Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nektek is volt már vaklármátok? fórum

Nektek is volt már vaklármátok? (beszélgetős fórum)


26. danama (válaszként erre: 25. - K7373)
2009. aug. 16. 12:24

reductil az a fogyi gyógyszer ugye?


attól biztos, hogy nem lesz hcg növekedés..

25. k7373
2009. aug. 15. 16:40
tud valaki segiteni?nem jött meg a mensesem aterhesteszt pozitiv de szedtem areduktilt 2 napig lehet hogy a hcg?miatt potitiv?
24. danama (válaszként erre: 22. - Sporineni)
2009. márc. 24. 16:15
hogy vagytok?
23. danama
2009. márc. 11. 07:31
már a cikkem is megjelent
2009. márc. 9. 18:03

Tetszik, mármint a naplód. A nagyobbik fiam kedvenc kutyusa a beagle.

Mi is tervezzük majd a 3. babát, de előbb én legyek újra " üzemképes", aztán majd meglátjuk. :)

21. danama
2009. márc. 9. 07:34

Szerintem is, szerintem még nincs nálunk lezárva a 3-ik gyerek téma, csak jöjjön rendbe a gazdaság.

Nézz meg a naplómat :-)

2009. márc. 8. 07:47
Szerintem, ha ikrek lettek volna, akkor is remekül feltalálnád magad. :)
19. danama
2009. márc. 5. 13:07
még mindig mindenki csak a szülésre ment?
18. danama (válaszként erre: 17. - Sporineni)
2009. márc. 2. 08:53
engem a terhes patra vittek akkor, de a szülészeten nem volt hely, így aki túlhordta a babáját velem egy szobába került, de a dokim nagyon aranyos volt, amikor mentünk hozzá 2 hónapra rá, mondta, hogy van 2 érett tüszöm, probálkozzunk és össze is jött Zsoltika, bevallom kicsit féltem , hogy esetleg ikrek lesznek :-)
2009. márc. 2. 08:48
Szerencsére nálunk a nagy pocisok, már gyerekágyas szobákban vannak, így nem fájt még jobban a szívem.Fáj anélkül is éppen eléggé. Erős csajszi lehetsz, én nem biztos,hogy kibírtam volna!
16. danama (válaszként erre: 14. - Sporineni)
2009. febr. 28. 13:38
sajnálom :-(
15. danama (válaszként erre: 14. - Sporineni)
2009. febr. 27. 14:01
Engem akkor olyan szobába tettek, ahol nagy pocakos csajok is voltak és várták, hogy szüljenek, rossz volt nagyon .-(
2009. febr. 27. 13:56
Sajnos ismerős az érzés, mert Bence előtt kettő babát mi is elvesztettünk, pedig egészségesen élünk, na jó nem a Norbi Update szerint, de sportolunk, nem iszunk stb. Azon is szoktam gondolkodni, hogy miért azok kapják ezt a nagy áldást, akik nem is akarják, akik meg küzdenek , hogy babájuk legyen soxor éveket kell, hogy várjanak.
13. danama (válaszként erre: 12. - Sporineni)
2009. febr. 27. 11:37
Ne tud meg milyen érzés volt amikor elvetélt az ember, elvesztette akit nagyon szeretett volna és a kórház elött meg bagózó kismamák, és volt pofájuk közben még a hasukat is simogatni
2009. febr. 27. 07:46
Én is. Az a bosszantó, hogy nem gondolnak arra, hogy ebben az esetben nem csak magukat, hanem a csöppséget is mérgezik.
11. danama (válaszként erre: 10. - Sporineni)
2009. febr. 26. 19:00
na én is kiverném a kismamák kezéből a cigit, olyan undorító
2009. febr. 26. 16:50

Hát igen vannak orvosok, akik inkább sintérek és azt hiszik, hogy állatok járnak hozzájuk, nem emberek.

Szerencsére jó dokit választottam, pedig új voltam a városban és nem ismertem egy nődokit sem. Igaz elég szókimondó, de nekem tetszett, hogy nem köntörfalazott, hanem mindent egyenesen kimondott. Ha jó kedve volt poénkodott, ha rossz, akkor csak elmondta, h éppen most mi a teendő, de soha nem bántott. Engem legalábbis, mert azokat a kismamákat, akik dohányoztak stb. ki nem állhatta és minden alkalommal tudatta velük, hogy a babának ártanak, állítólag nem éppen kedvesen.

9. danama (válaszként erre: 8. - Monizsofi1982)
2009. febr. 26. 14:07

Nagyon sok bunkó van abban a szakmában az biztos.

Volt, hogy fertőzést kaptam az uszodában de már terhes voltam.

Nem volt bent a dokim, így az ügyeletesre kényszerültem.

Rakott fel nekem valami gyógyszert, megkérdeztem tőle, hogy ugye nem lesz a babámnak semmi baja tőle.

Erre az a köcsög kitört, hogy ő nem gyerekgyilkos!!

Semmi empátia nincs bennük

2009. febr. 26. 13:50
A sógornőmet haza akarták küldeni, mert az ottani nődoki bele akarta magyarázni, hogy azok jósló fájások, amit érez. Ő közölte a bunkó dokival, hogy márpedig ő haza nem megy, amíg meg nem szül. 6 órán belül megszületett a fiuk. Egyébként nekem i volt szerencsém ahhoz z orvoshoz. Nagyon lekezelő volt vele. Az ilyen miért nem választ más pályát?!
7. danama (válaszként erre: 6. - Danama)
2009. febr. 26. 13:37
ja csúnya :-)
2009. febr. 26. 10:25

igen mindenki időben ment :-)

nekem még az volt a gond hogy nem éreztem odalent semmit sem, kifordult az egész ..... az erektől, nagyon gúnya volt, de szülés után a régi lett

2009. febr. 26. 10:01

Úgy látszik mindenki tudja milyen az, amikor szivárog a magzatvíz, csak mi nem. :)

Bár a védőnő sem tudta igazán elmagyarázni. " Olyan mintha folyna, meg nem is, mintha lenne is meg nem is." Vmi ilyesmit mondott.

2009. febr. 26. 08:01
senkinek nem volt ilyen?
2009. febr. 25. 12:47
És az a baj, hogy olyan betétet sem lehetett kapni ami erre való :-(
2009. febr. 25. 11:53

Szia!


Hát igen a magzatvíz szivárgás..... Kb. 3x hívtam a védőnőmet, hogy pontosan milyen is az. Én is azt hittem, hogy szivárog.Szerencsére én nem 50 km-re, hanem 50 m-re lakom a kórháztól, ezért mindig vártam. Még a magzatvíz vizsgálata utáni vérzésemmel sem mentem be, mert mindig attól tartottam, hogy engem illetve minket is egy " Bufláka" kaliberű szülésznő fogad majd. Hála Istennek a vajúdás hosszú órái alatt nekünk is egy kedves szülésznő jutott, mire jött volna a másik, addigra toltak a műtőbe.

2009. febr. 23. 08:54

Sziasztok!

Érdekelne , hogy nektek is volt-e már vaklármátok, amikor bementetek a szülészetre, de nem volt semmi sem. Leírom, hogy velem mi történt, erre is szeretnék hozzászólásokat és véleményeket.

Szóval egy vetélés után megfogant Zsoltika, nagyon örültünk a babának, de nagyon viszeres lettem, és sok vízet is tartott vissza a szervezetem.

A visszerek annyira kijöttek, hogy jobb oldalamon értérképet vetítettek az erek, még ott is kifordultak az ereim, és az egész jobb oldali szeméremajkam kifordult, és főleg úgy lezsibbant, hogy semmit sem éreztem.

Így történt a 37 héten, hogy mondtam a férjemnek menjünk a kórházba, mert lehet szívárog a magzatvíz, ott kedves doktornő fogadott, megvizsgált, ctg, majd hazaengedett.Volt ott egy szülésznő aki olyan foghegyről bánt az emberrel, na mindegy gondoltam, majd rá egy hétre ugyanúgy bemetünk a kórházba, mert megint azt hittük szivárog a magzatvíz, megint egy kedves orvos megvizsgált, de semmi hazaküldött, de sajnos megint az az ellenszenves szülésznő volt ott, aki meg is jegyezte : " A kismama nagyon szeret ide járni, biztos nincs jobb dolga ! " Erre én megmondtam, neki, hogy amikor elvesztettem az elöző babámat akkor csak egy csepp vér volt a bugyimon, mégsem engedtek haza, mert tele volt a méhem vérrel, és féltem a mostani babámat.Nagyon rosszul esett még sírtam is, főleg, hogy rajtam kivül nem volt más az egész szülészeten szóval nem volt Bufláka ( így neveztem el azt a nagy darab nőt) elfoglalva.Majd úgy 5 napra rá hétfőn megint éreztem valami gond, van Nem , Nem megyünk a szülészetre mondtam a férjemnek ( pedig a kórház 50 km-re volt) Mert megint az a köcsög nő lesz ott, aztán a vitánknak az lett a vége, hogy elöntött a magzatvíz, végig az úton azon rimánkodtam, csak ne Bufláka legyen ügyeletben.

Beértünk a kórházba és 8 órán belül megszületett csodaszép kisfiúnk, de nem az a köcsög volt ügyeletben, hanem két kedves szülésznő, akiknek vittünk utána ajándékcsomagot, és persze amikor csengettem az a köcsög nyította ki a szülészet ajtaját, és én megmondtam neki: " Igen én vagyok és megszültem, a két kedves kolleganőjénél"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook