Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van olyan köztetek, aki 30 felett állt neki az orvosinak? fórum

Van olyan köztetek, aki 30 felett állt neki az orvosinak? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 17. 20:30

Engem nagyon érdekelne mi van veletek azóta. Elkezdtétek?

Nekem volt egy csoporttársam, aki amikor kezdtünk 30 volt, de azt is el kell mondanom, hogy másod éven feladta, de volt az évfolyamon más is.:)

Vagy ott van példának Kótai Misi, aki az idén kezdte a fogorvosit.

Ha elhivatottságot éreztek szerintem vágjatok bele, igaz rengeteg áldozatot kíván. Kb. annyi a tanulandó anyag egy évben, mint máshol 5 év alatt sem, s a pénzért sem éri meg, de vannak nagyon szép pillanatai a gyógyításnak, amiért azt mondod megérte, megéri kínlódni.:)

13. epitesz77 (válaszként erre: 12. - A9752c112e)
2010. febr. 2. 12:00

Hello,

jársz még erre? Végül, hogy döntöttél?

Engem is ez a gondolat foglalkoztat nagyon erősen így 33 évesen.

Ha jár még erre valaki, aki hasonló cipőben van, szívesen beszélgetnék vele.

2009. okt. 22. 10:26

Próbáltam lemondani z ötletről,elhessegetni a gondolatot,de vissza-visszatér.Azt gondolom most vagy soha.De vannak félelmeim.Én /mi Pápán élek.Van egy 3 és fél éves kisfiam.Most mégcsak kiscsoportos az oviban.De 6 év nagy idő.És,ha nagyobb lesz biztosan lesznek előadások az oviban,suliban,szülői értekezletek,és egyéb fontos eseményei az életének,aminek én is része akarok lenni,hisz ezért hoztam őt a világra.De vajon összeegyeztethető-e a kettő?

Minden zsigeremben ott van a biológia,biokémia,anatómia,és a tanulásuk iránti vágy.Én hatalmas emberbarát vagyok,szeretem az embereket,még,ha néha bántanak is.Tudom,az orvosok nem keresnek túl jól,de nem érdekel.Tudom,hogy ezt én több,mint jól csinálnám.Minap egy sikeres vizsgával álmodtam,csodálatos volt!De ez egy őrült dilemma,tudnék eleget foglalkozni a gyermekemmel???

2009. szept. 21. 01:17

Ha a neten orvos válaszol rovatokat nézegetsz, elég sok olyan orvos van, aki a 2., 3. szakvizsgáját "felnőtt fejjel" szerezte meg. Egyszer láttam egy nőt, aki azt hiszem, a 3. szakvizsgáját ötvenen felül szerezte meg. Ha szeretnéd, vágj bele!


Más kérdés, hogy a volt pasim orvos, és mesélte, hogy az orvosiról gyakorlatilag kinézik a nőket:S

10. 8ef78160df (válaszként erre: 9. - Narumi099)
2009. júl. 17. 09:01
egyáltalán nem késő
2009. júl. 8. 00:15
Sziasztok. Szerintetek az emnnyire késő, ha 21-22 évesen jelentkeznék orvosira?
2009. febr. 22. 11:52

Még egy kis plusz...Család mellett.

Volna egy hosszabb hangvételű adalék,amit,ahhoz,hogy mindenki teljesebb képet kapjon,le kéne írnom.De sajnos most nem megy.Ígérem rövidesen visszatérek,addig is mindenkinek köszönöm!

7. SF
2009. febr. 22. 11:44

Én csak majdnem, végül tanítóképzőbe mentem.

Szerintem, ha fontos neked, akkor jelentkezz! Lehet, hogy nem leszel 24, amikor végzel, de biztos lesz még lehetőséged!

2009. febr. 22. 11:25
Szerintem attól függ, hogy mit szeretne vele. Ha sebész akar lenni, akkor előbb kellett volna kezdeni. Viszont, ha nem feltétlenül akar szakorvos lenni és praktizálni, hanem kutató lesz vagy természetgyógyász, akkor nem késő. Vagy ha pl. gyógyszeriparban akar elhelyezkedni, akkor sem feltételnül maradt még le semmiről.
5. a9752c112e (válaszként erre: 4. - 298dc77b34)
2009. febr. 22. 11:00
Mire más lehet meg legalább 34 és akkor még nincs gyakorlata.
2009. febr. 22. 10:55
Nem hinném, h. túl gyakori, hiszen mire orvos lehet már 40 éves.
2009. febr. 22. 10:53
Szerintem ilyen nagyon kevés van...országos szinten.
2009. febr. 22. 10:52
Esetleg ilyen ismerős?
2009. febr. 22. 10:52
Van olyan köztetek aki 30 felett állt neki az orvosinak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook