Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használja közületek valaki a Rhodiola Rosea étrendkiegészítőt? Ha igen, megírnátok a tapasztalatokat? fórum

Használja közületek valaki a Rhodiola Rosea étrendkiegészítőt? Ha igen, megírnátok a tapasztalatokat? (tudásbázis kérdés)


2015. okt. 13. 10:52
Szedi valaki??
9. Gecam (válaszként erre: 8. - Vigyori:))
2009. febr. 26. 07:31
Szia!Én a Rhodiola Rosea-ról beszéltem!Ha nem gond légyszi írj nekem ha válaszolt neked a forgalmazó!
8. vigyori:) (válaszként erre: 7. - Gecam)
2009. febr. 25. 22:11

szia.melyikről?a reductilról,vagy a gyógynövényesről?még találtam egy olyat is hogy 5-HTP,ez is szerotoninszint emelő,mint a reductil vagy a lindaxa,azért lehet akár ugyanolyan jó is,ma írtam a forgalmazónak,kíváncsi leszek mit ír róla:)

de ha rákeresel,biztos te is megtalálod az írásokat róla.

7. Gecam (válaszként erre: 6. - Vigyori:))
2009. febr. 25. 13:55
Most olvasgattam erről a szerről! Ahogy én értelmeztem ez inkább sportolóknak való nem pedig diétázóknak!
6. vigyori:) (válaszként erre: 5. - Gecam)
2009. febr. 25. 13:10

szia.a lindaxa is ugyanaz mint a reductil,és hiába én tök jól voltam tőle,nagyon felment a pulzusom,és a dokim leállított,na aznap éjjel 3ig a gép előtt ültem,és kutattam mivel válthatnám ki,és akkor találtam rá erre.még a famblok is hasonló tulajdonságokkal bír,most azután kutatok,hogy hol tudom olcsóbban beszerezni ezt a hatóanyagú étrendkiegészítőt.

keress rá a nevükre,és olvasd el miket írnak,szerinted jó lehet?

2009. febr. 25. 13:05
Erre kiváncsi lennék én is!Én a linaxa 10mg akartam szedni de az orvosom nem engedte!!
4. vigyori:) (válaszként erre: 3. - Danjozsef)
2009. febr. 25. 09:25

kedves dán!

köszönöm a válaszát,esetleg a v_i_t_a_l_l_a_n_d_ pont hú (bocsi,máshogy nem engedi elküldeni a rendszer) oldalon található írásra gondolt?én is onnan kezdtem el körbenézni,és csak jókat írnak róla,ezért gondoltam megpróbálkozom vele,mert ha csak a fele is igaz annak amit leírtak róla,akkor egy csomó problémámra megtaláltam a természetes gyógyírt:)

ha hetven éves korban kitűnő,még a nagymamámnak is ajánlhatom a sokféle fájására?remek lenne ha elhagyhatná azokat a gyógyszereket amiket szed,mert csak a felétől is halálos bajokat kaphat:(,pedig orvos volt a nagypapám is,tudhatná mire megy ki a dolog...de hát a fájdalom:(

2009. febr. 24. 17:59

Heteken át fogyasztottam.Mellékhatása nincs.A kitűnő


Általános(tobbek között ideg és izület) erősitő.Hetven éves korban ez a jótétemény megfizethetetlen.A kinai császároknak gyüjtőtték az Altájban évezredeken át.A szovjetek, miután növénytanilag azonositotta egy botanikus, külön kutatóntézetet alapitottak Bajkonurban és az ürhajósok rhodiola tikturával indultak útra.Üsse be Galambosi Bertalan nevét az interneten. Megbizható adatokat talál.

dán

2009. febr. 22. 22:08

a neten több infót is találtam róla,és nagyon érdekelne,mert kísértetiesen hasonlít egy fogyókúrás gyógyszerhez,ami nálam nagyon bevált,de a dokim leállított róla,mert nagyon felvitte a pulzusomat.

érdekelnének a vélemények erről ha te is használod,vagy rokon,ismerős.

köszi!:)

2009. febr. 22. 22:05
Használja közületek valaki a Rhodiola Rosea étrendkiegészítőt? Ha igen, megírnátok a tapasztalatokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook