Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A leghatásosabb tornagyakorlatok fenékre, hasra, combra fórum

A leghatásosabb tornagyakorlatok fenékre, hasra, combra (beszélgetős fórum)


1 2
17. d64f9951e2 (válaszként erre: 16. - B1f7cd8514)
2007. febr. 11. 18:52

mondasz valamit :)

utána olyan izomlázam van a fenekemben, hogy csak na!!! :)

2007. febr. 11. 18:49
Szex. sokat legyél felül. Nekem tökéletes fenekem van.
2007. febr. 1. 13:52
Mint minden nőnek nekem is ez a legnagyobb problémám! Én is szívesen várom az ötleteket!
14. moncsicsi83 (válaszként erre: 13. - Angyalka13)
2007. jan. 31. 18:13
Na nekem is kéne ebben egy kis segítség, mert nekem ez nem megy.... :(
2007. jan. 31. 17:50

Sziasztok!


Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy milyen gyakorlatokkal lehet kockás hasat, vékony derekat elérni minél rövidebb idő alatt?

Van valakinek valamilyen tapasztalata a Karcsú derék, feszes has 30 nap altt című könyvvel? Szerző: Milard, Anne-Marie.


Köszönöm. Angyalka

12. 7130b15964 (válaszként erre: 10. - Cskata)
2006. nov. 7. 17:01

Igazad van, sajnos sok helyen nem megalapozott a személyzet tudása. Sajnos még akkor sem, ha elvileg a végzettsége is passzolna (pl. TF-en vagy TE-n végzett). De ez minden szakmára elmondható, mert ugye önmagában a papír még nem jelenti azt, hogy valaki naprakész tudással rendelkezik, csak azt, hogy valaha járt valami képzésre, ahol akkor éppen megfelelt a minimum követelményeknek.


Szóval, nem árt, ha az ember maga is utána néz a dolgoknak vagy ha nincs kedve, esetleg nem ér rá, akkor szakmai körökben elismert segítséget keres. Nem érdemes elvesztegetni az időt, várva a remélt fejlődést vagy lesérülni, ha ez simán elkerülhető egy jó szakember segítségével.

11. 7130b15964 (válaszként erre: 9. - 86f6330caf)
2006. nov. 7. 16:55

Azért a kocogok egy pár percet mindennap és a Iron Man versenyeken indulók között is van különbség:)

Attól még, hogy rendszeresen végzel bizonyos gyakorlatokat célirányosan még nem fognak összekeverni egy testépítővel, ne izgulj, ahhoz sajnos sokkal több kell!

10. cskata (válaszként erre: 9. - 86f6330caf)
2006. nov. 7. 16:51

ez az edző tanulta is amit csinál, vagy csak kinevezték edzőnek..?:( (tapasztalatom szerint egyébként ez sajnos gyakori gond: odaállítanak egy alkalmazottat és "ráfogják", hogy edző, aztán persze gőze nincs arról, hogy mire kell figyelni a gyakorlatok közben.. pl. testtartás, légzés, mozdulatok pontossága stb..) de ez csak az én véleményem..:))


első körben ezeket találtam Neked:


[link]


[link]


[link]


[link]

9. 86f6330caf (válaszként erre: 8. - 7130b15964)
2006. nov. 4. 11:44

Sziasztok mindkettőtöknek, tegnap voltam elsőnek spiningelni, megkérdeztem egy testedzőt, abszolute semmit nem tudott ajánlani, azt mondta nincs olyan emberke, aki meg tudná mondani, hogy mitől nem fog megereszkedni a mellem. Kérdzetme tőle, hogy mell erősítő gyakorlatokat ha végeznék,akkor ugye nem ereszkedne meg nagyon,azt mondta, hogy akkor meg átalakul izommá,és eltűnik. Bár a ti üzitekből, arra jöttem rá, hogy ha drasztikusan csinálom és rengeteget, akkor alakul át izommá,de az ha napi párat csinálok, képtelenség!


Na, mindeegy, ha találtok a neten valamilyen tornagyakorlatot a mellre, akkor légyszi írjátok meg nekem,mert én semmit nem találtam!


Köszönöm, Mónika

8. 7130b15964 (válaszként erre: 7. - Mókica)
2006. nov. 2. 11:34
Ahogy mondod. Ráadásul, ha lassan fogy és még a mell alatti, körülötti izmokat is megerősíti, ahogy Kata is javasolta, akkor nem fog lógni. (Sokan félnek a súlyzózástól, mert hogy elfogy a mellük tőle, meg túl izmosak lesznek stb. Nem kell félni, ahhoz baromira sokat kell egy nőnek edzeni, hogy mindenféle szer nélkül túl izmos legyen. Úgyhogy ez szinte elképzelhetetlen:))
7. Mókica (válaszként erre: 5. - 86f6330caf)
2006. nov. 2. 11:28

Én azt vettem észre, hogy drasztikusan fogyizom azonnal elfognyak a melleim, mivel izmot vesztek:(

Viszont ha úgy diétázom, hogy mellette figyelek a fehérje bevitelre a melleim eggyáltalán nem fogynak el;)

Szóval low carb-osan, de elegendő fehéjét fogyasztva, sporttal szerintem orvosolható a problámád:P

Sok sikert!

6. cskata (válaszként erre: 5. - 86f6330caf)
2006. nov. 1. 23:56

nem tudom biztosan, csak gondolom, hogy a mell megreszkedése bármilyen fogyás (tornától, diétától, akármitől..) eredménye lehet, hiszen lényegében zsírt veszítessz - és a mellben meg sok a zsírszövet..

De valószínűleg érdemes lenne mellizom erősítő gyakorlatokat is végezned a spiningen kívül, kisebb tömegű (1-1,5 kg-os) súlyzókkal.

Neten biztosan találsz mellizom gyakorlatokat, vagy ahová jársz spiningre , ott tuti tudnak Neked tanácsot adni!

2006. nov. 1. 16:07

Sziasztok, spiningelni fogok holnaptól, azt mondják, hogy az eléget 800-1000 kcal-t egy alkalommal, ha egy héten 2* megyek, akkor drasztikusan fogyni fogok, azt viszont azért nem szeretném, mert a mellem megereszkedne. Jól gondolom?, abból indulok ki, hogy többször leadatam már hirtelen 15-20kg-ot, és nagyon megereszkedtek, plasztikáztatnom kellett. Most szépek és feszesek, de közben meghíztam, és félek, hogy ha lefogyok újra löttyen. Szerintetek, csak koplalásnál van ez így és ha tornázom, akkor nem, vagy ilyenkor is?



Köszönöm

2006. okt. 29. 18:22

Én gumiszalagot és pilates karikát használok. Fantasztikusan jól formálják,feszesitik a a combit, lábat;)

Bárkinek ajánlani tudom!

2006. okt. 29. 17:32
Köszönöm szépen!
2006. okt. 26. 10:51
Szia!Én a hasra mindig a felülést csinálom apró mozdulatokkal.Napi 100 at.A fenékre és a combra pedig a váltott lábú kitöréseket.A combon hamar észre lehet venni a változást.Ajánlom neked Biró Ica dvd-jét vagy videókazettáját.Olyan is van ami pont erre a három testrészre öszpontosit.Sok jó gyakorlat található rajta.Többek közt ezek is.Puszi.
2006. okt. 26. 09:54

Szeretném ha segítenétek!

Itt most otthon elvégezhető gyakorlatokra gondolok, amiket bárki elvégezhet, kondigépek nélkül! Ez szerintem mindenki számára hasznos lehet!

Ha bárkinek valamilyen mozgássor bevált, hasznos módszere van a kritikus pontokat érintően, kérlek titeket írjátok le! Köszi!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook