Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Járt valaki a Minerva iskolába? (érettségizettek iskolája) fórum

Járt valaki a Minerva iskolába? (érettségizettek iskolája) (tudásbázis kérdés)

2009. júl. 6. 09:59
?
2009. febr. 28. 14:45
másnak nincs valami infója?
2009. febr. 24. 15:34

igen ezt tudom....havi 15 ezer lesz....de mondjuk a családi majdnem fedezi,mert az viszont jár így is.

köszi az infókat

4. c42a13b98c (válaszként erre: 3. - C066a749d7)
2009. febr. 24. 15:27

Igen, hasonló. Kapsz diákot és nappali képzésen, napközben vannak az órák(de összevissza ám az is), felelés asszem nincs, de dolgozatokra készült, meg beadandókat is csinált, és a végén vizsga igen...osztályfőnök is van és asszem igazolás is kell...de pl. ösztöndíj is van, illetve a tesóm nem konkrétan pénzbeli ösztöndíjat kapott, hanem azt, hogy a suli fizette neki a jogsihoz a tanfolyamot...

De ha az oktávban megcsinálod a logisztikát, akkor ez már szerintem nem lesz ingyenes...:-(

2009. febr. 24. 15:02

Jelenleg az oktávba járok logisztikai ügyintéző szakra.... eddig ahol próbálkoztam nézelődtem sehova nem kellenek a logisztikusok...pláne nem kezdők, ezért szeretnék még egy szakmát...aztán utána persze lehet h a kettő együtt sem fog semmit érni...

A képzés olyan mint egy gimiben pl? tehát délelőtt vannak az órák, van felelés, doga, vagy csak zh és vizsga, kell igazolás hiányzásra stb?!

2. c42a13b98c (válaszként erre: 1. - C066a749d7)
2009. febr. 24. 14:43

A húgom jár oda, nem a legjobb iskola. Ő mondjuk reklám és marketing-re, de sok gond volt az elején a tananyaggal, tanárokkal, könyvekkel, aztán meg a vizsga előtt derítették ki, hogy nem is az az anyag...most is olyanból fog vizsgázni májusban, amit nem tanítanak meg nekik...:-(

Meg aztán az elején szó volt arról, hogy a középfokú után lehet folytatni a felsővel, de ősszel nem akarták felvenni, pedig előtte azt mondták, hogy elsőbbséget élveznek a minervások...az igazgatóval kellett beszélnie ahhoz, hogy mégis folytathassa...utána azt mondták, hogy a felsőfokú tanfolyam elvégzésével automatikusan bekerülnek a BKF-re, és 60 kreditet beszámítanak nekik, de kiderült, hogy nem. Felvételizniük kell, és HA felveszik őket, akkor majd talán vmit beszámítanak a tárgyakból...

Szóval nekünk nagyon sok gondunk volt ezzel az iskolával kezdettől, én nem jelentkeznék ide. Ott az atalanta, oktáv, meg még ezer más...lényeges, hogy ne kezdő iskolát válassz, hanem akiknek már van tapasztalatuk, bejáratott képzéseik...én az oktávba mennék inkább...

2009. febr. 24. 14:35

Konkrétan a budapesti suli érdekelne, oda szeretnék menni jövőre banki szakügyintéző szakra.

Van valakinek bármi tapasztalata a sulival kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook