Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aloe First tapasztalatok fórum

Aloe First tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. nov. 30. 15:04

Sziasztok! Van erre még valaki????

Visszaolvasva látom, hogy torokfájásra nagyon jó, de csak a torok öblítéssel, gargalizálással kell alkalmazni, vagy le lehet nyelni? Illetve köröm gombásodásnál valakinek tapasztalata van-e?

Köszi!

70. dia61
2013. aug. 30. 11:10
Ma kaptam még egy flakon Aloe First-t. Van még ezen kívül 2 bontatlan, pedig mást szerettem volna a névnapomra. Szívesen eladnám az egyiket, ha érdekel valakit, jelezze.
69. e2356720e7 (válaszként erre: 67. - Matyi78)
2013. febr. 26. 03:24
Én a drága spray helyett magát a növényt tudnám ajánlani minden háztartásban. Tényleg csodanövény, jó minden bőrbetegség ellen és még ki tudja mi mindenre:)
68. szla
2012. okt. 6. 21:08

Sziasztok!


Az Aloe First szerintetek körömgombára is hatásos?

2012. aug. 22. 14:18

Férjemmel már sokszor azt mondjuk, hogy ez a "förszt" olyan mint a Bazi nagy görög lagziban a gorogpapa VINTEX-e :) Mindenre jó!


Mi eddig torokfájásra, sebre használtuk, de altesti női panaszokra is kiváló!


Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2012. febr. 14. 21:09

Fülfájásra????Használta valaki???

Most nyomtam a 3 éves pici lányom fülébe!!!

Ha valakinek van tapasztalata,légyszike ossza meg velem!

Köszi!

65. rzsi
2011. júl. 8. 12:03

Sziasztok!

A firstből mennyit lehet fújni egy 8 hónapos baba kipirosodott torkára?

64. nemez
2011. márc. 1. 10:26

Sziasztok

Most hallottam az Aloe First-ről. Szerintetek talpi tenyéri psoriasisra is jó lehet?

2010. nov. 1. 22:19

Nekem antibiotikumtól kikészült az alsó flórám (bocs, nem tudom másképp körülírni) - iszonyúan égett, csípett, viszketett plusz kis folyásom is volt. Öt nap alatt tökéletesen helyrehozott! Először persze csípett. De már jól vagyok:)

Köhögés ellen viszont nekem nem vált be!

2010. szept. 22. 19:14
Nálam leírták magukat az FLP-sek....
2010. szept. 22. 19:12

Azt tanácsolták, hogy aloe activatort cseppentsek a szemembe, mivel gyakorta van árpám. Meg is tettem, elég brutális, ezt közölék is, hogy nagyon csíp. Nagy nehezen kibírtam és egy héten keresztül, cseppentettem, mivel volt 2 árpám. Nos az lett az eredmény, hogy mindkettő betokosodott... nagy búb lett a helyén, alul is és a szemhéjamon is. Igaz a gyulladás lement... hurráá :S Jó pár hónapnak kellett eltelni míg magától felszívódott ez a két csomó....

És még 1 valamit nem értek, egy natur, "egészséges" termékbe miért tesznek parabént???

Azokat a fogkrémeket is érdemes elkerülni, amelyekbe tartósítószer gyanánt parabének (butil, etil, metil illetve propil parabén) kerülnek. Ezek a szintetikus anyagok gyakori allergének, nagyobb koncentrációban bőr és nyálkahártya irritálók, valamint igen mérgezőek (különösen a metil-parabén). Már többször összefüggésbe hozták őket a különféle daganatos megbetegedések (mell- és prosztatarák) kialakulásával. Bár a parabén rákkeltő hatása még nem bizonyított, érdemes szem előtt tartani azt a tényt, hogy az eddigi kutatások során 20 emlődaganatból származó szövetminta közül 18-ban megtalálták ezt a vegyszert, ráadásul négy rosszindulatú daganatban magas koncentrációban volt jelen.

60. Anda39
2010. szept. 22. 18:20
Hát ez szuper, mennyi jó ötletet olvastam! Én eddig jórészt csak horzsolásokra használtam, meg epilálás után a lábamra - nagyon jó volt, mert nem lettem pöttyös.
2010. szept. 22. 15:45
jár még erre valaki? kérdeznék valamit :).
58. zsuzsi 18 (válaszként erre: 50. - 7ed48e33ee)
2010. júl. 20. 21:53
hogyan csinálta befújta nemiszervét vagy mitcsinált leirnád nekem köszönöm
57. badonyimariaeva (válaszként erre: 24. - A83d2365df)
2010. febr. 15. 21:52

Nekem is próbáltak már hamisítványt ajánlani, valóban nézzétek meg a flakonokat, csak kék fehéret szabad venni az az igazi.

Mindenre nagyon jó, már évek óta ezt használom.

Én minden este fürdés után befújom vele az arcom, ha kell, ha nem.

56. tücsimücsi (válaszként erre: 54. - Humor Helga)
2010. febr. 15. 21:42

Arra is jó.

Ez a legjobb termék az FLP cuccok közül...egy csoda...

2010. febr. 15. 19:37

bocsánat h ilyen nyuszi vok, de én úgy tudok parázni az új dolgoktól....

és már rohadtul elegem van a folytonos köhögésből...

54. Humor Helga (válaszként erre: 53. - Tücsimücsi)
2010. febr. 15. 19:36
köhögésre is?
53. tücsimücsi (válaszként erre: 52. - Humor Helga)
2010. febr. 15. 19:35
lehet, torok-mandulagyulladásra is jó
2010. febr. 15. 19:31

Segítség....

ma vettem aloe first-et... ezt tényleg lehet torokba fújni? a papírjára "csak" annyi van írva h bőrápolásra....

előre is köszönöm:)

51. masnyi
2010. jan. 24. 13:42
óriásira volt dagadva mindkét mandulám, fájt, nyelni nem bírtam, rettenetesen nézett ki és úgy is éreztem magam. 2 napig fújtam rá aloe first spray-t (reggel, délben, este) lehetőleg ugy h utána egy óráig nem ettem/ittam. mára elmúlt, semmi bajom, nem fáj, nem piros, nincs duzzanat. :) ja és 500 mg-os c-vitamin!!!
50. 7ed48e33ee (válaszként erre: 34. - Ancsika000)
2009. dec. 7. 11:18
Kolleganőm hüvelygombár a használta mondta nagyon hatásos volt.....
2009. dec. 7. 11:17

Sziasztok!

Én most fujtam a torkomba kolleganőm ajánlotta First-öt még ismeretlen a számomra et a termék de remélem használ....ebbe az influenzás időszakban...

48. pontyo (válaszként erre: 47. - Javorne0727)
2009. nov. 7. 02:01
Nyugodtan!!!
2009. nov. 4. 11:37
MEHET A SPRICCCCC????
2009. nov. 4. 11:37

MOST NINCS IDŐM VISSZAOLVASNI,DE MAJD ESTE.

MA VETTEM FIRST-ÖT:TOROKFÁJÁSRA????

2009. szept. 9. 10:18

Na végre nekem is van First tapasztalatom!

Nem rég léptem be a Forever Living-be, de a Firsthöz eddig nem volt szerencsém, csak barátnőm mondta, hogy nagyon jó!

Tegnap este hatalmas köhögés jött rám, de olyan szinten, hogy a tüdőm és a karjaim is belefájdultak. Majd fél órán ár köhögtem, aztán barátnőm hozott nekem Firstöt, amiből egyetlen egy spriccet kaptam a torkomba, és RÖGTÖN (!!!) elmúlt a köhögés. U?tána kértem még 1 adagot, fő a biztonság alapon. Aznap már nem köhögtem többet!

Csak ajánlani tudom!

44. domi85 (válaszként erre: 42. - Juhaszcsalad3)
2008. okt. 17. 12:33
Szia Mariann! A gyerekenél is lehet alkalmazni a First-öt. Rengeteg gyógynövényt tartalmaz. Használd nyugodtan.
43. Hoxa
2008. okt. 17. 11:48
Megkérem az FLP-seket, hogy a terméktapasztalatokon felül az üzletépítést ne a portálomon intézzék. A szabályzat idevágó részét tanulmányozzátok át és annak megfelelően használjátok a fórumot, mert ellenkező esetben az mlm építgetők, a termékeket árusítók, reklámozók tagságát figyelmeztetés nélkül meg fogjuk szüntetni.
2008. aug. 21. 07:50
Sziasztok!Lehet hogy volt már róla szó,de nem találtam ilyen kérdést ezért felteszem:Valaki tudja biztosan hogy babáknál,vagy kisgyermekeknél lehet használni a first-öt?Kisfiam 2éves,neki szeretnék ha lehet,mert aloe növényem van,de azt csak 5éves kortól lehet használni.Azt olvastam hogy a hígított változatokat viszont lehet.Legalábbis így emlékszem!Kérlek titeket segítsetek ebben!Köszönöm!Mariann
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook