Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekek vitamin szükségletei fórum

Gyerekek vitamin szükségletei (beszélgetős fórum)


15. hihi
2009. márc. 1. 18:07

Ki kérte az első vizsgálatokat?kinek tűnt fel,hogy kisebb a kelleténél?

Az orvos erőlteti a vizsgálatokat?

14. _kleo_
2009. febr. 26. 21:56
Ha egyébként jókedvű, és jóétvágyú, akkor én nem látnám értelmét. Akkor lehet szerintem gond, ha hirtelen megváltozik az étvágya, a kedve, a viselkedése, a játéka, alvásigénye. De ha mindigis kisebb volt az átlagosnál, akkor nem értem miért vizsgálgatják...
2009. febr. 26. 21:15
Igen ám de az orvosok állandóan küldenének kivizsgálásokra most hormon vizsgálatra kellene mennünk.
12. _kleo_
2009. febr. 26. 21:12
Egyszerű, nincs probléma. Egyszerűen ilyen alkat. Kisnövésű. Majd megnyúlik ha kamaszodik.
2009. febr. 26. 21:00
Sziasztok!Tudom nem szorosan a témához kapcsolódik de hátha tudtok segíteni.A lányom 5 éves lesz május végén és jelenleg 100 cm és 11,5 kg.Születése óta el van maradva a súlya,gasztroenterológiai és a genetikai vizsgálaton is túl vagyunk de semmit nem találtak.Nem mondhatom hogy étvágytalan mert rendszeresen megeszik mindent még a gyümölcsöt is kifejezetten szereti,akkor mi lehet a probléma?
10. hihi
2009. febr. 26. 20:35

Hát.....

Tavaly egész télen beteg volt,és nem nyaggattam,de ez sem vált be.Minden vírus megtalálja,ha tél van,ha nyár van.Majd csak kinövi egyszer:)

2009. febr. 25. 20:36
Azt próbáltad már, hogy egyszerűen ráhagyod és elfogadod, hogy ilyen? :) Hátha akkor megjön a kedve hozzá, ha nincs körülötte a körítés, hanem egyszerűen senkit nem érdekel, hogy eszik-e gyümölcsöt, vagy vitamint.
8. hihi
2009. febr. 25. 13:20

Kicsi kora óta nem eszik meg semmit,úgyhogy 1000dolgot próbáltam nála.minden a kukában végezte.Hát majd csak egyszer rájön,hogy fontos:)

Csak addigra már mennyit költünk fölöslegesen gyógyszerekre:(

2009. febr. 23. 13:25
Igen, de ha erölteted, akkor csak az ellenkezőjét éred el vele, és csakazértsem eszi. Aszalt gyümölcsökkel próbálkoztál már? Vagy lehet bioboltokban immunerősítő szirupokat kapni, ami olyan mint a szörp, gyümölcsökből van. A Weledának van egy ilyen terméke, biztosan tudom. Hátha szirupban jobban elfogadja mint tablettában.
6. hihi
2009. febr. 23. 09:55
Nem tudom ráhagyni,mert 9év alatt nem evett meg 5 kiló gyümölcsöt összesen.És mivel ezzel foglalkozom,tudom mennyire fontos lenne.A lányom eszik mindent de ő nem.A c vitamin semmit nem ér,kipisili nem épül be a szervezetbe,és nem lesz ellenálló,de mivel semmi vitamint nem eszik,ezért kértem ötleteket,ti mivel kínáljátok őket:)
2009. febr. 22. 21:28
Hagyd rá. Ilyenkor tél végén az is beteg, aki eszi a multivitaminokat. Nekem két kicsi gyerekem van, csak C vitamint esznek, mellé sok zöldséggel, gyümölccsel kínálom őket. Van hogy elfogadják, van hogy napokig semmit.
2009. febr. 22. 21:10
Forever Kids ! Csak gyümölcs és zöldség, állatfigurás.
3. hihi
2009. febr. 22. 21:10

Én egy étrendkiegészítő cégnek dolgozom:)

De nem eszi meg!!

2009. febr. 22. 21:09
Multitabs Immuno Kid fincsi ;)
1. hihi
2009. febr. 22. 21:08

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy a fiam aki 9 éves nem eszik semmi féle vitamint,mit csináljak?

Sem gyümölcs,sem étrend kiegészítőt nem hajlandó enni.Most is beteg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook