a hiba bennem volt:szó szerint zabáltam, otthon voltam, ettem állandóan, süttöttem-ettem, főztem- ettem, cokika ez is az is, az addigi mozgásigényem engyenlő lett a nullával.

Míg nem egy szép napon belenéztem a tükörbe, és bár nem voltam tehén, 75 kiló 164 cm-hez és csinos is voltam, de azt mondtam innen ugyan ne tovább.

De gyenge voltam, egyszerűen nem tudtam abba hagyni a zabálást.Ezer féle diétát nézegette, egészséges táplálkozással kapcsolatban főleg, figyelj oda mit eszel és mennyit.Csakhogy ez nekem nagyon nehéz volt, mert nem volt konkrét útmutató.Akkor találtam ezt a diétát meg, ez volt két évvel ezelőtt.

Megcsináltam egyszer.Lement rólam 7 kiló.Iszonyat nehéz volt, de a végére egyszerűen megjött az életkedvem, közben újra elkezdtem mozogni is:bringáztam és sétáltam naponta legalább egy órát.A végére annyira megjött a kedvem, hogy egy hét szünetet tartottam, majd újra megcsináltam a kúrát,bár tudom ezt nem lett volna szabad.A köztes egy hétben is csak reggeliztem és ebédeltem:rozskenyeret ettem reggelire szendvicsnek max egy szeletet, ebédre húst és zöldséget, semmi több szénhidrát.

Mire ezt végig csináltam, a kicsit több mint egy hónap alatta 14 kilót fogytam összesen.A végére teljesen megjött az életkedvem, a lelkivilágom is egészen kivirut, és kedvem lett, sőt igényem mozogni.

Akartam ilyen maradni, és utánna sem híztam vissza, sőt a maradék 6 kiló lement észrevétlenül.Azóta (2éve) tarzom az 55-56 kilós súkyomat, rendesen eszek már bármit, de mértékkel.Reggelizem naponta rendesen és kb 13-14 óra között rendesen ebédelek is,ezen kívül már csak uzsonnázok és tizóraizok, egy joghurtot,kefirt, gyümölcsöt, és vacsorára már nem eszek semmit, de nem is igénylem mert a napi rendszeres étkezéstől jól érzem magam, nem vagyok éhes.


Ebből a történetből csak azt akartam kihozni, hogy ez a diéta nem egészséges talán, de szigorú leírás alapjá útmutatót ad az egyszerű embernek, és erőt ahhoz, hogy ha igazán kitartó vagy akkor ezzel elindulhatsz és változhatsz.

Azóta olvasgattam is sokat az egészséges táplálkozásról, nagyon jó tippeket lehet találni, hogy az egészségtelen kajákat mivel váltsuk ki, de annak ideján amikor nem tudtam merreinduljak, nagyon jó volt nekem, hogy ez egy utat mutatott és kitartásra ösztönzött.


És mellesleg használt is...

4650. captonne
2009. jún. 23. 08:51
Értem,köszönöm,hát nekem 31es a bmi-m,ez van maradok a heti 0,5-1kiló mínusznál,megpróbálok türelmesen fogyni.:)
4649. giorcub (válaszként erre: 4646. - Captonne)
2009. jún. 22. 16:46
nem hashajto, az elfogyasztott zsir egy reszet nem engedi felszivodni (megy a klotyoba). mivel a gyogyszer maga nem szivodik fel igy az idegrendszerre sem hat. de terhesek es szoptatok nem szedhetik (amugy is csak 28-as bmi folott szabad szedni).
4648. captonne (válaszként erre: 4647. - Borso87)
2009. jún. 21. 19:29
Nálam nem jön be az ,hogy fogyok szoptatás alatt,én terhesség alatt ,mindkettőnél fogytam 10-10kilót ,de szoptatás alatt plusz 20at szedek fel mindig,lassú az anyagcserém :)
4647. borso87
2009. jún. 21. 11:17
Ja igen ,ha szoptatsz akkor nem is lehet szedni ,ki van kötve!De a szoptatástól ugy is könnyeben vissszafogynak az anyukák.
4646. captonne
2009. jún. 20. 15:32

Párom azt olvasta ez az Alli tulajdonképpen hashajtó,de kitudja?!

Sajna nekem nincs manim ilyesmikre,no meg szoptatok,úgy meg minden gyógyszer nuku!!

4645. captonne (válaszként erre: 4644. - Borso87)
2009. jún. 20. 15:30

Gratula!!!

Kitartás és tuti menni fog!!

Cupp

4644. borso87 (válaszként erre: 4642. - Captonne)
2009. jún. 12. 19:22

ügyes vagy!!nekem is 5 ment le!Én most megveszem az allit és azzal együtt csinálom majd az orvosi diétát ami 2 hétig tart és -9kg lehet leadni.Majd meglássuk mi sül ki belőlem (remélem zsíííír) :D

Puszi

4643. Szazsa (válaszként erre: 4641. - Salsa)
2009. jún. 7. 17:08
Ennek a diétának az a lényege hogy az anyagcserefolyamataidat változtatja meg.itt van a leírása amit én csináltam: [link]
4642. captonne
2009. jún. 5. 20:12

Vége,és -5kg!!!Ami nálam nagy szó mert nem bírtam ki esti zaba nélkül az uccsó 4 napot,sajna a gyerekek miatt írni sem tudtam :) De remélem borso ment a diéta ,csók mindenkinek ,ha lesz időm írok!

Jó ez a diéta csak kitartás kell,én most kezdek majd egy 5 naposat ami -5kg-ot ígér,majd meglátjuk! :)

4641. Salsa
2009. jún. 5. 12:56
Sziasztok! Uj vagyok,elmondaná valaki mi ennek a diétának a lényege? Köszönöm! Üdv.:egy honfitársatok
4640. Szazsa
2009. jún. 5. 09:29
Sziasztok, csak azért regisztráltam hogy tartsam bennetek a lelket:) Én is elkezdtem a 13 napos diétát, 2 hete.Sajnos csak a 10.napig tudtam csinálni, mert a családommal most hétvégén kiutaztunk erdélybe és hát ott nem igazán volt kedvem a diétához tartani magam, főleg hogy esténként azért a helyiekkel elfogyott egy kis pálinka is:)Szóval a lényeg:) hogy pontosan 100kg-ról indultam, 10nap alatt elértem a 96-95 kg-ot.Már ezzel is megvoltam elégedve,főleg ugy hogy nem is csaltam a végéig.Aztán kiutaztunk,ott ugye nem tartottam magam hozzá sőt...najó, most mondjátok meg kitud ellenállni a székely töltöttkáposztának?:DÉs most hétfőn este érkeztünk haza, egyből rááltam a mérlegre, 97 kgot mutatott.Egy kicsit csalódott voltam, de a bűnözésért ez jár.De most jön a meghökkentő az egészben, ma péntek van és reggel a mérleg 94kgot mutatott!!!És ugy, hogy közben rendesen eszek..na nem zabálok hanem megválogatom mit eszek! Szóval nekem bejött ez a diéta!:) Találtam most ehhez egy hasonlót holnaptól abba vágok bele.Aki meg épp nyomja a 13 naposat, annak meg sok kitartást kívánok:)
4639. borso87
2009. máj. 29. 09:51

Én bűnbe estem az elmúlt héten de azért odafigyeltem hogy ne legyen nagyon súlyos!:D magvas rozskenyér,meg egy kis virsli !:D ugyhogy előről kezdem ma!:D Ja de nem szedtem vissza kilókat!Ebből a szempontból frankó csaj vagyok :D

puszó!

4638. captonne
2009. máj. 24. 16:46

A tegnap este húzós volt,de ma már betartottam,mindent remélem kitartok a végéig!!!

Neked is cupp!!

Fel a fejjel már nem kell sok!!!

4637. borso87
2009. máj. 23. 21:15

Szió!

Ne kezd előről szerintem egy fagyi miatt!egy kis alkoholizálás meg belefér szerintem!:D

!Nekem ma van a 2körömböl a 2-dik napom vagyis már vége :) M volt az a pont nekem is du. 4kor hogy teljesen kiborultam nekem annyira ráment valamiért a idegeimre ez a nem evés hogy csak sirtam és sirtam,egyszer csak kifakadtam!nem tudom hogy miért lehet ez!de holnap csak jobban leszek már!

Kellemes estét nektek!Puszi!

4636. captonne
2009. máj. 23. 10:38

Hú nekem kicsit elegem van ,mivel az egész családnak én főzök ,és finomabbnál finomabbat,csurog a nyálam ,ma a párom fagyit is hozott asszem holnaptól kezdem elölről szabály ide vagy oda ,de én nem bírom ki ezt a meleget egy gombóc fagyi nélkül!!

Ha már végre 90kg ra leadtam nem adom fel!!!

Ráadásul este párommal randizni megyünk és valószínű ,hogy nem lesz alkohol mentes este!!

Kitartás!!!!!!És csók neked is!

4635. borso87
2009. máj. 21. 18:37
na ma kezdtem előről az egészet!még legalább 5kilót le kell adnom!Nagyon szeretném és remlem sikerül!de egyszerüen nem akar fogyni a combom hiába végzek minden este olyan gyakorlatokat amik onnan égetik a zsírt és még ráadásul a torna ideére be is tekerem magamat alufóliával hogy jobban izzadjak!Pedig én most beleadok apait-anyait!ennyire még nm volt nekem fontos az egész.na csókoltatlak!
4634. captonne (válaszként erre: 4632. - Borso87)
2009. máj. 20. 13:55
Most tartok az 5.napnál ,na akkor nem vagyok egyedül csak én nem joghurtot hanem kigyóubit eszek :)
4633. borso87
2009. máj. 19. 12:09
ja azt még elfelejtettem mondani hogyha a 2 étkezés között vagyok akkor vizet vedelek megha már nem bírom akkor megeszek egy jokurt.Az nem árt!
4632. borso87 (válaszként erre: 4631. - Captonne)
2009. máj. 19. 12:04
na az nagyon jó! te hanyadik napnál is tartasz?Nekem még 1 napom van hátra de kezdem elősől az egészet "felrugom a szabájzatot":D bevallom csaltam pénteken mert elmentem bulizni és egy kicsit becsiccsentettem :D de nem jött vissza semmi!Hajrá!!!
4631. captonne (válaszként erre: 4629. - Borso87)
2009. máj. 19. 11:59

Én is cserélgetek,a lisztérzékenység miatt pirítós helyett boanettet vagy kiszámoltam mennyi kalóriát tartalmaz amit itthon sütök zsemle és azt rágcsáltam ,ma elvileg halat kéne ennem de én utálom,szóval maradok a natúr joghurtnál,egy kis kígyóuborkával.

Nekem is ma szerez be anyum zöld teát remélem le tudom gyűrni majd.

Gondoltam kipróbálom az envigát helyette ,de anyum nem talált sehol!!

Párom unszolására ráálltam a mérlegre és 90kg-ot mutatott!!!!JEEE

4630. rigattina (válaszként erre: 4620. - 07d156c7f8)
2009. máj. 18. 13:44

Szia vivii!


A nőknél úgy tudod kiszámolni, hogy mennyire vagy túlsúlyos, hogy a magasságodból kivonsz 110 - et. Tehát te pont rendben vagy!!!

Természetesen előfordulhat, hogy nem tetszel magadnak, ez velem is így van(162 cm 56 kg), de semiképp sem szabad drasztikus fogyókúrába kezdened ilyen kevés súlytöblettel.Még engem is óva intettek tőle, pedig nálam azért van plusz 4 kg.Tehát amit nekem is tanácsoltak, és neked is csak ezt tudom mondani, hogy mindig annyit egyél, hogy pont jóllakjál, egy kicsivel sem többet, nincs esti nasi, és mozgás mozgás mozgás!!!

Csak azért írtam, mert megijeszettél, hogy 0 kg túlsúllyal akarsz fogyózni.Nehogy valami betegség legyen belőle!!!


rg.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook