Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 10 nap alatt le a hassal fórum

10 nap alatt le a hassal (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
2008. márc. 11. 14:55
Próbáltátok már a chi-gépet? Nekem bevált. Nem csupán hasra, hanem az egész testre. Mint egy masszírozás. Üsd be a Google-ba: chi-gép és ezer oldal jön ki. Választási lehetőség van.
54. bb52f751dd (válaszként erre: 53. - 2577cdcc12)
2008. márc. 11. 10:06
Azért köszi a választ,sejtettem valami ilyesmit én is...Tényleg szarul hangzik,de legalább akkor tudom,hogy hiába erőlködök a hasizomgyakorlatokkal :))És ebben sajna nem is volt kitartásom...:(
53. 2577cdcc12 (válaszként erre: 52. - Bb52f751dd)
2008. márc. 8. 22:53

Az a baj, hogy én szívesen segítenék, de tényleg nincs olyan gyakorlat, amitől lemegy a has. Olyan, hogy helyi zsírégetés, olyan nincs, mármint tornával :). Ahhoz hogy lemenjen megfelelő kardiómozgást kell végezni, ami azt jelenti, hogy a pulzusod az adott tartományban legyen X ideig. Valamint diétázni kell. Tudom, hogy ez szarul hangzik, de a fogyás úgy néz ki, hogy ha fogysz, mindenhonnan le fogsz fogyni, onnan is ahonnan esetleg nem akarsz, és előbb-utóbb természetesen a hasad is le fog menni. De olyan, hogy így, vagy úgy emelgesd a lábadat, attól nem megy le. Mindehhez kitartás és eltökéltség kell.

Egyébként meg legyél rá büszke, hogy 3 terhesség után "csak" egy kis hasproblémád van...

52. bb52f751dd (válaszként erre: 51. - 2577cdcc12)
2008. márc. 8. 13:06

Szia!

Nekem három terhesség után semmi mással,csak a hasammal van gondom (165cm,58kg vagyok).Terhességek előtt 2 kilóval voltam kevesebb,és ez szépen ott is maradt a hasamon.Tudnál segíteni,milyen gyakorlatokat kellene végezni,amiket itthon tudnék csinálni,mert nincs lehetőségem konditerembe járni.

Köszi.

51. 2577cdcc12 (válaszként erre: 50. - 7abb7adbf0)
2008. márc. 7. 19:06

Szia Pusi12!

Tök mindegy mennyit tornázol, a has csak diétával és kardiómozgással megy le. Hasizomgyakorlatokkal nem... Szar ügy, de így van...

2008. márc. 7. 18:59
Én is kockás hasat szeretnék és van is, csak a gömbölyű zsír eltakarja. És két gömböm van, egy a gyomrom és egy a hasam helyén. A fenekemből már lement 20 cm (mármint körkörösen), de a hasamból egy fél sem! Szeret engem, nem hagy el. Bármit is csináljak vele. Keveset eszem és egészséges dolgokat, 1 év alatt fogytam evvel a módszerrel 20 kg-t (2 ruhaméretet), de a hasam tartja magát. Illetve engem. Minden reggel 1/2 órát tornázom. És így sem, nem, nem az istennek sem. Pont ezt nem akartam, hogy laposodik a fenekem és mintha nőne a hasam. Persze, nem nő, csak viszonylagos a hátsómhoz képest. Hát, így szép lassan eléldegélek vele és dühöngök miatta.
49. Tücsök56 (válaszként erre: 16. - Erikpipi)
2007. okt. 19. 07:33
Ezt akkor úgy kell érteni, hogy egy 70 kilós nőnél, aki ülő munkát végez 1680 kcal és ebből levonni 500-at, tehát 1180 kcal-át ehet naponta és ez fogyáshoz vezet?
48. Tücsök56 (válaszként erre: 15. - Icus)
2007. okt. 19. 07:25
Teljesen érthető voltál, és ezek jó kis gyakorlatok, én is kipróbálom.
2007. okt. 19. 07:20

Szia Letty26!


Nekem nagyon tetszik, újabb jó ötletek a további fogyáshoz.

Megcsinálom a mostani szakaszom után:)

46. cukilany (válaszként erre: 44. - Gaby13340)
2007. okt. 18. 14:01

Hát, ez vicces, de egy fényképen megláttam magam és ez adott erőt, másnap fogyókúra+edzés.


Ma már másképp csinálom, nem vágnék bele újra egy önmegsemmisítő egy hónapba, akkor is ha szép lett az eredmény. Kis változások, türelem, nagy akaraterő és ezek meghozzák az eredményt. Most diétázom, vagyis kb kiszámolom h mennyit ehetek másnap és mi legyen az, de ha véletlenül eltérek attól, mert bonbont kívánok meg, megeszem (épp bevágtam egyet, isteni finom volt). Viszont majdnem mindennap edzek, mindne 3. nap súlyzozok, a többi napon futok vagy squasholok. Így is alakul a dolog, de még mindig messzi az a kockahas :-)))

45. adri25
2007. okt. 18. 13:21
én is szretnék fogyni,kb.6kg
44. Gaby13340 (válaszként erre: 19. - Cukilany)
2007. okt. 18. 12:58

Szia. Honnan merítettél energiát ahhoz, hogy egy hónap alatt ilyen sok kilót ledobj? Minden nap mozogsz? Mennyit? És miket eszel? Melyik módszer vált be neked? Én 13 kg-ot szeretnék fogyni.

Köszi

43. Droma (válaszként erre: 42. - Icus)
2007. júl. 5. 12:02

Jól van.Azért majd számolj be az eredményekről..mert biztosan lesznek.

Kíváncsi vagyok rá.

42. Icus (válaszként erre: 41. - Droma)
2007. júl. 4. 19:06
Arra, figyelek! Reggeli, ebéd legyen! Nem éhezem, csak nem zabálom agyon magam, mint régen!!
41. Droma (válaszként erre: 40. - Icus)
2007. júl. 4. 19:05

Na,látod!Nem lesz itt probléma.:)Majd meglátod,hogy csak úgy potyognak le a kilók.Komolyan mondom.

Azért arra vigyázz,nehogy túl keveset egyél.

40. Icus (válaszként erre: 39. - Droma)
2007. júl. 4. 18:59
Hát ez a magyarázás, ez nagyon megy nekem!! Az az érdekes, hogy pl. reggel abszolut nem vagyok éhes! Ma is kilenckor kaptam észbe, hogy enni kell, mert még nem ettem semmit sem.
39. Droma (válaszként erre: 38. - Icus)
2007. júl. 4. 18:47

Pszichésen.Gondolom erre gondoltál.

Igen,sokszor van ez nálam is,hogy csak pszichés az egész dolog.De azt le lehet győzni.Azt is be lehet ám magyarázni,hogy nem vagyok éhes.:)

Próbáld ki.Vagy próbáld ki a grapefruitos vizet,hátha neked is beválik.

38. Icus (válaszként erre: 37. - Droma)
2007. júl. 4. 18:43
Hát ma nem, veszi el. 4körül értem haza, azóta, megíttam egy másfélliterest, de még mindig nagyon éhes vagyok!!:(( Kellemetlen érzés. Néha az az érzésem csak pszhihésen érzem! (ezt valahogy másként kell írni!:(()
37. Droma (válaszként erre: 36. - Icus)
2007. júl. 4. 18:33

Nekem néha elveszi.De többnyire nem.

Csináltam azt is,hogy grapefruit levét kifacsartam,és azt tettem bele.Na,az elég jól elvette az étvágyamat.És nem is olyan szörnyű az íze.Na jó,persze ittam már finomabbat is,de valamit valamiért.:D

36. Icus (válaszként erre: 35. - Droma)
2007. júl. 4. 18:29
Így van, de muszáj! Sok ásványvizet iszom én is. Nekem nem veszi el az étvágyamat!:(( Sokan, mondják ők nem éhesek, ha sok vizet ísznak!!
35. Droma (válaszként erre: 34. - Icus)
2007. júl. 4. 18:26

Na,látod ez már nagyon nagy haladás.

Jajj,ne is mondd.Én is midig este ettem.Volt mikor éjfélkor.De jó zsíros kajákat.Aludni bírtam,azzal nem volt gond,de az alakomon is "szépen" meglátszódott.Úgyhogy ekem is az a legnehezebb,hogy este 5után ne egyek.

Na meg ez a sok ásványvíz.:) Egész nap a wc-re járkálok.

34. Icus (válaszként erre: 33. - Droma)
2007. júl. 4. 18:24
Köszi! Én 5 után nem eszem! Ez a legnehezebb része a dolognak, mert én mindig is esti evő voltam. Eddig szép lassan, de biztosan haladok!:))
33. Droma (válaszként erre: 32. - Icus)
2007. júl. 4. 18:17

:)

Csak kitartás.Tudod,sok kicsi sokar megy.

Halottam olyanról is,hogy valaki úgy fogyott,hogy este 8után nem evett,8előtt meg rendesen,ahogy azelőtt.

Meg ha még tornázol is mellette,nem kell eszeveszett,meg megerőltető tornára gondolni.Itt is érvényes a sok kicsi sokra megy elv.Akkor szerintem,lassan,de biztosan a Te tested is alakulnii fog.

Csak kitartás kell hozzá.

Én szurkolok neked is.:)

32. Icus (válaszként erre: 29. - Droma)
2007. júl. 4. 18:02
No, 45 kilóval ami neked van sosem fogod megtudni!:)) (Most olvastam a lapodon). 110 kilóval igen! Azzal már érezheted, sőt láthatod is ezeket a helyre hullámokat, amik a kockáshasamat takarják!:)) Hogy, milyen? Randa!!!
31. Icus (válaszként erre: 30. - Droma)
2007. júl. 4. 18:00
Most próbáltam én is karikázni, mert a pici fiam ült ide a géphez, de nem megy!!! Érzem a derekamat közben, tehát valami izom csak próbál ott dolgozgatni!!:))
30. Droma (válaszként erre: 28. - Icus)
2007. júl. 4. 17:58

Értem.Nem tudtam.

Éppen most hullahoppoztam.:) Hát jól megizzasztott.:)

29. Droma (válaszként erre: 27. - Icus)
2007. júl. 4. 17:57

Helyre hullámok?

Az milyen?

28. Icus (válaszként erre: 18. - Droma)
2007. júl. 4. 17:56
Igen értem, csak nekem ezeket"az erős" mozgásokat nem bírja a derekam! :(( Nagyon hamar becsípődik az ideg!:(( Utána meg aztán semmi mozgás nincs!:((
27. Icus (válaszként erre: 24. - Droma)
2007. júl. 4. 17:54
Nekem is kockás!! Csak nem látszik, mert olyan helyre hullámok vannak rajta!:((
26. erikpipi (válaszként erre: 25. - Cukilany)
2007. júl. 4. 17:45

Ha diétázom akkor a gyomrom rakoncátlankodik. Fogyókúrázom, de ésszerűen, és nem hiányosan, de kalóriában semmiképp nem lépem át a megengedettet. És ami hiányzik az a mozgás. Nyilván gyorsabban apadnának a kilók, és a testem is formásabb lenne (volt már ilyen), de ha fél 12 kor kerülök ágy közelbe, akkor nincs kedvem hozzá. Egyébként nagyon hiányzik, tavaly előtt, még naponta tekertem 60 percet.

Szerencsés helyzetben vagyok,mert a formámmal nincs gond.:D Basszus,én annak is örülnék ha fele ekkora lenne a hasam:DDDD

Jól megbeszéltük! :DD

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook