Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki valami szép kirándulóhelyet Borsod, vagy Heves megyében? fórum

Tud valaki valami szép kirándulóhelyet Borsod, vagy Heves megyében? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 5. 15:53
Jé,tényleg,na nem baj:)
2010. aug. 5. 15:41
Több, mint egyéves kérdések, lányok!
14. 8c73a5832e (válaszként erre: 1. - Nikcsike)
2010. aug. 5. 15:09
Szia! Én nem oly messze lakom tőled!:)Olvastam miket írtak,én Boldogkőváralját ajánlom,nagyon érdekes vár van ott,szép a táj!
2010. aug. 5. 14:27
A BÜKK csodálatos !!!!!!!!!!!
2009. márc. 1. 20:47

Sziasztok!!

köszike szépen a válaszokat! Hát a Szilvásvárad kiesik, mert már nagyon sokszor voltunk ott. Erdőtelken laknak párom szülei úgyhogy az arborétum megint ugrott, bár az tényleg nagyon szép. Lillafüreden is voltam már egy párszor, de a többi közül majd mazsolázgatok. Aggtelken meg kb általános iskola 4. osztályban voltam utoljára. MAjd értesítelek titeket mire jutottam, de ha van még valami szivesen várom!!! Mégegyszer köszi!

11. kismukk2 (válaszként erre: 5. - Zarahell)
2009. febr. 24. 11:03
Igen. Az szerintem is gyönyörű!
10. fakata
2009. febr. 24. 10:02
Ha magányra vágytok, ahol még a mobil sem működik, tudom ajánlani a Sebes-víz panziót, nem messze Lillafüredtől. Nyugalom, jó kaja, szép erdő.
2009. febr. 24. 09:49

Nógrádi vár, Diósjenő, Királyrét - mi többek között ezeket szeretjük nagyon.

A siroki vár is gyönyörű, tényleg! És nagyon jó étterem is van ott.

Szilvásvárad és környéke szintén csodás, csak azt a nagy tolongást nem szeretjük. :-(

2009. febr. 24. 08:08
Nagyon jó túraútvonalak vannak arra, szép források. Én szállást tudok ajánlani:) Írj privit ha érdekel.
2009. febr. 24. 04:37
Én az aggteleki Baradla barlangot és környékét ajánlom. Ha a barlanglátogatáson túl vagytok, akkor át kell menni Jósvafőre, ahol tájház, bemutatóhelyek és a feéuprogramok is vannak ( pl. a hucul ménes). Megéri !
2009. febr. 23. 21:57
Szilvásváradon sok program szokott lenni :)
2009. febr. 23. 21:50

Szia!

Azt hiszem Szilvásváradnak hívják, ahol van a Szalajka-völgy. Nagyon szép hely! :) Szeretem, de már nagyon régen voltunk.

2009. febr. 23. 21:49

A siroki várat nagyon szeretem.

Miskolcon a vadaspark is jó.

Az erdőtelki arborétum eszméletlen tavasszal.

A kisfiamat minden évben elcsalom a Mátrába.

Mátrafüred-Mátraháza és vissza Sástónak.Eszméletlen az az útvonal!

Apró gyerköcökkel a jászberényi állatkert is nagy kaland :)

2009. febr. 23. 21:45
Lillafüred - vmi csodálatos. Mi ott voltunk nászúton- már jó pár éve 1997-ben. :))
2009. febr. 23. 21:42

Sziasztok!

Márciusban lesz a szülinapom és párom azt mondta hogy válasszak ki valami szép kirándulóhelyet a környéken és azt kapom tőle hogy Manócskát leadjuk és kirándulunk egy jó nagyot. Eddig Aggtelek vetődött fel. VAlaki valami mást???

2009. febr. 23. 21:40
Tud valaki valami szép kirándulóhelyet Borsod, vagy Heves megyében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook