Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Dunaújvárosiak, és a csapat más drukkerei! Vége a Duneferr női kézi csapatnak..Hogy élitek meg? fórum

Dunaújvárosiak, és a csapat más drukkerei! Vége a Duneferr női kézi csapatnak..Hogy élitek meg? (tudásbázis kérdés)


5. Sünciné (válaszként erre: 4. - Oanita)
2009. febr. 24. 10:11
Ez érdekes! Bezzeg a arról még nem hallottam, hogy a fantasztikus focistáink nem kapnak fizetést! Ezért most lehet, hogy sokan megórolnak rám. A kézilabdacsapataink a világ élvonalában vannak. Fel tudnak mutatni valamit! A legjobban fizetett sportolóink a focisták!!!!! Undorító!!!!
4. oanita (válaszként erre: 3. - Sünciné)
2009. febr. 24. 09:23
A Dunaferr 6 hónapja nem adott fizetést (mert nem tud)! Sajnos a vállalatnál is egyre nagyobb a gond..
3. Sünciné (válaszként erre: 2. - Oanita)
2009. febr. 24. 09:03
Ez tényleg megdöbbentő! Mi az oka? Arról nem hallottál? Én fanatikus kézilabdarajongó vagyok! Bárki játszik tapadok a tévére.
2009. febr. 24. 08:12

Ma hallottam a híradóban..Személyesen is nagyon érint, családtagom a csapat tagja. Le vagyok súlytva, és mélyen együtt érzek minden dumaújvárosi fanatikus drukkerrel! A jégkorong csapat után (aminek szintén családtagom oszlopos tagja volt) most újra át kell ezt élni..Sajnálom, szívből ezt a nagyszerű csapatot, a sok jó játékos karrierjében ezt a méltánytalan törést (esetleg befejezést)

Ez is probléma. Gondolhatnánk, kit érdekel..megvan a magunk baja, alap megélhetési gondok. Higgyjük el, ez sem mentes ettől az oldaltól sem..

2009. febr. 24. 08:05
Dújv-iak, és a csapat más drukkerei!Vége a Duneferr női kézi csapatnak..Hogy élitek meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook